تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 20 رای - 3.15 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیشه گری
چیز هایی که خودم با کمترین امکانات ساختم

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
سلام عزیز چون من تازه عضو شدم هنوز تو آپلود کردن مشکل دارم ولی این کار توی ایران برای اولین بار از ارومیه شروع شد البته ساخت احجام شیشه ای به روش ساخت لوله های آزمایشگاهی خیلی لذت بخشه وقتی کاملا به آپلود کردن اینجور چیزها وارد شدم چیزهایی رو نشونتون میدم که کیف کنید.

فایل‌های پیوست عکس(ها)

دریاچه ارومیه urmoo gulu
پاسخ }
با یه پنس کوچیک جلوی آتیش خیلی سخته

فایل‌های پیوست عکس(ها)

دریاچه ارومیه urmoo gulu
پاسخ }

دریاچه ارومیه urmoo gulu
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
با حرارت مستقیم مشعل البته این کار برای ایجاد اشتغال بهتره هرکس که اهل ارومیه هست میتونه روش کار رو بره ببینه آدرسش خیابان امام نرسیده به خیام ساختمان
صنایع دستی طبقه زیر زمین
دریاچه ارومیه urmoo gulu
پاسخ }
(۱۸-۰۲-۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ب.ظ)ایریکا نوشته:  توی خونه هم میشه این کارا رو درست کرد لطفا اموزششو بذارید

اگه جای مخصوص مثل اتاق اضافی زیرزمین و یا جایی که امن باشه میشه این کار رو کرد.
دریاچه ارومیه urmoo gulu
پاسخ }
(۱۹-۰۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ق.ظ)طلاخانوم نوشته:  (1782)من كه نفهميدم روش كارچيه ؟گمون كنم بقيه هم متوجه نشدم باشند .خواهش مي كنم واضح توضيح بدين براي يكي مثل منه صفركيلومترFlowerysmile

شیشه گری نیاز به یکسری معلومات فیزیکی و شیمیایی راجع به شیشه داره و بعد از اون کار عملی شیشه اولش مشکله اونم مربوط به کنترل شیشه میشه .
شیشه گری رو میشه توی خونه انجام داد به شرط اینکه یه جای خاصی رو اختصاص به این کار داده بشه اونم بخاطر ایمنی . شیشه گری توی این ضمینه با شیشه گری کوره ای فرق می کنه و همینطور جنس شیشه ها ، توی این کار شیشه ها جنسشون از شیشه پیرکسه ومی شه شیشه رو دوباره استفاده کرد . این کار اصولا برای ایجاد اشتغال زایی خوبه ولی کمی هزینش زیاده مثلا برای شروع کار باید 1.پیک(مشعل) 2. بالن اکسیژن 3.فشارسنج که باید وصل بالن بشه 4. شیلنگ گاز و اکسیژن 5.میزکار که پیک روی اون باید ثابت بشه 6. الماس شیشه بری 7.عینک مخصوص شیشه گری که بودن عینک نمیشه به شیشه نگاه کرد در ضمن جلوی تشعشع ماوراءبنفش شیشه رو میگیره 8.پنس
شیشه گری مثل استن گلاس و یا سایر کارها نیست کا الگوی خاصی برای انجام کار داشته باشه، چیزی رو که با خمیرمیتونی درست کنی فرف دادنش خیلی راحت تره تا اینکه یه خمیر گداخته 1800درجه ای رو بخوای با پنس فرم بدید و هر کاری که بخواهیم انجام بدیم باید زیر شعله باشه چون شیشه سریع سفت میشه وبیشتر اوقات ترک میخوره.
باز هم اگه سوالی هست می تونم جواب بدم ولی آموزش اونهم از راه دور غیر ممکنه ولی استن گلاس رو تا حدودی می شه آموزش داد.
هدف من از نمایش عکس های شیشه گری آشنایی خانم گلهای عزیز بود که همچین کار هایی رو خانمهای این سرزمین انجام میدن نمی دونم اگه امکان نمایش فیلم برداری در این سایت بود این کار رو میکردم تا همه با روش کار آشنا می شدند.
دریاچه ارومیه urmoo gulu
پاسخ }

کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
Flowerysmile

کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
پاسخ }

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }