تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ " شاتوت "

کاربرگرامی شاتوت
بفرمایید...اینم صندلی داغ شما
موفق باشید
30

[عکس: 20170426093538_421917649_63529-.jpg]
}
(۳۰-۰۳-۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ب.ظ)ایران دخت نوشته:  خوب مژگان خانوم،برای آشنایی بیشتر کمی ازخودتون بگید

تاریخ تولد: 1368
تحصیلات:دیپلم
رشته تحصیلی:گرافیک
کجاکارمیکنید؟بنیاد شهید

فرزندچندمی؟چهارم
چندتاخواهروبرادرید؟دو تا خواهر و دو تا برادر

اهل کجایید؟تهران
کجازندگی میکنید؟تهران

چندوقته ازدواج کردین؟4 سال
اختلاف سنستون باآقاتون:10 سال
چه طوری باهم آشناشدین؟توسط یه خواهر و برادر - همکارامون بودن منو به همسرم معرفی کردن.

درساخانوم چندسالشه؟یک سال و حدودا دو ماه.
بیشترمامانیه یابابایی؟بیشتر با مامانه من رفیقه ولی امان از وقتی که کسی بخواد ببرتش بیرون دیگه مادر بزرگشم نمیشناسه laf

فعلاهمیناروجواب بده تادوستان یکی یکی پیداشون بشه...
[عکس: 20150929085228_1.jpg]
}
(۳۰-۰۳-۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)مرضی سادات نوشته:  1 یکی نیست بگه من گشنه و مرده ....اینجا چکار میکنم اما حس فضولی تو کار مردم مگه میذاره84

خوبی مژگان جان ؟
*فدای تو عزیزم مرسی خوبم. خیلی خوشحالم کردی که اومدی.
اولین سوال زود تند وسریع بگو چرا خانوم گل؟؟
*چون حدود یک سال بود فقط تماشا میکردم و عکس نمی زاشتم خودتون منو معتاد کردین میفهمین؟!!! lafبا این کارای هنری قشنگتون منم واقعا علاقمند شدم.

بهترین چیزی اینجا یادگرفتی چی بود؟
*تلاش و پشتکار، حوصله و سلیقه از تک تکتون یاد گرفتم.83
فکر میکنی علت اینکه آدم گشنه ایمان نداره چیه848484
* خوب به نظرم چون مادیات همیشه با معنویات همراه بوده و اینا همدیگرو کامل میکنن این حرفو گفتن. اگر به فکر بدنمون که همون مادیات هست نبا شیم چطور معنویات رو دنبال کنیم؟! هرچیزی به حد نرمالش خوبه و روزه هم یه گرسنگی نرمال هست و با اصول اگر گرفته بشه تازه برا هم سلامتی و هم ایمان خوبه.

بهترین غذایی می پزی؟ از نظرخودت ....
*از نظر خودم قرمه سبزی و آش دوغ.
از نظرهمسری؟
*زرشک پلو با مرغ (چون همیشه میگه مرغای تو یه چیزه دیگست)laf

دوست داشتی کجا زندگی کنی وچرا؟
* همین محله ای که هستم رو دوست دارم چون از بچگی توش بزرگ شدم. تهران رو دوست دارم بهش عادت کردم.

خونه تون آپارتمانی یا ویلایی؟ یا هیچ کدام؟؟؟خخخخخخخخخخخ
*خونمون آپارتمانیه و طبقه دوم هستیم.

دوست داشتی عشایر بودی؟
* نه اصلا 54

چند تارفیق تو خانم گل داری؟
*نمی دونم آخه من همه رو دوست خودم میدونم و از ته دل دوسشون دارم. اینو باید بقیه بگن چند تا خانوم گل منو بعنوان دوستشون قبول دارن.20
بیشتر کجای خانوم گلی می چرخی؟؟
* هرجا که دستم برسه تقریبا هرروز دارم هرچی موضوع به دستم میرسه چک میکنم!!

نظرت درباره داغ بودن هوا و تناسبش با صندلی داغ؟؟؟
* من که زیره کولرم زیاد احساس نمی کنم 55ولی خیلی ذوق دارم که می تونم بادوستام صحبت کنم.

من را چقدر می شناسی؟؟؟
*کاراتونو میدیدم ولی رو شخصیتتون شناخت ندارم فقط صادقانه خیلی دوستون دارم.احساس میکنم واقعا چند ساله تک تک خانوم گلارو میشناسم.

اینا را بگو شاید بازم بیاممممممممممممممم83
* خوشحالم میشم عزیزم .
}
(۳۰-۰۳-۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ)مرضی سادات نوشته:  دوستان عزیز در جریان باشید من با یک تعریف خود فروخته شدم....دوباره اومدم1212121212

بین غذاها چی بیشتر دوستی داری؟
*کلا به غذاهای گیاهی علاقه دارم. . عدس پلو با گوشت چرخکرده هم دوست دارم.

ببینم تو هم مثل منی ماه رمضان بیشتر دوست داری چیزای جدید امتحان کنی (غذاهای جدیدی تا حالا نپختی را)
*آره من عاشقه درست کردنه خوراکای جدیدم.

گفتی تولدت چندی؟ فکر کنم زود مزدوج شدی؟ اینو به ساینا هم گفتم////فضولم دیگه
*اختیار داری عزیزم. متولد 1368. اره، نوزده سالم بود نامزد کردیم.

این شکلک ها اولین کسی تو خانم گل یادت می ندازه کی هست؟

*10 چون با اسم کاربری ها آشنا هستم اسمه کاربری شون میاد تو ذهنم 67
9م ( معصومه خانمی)

27 (مژگان 57)

24 (آقای ادمین)

53 (محمد رضا)
76 (ریحون گلی)

75 (خودت)

(1782) (Sheri1368)

تو دنیا سخت ترین چیزی تا امروز تحمل کردی چی بود؟؟؟
*سخت که زیاد بود نباشه نمیشه ولی سختی مسئولیت مادر شدن برام از همه چیز بیشتر بود. تازه فهمیدم مادر و پدرم چقدر با ارزشن.

به نظر تو نشاسته ذرت و آرد ذرت را چه جوری تشخیص میدن؟
*نمی دونم 14

یه چی خوشمزه و آسون بخای بگی نفر بعدی درست کنه چی هست؟؟؟
*آسون به نظره من که خیلی تنبلم10 ..... کوکو سبزی84

وای خدا گشنمههههههههههههههههههههههه بازم میام
* عزیزم .... بازم بیا خیلی خوشحالم کردی
}
گوناگون از وب
loading...
(۳۰-۰۳-۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)mozhgan57 نوشته:  سلام مژگان جان11
* سلام عزیزه دلم 83
امیدوارم پات هر چه زودتر خوب بشه عزیزمConsolingConsoling
* ممنوم مژگان جونم.
اشپزی رو چقدر دوست داری؟
* یکی از آرزوهامه که یه آشپزه خوب بشم. خیلی به آشپزی علاقه دارم.
چه ویژگی خاصی داری که اطرافیان همیشه شما رو با اون بشناسن؟
* خیلی زود با همه دوست میشم همه میگن که خیلی بی رو دروایسی هستم و زود با همه گرم میگیرم.
از چه رنگی خوشت مییاد؟
* رنگ تیره یاقوتی ورنگ روشن لیمویی رو از همه بیشتر دوست دارم.
اهل ورزش هستی؟ چه ورزشی رو دوست داری؟
* اهل ورزش بودم تا دوره مربی گری بدمینتونم رفتم ولی بخاطره هنرستان مجبور شدم کلا کنار بزارم . بعدشم دیگه جور نشد ادامه بدم. ولی الآن هرازگاهی درسا بزاره تردمیل دارم تو خونه میرم.

خودم عاشقه بدمینتونم.
طرز پوششت چطوره؟ساده یا شیک یا مد روز؟
* به نظره خودم تمیز و مرتب بودن مهمتر از همه اینهاست و در کل سعی میکنم شیک باشم 59. بیشتر تو تیپه مهمونی هام خیلی خودکشی میکنم آخه بهم اعتماد به نفس میده تو مهمونی احساس راحتی میکنم ولی بیرون زیاد حساس نیستم که حتما رو مد باشم بیشتر ساده میپوشم . چون از نگاه ها معذب میشم زیاد دوست ندارم تو چشم باشم.
از کارت راضی هستی؟
* آره، کارم راحته من کارمند امور دفتریم .ساعته کاریم کمه و پنجشنبه ها تعطیلم ، مسیرش برام راحته و کلا محیطش بد نیست .
تو زندگی چقدر گذشت میکنی؟
* نمی دونم. ولی کلا تو زندگی مشترکمون حدودا 90 درصد اگه تعریف از خود نباشه گذشت میکنم.
اهل مسافرت هستی ؟
* خیلی دوست دارم ولی فقط دوست دارم رفت و آمدش با هواپیما باشهuhum اکثر شهرهای ایران رو رفتم .
از رشته ای که خوندی راضی هستی؟
* آره خیلی دوستش دارم، خیلی زحمت کشیدم تا سه ترم فوق دیپلم هم دانشگاه این رشته رو خوندم ولی انصراف دادم. (به خاطره شرایط کار و ازدواجم نمی تونستم برسم )
اگه دوباره بر میگشتی چی میخوندی؟
* بازم گرافیک. اتفاقا از آرزوهامه دوباره درسمو ادامه بدم. ولی فعلا که امکانشو ندارم. هروقت موقعیتش پیش بیاد حتما میرم دنبالش.

شده پای خانوم گل بشینی غذا بسوزونی؟84
* نه ha آخه من همیشه وقتی سرکارم یا درسا خوابیده وقت فراغت دارم میام خانوم گل.
فعلا این سوالها به ذهنم رسید10 امیدوارم موفق و مؤید باشی عزیزم
* ممنوم از وقتی که گذاشتی تا با هم صحبت کنیم .
دختر گلت رو هم ببوس27
*8383
}
(۳۱-۰۳-۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ق.ظ)mohammad reza نوشته:  سلااااااااااااااااااااااامWavesmile
* سلام عزیزم!!
1-53این منم یا یه محمدرضای دیگه13اگه منم حالا چرا؟84
* آره تویی 84 نمی دونم آخه پیامات تو اعتبارام منو یاد این شکلکه میندازه همش میگی نووووووش جووووون!!!laf
2-یه خاطره خنده دار بگو از دوران عقدت؟؟؟
کلا من دوران عقد خوبی نداشتم crying اصلا بهم خوش نگذشت.
3-چه غذایی رو بیشتر از همه غذاها دوست داری؟؟؟
* کلا غذاهای گیاهی دوست دارم و عدس پلو با گوشت چرخکرده و غذاهایی که با بادمجون درست میشن (سوفله، حلیم بادمجون، بادمجون شکم پر ... 29
4-چه غذایی رو بهتر از همه غذاها درست میکنی؟؟؟
*خودم که فکر میکنم قرمه سبزی، آش دوغ.
5-اگه مهمون داشته باشی چی میپزی؟؟؟
*معمولا زرشک پلو با مرغ، آش دوغ، فسنجون، البته الان از وقتی درسا به دنیا اومده من برنج درست میکنم همسرم جوجه درست میکنه که بتونم از پس کارای دیگه بربیام چون با بچه کوچیک سختمه.
6-خوشمزه ترین غذایی که تا حالا خوردی چی بوده؟؟؟
* فسنجون و دلمه های مادر شوهرم.
7-اینکه هم سرکار میری و هم باید علاوه بر نقش همسری - یه مادر نمونه هم باشی خو چطور میشه اینهمه تلفیق وظیفه؟؟؟دوس نداشتی تمام تایمی که فرزندت داره روزگار میگذرونه در کنارش باشی؟؟حتی صبح ها؟؟
* خوب بعدازظهر هارو میرم حسابی بهش میرسم و باهاش وقت میگذرونیم. با شوهرم مشکلی ندارم و اونم از این اینکه میرم سرکار راضیه. درسا هم به مامانم عادت کرده روحیه اش خداروشکر خوبه اگر ببینم پژمرده میشه و حوصله نداره یا مامانمو اذیت میکنه دیگه سرکار نمیرم. ولی فعلا که اینجوری نیست.56
8-همسرتون تو کارای خونه کمکتون میکنه؟؟؟
* بی نهایت کمکم میکنه خیلی وقت ها میرسیم من میشینم اون شروع میکنه به خونه تکونی، ظرفارو میشوره، جارو برقی میکشه، جم و جور میکنه خدارو شکر خیلی هوامو داره.
9-چندتا دلت پره از مادرشوهرت؟؟؟
* خیلی زیاد ولی نمیشه کسی رو سرزنش کرد ناخودآگاه آدما در ارتباط نزدیک دچار یه سری تنش هایی میشن . من همیشه از همسرم و خانوادش پنهون میکنم که ازشون دلخور شدم و سعی میکنم فراموش کنم. خداروشکر شوهرم هم آدمه فهمیده ای خودش میفهمه من گذشت میکنم.
10-چندتا دلت پره از خواهرشوهرات؟؟؟بنظرت چه رنگین؟؟؟
* زیاد Hanghead دو تا خواهر شوهر دارم هردوشونم خاکسترین (بی روح و بی ذوق، سرد و خشک)
11-از روزای هفته کدوم رو دوس داری ؟ چرا؟
*چهارشنبه هارو- چون فرداش تعطیلم.
12-چندتا منو میشناسی؟؟؟چرا؟؟؟
* باورت میشه فقط از رو پیغامای توی اعتبارام می شناسمت . انقده از اینکه خیلی با سلیقه ای و مهربون و دلسوز ازت خیلی خوشم اومده ولی تا حالا نشده تو شخصیتت کنجکاوی کنم.
فعلاً همینا1010
تا دیداری دیگر بدرود83
فدای تو دوسته گلم .
}
(۳۱-۰۳-۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ب.ظ)1368Sheri نوشته:  سلام عزیزم271روزه نمازات قبول باشه83
*سلام عزیزم. از شما هم همینطور گلم.83

زیباترین کشور؟کدوم کشور رو واسه مسافرت دوست داری ؟
* ترکیه
زیباترین شهر؟
* شیراز
زیباترین حیوان؟
* طاووس
زیباترین گل؟
* گل لیلیوم
ماشین مورد علاقه؟
* مزدا 3.
سوسک؟
*سکته میکنم.84
رنگ مورد علاقت؟
*تو رنگای روشن لیمویی و تو تیره ها یاقوتی، زرشکی
اگه یه تیکه زمین کوچیک داشتی (برای کشاورزی) اول چی می کاشتی؟
* بادمجون و سیر.. 59
اسم دختر و اسم پسری که خوشت میاد؟
درسا و پارسا.
به ماه رمضون چه حسی داری؟
آرامش و سکون. کم شدن سرعت و حرکت، ایستادن و یکم تأمل.
واسه افطار چی در نظر گرفتی؟سحر دیشب چی خوردین؟
راستشو بخواین من روزه نمی گیرم.20
من اهله دروغ و صحنه سازی نیستم. تو خونه ما همه با خدا هستن ولی روزه نمیگیرن. البته مامانم استثنا دکتر نمی زاره وگرنه همیشه میگرفت.
تا حالا شده سحری خواب بمونی؟
نه. آخه من روزه نمیگیرم.20
تا حالا چقدر سعی کردی خود درونتو بشناسی؟واسش چیکارا کردی تا حالا؟
* خیلی کارا کتاب خوندم، با اهلش صحبت کردم،فیلم های آموزنده شخصیتی دیدم- سعی کردم با سکوت و آرامش درونم رو تو تنش ها و مشکلات ببینم و از دلایل برانگیخته شدن احساستم تو هر موقعیت بیشتر آگاه بشم تا بتونم خوب خودمو کنترل کنم و کمتر به دیگران و خودم آسیب بزنم.
پارسال این موقع چیکار می کردی؟
* بازم تو خانوم گل پلاس!!!!!! 67
معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟
* پاشنه دار کوتاه ، کتونی ولی مهمونی پاشنه بلند میپوشم.
شبا خونتون پشه داره؟
* چه بامزه!!! نه نداریم.
دست خطت چطوریاست؟
خوبه خوشخط خوشخطم نیستم ولی بقیه میگن خوبه.
آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟
نه خدایی من خیلی حساسم. بعضی وقتا تا مرحله تفکیک زباله هم پیش میرم Gigglesmile
شده دلت واسه ایران بسوزه؟چرا؟
*آره خیلییییی. آخه تاریخمونو خیلی دوست دارم ولی الآن هیچ اثری از یه ایرانی اصیل بین ما نیست. ما همش داریم تقلید میکنیم کلا ایرانمون فراموش شدس.
تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟
* دوست دارم تا 50سالگی دیگه بیشتر طول نکشه. پیریم خوبه ، ازش نمی ترسم.
صبحا چند پا میشی؟شبا چند میخوابی؟
* ساعت 10 یازده می خوابیم. صبحا هم شیش و نیم بیدار میشیم.
دوست داشتی کدوم شهر ایران زندگی کنی؟
*تهران رو دوست دارم.
چه حسی نسبت به من داری؟ منو میشناسی یانه؟
* کلا خیلی باهات ارتباط برقرار کردم، احساس میکنم اخلاقت شبیه خودمه. سنتم بامن یکیه کلا احساس خوب و صمیمانه ای دارم. من که فکر میکنمکلا دوستای خانوم گل رو چندین ساله میشناسم.
بیرون بری چه چیزتو فراموش کنی ببری کلافه ای؟(مثلا ساعت،مبایل،کیف لوازم آرایشت...)
به هیچ چیز وابسته نیستم کیفم نبرم نبردم کلا وقتی میرم برون اینشکلیم.(87)
تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟
نه ...
2727همینا دیگه3031
دوست جونی ممنونم که اومدی.83
22
}
(۳۱-۰۳-۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ)mohammad reza نوشته:  مژگان جون سوال دوم من از شما تکراری بود ویرایش زده بودم20بجاش اینارو گذاشته بودم12121212121212
اشکالی نداره چشم اینارم جواب میدم!83
4-دستپختت از طرف خانواده همسرت بنظرت چه نمره ای میگیره؟؟
* هیجده.
5-دستچخت مادر همسرتون رو چقدر می پسندی؟؟
* خیلی خیلی دستپختشو دوست دارم.
راستی ممنون از نظره محبتی که نسبت به من داشتین83
* فدای تو دوست گلم .خوبی از خودته عزیزم.
الان سر ظهره مخم سوت میکشه و مجال سوال پرسیدن نمیذاره
انشاالله بعداً میام با سوالای بیشتر12آمانده باش84
اعزیزززززم منتظرتم مهربون.زودی بیا
}
گوناگون از وب
loading...
(۳۱-۰۳-۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ ب.ظ)مرضی سادات نوشته:  من گشنمه آخه دم ظهری اینجا چکار میکنی من وسوسه میکنی بیام.....
*عزیزه دلم 35
شوهرت را چند تا دوست داری؟
* من خیلی بهش وابستم خیلی دوستش دارم.
شده همسرت بین جمع از شما تعریف کنه یا بالعکس؟ .واکنش چی بوده؟
*خیلی وقت ها ازم تعریف میکنه، یادم نمیاد ازم ایراد گرفته باشه بعضی وقت ها خوب میشه یه چیزی رو می خواد با حالت ایراد میگه ولی نه اینکه منظور داشته باشه. وقتی تعریف میکنه شوخی میکنه خوب منم می خندم. ولی بعضی وقت ها کاری که می خواد رو یکم دیر انجام بدم ببینم ناراحت شده سریع باهاش یه شوخی دستی میکنم مثلا میزنم رو شونش یا اگه کسی نبینه بوسش میکنم اونم زود مطلبو میگیره !!!!
فکر میکنی علت اینکه صبرآدمها کم شده چیه؟
*به خاطر ضعف در ایمان آدم ها، به نظرم صبر رابطه مستقیم با ایمان هر انسانی داره حالا اون ایمان به هرچی می خواد باشه. به نظرم هرچقدر ایمان ما به نیروی مافوق قدرت خودمون بیشتر باشه کمتر برای عوض شدن شرایطمون تلاش می کنیم و بیشتر توکل می کنیم و جریان شرایط رو راحتتر طی میکنیم.
نظرت درباره رنگینک کنجدی16 چیه؟
*تا حالا نخوردم ولی خوشم میاد . وقت کنم حتما درست میکنم. برای من که تنبلم خوبه راحته!!5
بنظرت گرافیک کجاها خریدار داره؟ خوب پولی توش هست یا نه/؟
* گرافیک هزاران زمینه کاری داره : عکاسی و کار روی عکس (روتوش)، نقاشی حالا اونم تو هر شاخه مثله مینیاتور، رنگ روغن، انواع تکنینک ها، طراحی اجسام، عروسک سازی و خلق شخصیت، کلاژ و .... . تو هر زمینه بری توش پول هست . من خودم یه مدت تصویر ساز کتاب کودک بودم، پازل، کتاب داستان، کتابای ظاهر شونده و ... خیلی به کارم علاقه داشتم ولی بنا به شرایطی اومدم بنیاد کار کردم.
اگر خوب کار کنی و خلاقیت داشته باشی تو هر زمینه ای باشه پول خوبی توش هست، چرا که نه؟!67
افطار کسی دعوت می کنی؟ دوست داری حالا نمی تونی به جهت بچه دار بودن روزه بگیری کسی را مهمون کنی؟
* بله هر سال من افطار حداقل سه چهار بار مهمون دعوت میکنم. امسال بخاطره شرایطه سرکارو بچه و پام هنوز که وفق نشدم .60- من کلا خیلی مهمون دوست دارم عاشق مهمون و پذیرایی خوب و با روی باز از مهمون هستم همیشه دوست دارم طوری مهمون داری کنم که فک کنه خونه خودشه، خیلی وقت ها مهمون هام بهم میگن ما تو خونه تو راحتتریم.
چقدر اهل کارهای خیر و رسیدگی به یتیم وفقیران هستی؟
*تا اونجایی که بتونم انجام میدم. درخواست قلک محک دادم و دارم پرش میکنم صدقه های درسا رو میندازم توش. لباس های نو و بلإستفادمونو میدم مادر شوهرم میبره ساوه میده به کسایی که میشناسه نیازمندن آبرودارن. سعی میکنم تا جایی که بشه اصراف نکنم و مراعات کنم. اگر کسی ازم کمک بخواد حتی اگه خودم نتونم کاری براش انجام بدم شمارشو میگیرم که کسی رو براش پیدا کنم مشکلشو حل کنه.
نظرت درباره جریان خرید چند پورشه توسط کمیته امداد!!!!! چی هست( آخه ما خبرنگارا فضول مردمیم)84
*من کلا حدود ده سالی هست که تو صندوق صدقات پول نمی ندازم67 چون اعتقادی به کمیته امداد ندارم و همیشه خودم و خانوادم پول و کمک هامون رو مستقیم میدیم به نیازمندای واقعی.
فکر میکنی کی دنیا به آخر برسه؟
* تا حالا بهش فکر نکردم، زیادم نباید تو کاره خدا دخالت کردlaf.
بدترین اخلاقت و بهترینش؟
* اخلاقه بد که زیاد دارم کدومو بگم؟! ولی خودم بیشتر ازاحساسی بودنم بدم میاد خیلی زود تحت فشار قرار میگیرم شاید به بیرون نشون ندم ولی تو خودم خیلی داغون میشم. (سره درسا واقعا احساس میکنم چند سال پیر شدم) در کل از اینکه زود روحیه امو میبازم بدم میاد.
* اخلاقه خوب خیلی کم دارم....Sigh خودم از اینکه هنرمند نیستم ولی هنردوست هستم خوشم میاد.
تو خونه نشستی بچه ات کنارت سوسک بیاد کنارت واکنشت چیه؟ بچه ت بغل میکنی یا فرارمی کنی بچه یه جوری از خودش دفاع میکنه؟؟؟
میدونی آخه مادر من دستمال کلینکس برمیداره وفوری سوسک را برداشته پرت میکنه بیرون!!!!24
* صدرصد درسا رو بغل میکنم بعد فرارررررررر SEVeyes - وای من ببینم سکته میکنم....
من خیلی آشپزی دوست دارم مث تو، توصیه ات به من برای نشان دادن دستپختم چیه؟
* واااای خیلی خوبه .... من کوچیکتر از اونی هستم که توصیه بکنم دوستم ...تجربمو میگم: من خودم سعی میکنم دستور های خانوم گل رو یه بار تو خونه که خودمونیم درست کنم یاد که گرفتم برا مهمونام درست میکنم خیلی حال میکنم ازم تعریف میکنن سرذوق میام و انگیزه میشه میرم سراغ یه چیزه جدیده دیگه...redy
نظرت درباره قاتق بنه کرمانیها چیه؟؟؟
*راستشو بخوای نمی دونم چیه...20
تو غذاهای محلی دیگر شهرها چی را دوست داری؟
* مادر و پدرم ترک هستن منم بیشتر غذاهای ترک ها رو دوست دارم مثله آش دوغ اردبیل، آش میوه که ان شاءالله دردست اقدامه که دستورشو بزارم تو خانوم گل استادا هم ببینن.
وووووی کارم مونده ببخشید من همزمان تحریریه خبر هم هستم خدا کنه اونجا صندلی را داغ نکنم848484848484
عزیزه دلم ممنونم که وقتتو گذاشتی و اومدی . موفق باشی.
}
(۳۱-۰۳-۱۳۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)سعیده جون66 نوشته:  منم اومدم! راستش یکم چوب چقل داشتم گفتم بیام بریزم تو آتیشه تا داغ بمونه!
* خوش امدی آره بابا خوب کاری میکنی بریز داغ بشهHitheresmiley
1. حامله بودی ویارت چی بود؟!
*من انقد حالت تهوع داشتم که حتی ویارم داشتم نمی تونستم بخورم.crying
ولی اوایل هوسه زردآلو و گوجه سبز کرده بودم که افتاد به پاییز پیدام نشد بخورم.
2. بد ویار بودی؟
* بد واسه یه ثانیه اش بود، افتضاح بودم. هیچی چی بهم افاقه نمی کرد از شدت حالت تهوع شب ها خوابم نمی برد.
3. شده بود بشوهرت ویار داشته باشی؟؟!!
* کلا زیاد نمی تونستم به کسی نزدیک بشم چه شوهرم چه کسه دیگه چون بوباییم خیلی تیز شده بود رایحه بدنه طرف که بهم میخورد ناخودآگاه حالت تهوعم شدید میشد. ولی یک بارم به روی شوهرم نیاوردم خدای من میدونه که خیلی سختم بود ولی دلم نمی یومد ازم دور بشه.
4. الان داری در مورد من چی فک میکنی که اول کاری دارم این سوالا رو میپرسم؟!
* خوب خندم میگیره آخه Sheri68 تو پست های قبلی اومده بود راجع به پشه های تو خونمونم سوال داشت برام جالبه اینجا از هر دری سوال میشه خیلی هیجان انگیزه دوست دارم.
5. بذهنت رسید من حامله ام که دارم از حاملگی میپرسم؟!
* احساس کردم شاید می خوای باردار بشی.
6. من حامله نیستم بچه هم دوس ندارم! نظرت حالا چیه؟!
* هر کسی یه عقیده ای داره خوب . به نظرم اینم یه قسمتی از زندگی هر انسانی هست که اگر تقدیر باشه حتما براش اتفاق میفته یه دفه به خودش میاد میبینه عاشقه یه نینی کوچولو موچولو شده !!!! کاره سرونوشت همینه مارو با چیزایی که دوست نداریم روبرو میکنه و ازچیزهایی که دوست داریم دور تا رشد کنیم و درجا نزنیم.
7. پارسا رو کی بدنیا میاری؟!
راستش فکر کنم هیچ وقت!!!! Faintingsmiley
8. تاحالا درسا رو کتک زدی؟
* درسا یک سالشه نههههههه هیچ وقتم فک نمیکنم اینکارو بکنم اگرم مجبور به تنبیه اش بشم سعی میکنم با محرومیت مناسب و بجا از یه چیزی تنبیهش کنم.
9. درسا عمه هاشو دوس داره؟
* اونا زیاد نمیبینن ساوه زندگی میکنن و درسا فعلا زیاد نمی بینتوش ولی کلا درسا هم مثله خودم با همه میجوشه بچه خونگرمیه.
10. تاحالا جلو خانواده شوهرت به درسا از این فحشا دادی که مخاطبش پدر بچه باشه؟؟!! )دورآز جون اقای شوهر(
نه و اتفاقا خیلی از این الفاظ (من و خانوادم)اصلا بدمون میاد ولی خوب مادر شوهر بعضی وقت ها میگه من به احترامش به روش نمیارم ولی یبار با مادر شوهرم داشتیم صحبت میکردیم ازش خواهش کردم برای قربون صدقه فحش نده (البته بی ادبیه ها مثلا میگفت چه ناز شده بیشرف) خیلی با ملایمت ازش خواهش کردم با لفظ خوب باهاش صحبت کنن اونم قبول کرد تا حالا که دیگه تکرار نکرده. (انقد تو تربیت درسا حساسم که این اولین باری بود که از مادر شوهرم یه همچین خواهشی کردم)
11. وقتی درسا بچه بود با کالسکه میبردیش هایپر مارکت و بازار راه رفتن؟
* آره میبردم هایپر ولی بازار نه من معمولا میبردم پاساژایی که می دونستم تهویه خوبی داره، توش سیگار نمی کشن و حتی المقدور تو ساعت های خلوت مثلا پنجشنبه ها صبح تا ظهر میرفتیم یا ساعت هایی آخره شب که هایپر خلوت تر میشد.
12. از اینکه کالسکه مزاحم عبور مرور مردم میشد چه احساسی داشتی؟؟!!
* تا حالا بهش فکر نکرده بودم آخه خیلی از مردم از خداخواسته تا ما از جلوشون رد بشیم قربون صدقه درسا میرن، باهاش بابای میکنن !!!
13. شوهرت جزء مردای غیرتی و گیره؟
* غیرت داره ولی گیر و متعصب نیست . خیلی بهم اعتماد داره و حالا حالاها حرفی راجع به تیپ و لباس یا رفتارم با مردای دیگه نمیگه .
14. خودت چی؟ نسبت بشوهرت گیری؟
* منم نه واقعا بهش اعتماد دارم ولی خوب به شوخی بعضی وقت ها بهش حالی میکنم که چقدر بهش اعتماد دارم و حواسم بهش هست.
15. وقتی زایمان کردی رفتی خونه مامانت جمعت کنه یا تنها بودی یا مامانت اومد خونتون بمونه جمعت کنه؟
* رفتم خونه خودم مامان هم اومد خونمون. خانواده شوهرم هم اومدن خودشون از گوشت قربونی که پدر شوهرم برای درسا زمین زده بود ناهار درست کردن و خوردن و بعد سه چهار ساعت رفتن خونه مادر شوهرم .
16. شوهرت تو دوران نقاهت بعد زایمانت آذیتت نکرد؟!
* نه خوب بود ولی درکل خیلی تنش هامون زیاد شده بود. من خیلی افسرده شده بودم و تا شش ماه داقعا روحیه ام داغون بود خیلی وقت ها فقط سکوت میکردم تا دعوامون نشه بدتر از همه دخالت های بیجای خانواده همسرم تو بچه داریمون بود که کارو خرابتر میکرد منم همش با خودم تکرار میکردم که همه چی روبراه میشه من نباید با شوهرم دعوا کنم. خوب خیلی سخت گذشت ولی گذشت خداروشکر تموم شد.
17. وقتی انقد قاطع میگی دوس داری تا 50 بیشتر عمر نکنی ایا به این فک نکردی درسا اونموقع تو اوج دوره جوونیشه و بهت احتیاج داره؟!
نهههه، خوب اونم خدایی داره و فکر کنم بچه های این دوره زمونه خیلی مستقل تر از ماها باشن که بخوان تا تهش ساپورتشون کنیم.ahh
18. باتوجه به شلعلت نظرت راجع به جنگ چیه؟
* من همیشه از جنگ بدم میومد و دوستم نداشتم تو کشورم جنگ بشه. واقعا الآن که جانبازا رو مبینم خانواده ها رو میبینم خیلی دلم بهشون میسوزه دوست ندارم اینطوری ببینمشون.
19. چندبار تو محل کارت بخاطر شرایط شغلیت و دیدن ادمایی که جونشون کف دستشون بود و بمعنای واقعی مررررد بودن و خودشونو جوونیشونو فدای اعتقادشون کردن اشک ریختی؟
خیلی زیاد نمی دونم حسابش از دستم در رفته ...
20. از اینایی بودی که فک میکردی خب سهمیشو میگیرن و از ما بهتره وضعشون؟
به هیچ وجه چون پدر شوهره خودم هم جانبازه اصلا دنباله درصدشم نرفته. بعدشم به نظرم هرچی هم باشه ماشینه زیره پاشون یا خونه و زندگیشون از طلا هم که باشه جونشون رو برنمی گردونه . مثله اینه که بشما بگن دنیا رو بدیم دور از جونت دور از جونه این جمع انگشت دستتو قطع کنن.
21. الان داری فک میکنی من شعار میدم یا جزء خانواده شهید ایثارگرم؟
هیچ کدوم ، خوب ممکنه بخاطره اینکه من تو بنیاد کار میکنم این سوالا به ذهنت رسیده باشه.
نه من نه خانواده شهیدم نه ایثارگر نه حامله نه معتقد به بعضی سوالا که پرسیدم! فقط خواستم نشیمنگاهت بیشتر بسوزه خواهر! حالا یکی یکی جواب بده!!
فدای تو عزیزم خیلی هم خوب بود سوالاتت خوب و بجا بود عزیزم ممنونم که اومدی .838383
}