تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوراخ کردن گوش
بچه ها کی گوش دختراتون رو سوراخ کردید چطور؟
پاسخ }
مامانم منو سال قبل از مدرسه برد درمانگاه گوشمو سوراخ کردن.پنج و نیم سالم بود.
بعد منظورت از چطور چیه؟؟؟ha
ساکنان دریا پس از مدتی صدای دریا را نمی شنوند...
وای که چه تلخ است قصه ی عادت...
پاسخ }
من دخترم سه روزه بود مادر شوهرم گوشش رو سوراخ کرد به نظر من باید همون نوزادی گوششو رو سوراخ کرد چون زخمشون زودتر ترمیم میشه بعد هم اینکه درد رو زیاد حالیشون نیست دختر من که خیلی راحت بود در واقع باید بگم اصلا اذیت نشد.نگران نباش زیاد درد نداره فقط باید مواظب باشی عفونت نکنه
آرزویی بکن... گوشهای خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه...

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش، بزرگترین آرزوی تو باشد!!!
پاسخ }
عزیزان دختر من یک سالش تموم شده هنوز نبردمش مامانم میگه الان که کمی صحبت میکنه نبریش که بترسه زبونش بند بیاد نگرانم دیر بشه.
موضوع بعد منظورم از چطور با دستگاه یا خانگی هست من میخوام با دستگاه سوراخ کنم درد داره یا نه باز نگرانم برا عفونت نکنه چه کار کنم؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
الان که یک سالش هست بهتره اینکار رو نکنی باید زودتر انجام میدادی روز های اول که درد چندان براش مفهومی نداشت . بزار سه سالگی به بالا. چون مطمئن باش الان بدون اینکه متوجه باشه در صورت درد به گوشش دست میزنه.
با دستگاه که شبیه تفنگ هست درد زیادی نداره و معمولا هم عفونت نمی کنه چون هر روز کمی بتادین یا الکل میزنی.امکان عفونت با شیوه ی سنتی و خونگی بالاست عزیزم.

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
پاسخ }
سه ساله گوشش محکم تر نشده؟
پاسخ }
چرا عزیزم اما اون موقع به این آگاهی رسیده ومیدونه که اگر به گوشش دست بزنه درد بیشتری داره .اما به صورت کلی درد زیادی نداره من خودم یکی از گوشهام سوراخش گرفته بود مجدد 4 سال پیش با دستگاه سوراخ کردم.

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
پاسخ }
به نظر من که لاله ی گوش تو هر سنی نرمه ! ولی اگه تا الان این کارو نکردید یه چند سال صبر کنید که خودش متوجه بشه و دست کاری نکنه و احتمال عفونت هر چند که با دستگاه کمه ولی در کل از بین بره ! تازه اون طوری خاطرش براش میمونه ! مامان من که واسم یه جشن کوچولو هم گرفت و اون روز شده یکی از بهترین خاطرات بچگی
hih

رویا های خودت را بیافرین و تا رسیدن به آن ها آرام نگیر
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
راست میگین فعلا بی خیالش باشم بهتره
پاسخ }
من دیدم توی سالن آرایشگاه با دستگاه تفنگی شکل گوش رو سوراخ میکردن اول بی حسی با پنیه میزد به گوش بعد هم سوراخ میکرد اصلا درد نداشت....
پاسخ }