تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیر خشک
Package_favorite 
سلام خانمیا پسریه من به شیرگاو حساسیت داره ودکترگفته کمکی بهش شیرخشک بده شیرخشک اپتامیل خریدم ولی وقتی تست کردم یه ته مزه تلخی داره کسی تاحالا تست نکرده ؟Hanghead
در التهاب شنیدن ترانه ی گام های تو هستم
که به سوی من می آیی
و عاشقم بر انتظار آن لحظه که تو را در کنار خود حس کنم
دوستت دارم
[
پاسخ }
سلام . من که این مارک رو مزه نکردم ولی بچه منم شیرخشکیه .مزه کردم کلا طعم خوبی نداره.نمیدونم این طفلکی ها چطور به این بدمزگی میخورن.
پاسخ }
دوستان شير خشك خوشمزه چي ميدين به ني ني هاتون؟
قيمتشم لطف كنين بگين
پاسخ }
من اولین باره خریدم 19900تازه کل مشهد روگشتم تا اینوپیداکردم
که به سوی من می آیی
دوستت دارم
[
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
Dunnofاما من شنیده بودم شیرخشک خیلی خشمزه استDunnof
که به سوی من می آیی
دوستت دارم
[
پاسخ }
من به دخترم شیر خشک نان میدم. البته فقط شبها. مزه اش هم خوبه.از خانمهای تازه مادر شده هم پرسیدم همین مارک رو گفتند. دو تا از پزشکهای اطفال هم از این شیر خشک نام بردند.
هنوز "قلبم" به عشق کسانی می تپد که روزهایی با آنها بر سر سفره روزگار "نان وفاداری" و "نمک معرفت" خوردم.

پس یاد میکنم از "دوستانم" تا بدانند ما همیشه به آنها "وفاداریم" و بس.
پاسخ }
شیرخشک اپتامیل یه نوع کمکیه برای بچه هایی که زود به دنیا اومدن
اگر پسرتون شرایط عادی داره اپتامیل بهش ندین، اپتامیل یه جورایی دارویی هست

به نظر منم شیرخشک خوشمزه است3
دختر من تا 10 ماهگی شیر خودم رو خورد بعدش من اومدم سرکار و کم کم شیرم خشک شد و مجبور شدیم بهش شیرخشک بدیم
البته اصلا دوست نداشت و نمیخورد تا اینکه با مشورت دکترش شیر خودم رو میدوشیدیم میریختیم تو شیشه مثلا 50 تا شیر خودم 50 تا شیرخشک بعد از یه هفته 30 تا شیر خودم 70 تا شیرخشک دوباره بعد از یه هفته ... تا اینکه به طعمش عادت کرده و الان کامل شیرخشک میخوره
اولش یه شیرخشک خارجی براش خریدم که یادم نیست اسمش چیه فقط اینکه 30 تومن خریدمش و اصلا بهش نساخت و بچم تا صبح گریه کرد24 ولی الان نان بهش میدم چون یک سالشه نان 3 بهش میدم و طعمشم خوبه و 18 تومن هم میخرم روزی یه بارم که شیر گاو میریزم تو شیشه بهش میدم شیر گاوی که باز خریداری میکنیم و نیم ساعت میزاریم قشنگ بجوشه
شیر گاو هم که میدونین هم سنگینه هم سرد
به خاطر همین بازم 50 تا شیر گاو 50 تا آب میریزم یه تیکه نبات هم توش حل میکنم تا دلش درد نگیره

خیلی زیاد شد ولی کامل توضیح دادم دیگه16
پاسخ }
شیر خشک های رژیمی که برای بچه های الرژیکه بد مزه است
[عکس: BK6Fp4.png]

تو کنار منی نمی ترسه دلم

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...