تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد قرص متفورمین
سلامWavesmileWavesmile
خانما کسی قرص متفورمین مصرف کرده
متخصص زنان به خاطر تنبلی تخمدان برام تجویز کرده ولی وقتی میخورم حالم خیلی بد میشه
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
یه وقتایی خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتمcrying
پاسخ }
سلام عزیزم من چند هفته واسه کاهش اشتها خوردم دکتر بهم داد واسه لاغری عوارض خاصی نداشتDreamyeyesf
خدایا آن ده که به تو نزدیکم کند 83
پاسخ }
(۱۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ)t@manna نوشته:  سلامWavesmileWavesmile
متخصص زنان به خاطر تنبلی تخمدان برام تجویز کرده ولی وقتی میخورم حالم خیلی بد میشه
سلام خانومي بنظر من به پزشكت مراجعه كن چون اين قرصومامان من برا كاهش قند خون ميخوره شمام شايد قندت ميفته پايين حتما"با پزشكت در ميون بزارWavesmile
پاسخ }
(۱۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ)خاطرات1 نوشته:  
سلام خانومي بنظر من به پزشكت مراجعه كن چون اين قرصومامان من برا كاهش قند خون ميخوره شمام شايد قندت ميفته پايين حتما"با پزشكت در ميون بزارWavesmile

متفورمین به عنوان کاهنده قند خون در درمان دیابت نوع دو (دیابت غیروابسته به انسولین) بکارمی‌رود. متفورمین در اختلال متابولیسم کربوهیدرات و درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک نیز تجویز میشود.

عوارض جانبی:
هیپوگلیسمی، بی اشتهایی، تهوع، استفراغ، نفخ، تولید گاز بیش از حد در روده‌ها، و اسهال، خستگی، دردهای عضلانی، تنگی نفس، خواب آلودگی، یا معده درد.

عزیزم به این لینک هم سر بزن.ساده توضیح داده.
http://rashtgpa.com/?p=1089
راستی من داروساز ام.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...

سلام عزیزم.منم قرص متفورمین میخوردم بعدش بیحال میشدم.دکترگفت قندتومیاره پایین بعدازمصرف قرص حتما یه چیز شیرین بخور.
اپلودسنترخانوم گل

حذف عکس بعلت بالا بودن سایز امضا
وبلاگ مرصادجون

پاسخ }
سلام.عزیزم..منم دارم میخورم...یکم بیحال میشم...ولی بعدش چیزشیرین میخورم...قربونت..حتمابه دکترت بگو..
پاسخ }
منم از این قرص خوردم بهتره خارجیشو بگیری عوارضش خیلی کمتره ، بعد چند روز بهش عادت می کنی
پاسخ }
من اکثرا متفورمین دیدم که برای دیابتیها استفاده شده جایی هم خواندم یکی از عوارضش آسیب به کلیه است به بابامم گفتم جدی نگرفت گفت دکتر تجویز کرده خوشبختانه زود متوجه شدیم چون تحت نظر دکتر بود آزمایش خون داد معلوم شد کراتینش رفته بالا.دکتر سریع داروشو عوض کرد الان خدارو شکر بهتر شده .عزیزم به نظر من با یه دکتر دیگه هم مشورت کن،ضرر نداره که ! موفق باشیFlowerysmile

تا اطلاع ثانوی امضا ندارم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ممنون از همتون
فعلا قرص رو قطع کردم تا شنبه که برم پیش دکتر
فقط یه دونه خوردم 3 روزه حالم بدهDash2Dash2
یه وقتایی خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتمcrying
پاسخ }
دوست عزیزم من تقریبا"5سال متفورمین مصرف کردم به خاطر نازایی. و سردردهای شدید میگرفتم به دکترم که گفتم گفت بین نهار و شام بخورم که مشکلی نداشتم
خدایااااااااااااااااااااااااااا ازت خواهش میکنم به منو عشقم یه فرزندسالم و صالح عطا کن.
پاسخ }