تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درباره اتلیه ها
سلام خانوم گلها کسی درباره قوانین اتلیه ها خبر داره .

اینکه بعد از چند سال حاضرن فایل مادر عکس ها رو تحویل بدن . اتلیه عروسی ما قبول نکرد فایل مادر و اصلی عکس ها رو بهمون بده با اینکه کلی هم پول گرفت بابت عکاسی .فیلم برداری و گفت هروقت که بخوایم می تونیم سفارش بدیم و خودشون عکس رو چاپ کنن ولی الان 6 سال از عروسی می گذره تا کی قراره عکس های ما تو ارشیو عکاسی باشه ؟و کسی تونسته فایل اصلی عکاس هاشو از عکاسش بگیره ؟
عشق اموخت به من شکل دگر خندیدن .
}
منم به همین مشکل برخوردم... 4ماه پیش بود... آتلیه ها فرق دارند... به چند تا آتلیه دیگه زنگ زدم گفتند ما میفروشیم هر عکسی از 1500 تا 2000 به بالا بستگی داره!!! به آتلیه م گفتم گفت باید 500 هزار تومان بدی که فایل عکسات رو بدیم! منم دیدم قبلا کلی پول دادم بازم بدم پر رو میشن... تازه آشنا هم بود!!!!!! با اتحادیه اصنافشون تماس گرفتم گفتن قانونی برای عکس وجود نداره... ولی فیلم رو باید تحویل بدند که برای من تحویل دادند... دیگه بیخیال شدم...
}
در ضمن اگه نخواین فایل عکس ها رو داشته باشند... به هر دلیلی مثلا میخواین برید خارج یا دوست ندارید عکساتون دست اونا باشه که خیالتون راحت باشه ازتون تعهد میگیرن و فایل رو پاک میکنن و دیگه ادعایی نمیتونید داشته باشید!!!
}
سلام
بستگی به خود اتلیه داره
من شوهر خواهرم انقدر باهاشون صحبت کرد که فایل عکساشونو دادند.هرچند که استفاده نشد و اخر پاک کردند چون تمام عکسارو داده بودن چاپ کردن hih
اما در هر صورت اتلیه با شوهرخواهرم راه اومدو عکساشونو داد.بستگی به طرف داره.من خودم عکس تکی گرفتم اتلیه فایلمو ندادVahidrk
خدایــــــــــــــــــــــــــــــا ، در تنهایی ام مرا دریاب Worship
}
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی