تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال و رفع اشکال قلاب بافی
با اجازه اساتید

اون شماره ها نشون دهنده رج های بافتتونه ، یک یعنی الان رج اول هستین

بعد از اینکه هفت تا پایه رو بافتین با بافت کوک کارتون رو گرد میکنین دو تا زنجیره میزنین و توی هرکدوم از پایه های رج قبل اینبار دو تا پایه میبافین
پاسخ }
سلام دوستان دارم این کلاه را می بافم تا آخر نقشه رسیدم حالا پایه بلندها رو همونطور 5تا ادامه بدهم یا یکدونه زیادشون کنم؟ میخوام مثل عکسش بشه.[عکس: 20130929012105_20121129124053_18.jpg]
[عکس: 20130929012434_20121129124121_19.jpg]
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ق.ظ)رها 92 نوشته:  سلام دوستان دارم این کلاه را می بافم تا آخر نقشه رسیدم حالا پایه بلندها رو همونطور 5تا ادامه بدهم یا یکدونه زیادشون کنم؟ میخوام مثل عکسش بشه.

سلام خانومی بله همون 5 تا پایه رو ادامه بده بعد از 3-4 رج اگه دستت شل نباشه ممکنه کمی زیادی جمع بشه ، یکی دوتا در میون اون قسمتی که 2تا زنجیره میزدی 3 تا زنجیره بزن توی عکس هم تعداد پایه های رجهای اخر قابل شمردنه عزیزم
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ق.ظ)avajoon نوشته:  
(۰۷-۰۷-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ق.ظ)رها 92 نوشته:  سلام دوستان دارم این کلاه را می بافم تا آخر نقشه رسیدم حالا پایه بلندها رو همونطور 5تا ادامه بدهم یا یکدونه زیادشون کنم؟ میخوام مثل عکسش بشه.

سلام خانومی بله همون 5 تا پایه رو ادامه بده بعد از 3-4 رج اگه دستت شل نباشه ممکنه کمی زیادی جمع بشه ، یکی دوتا در میون اون قسمتی که 2تا زنجیره میزدی 3 تا زنجیره بزن توی عکس هم تعداد پایه های رجهای اخر قابل شمردنه عزیزم

آخه بعد از هر دو رج یک پایه اضافه شده گفتم شاید بعد از دو رج 5پایه باید 6پایه ... ببافم پس با همون 5 پایه تا آخر ادامه بدم درسته؟
عزیزم میتونی تو بافت پایینش کمکم کنید آخه نقشه اون رو ندارهHanghead
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
درسته شما همون 5 پایه رو ادامه بده باید حدودا 15 - 16 رج ببافی.لبه کلاه هم که پایه کوتاهه . بباف اگه به مشکل برخوردی تو خصوصی بپرسی حتما کمکت میکنم (1782)
پاسخ }
سلام من میخوام با بافت پایه بلند ی مرربع ببافم برای شروع رج بعد با زنجیره شروع کنم که کج نشه یا همون پایه بلند تو پایه قبلی بزنم یا بین دو پایه لطفا زود به من کمک کنید مرسی از همه
پاسخ }
خانما ی خط عمودی ساده بدون هیچی منظورم اینه ( ا ) تو نقشه چیه؟
پاسخ }
ای بابا چرا هیشکی جواب هیشکی رو نمیده آخه ؟؟؟؟؟؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۷-۰۷-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ)taty نوشته:  ای بابا چرا هیشکی جواب هیشکی رو نمیده آخه ؟؟؟؟؟؟

دوست گلمWavesmile
پایه کوتاه معنی میده
پاسخ }
(۰۸-۰۷-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ق.ظ)نازدونه نوشته:  
(۰۷-۰۷-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ)taty نوشته:  ای بابا چرا هیشکی جواب هیشکی رو نمیده آخه ؟؟؟؟؟؟

دوست گلمWavesmile
پایه کوتاه معنی میده
عزیزم پایه کوتاه + یا × است.
بهتره نقشش رو بذاری شاید این علامت باشه ) باشه که یعنی کوک شل یا بخیه.
پاسخ }