تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد تزئین شمع
سلام دوستان
من چند تا شمع ساده خریدم میخوام روشون دونه های قهوه بچسبونم ولی نمیدونم از چه نوع چسبی باید استفاده کنم. اگه راهنمایی کنین ممنون میشم. (تو سایت گشتم جواب سوالمو و یا جای مناسب تری واسش پیدا نکردم اگر احیانا جای سوالم اشتباه ست از مدیران خواهش میکنم اصلاح کنن)
پاسخ }
با چسب آلفا بچسبون گلم.Consoling
[عکس: 20141020161627_IMG_1407437203800.jpg]
پاسخ }
دوستان گلم سلام من قبل از عید برای دومین بار خودم شمع درست کردم و با چسب چوب و اکلیل تزیین کردم و دایم اکلیل هاش میریزه به نظرتون چیکار کنم درست بشه Flowerysmile
نه تو میمانی نه اندوه و نه من

و نه هیچ یک از مردم این آبادی

به حباب نگران لب یک رود قسم

و به آن لحظه شادی که گذشت

غصه هم میگذرد...
سهراب سپهری
پاسخ }
عزیزم روی اکلیل رو اسپری براق کننده بزن تا بهم بچسبن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
وای آخ جون من عاشق شمع هستم...دوستان خونه من فیروزه ای طلایی سفیده به نظرتون شمع طلایی درست کنم با روبان ابی وسفید تزیین کنم بهتره یا شمع ابی با روبان طلایی وسفید؟البته مبلمان ابیه اون میزی که میخام روش شمع بذارم طلاییه...وایده دیگه ای داشتین ممنون میشم ...البته بگم نظر من رو شمع یخیه استوانه ایه ممنون میشم کمکم کنید...Flowerysmile
پاسخ }
بااجازه اساتید محترم.Wavesmileبه نظر من اگه شمع را طلایی بزنی با آبی وسفید تزیین کنی بهتره چون هم میز آبی وهم شمع آبی خیلی یکنواخت میشه.hih
پاسخ }
ممنون عزیزم ولی میزم طلاییه...وبه نظرم درسته میزو شمع یه رنگ یه جوری میشه...فقط شمعمو چطور آبی فیروزه ای کنم یعنی رنگش آبیه کدر نشه؟
پاسخ }
به نظرم باید خیلی کم رنگو اضافه کنی .خیلی کم.اول تو یک ذره پارافین امتحان کن رنگش دستت بیادhih
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۶-۰۲-۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ)خانوم دکتر نوشته:  وای آخ جون من عاشق شمع هستم...دوستان خونه من فیروزه ای طلایی سفیده به نظرتون شمع طلایی درست کنم با روبان ابی وسفید تزیین کنم بهتره یا شمع ابی با روبان طلایی وسفید؟البته مبلمان ابیه اون میزی که میخام روش شمع بذارم طلاییه...وایده دیگه ای داشتین ممنون میشم ...البته بگم نظر من رو شمع یخیه استوانه ایه ممنون میشم کمکم کنید...Flowerysmile

عزیزم اگر با رنگ میزت تضاد داشته باشه بیشتر به چشم میاد
میتونی شمع آبی و حتی سفید بزاری
[عکس: 2Fnzp3.png]
پاسخ }