خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شریک

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 155

ارسال: #1
شریک
سلام خانوم گلا با تجربه میشه بهم یه راهنمایی کنید یه مغازه که دو نفر با هم شریک هستند و حالا یک نفر از اونا می خواد شراکتشو بهم بزنه چه راه حلی وجود داره که هیچ کدوم متضرر نشن ؟ با این شرایط که فردی که شراکت رو می خواد بهم بزنه با سرمایه 8 میلیون کار رو شروع کرده و لوازم آرایشی خریده و حالا به شریک خود میگه اصل جنس که در مغازه هست رو با سودش به من بده تا من جدا شم این در صورتی که یک سری از اجناس تاریخ انقضاشون نزدیک شده و اگه شریک بخره در اینده متضرر میشه و ممکنه فروش نره
به نظر شما چیکار میشه کرد؟
امضای مامان مهرانه
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
۲۲-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 105

ارسال: #2
RE: شریک
سلام...عزیزم من از شوهرم که به مسائل حقوقی آشنا هست پرسیدم..شما میتونید یک کارشناس رو بیارید روی اجناس قیمت بذاره..مثلا بگه 2 میلیون اینجا جنس هست اگه فروش بره سودش هم میشه مثلا 2 میلیون..حالا این اجناس امکان داره فروش بره یا نه(چون گفتی تاریخ مصرف دارن)
شما یک نوشته بین خودتون با حضور شاهد مینویسید و یک تاریخ سر رسید میذارید(که با تاریخ مصرف اجناس هم یکی باشه)قید میکنید اگر تا تاریخ فلان اجناس به فروش رسید میشینید حساب کتاب میکنید سهم طرف رو میدید اما اگر تا اون زمان اون جنسا فروش نرفت و تاریخ مصرفش تموم شد ایشون در ضرر و زیان شریک هست یا سودی بهش تعلق نمیگیره و فقط اصل پولش بهش میرسه.
امضای نرگس جون حسین
http://mohammad_matin_1393.niniweblog.com
جز تو کی میتونه عزیز من باشه...خدایا شکرت
[تصویر:  20141213164815_20141209_120640.jpg]
۲۲-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از نرگس جون حسین به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مامان مهرانه

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد