ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
خوش آمدید ورود یا ثبت نام

سوال و جواب در زمینه اینترنت

مدیریت انجمن

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2143

ارسال: #49
RE: سوال و جواب در زمینه اینترنت
(۱۷-۷-۱۳۹۱ ۰۸:۱۷ صبح)saviya نوشته شده توسط:  
(۱۶-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ عصر)Alisa نوشته شده توسط:  
(۱۶-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ صبح)saviya نوشته شده توسط:  
(۱۵-۷-۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ عصر)Alisa نوشته شده توسط:  
(۱۵-۷-۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ صبح)saviya نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من میخواستم یه لینک " خرید اینترنتی" به وبلاگم اضافه کنم میشه منو راهنمایی کنید که چطور می تونم اینکارو بکنم .(وبلاگم بلاگفاست).ممنون

سلام
تو وبلاگت برو قسمت ویرایش قالب ، کدی که داری و اضافه کن و ثبتش کن

آلیسا جون کد خرید رو پیدا نمیکنم .توی گوگل سرچ کردم کد اهنگ و قالب و فال و اینچیزا بود ولی کد خرید نبود....از جایی خوندم باید عضو یه بانک بشم ولی زیاد توضیح نداده بود.... در این مورد اطلاعی داری؟؟

منظورتو درست نفهمیدم که چه کدی میخوای؟ کدای تبلیغاتی میخوای بگیری؟
شاید من اصطلاحشو درست بکار نبردم.مثلا وقتی میخوایم آهنگ روی وبلاگ بزاریم یه کد رو توی کادر "اسکریپتها و کدهای اختصاصی کاربر برای درج در وبلاگ" در وبلاگ میذاریم که بعد توی وبلاگ اصلی پخش بشه .حالا من می خوام یک کد برای فروش اینترنتی بذارم .اون کد رو ندارم.یا اون کادر فروش اینترنتی رو از کجا باید گیر بیارم؟؟

همچین چیزی تاحالا ندیدم، آخه این کدها رو معمولا یه سایتهایی میسازن و به عنوان تبلیغات میذارن رو وبلاگهاو سایتها .... اگه بخوای همچین چیزی داشته باشی باید خودت کدشو بنویسی
امضای Alisa
( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ صبح
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

ارسال: #50
(۲۰-۷-۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ عصر)یاسمین81 نوشته شده توسط:  سلام خانوم گلا
من همراه اول دارم،میشه راهنماییم کنید چه جوری میتونم با موبایل به اینترنت وصل بشم؟: ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)

سلام عزیزم
باید اول بری به این آدرس
http://mci.ir/web/guest/gprs-activation
تو پانل سمت راست "درخواست فعال سازی GPRS " رو بزن. یه پیامک برات فرستاده میشه که تو جوابش باید مدل گوشیت و بفرستی. بعد یه پیامک دیگه برات میاد که GPRS تون فعال شده
بعد تو همون لینک بالا که گذاشتم میری و اینبار تنظیمات GPRS و MMS رو میزنی، حالا یه سری تنظیمات داره که انجام میدی و اینترنتت فعال میشه ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
امضای Alisa
( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
۲۰-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ عصر
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

ارسال: #51
(۲۵-۷-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ عصر)banooyekhune نوشته شده توسط:  میخام ASp یاد بگیرم میشه تو این زمینه کمکم کنید کتابی سایت خوبی چیزی بهم معرفی کنین ؟ خیلی لازم دارم مرسی

اینو من تو ای بوکهای خودم داشتم، امیدوارم به دردت بخوره
دانلود
امضای Alisa
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ عصر
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 332

ارسال: #52
(۱۵-۸-۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ صبح)شاین صورتی نوشته شده توسط:  سلام.یه سوال من وارد سایت فتوفیس فان شدم ودرحالیکه انلاین بودم عکسامو فتوشاپ کردم حالاخیلی میترسم اخه چندنفرگفتن نباید انلاین این کارو میکردم.ممکن سو استفاده شه از عکسام؟ ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)

در این جور سایت ها زمانی که عکس رو آپلود میکنید امکانش هست عکس در آپلود سنتر سایت بمونه.ترجیحا نباید با اینجور سایتها کار کرد.یا مثلا فقط برای عکس بچه باید استفاده کرد.
ولی اینکه عکساتون رو با فتوشاپ ادیت کردید و آنلاین بودید فکر نمیکنم مشکلی باشه.
امضای anita3283
Created by Wedding Favors
۱۵-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

ارسال: #53
(۱۸-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ صبح)مرجان گلی نوشته شده توسط:  دوستان چند مدته نمیتونم چک میل کنم یا با مسنجر کار کنم باز نمیشه ..دوباره مسنجر دانلود کردم حتی بالاترین نسخش اما نشد مشکل کجاست بنظرتون؟ ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)

تو مسنجر برو منوی Messenger بعد Connection Prefrernces. از قسمت Connection تیک گزینه Firewall رو بزن البته اگه قسمت Connection فعال بود
اگه مشکل حل نشد تو همون قسمت تیک گزینه Use Proxies رو بزن و HTTP P r o x y رو فعال کن
حالا این کدها رو وارد کن، تو قسمت Server Name عدد 103.135.251.193 و در قسمت Server Port عدد 8080
حالا OK کن و دوباره لاگین
امضای Alisa
۱۸-۸-۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ عصر
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

ارسال: #54
(۱۸-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ صبح)saviya نوشته شده توسط:  سلام خانم گلا.من میخواستم برنامه SEG MR V2 NEW رو دانلود کنم ولی موقع دانلود با برنامه اکسپلورر ذخیره میشه بعدشم باز نمیشه ..چکار کنم ؟کسی میتونه منو راهنمایی کنه ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)

سلام
دوست عزیز اینکه فایلت بعد از دانلود باز بشه یا نه بستگی به نوع فایلت داره، ممکنه تو سیستم تو نرم افزاری که بتونه اون فایل و بخونه نصب نباشه
والبته بعضی فایلهام خودشون خرابن، این دیگه مشکل سایتیه که اونو برا دانلود گذاشته
امضای Alisa
۱۸-۸-۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ عصر

تبلیغات
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد