تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرايط دريافت وام براي اشتغال زايي
سلام به همه خانوماي هنرمند
من چندتا مدرك فني و حرفه اي در مورد مهارت هاي سفال و گلدوزي و ويتراي دارم شنيدم براي اين مدارك ميشه وام گرفت و خود اشتغالي كرد اگه كسي اطلاعاتي در مورد مقدار و شرايط وام و اينكه به كجا بايد مراجعه كرد و كلا در مورد چنو و چون كار ميدونه بيادو راهنماييم كنه ممنون ميشمFlowerysmile
به خداوند خوش گمان باش زیرا خداوند با همان گمانی که به او داری با توست.امام رضا(ع)
پاسخ }
سلام روز خوش بله میتونید وام بگیرد از طریق کمیته امداد به مبلغ ده ملیون تومان موفق باشید
پاسخ }
(۲۰-۰۱-۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ)عفت حسینی نوشته:  سلام روز خوش بله میتونید وام بگیرد از طریق کمیته امداد به مبلغ ده ملیون تومان موفق باشید

سلام دوست عزیز منم مدرک قالی بافی دارم می تونم برم وام بگیرم
[عکس: tsh2g0imfht9s1qcdywo.jpg]
پاسخ }
سلام
من از طریق صندوق مهر امام رضا (ع) اقدام کردم و وام گرفتم
بستگی به نوع حرفه ایی که داری مبلغ وامت رو تعیین میکنن اما خیلی دردسر داره و کلی هم طول میکشه که وام رو
بدن در عوض کارمزد نداره و سودش 4 درصده
[عکس: i200472_www.farsv-.com-6.gif]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
بچه ها هرکی وام گرفته مبلغ و جایی که باهاش برای وام اقدام کرده لطف کنه بگه همه استفاده کنیم.
من خودم مدرک قالیبافی دارم، البته فنی نیست برای میراث فرهنگیه، میشه کسایی که تجربه ش رو داشتن راهنمایی کنن؟Veiledsmile2
مدرک کامپیوتر فنی هم دارم ولی فکر نمی کنم باهاش بشه وام گرفت:|
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
تو شیراز که فقط صندوق مهر امام رضا (ع) وام خود اشتغالی میده
پاسخ }
مدرکت چی بوده؟مبلغ وامت ؟
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
من واسه خدمات کامپیوتری تقاضا داده بودم مبلغش 6 میلیون بود اما بعد چون نمیخواستم کار کنم و پول میخواستم 3 میلیون بیشتر ندادن
در واقع اصلا پول به کسی نمیدن فقط معرفیت میکنن به فروشگاه و باید لوازم کارت رو بگیری
منم اینقدر با رییس صندوق صحبت کردم تا راضی شدن نصف مبلغ وام رو بدن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام دوستان،من مدرک ترمه دوزی داشتم،از میراث فرهنگی چهار میلیون وام گرفتم،خیلی دوندگی داره،5 میلیونم فاکتور خرید میخواد که من از یه بازاری گرفتم،لوازم خانگی فروشی داشت،خودش میدونست چیا بنویسه،سی تومن از من گرفت.موفق باشید
پاسخ }
گرفتن این وام ها بعدا باعث عدم استخدام نمبشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟1 (49)من شنیدم اگه این وام های مشاغل خانگی رو بگیری بعدا نمیشه بری سر کارDunnof
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ }