تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال و جواب در زمینه اینترنت
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ)نخودک نوشته:  سلام پریساجونFlowerysmile
شمامیدونی چطوربایدیه فایل پی دی اف روآپلودکرد وداخل وبلاگ گذاشت؟

سلام عزیزم
باید تو یکی از سایت های مخصوص آپلود فایل مثل 4Shared آپلودش کنی و بعد میتونی لینکش و بذاری تو وبلاگت Flowerysmile
سایتای سرویس دهنده برا آپلود فایل کم نیستن ، اما خب ما ایرانیا دنبال سایتهای Free میگردیم hih
پاسخ }
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ)tara25 نوشته:  دوستان من یه روتر خریدم و از ADSL استفاده میکنم میخوام با موبایلم یا یه لبتاپ بغیر از لپتاپ خودم وارد اینترنت شم با لبتاپ خودم بصورت Wireless وارد میشم. ولی هرکاری میکنم توی تنظیمات Wireless موفق نمیشم کسی هست روتر TP-LINK داشته باشه و وایرلسشو فعال کرده باشه؟

عزیزم مودمی که قابلیت وایرلس داشته باشه یه دکمه رو خودش داره برا فعال کردن وایرلس
وقتی میخوای دستگاه دیگه ای رو به ای دی اس ال وصل کنی ، اگه لپ تاپ باشه که وایرلسش رو فعال میکنی ازت رمز ای دی اس ال رو میخواد (اگه برا مودم رمز گذاشته باشی) که وارد میکنی و وصل میشی ، اگرم موبایل باشه باید بری تو تنظیمات وایرلسش، اونجام باز موقع کانکت شدن ازت رمز میخواد، وارد میکنی و وصل میشی

لپ تاپ من وایرلس داره و واسه وصل به اینترنت با اون مشکلی ندارم مشکلم اینه که مثلا با موبایلم یا لپ تاپ خواهرم با همون رمزی که واسه وایرلس میخواد کانکت نمیشه در ظاهر کانکت میشه ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه
آي آدمها ك در ساحل نشسته شاد و خندانيد يك نفر در آب دارد ميسبارد جان .....
پاسخ }
(۱۰-۰۲-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ق.ظ)tara25 نوشته:  
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ)tara25 نوشته:  دوستان من یه روتر خریدم و از ADSL استفاده میکنم میخوام با موبایلم یا یه لبتاپ بغیر از لپتاپ خودم وارد اینترنت شم با لبتاپ خودم بصورت Wireless وارد میشم. ولی هرکاری میکنم توی تنظیمات Wireless موفق نمیشم کسی هست روتر TP-LINK داشته باشه و وایرلسشو فعال کرده باشه؟

عزیزم مودمی که قابلیت وایرلس داشته باشه یه دکمه رو خودش داره برا فعال کردن وایرلس
وقتی میخوای دستگاه دیگه ای رو به ای دی اس ال وصل کنی ، اگه لپ تاپ باشه که وایرلسش رو فعال میکنی ازت رمز ای دی اس ال رو میخواد (اگه برا مودم رمز گذاشته باشی) که وارد میکنی و وصل میشی ، اگرم موبایل باشه باید بری تو تنظیمات وایرلسش، اونجام باز موقع کانکت شدن ازت رمز میخواد، وارد میکنی و وصل میشی

لپ تاپ من وایرلس داره و واسه وصل به اینترنت با اون مشکلی ندارم مشکلم اینه که مثلا با موبایلم یا لپ تاپ خواهرم با همون رمزی که واسه وایرلس میخواد کانکت نمیشه در ظاهر کانکت میشه ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه

دوست عزیز قاعده ش همینه برا وصل کردن هر دستگاهی رمز و که بزنی عین لپ تاپ باید وصل بشه
یعنی چیزی غیر از این نداره، مگر اینکه تنظیمات مربوط به وایرلس گوشیتو چک کنی
پاسخ }
(۲۰-۰۲-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ب.ظ)nehdi نوشته:  سلامFlowerysmile
من میخام یه فایل ویدیوئی برا یکی از دوستام ایمیل کنم
حجمش رو تا جایی که میشد کم کردم (کیفیتش خیلی اومده پایین) ولی هنوز از 25 مگابایت بیشتره و نمیتونم ایمیلش کنم
میشه راهنماییم کنید که باید چیکارش کنم
جایی باشه که بتونم آپلودش کنم یا اینکه برنامه ای که بتونم فیلم رو دو تکه کنم که توی دو ایمیل براش بفرستم
مرسی آلیسا جان

سلام عزیزم
تو یاهو برا اینکه فایل بزرگتر از 25 مگ رو آپلود کنی باید بری تو فسمت Attach large files و اونجا یه سری کارا باید انجام بدی و بعد میتونی فایلت و آپلود کنی
در غیر این صورت هم میتونی تو یه سایت آپلود سنتر مثل 4shared یه اکانت برا خودت بسازی و فایلت و اونجا آپلود کنی و بعدا لینکش و ایمیل کنیFlowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام من میخوام این لیست بالایی که وقتی میری اینترنت اسم سایتا رو ذخیره میکنه رو پا کنم چیکار کنم
برنامه شم گوگل چرومه
لطا کمک کنید فوریه

كار هر زن نيست با مرد زيستن، مغز خر ميخواهد و صبر خفن! (زن سعدي)
پاسخ }
سلام

صفحه گوگل چروم رو باز كنيد قسمت setting بريد.وقتي صفحه باز شده سمت راست نوار آدرس زير علامت بستن صفحه سه تا خط كشيده شده كه اين setting هست وقتي كليك كرديد گزينه history رو انتخاب كنيد
بعد روي clear history data كليك كنيد.تو صفحه اي كه باز ميشه ميتونيد گزينه هاي مختلفي رو انتخاب كنيدو دكمه clear history data پايين پنجره رو انتخاب كنيد.

اميدوارم اين اطلاعات به دردتون خورده باشه.
التماس دعاFlowerysmile
پاسخ }
سلام بچه ها این گوگل کرومه نه گوگل چروم جای دیگه نگینVahidrk
اون صفحه رو که باز کردی اگه setting نداشت یه جایی هست که شکل آچاره
از توش history رو بزن و پاکشون کن
برای پاک کردن یه ساعت قبل یه گزینه هست و برای پاک کردن همه ش از اولش هم یه گرینه دیگهFlowerysmile
پاسخ }
(۱۹-۰۳-۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ)maman maryam نوشته:  سلام دوستان من ی سایتی عضو شدم دائم برام ایمیلای ناجور fakمیاد چجوری خلاص شم Dash2 خواهش میکنم کمکم کنین:cryingcrying

دوست گلم، بارها تاکید شده که وقتی تو یه سایت عضو میشین لزومی نداره آیدی اصلی و کاری تون رو بدین
الان میتونین ایمیلها رو مستقیم بفرستین تو پوشه Spam و دیگه تو Inbox نیاد
رو ایمیلی که میخواین اسپم بشه کلیک راست کن و Spam رو بزن ، از این به بعد از این فرستنده هر ایمیلی که بیاد مستقیم میره تو اسپم ها Flowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۹-۰۳-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ)goldfire نوشته:  یه سوال فنی
من ADSLوایرلس خریدم نمیشه با وایرلس به نت وصل شد با کابل utpمیشه سرعتشم عالی هس
حتی با گوشی هم میشه وصل شد اما wifiنمیشه روی آنتن wifiیه توپی زرد افتاده وقتی میزنم عیب یابی میگه ویندوزت نمیتونه وصل شه به نتSwear؟Dunnof
کسی میدونه چطور میتونم درست کنم؟؟

سلام دوستم
این مشکل معمولا زمانی پیش میاد که اتصالت موقتا قطع باشه و نتونی به نت وصل شی که البته نباید دائمی باشه ، معمولا بعد از مدتی وصل میشه
شاید شما تنظیمات وایرلس رو درست انجام ندادین که با کابل می تونید وصل شید ولی با وایرلس نه
تنظیمات وایرلس رو یه بار بررسی کنید.
پاسخ }
(۳۰-۰۳-۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ)مامان مهرانه نوشته:  سلام خانومی
تو کدوم قسمت گوگل میشه انگیلیسی تایپ کرد و بعد تلفظ اون رو شنید یا اینکه به برای یادگیری این زبان سایتی هست که کمک کنه؟ برای دختر 4 سالم می خوام که داره می ره کلاس ولی در مورد تلفظ کلمات کمک می خواد که بعضس از اونا رو نمی دونم

سلام عزیزم
تو قسمت Translate سایت گوگل این امکان وجود داره.
http://translate.google.com/
بعضی از دیکشنری هام این امکان و به کاربر میدن مثل Babylon Flowerysmile
پاسخ }