تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 36 رای - 3.19 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیسمونی، آیا شما به این رسم اعتقاد دارید؟
سیسمونی تو خانواده ی من رسم هست اما اجباری نیست
خود مامانا چون دوست دارن خرید می کنن هیچکی هم نمیگه چرا
حتی اگر خانواده دختر نخرن خانواده پسر میخرن
ولی من یه خانواده ای رو دیدم که هم اطرافیان خانوم هم آقا هرکدوم به میل خودشون یه تیکه از وسایل رو میخرن
مثلا یکی میگه کالسکه با من یکی کمد میخره(البته با نظر مامان و بابای نی نی
)
اینجوری هم به مامان و بابای نی نی فشار نمیاد هم به مادربزرگهای نی نی
نی نی هم همه چیز داره
[عکس: wg__66__11rG0000B036MDAxMzk0Mmh8MDAwMjU4...NhbiA4.gif]
}
به نظر منم کاملا بی رحمیه.طفلی خانواده باید جهاز وتمام و کمال بده واقعا انصاف نیست که سیسمونی هم کامل بده.مامان من که میگه تا بچه سومت من سیسمونی کامل کامل میدم تا من راحت باشم
}
نمیدونم مامان باباهای ما جرم کردن دختر دار شدن؟!!!!!!!!!جهیزیه بده مادر زن سلام سکه بده شب یلدا سکه بده بعدش سیسمونی بده زحمت نگهداری بچه رو هم بکشن fakآخه یکی نیست بگه این رسما از کجا اومده؟!!!!!!!!!!!دلم به حال مامان بابام میسوزه دارن پس انداز میکنن واسه سیسمونی بندهcryingآخه پارسال سیسمونی اون یکی خواهرمو خریدن
خدا جونم شکرت اول آبان قشنگترین هدیه عمرم رو بهم دادی پسر گلمFlowerysmileخدا جون عاششششششششششقتم.
}
خانما یه سوال داشتم!شهر تبریز چه رسمی دارن سیسمونی و باید کی بده؟
(1782)حاضرم اسمتو توی چشمم خالکوبی کنم تا بدونی بیشتر از چشام دوست دارم!
}
گوناگون از وب
loading...
من کلا با جهیزیه وسیسمونی این چیزها مخالفم و بنظر من بیشتریها چیزهای مهمتر در زندگی رو ول کردن وفقط برای پز دادن و به رخ کشیدن پولشون این کاهارو به قول خودشون رسم کردن
}
(۱۰-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ)شیرین5 نوشته:  من کلا با جهیزیه وسیسمونی این چیزها مخالفم و بنظر من بیشتریها چیزهای مهمتر در زندگی رو ول کردن وفقط برای پز دادن و به رخ کشیدن پولشون این کاهارو به قول خودشون رسم کردن

من کلا با رسم جهیزیه و سیسمونی مخالفم چون وقتی دو نفر میخوان زندگی رو شروع کنند بهتره که خودشون از همون ابتدا با این مسائل روبرو بشوند وگرنه خانواده دختر چه تقصیری داره دختر بزرگ کنه دانشگاه بفرسته جهیزیه بده و بعد هم سیسمونی تا خانواده داماد جلوی همه پز بدن که چی بشه؟؟؟angelicمن هنوز بچه ندارم ولی اگر داشته باشم هیچ وقت مهمونی سیسمونی نمیگیرم چون خود ما هستیم که باید این باورهای غلط رو رفته رفته از مد بیندازیم وگرنه اگر ما هم ادامه بدیم دقیقا داریم جا پای جای قدیمی ها میزاریم که من صد درصد مخالفم . در ضمن من یک مقدار زیادی سنت شکن هستم و این برای همه ناچارا جا افتاده.hihlaf
}
(۱۰-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ)فیش فیش نوشته:  خانما یه سوال داشتم!شهر تبریز چه رسمی دارن سیسمونی و باید کی بده؟
تو تبریز سیمونی بچه اول رو خنواده دختر میدن
البته خنواده پسر هم چند قلمی می خرند البته به پای خنواده دختر نمی رسه
چی بپوشم
وبلاگ من منتظر نظرات ارزشمندتون هستممم
}