تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 45 رای - 3.11 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال و جواب درباره عکس خونه های خودمون
دوستان عزیزم لطفا اگر سوالی درباره تاپیک عکس خونه های همدیگه دارید توی این تاپیک مطرح کنید.چون تاپیک عکس خونه های خودمون فقط برای عکس هست و هرگونه سوالی یا پستی غیر از عکس پاک میشه.اگر هم درباره عکس خاصی سوال دارین میتونین عکس مورد نظرتون رو اینجا بذارید و سوالتون رو درباره اش مطرح کنید.مثلا بعضی از دوستان درباره قالیچه های قلبی شکل یکی از کاربران سوال کردن میتونن عکس مورد نظرشون رو اینجا بذارن و بپرسن که این قالیچه ها رو از کجا گرفته
ممنونFlowerysmile
فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ..
فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است ..

به وب سایت پسرم سر بزنید ،خوشحال میشم
http://m1363.blogfa.com/
پاسخ }
سلام.آرزو جان تو عکسی که گذاشتی دیدم اکتی فرای تفال خریدی.ازش راضی هستی؟به نسبت قیمتش کاربرد داره و سودمند هست؟چیا باش سرخ میکنی؟
خوشبختی در 3 چیز است:تجربه دیروز.استفاده از امروز.امید به فردا angelic
(دکتر علی شریعتی)
پاسخ }
فائزه خانوم ميشه بهم بگي ساعته اتاق خوابتو از كجا تهيه كردي؟ممنون
خدا جونم دوشت دارررررررررررررررررررررررررررررررررررررمdancy واسم دعا كنين.مرسي
پاسخ }
عزیزم من از شوش گرفتم 30000 تومن
اما دکور مغازه بود و همین ید.نه بود
من تو سایت http://www.decowall.ir دیدم که با پیک میفرستن
مدلهای متنوع و قشنگی داره
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=59...married in]

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
فائزه جان پرده ی اتاقت که سبز رنگه رو به کجا سفارش دادی؟ قیمتش رو هم میتونی بگی عزیزم؟ ببخشید البتهhih
پاسخ }
عزیزم من از مولوی پاساژ روحی گرفتم
با پرده های آشپزخونه و اون یکی اتاق هم یکی بود به خدا یادم نیست چند شدDunnof
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=59...married in]

پاسخ }
خیلی ممنون عزیزم. لطف کردی. مدلش خیلی خوب بود و تمیز هم کار کرده بود. منم پرده هام رو از مولوی گرفتم. پرده سالن پذیرایی و هال رو دادم به یکی که عالللللی بود کارش. اما اتاق خوابم نه. از مدل شما خیلی خوشم اومد. بازم ممنونFlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
بچه ها واقعا این قالیچه های قلبی شکل رو از کجا میشه گرفت؟ من به چندجا سر زدم اما هیچکدوم نداشتن و بعضی ها اصلا نشنیده بودن. اگه کسی میدونه لطف میکنه بتونه راهنمایی کنه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ب.ظ)mahtab.m نوشته:  بچه ها واقعا این قالیچه های قلبی شکل رو از کجا میشه گرفت؟ من به چندجا سر زدم اما هیچکدوم نداشتن و بعضی ها اصلا نشنیده بودن. اگه کسی میدونه لطف میکنه بتونه راهنمایی کنه

این قالیچه هارو مغازه هایی که لوازم دکور چوبی..تایلندی..هندی میفروشن دارن... و صنایع دستی ها...
معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
پاسخ }
(۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ق.ظ)anahite نوشته:  سلام.آرزو جان تو عکسی که گذاشتی دیدم اکتی فرای تفال خریدی.ازش راضی هستی؟به نسبت قیمتش کاربرد داره و سودمند هست؟چیا باش سرخ میکنی؟

سلام عزیزم
من خوب خیلی چیزا توش سرخ کردم بستگی داره چه کارایی بخوای باهاش انجام بدی عزیزم.
اما بد نیست در کل و همه چی نمیشه توش سرخ کرد فقط چیزای ریز...Flowerysmile
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=56...married in]
Created by Wedding Favors
پاسخ }