خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال و جواب در زمینه اینترنت

مدیر بازنشسته

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2212

ارسال: #1
سوال و جواب در زمینه اینترنت
هر سوالی در زمینه شبکه و اینترنت دارید فقط اینجا مطرح کنید ...

ClapClapClap
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ صبح، توسط Alisa.)
۱۹-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از Alisa به دلیل این ارسال سپاس کرده.
designwebsite
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

ارسال: #2
RE: سوال و جواب در زمینه اینترنت
(۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ صبح)نرگس بانو نوشته شده توسط:  سیلام سیلامhih
بین وقتی می خوایم یه صفحه ای رو از نت ذخیره کنیم دکمه ی prtScr رو می زنیم درسته؟ بعد کجا می تونیم اون رو ذخیره کنیم؟
مثلا مثل copy-past کردن. یه فایلی، عکسی ... رو کپی می کنیم و یه جا دیگه پیس. حالا این صفحه رو کجاها میشه به قول معروف پیس کرد. اصلا کاربرد همین دکمه ی prtScr رو پریسا جون میشه بگی؟Veiledsmile2

دکمه Prtscr برای عکس گرفتن از صفحه مانیتوره ، این دکمه رو که زدی میری تو Paint اونجا Paste میکنی .... برا ذخیره یه صفحه از نت باید تو منو File از مرورگرت دنبال گزینه Save بگردی....
۲۰-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ عصر
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

ارسال: #3
(۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ صبح)AZAM.L نوشته شده توسط:  اینترنت من مشکل پیدا کرده دو سه روزه وقتی میخوام تل بزنم اینترنتم قطع میشه برا چند ثانیه و یکم طول میکشه تا مجدد وصل شه قبلا اینطور نبود کابل تلفنم بررسی کردم ولی نمیدونم مشکل از کجاستDunnof

اینترنتتون ADSL هست یا Dial up ؟؟
۲۰-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ عصر
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

ارسال: #4
(۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ عصر)نرگس بانو نوشته شده توسط:  
(۲۰-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ عصر)Alisa نوشته شده توسط:  
بین وقتی می خوایم یه صفحه ای رو از نت ذخیره کنیم دکمه ی prtScr رو می زنیم درسته؟ بعد کجا می تونیم اون رو ذخیره کنیم؟
مثلا مثل copy-past کردن. یه فایلی، عکسی ... رو کپی می کنیم و یه جا دیگه پیس. حالا این صفحه رو کجاها میشه به قول معروف پیس کرد. اصلا کاربرد همین دکمه ی prtScr رو پریسا جون میشه بگی؟Veiledsmile2

دکمه Prtscr برای عکس گرفتن از صفحه مانیتوره ، این دکمه رو که زدی میری تو Paint اونجا Paste میکنی .... برا ذخیره یه صفحه از نت باید تو منو File از مرورگرت دنبال گزینه Save بگردی....

عزیزم فقط تو paint میشه paste کرد؟ تو برنامه های دیگه کامپیوتر یا حتی در صفحه ی دیگر از نت هم میشه paste کرد؟

عزیزم تو نت که نمیتونی یه عکس و همینطوری Paste کنی ... حتما باید آپلود بشه ... عکسی که با PrtScr گرفتی تو محیط نرم افزارای گرافیکی مثل فتوشاپ هم Paste میشه...
۲۰-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ عصر
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 68

ارسال: #5

سلام نرگس بانوی عزیز
خانومی یه نرم افزار عالی هستش که فوق العاده کم حجمه وبه راحتی میتونی از اینترنت بصورت رایگان دریافت کنی و یا از فروشگاه نرم افزارشو بخری,من با کلی نرم افزارای دیگه 2000 تومن خریدم
نام نرم افزار: picpick
وقتی این نرم افزار رو نصب کردی یک بار وارد منوی استارت میشی و روش کلیک میکنی تا باز بشه بعد از اینکه بستیش , میتونی با زدن دکمه ی prtScr از هرچیزی که روی صفحه ی مانیتورت هست عکس بگیری و هر جایی که دوست داری ذخیره کنی
واقعاً عالیه بهت پیشنهاد میدم حتماً تهیه اش کنی عزیزم
موفق باشی

Flowerysmile
امضای فرشته8210
[تصویر:  ApVkm8.png?WvXsxVZM]
۲۰-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از فرشته8210 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
عروسک قشنگ من

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

ارسال: #6
(۲۱-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ صبح)AZAM.L نوشته شده توسط:  
(۲۰-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ عصر)Alisa نوشته شده توسط:  
(۲۰-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ صبح)AZAM.L نوشته شده توسط:  اینترنت من مشکل پیدا کرده دو سه روزه وقتی میخوام تل بزنم اینترنتم قطع میشه برا چند ثانیه و یکم طول میکشه تا مجدد وصل شه قبلا اینطور نبود کابل تلفنم بررسی کردم ولی نمیدونم مشکل از کجاستDunnof

اینترنتتون ADSL هست یا Dial up ؟؟

adsl در اصل تلفن نباید باعث قطعی اینترنت بشه ولی بازم این مشکل همچنان دارم ممنون سریع جواب بدین

دوست عزیز شما چند گوشی تلفن تو خونه دارین؟ چون به ازای هر گوشی تلفن باید یک اسپلیتر داشته باشین . اگرم فقط یه گوشی دارین احتمالا اسپلیترتون خراب شده و درست کار نمیکنه.
۲۱-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ صبح

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد