خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صابون نرم روغن کوسه آر پی...؟!

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 340

ارسال: #1
Xeyes صابون نرم روغن کوسه آر پی...؟!
سلام...بچه ها کی تا حالا از صابون روغن کوسه (ضدجوش و لک،روشن کننده پوست) استفاده کرده؟موثر بوده؟
ظاهرا توی برنامه خانواده و به خانه برمیگردیم تبلیغ کرده...نظرتون چیه...؟!
این صابون بهتره یا صابون روغن شترمرغ؟
میخوام از طریق تلتکست شبکه دو خرید کنم (آخه اونجا هم تبلیغ کرده)...کمکم کنید Dunnof
امضای carpet
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
۴-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از carpet به دلیل این ارسال سپاس کرده.
بی هنر
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

RE: صابون نرم روغن کوسه آر پی...؟!
سلام خانومي،خواهرم توي اسفندماه از طريق بيامك خريد،الان تازه صورتش صاف شده،يعني جاي جوشها خيلي كم شده،وشفاف تر هم شده،اما من اخراي فروردين كرم مرطوب كننده و ضد جروك شترمرغ روبا مارك ينس خريدم عااااااالي بود خيلي اتفاقي خريدم اما مثلا روي دستم اثر سوختكي اتو بود رو برده،در حاليكه هميشه مدتهاي مديد ميموند برا استفاده ازصابون بايد صبور باشي و مداوم استفاده كني تا اثر كنه،اميدوارم تجربيات من به دردت بخوره دوست خوبم
۴-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از pinokiyo به دلیل این ارسال سپاس کرده.
بی هنر, carpet, ادامه2
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 35

ارسال: #3
سلام میشه درباره هردو صابون توضیحات کاملی بدین(1782) ممنون
امضای فاطی 20
خدایا شکرت
۵-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #4
(۵-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ صبح)فاطی 20 نوشته شده توسط:  سلام میشه درباره هردو صابون توضیحات کاملی بدین(1782) ممنون

چیزی که نوشته: Hanghead

* صابون روغن شترمرغ (پرولایف) *
- از بین برنده جوشهای صورت و کک و مک
- روشن کننده، جوانسازی و رفع خشکی پوست
تولید تحت نظارت clivent-lab (آلمان)
نتیجه گیری بالای 90 درصد با استفاده منظم (راهنمای کامل استفاده، همراه با صابون)
تضمین برگشت هزینه در صورت عدم رضایت

بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۲-۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ عصر، توسط carpet.)
۸-۲-۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #5
Package_favorite RE: صابون نرم روغن کوسه آر پی...؟!
دوباره سلام...
دیدم این تاپیک خالی مونده،به خاطر همین دست به کار شدم. gagDunnof من یه مقداری اطلاعات از این دو صابون خوندم،گفتم شاید کسی بهش نیاز داشته باشه....Flowerysmile

روغنهای حیوانی تاثیر شگفت انگیزی در رفع جوش و لک صورت دارند. پس از تحقیقات گسترده، کارشناسان به این نتیجه رسیدند که صابون روغن کوسه « آر.پی» محصول شرکت «بهدیس تدبیر» و صابون روغن شترمرغ «پرولایف» محصول شرکت «ارمغان سلامت طبیعت» دارای تمامی مجوزهای لازم بوده و اکثر استفاده کنندگان از این صابون ها به نتیجه دلخواه خود رسیده اند.
این محصولات بهداشتی کاملا با بدن هماهنگ است و از کمترین مواد شیمیایی در آنها استفاده شده است، به همین دلیل پس از قطع مصرف، هیچگونه عارضه ای شما را تهدید نمی کند.

سعی میکنم باز هم اطلاعات بیشتری بذارم...منتظر باشید Wavesmile
امضای carpet
سلام به همگی
۱۴-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از carpet به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mozhgan57

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #6
Ksmiletris RE: صابون نرم روغن کوسه آر پی...؟!
توضیحاتی در مورد صابون کوسه... Flowerysmile

صابون نرم روغن کوسه با نام تجاری « آرپی »، یک صابون بهداشتی تولید ایران است. این محصول مجوزهای لازم وزارت بهداشت و درمان و سازمان غذا و دارو را داراست و در کمتر از یک سالی که به بازار آمده، عنوان پرفروشترین و پرطرفدارترین صابون را به خود اختصاص داده وانتخاب اول ایرانیان است.
از خواص این محصول میتوان به درمان جوشهای صورت، جای جوش، ضد لک، ضد چروک و ترمیم و بازسازی بافتهای فرسوده پوست اشاره کرد.
این صابون هیچگونه عوارضی ندارد و بالای 70 درصد استفاده کنندگان از صابون راضی بوده اند. همچنین فروش به صورت تضمینی است و هزینه صابون در صورت عدم رضایت مصرف کننده، برگشت داده میشود.
برگه راهنمای استفاده، همراه با صابون ارسال میشود. مدت دوره استفاده برای رسیدن به نتیجه برای هر شخص متفاوت است ولی حداقل دو قالب صابون را طبق توضیحات روی برگه راهنما (به طور منظم) استفاده و از خوردن تخمه آفتابگردان و خوراکی های مشابه که باعث ایجاد جوش در صورت می شوند، در این دوره پرهیز کنید.
امضای carpet
سلام به همگی
۶-۵-۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  صابون روغن کوسه آر پی یاسی خانوم 7 712 ۲۹-۲-۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ عصر
آخرین ارسال: یاسی خانوم

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد