خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شیر کاکائو نذری

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 166

ارسال: #1
شیر کاکائو نذری
سلام به همه خانم گل های عزیز
میخواستم بدونم برای تهیه شیر کاکائو نذری مقدار شکر و کاکائو (برای هر کیسه شیر) چقدر باید باشه؟ ؟؟
ممنونم
امضای فرنیا
[تصویر:  1a98fd0t2ye2a.png][/img]
۴-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 596

ارسال: #2
RE: شیر کاکائو نذری
سلام ...من چند بار تا بحال شیرکاکائو نذری درست کردم...ما تو دیگ بزرگدرست می کنیم برای حدود 20کیلو شیر چرب مقداری هم آب میریزم که رقیق تر بشه بعدشم حدود 4یا5کیلو شکر برای این مقدار شیر استفاده کردم و یک بطری گلاب...شما باید چشمی موادت بریزی یعنی اول شیر بذار داغ بشه وجوش بیاد بعد شکر کم کم اضافه کن هم بزن و مزه کن شیرینی اش زیاد نباشه ها..دل میزند...بعدش هم کاکائو را به میزان حدودا یک بسته از این 200گرمی ها بریز...کاش میزان شیرت می گفتی من بهتر راهنمایی می کردم....
امضای گشنمه
(1782)برای همه کسانی که دوستشان داریم..خواه مجازی یا واقعی
۴-۸-۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از گشنمه به دلیل این ارسال سپاس کرده.
spssanb, فرنیا
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 313

ارسال: #3
سلام Wavesmile
من ده لیتر شیرو درست میکنم از شیر کم چرب استفاده میکتم تا روی شیر کاکائو خیلی نبنده اضافه کردن آب بیمزش می کنه چون شیر کیسه ای رو گفتین یعنی یک لیتر، به ازای هر لیتر یک قاشق غذا خوری کاکائو و یک قاشق غذاخوری پر شکر میریزم طعم تلخ کاکائو و کم شیرینشو بیشتر دوست دارم باید بچشید اگه شیرین تر دوست داشتین بیشتر بریزین.اول شیرو میذارم داغ بشه بعد باکمی از همون شیر داغ مخلوط کاکائو شکرو حل می کنم و در شیر میریزم دو سه قل که زد خاموش میکنم . نیاز به هیچ ماده معطر دیگه نداره چون خود کاکائو عطر خوب خوشو داره.Flowerysmile
امضای mahgolak
[تصویر:  20150415200450_images-14.bin]
۴-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از mahgolak به دلیل این ارسال سپاس کرده.
فرنیا
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2586

ارسال: #4
این شیر کاکائو نذری که بنده با کمال شجاعت مسئولیت تهیه اش قبول کردم....دیشب هیات عزاداری می آمد کوچه ما...با کمک پسرعمو ودخترعموها و خواهر وبرادرها شیرکاکائووکیک دادیم به ملت
برای این دیگ شیر کاکائو...31کیلو شیر پرچرب از گاوداری گرفتیم در دو مرحله سرشیر روی اون گرفتیم و در نهایت نیز با پارچه حریر صافش کردیم وبعد توزیع کردیم
[تصویر:  20151022140023_IMG_0103.jpg]

این شیر کاکائو...حدود 6کیلو ونیم شکر برد و 400گرم کاکائو عالی و درجه یک!!! حدود سه چهارم بطری گلاب ودو لیتر ویا بیشتر نیز آب اضافه کردیم تا طعم تند کاکائو را بگیریم....در نهایت همه راضی بودن و رنگ زیبای صورتی شیرکاکائو هم دیدنی بود....

این عکس ببینید
[تصویر:  20151022135735_IMG_0106.jpg]

گوشه سمت راست این تصویر در بین یه لایه کم چربی روی شیر نام محمد وفاطمه را دیدیم....همه بچه هایی دور دیگ بودیم خوشحال شدیم که نذرمان را با دادن یه نشانی هرچند کوچک پذیرفتند....من شخصا به این چیزا اعتقادی ندارم اما برای خودم جالب بود به وضوح نام زیبای پیامبر را....دیدم
این نمای نزدیک تر
باید مثل تصاویرهای سه بعدی ببیندیش

[تصویر:  20151022135918_IMG_0107.jpg]

از توزیع و نمای نزدیک عکس نداریم2424
امضای مرضی سادات
[تصویر:  20160823172356_.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۷-۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ عصر، توسط مرضی سادات.)
۳۰-۷-۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
8 کاربر از مرضی سادات به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رنگین کمان29, mayok, گلسان, نم نم بارون, mahsan3, azam1360, yasamin zahra, یکتا20

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد