خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صندلی داغ " minaarash "

مدیریت انجمن

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 13756

ارسال: #1
صندلی داغ " minaarash "
سلام دوست عزیز

لطفا خودتون رو معرفی بفرمایید تا دوستان شروع کنندFlowerysmile

امضای ایران دخت
[تصویر:  20161102153558_SO13.jpg]
۱۵-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ صبح
یافتن
5 کاربر از ایران دخت به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مریم خانومی 1, mamane kiana, minaarash, دختر شیرازی, رويا صادقي
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 436

ارسال: #2
RE: صندلی داغ " minaarash "
(۱۵-۹-۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ صبح)*heliya joon* نوشته شده توسط:  چ کیفی میده استارت زدن برای داغ شدن یکی از دوستانhih
مینا جون سلام
Wavesmile
لطف کنید بی زحمت برای دست گرمی بگین ببینیم
سن دقییق
باذکر تاریخ دقیق تولد/سلام
انصاف نیست اول از سن شروع کنیم اما اشکال نداره.من متولد اول شهریور ۱۳۶۳هستم اما هنوز با اصرار تاکید دارم که ۲۹سالمهhih
دلیل انتخاب نام کاربری؟
چون من معنای واژه ی همسر رو به معنیه یکی بودن میدونم و نام کاربریم اسم منو همسریه
تاریخ دقیق خواستگاری و بله برون و عقد و نامزدی و عروسی
cryingباور میکنید یادم نیسHangheadت کی اومدن خاستگار؟البته همسرمم یادش نیست.تاریخ عقد رو از حلقه م تقلب میکنم نهم تیر ماه سال ۹۰
ازدواجمونم یازده مهر ۹۱بودFlowerysmile
بچه دارین؟؟
بعلهDreamyeyesf
اگر بله به سوال های زیر هم جواب بدین
چند تا
یکی
نام
آراز کوچولو....برا اسمش یه صفحه اسم یادداشت کرده بودم که باباش تنها این اسمو پیشنهاد داد و بعد از کلی تفکر اونو قبول کردم.
۱۴تیر ۹۲بود.خودتون حساب کنید دیگه...angelicیه سال و پنج ماه
مقطع تحصیلیhih
لیسانس اقتصاد که راستش خوشم نمیومد از رشته م اما با خودم میگفتم راهیه که زفتی و خوب تموم کن.سر ۸ترم تموم کردم و بعضی از همکلاسیام موندنVahidrk
تاریخ اخذ آخرین مدرک
سوالای تاریخی نپرسیدangelicسال ۸۷
شاغلین؟؟
شغل شریف خانه داریVeiledsmile2
چند ساله؟؟از وقتی مزدوج شدمlaf
شغل؟بالاییHanghead
آها میزان تحصیلات خود و همسر
خودم لیسانس اما همسری در حال تحصیله.تا حالا ۴-۵ تا دانشگاه عوض کزده.یه بارم رشته ششو از کامپیوتر به تربیت بدنی تغییر داده...فک میکرد میپره بالا پایین نمره میگیره اما یهو سخت شدfak
اختلاف سنیتون چقدره؟یه سال ازش بزرگترم اما مشخص نیست.حتی فامیلاشون فک میکردن کوچیکم ک خودم لو دادمhih
البته از لحاظ رفتار مشخص نیست.قیافه رو نمیدونم
چطور با خانوم گل آشنا شدین؟؟ا
اتفاقی نمیدونم دنبال چی بودم که بعد شدم پای ثابت
تا حالا اخطار و منفی داشتین یا نه ؟
ی بار تو قسمت منوی روزانه اعتبار دادم به یکی که دیدم اخطار اومدVahidrk.از اون ب بعد حواسم جمعه اما ذو سه بار تا خواستم اعتبار بدم یادم افتاده
اگر بله چرا؟hih
یکی از خاطرات جالبتون تو خانوم گل؟اول شدنم تو تزیین خمیر نان و یکی دوبار مامان کیانای عزیز کمکم کرده که خیلی خوشحال شدم
خاطره بد؟
همون اخطار و مسابقه هایی که نتونستم شرکت کنم ناراحتم کرده.البته از فوت بابای رویا جون و سیما جون خیلی ناراحت شدمcrying

بهترین مقطع تحصیلیتون؟
ابتدایی.چون بیخیال همه چی بودیم.بزرگتر که شدیم امتحانا سختتر بود.تو ایتدایی فکرمون تغذیه و بازی بود
چرا؟
یه خاطره از مدرسه؟تو اول دبستان دفترم تو مدرسه جا مونده بود همین که رسیدم خونه متوجه شدم اما ننه ی خدا بیامرزم یه کشیده بهم زد که چرا دفترت مونده تو مدرسه؟تا مدزسه گریه میکردم...معللمون تا منو دید بغلم کرد گفت کی دختر منو زده؟منم گفتم دفترم جا مونده.تو کشو جا مونده بودlaf
اه یادش بخیر.ننه بوداhih
خانوم گل رو دوست دارین؟؟البته
چقدر چرا؟بیشتر از سایتای دیگه.موضوع کمی غیرتی شده دیگه(1782)
بیشتر کدوم تاپیک ها سر میزنین؟
کیک ها.خونه ها.چیزایی که خزیدیم.لباسایی ک دوختیم.
پاتوق دایمی؟
گالری کیک های خوشمزه رو زیاد میرم

میخوام بازم بپرسم وی رحمم میاد میخوام فقط دستتون گرم شه ....hihhih
ولی بازم میامgag
مرسی عزیزم.فقط وقتایی که پسرم میخوابه میتونم جواب بدم و شباFlowerysmile
امضای minaarash
۱۵-۹-۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ صبح
یافتن
9 کاربر از minaarash به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, ایران دخت, negare, مهرناز مامانی, گلسان, دختر شیرازی, سمیرااا, گل گندم61, رويا صادقي
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #3
(۱۵-۹-۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ عصر)behesht62 نوشته شده توسط:  سلام خانومی رو صندلی داغ خوش میگذره ؟
اسم پسرتونو خودتون انتخاب کردین ؟؟ یا همسرتون یا خانواده ها
من واسه پسرم کلی اسم انتخاب کرده بودم.ایلیا.آراد.سام.اهورا.و اسمای عجیب که الانم یادم نیست.ی شب که میخوابیدیم همسری گفت :مینا به نظرت اسم آراز چطوره؟منم بعد از یکم فکر...تصور کردم پسرمون بدنیا اومده و من صداش میزنم.داد زدم آراااااااز. آراااااااااز
از آهنگش خوشم اومد و چون رود ارس زنده بودن رو تداعی میکنه و دوس داشتم معنیه اسم پسرمون پراززندگی باشه.آراز رو قبول کردم Dreamyeyesf
الانم خیلی راضیم Flowerysmile
امضای minaarash
۱۵-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #4
(۱۵-۹-۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ عصر)مریم خانومی 1 نوشته شده توسط:  سلام مینا جانFlowerysmile
سلام عزیزومFlowerysmile
اینم از هیزمای من

با همسری چطور آشنا شدی؟من بعد از فارغالتحصیلی تو ی شرکت خصوصی شروع ب کار کردم.اون موقع قبل من همسری اونجا بود.بعداز ازدواج بهم گفت همین که تو اومدی تو شرکت گفتم اونی که میخواستم اینهVeiledsmile2-تازه مسخره هم میکنه که لاغر بودی و کاپشنت تو نتن زار میزدlaf-بعد از دو سه ماه همسرم دیگه نیومد چون با مدیر خوب نبود میونش.مدیرمون که فهمید
هرم بدون اطلاع کارو ترک کرده شروع کرد ب فحش دادن و چون بابای همسرم شهیده من تعصب زیادی به بابای همسرم داشتم.اون فحش رو که شنیدم منم استعفا دادم.شوهرم هرازچندگاهی احوالمو میپرسید اما نمیگفت دوسم داره.منم که خنگhih
اینطوری آشنا شدیم1 (49)
خواستگاری سنتی بود یا مدرن؟hih
نه دیگه مدرنیته بودیم.قبل اینکه همسرم اینا بیان خواستگاریه من ی خواستگار دیگه اومد که من قضیه رو به همسرم گفتم .مثلا درددل میکردم که بی ادب بود و ...که بعدش گفت من طالب توام خانومی.و اومدن
از آشنایی تا خواستگاری چقد طول کشید؟بعد از اینکه گفت دوستت دارم.یکی دوماهی حرف زدیم.دیدیم به درد هم میخوریم و اومدن.البته مادرشوهرم گفته بود فعلا از لحاظ مادی مساعد نیستیم و نمیتونیم بریم که همسرم گفته بود یا میریم یا منو نمیبینی.بخاطر همین زود اومدنVahidrk
از خواستگاری تا عقد چقد طول کشید؟عقدمونم زیاد طول نکشید.همون فاصله واسه خرید برای برگزاری مراسم عقد.
چقد نامزد بودین؟ یه سال و دو ماهی نامزد بودیم.که زیاد خوب بنود.آخرش زنگ زدم به شوهره مادرشوهرم و گفتم دیگه عروسی بگیریم.البته انقد ناراحت بودم که گریه میکردم.cryingcrying

دوران نامزدی خوبه؟
اره خیلی خوبه.هرروز همدیگه رو میدیدیم.میگشتیم تو خیابونا.بیکار بیعار hih
شب خواستگاری اون موقعی که رفتین حرفاتون رو بزنید دست پاچه بودی یا عادی؟.
ما نرفتیم تو.چون بابام گفت اینا حرفاشونو زدن ما فرمالیته ایم .
روز خواستگاری هم بعد از اینکه شوهرم اینا رفتن تیکه مینداخت که رفتی سر کار یا رفتی دل پسر مردمو بدزدی؟Hanghead1 (49)
شما چیا پرسیدی؟
ما قبلش حرف زده بودیم .که صددرصد بین خانواده ها اختلاف فرهنگ و ارزشها هست و تا زمانیکه اونا دستمون بیاد باید صبر کنیم و بخاطر هر چیزی ناراحت نشیم
همسری چیا پرسید؟
چن درصد اونی بود که آرزوشو داشتی؟
۱۰۰درصد.خیلی پاکه همسرم .بعضی وقتا حس میکنم من پیشش خاکستریم و حتی سیاه.
همین که همیشههوامو داره کافیه
مهریت؟
در مورد اونم من نظر ندادم.۷۰۰تا سکه بابام پیشنهاد داد و قبول کردن
چه حسی داشتی وقتی اولین بار توی دوران نامزدی خواستی بری خونه مادر شوهر؟
ولله هیچ حسی نداشتم.انگار تو آسمون رو ابرا بودم.نه از خوشحالیVeiledsmile2
نمیدونم انگار خواب بودم.اووایل مامانه شوهرمو مثل مادرم میدونستم که بعدا فهمیدم هیچ کس مادر نمیشه
اون موقع ها سوتی دادی اونجا؟
یه بار حال مادرشوهرم خوب نبود من بدو رفتم عرق نعنا بیارم واسشکه اشتباه گلاب آوردم اونم خورد.از قیافه ش فهمیدم ی چیزی شده نمیگه که بعدا فهمیدم اون گلاب بوده نه عرق نعنا.1 (49)
البته بهش گفتم خب مادرجان میگفتی گلابه دیگه.گفت عیب نداره خوردم دیگهConsoling
خاطره ای از دوران نامزدی داری؟
اون موقع من کلاس زبان میرفتم.ی بار ک همسری بوده بود بعد کلاس قدم بزنیم یه پیزرن که کمرش خمیده بود از اتوبوس پیاده شد و چون هوا تاریک بود خیلی هول بود که خونه شو گم کرده.منو همسری با نشونه هایی که پیزرنه میداد رسوندیمش تا سر کوچه.بیچاره تنها زندگی میکرد.تا کوچه رو دید خیلی خوشحال شد ما هم کلی کیف کردیم.اتفاقا چندروز پیش همسرم اس ام اس داد که اون پیرزنه رو دیدم و خیلی خوشحال شدیم که سالمهDreamyeyesf
شد که پشیمون بشی ؟
از چی؟بودن با همسرم؟نه عزیزم
چن بار دعوا و قهر و آشتی؟ (همون نمک زندگیا)قهرای ما زیاد طول نمیکشه.چون شوهرم خوبه .منم کم کم دادم مثل اون میشم.کلا کم قهر میکنیم

برمیگردم...
مرور خاطرات حالمو خیلی خوب کرد.حتما بیا
ممنونFlowerysmile
امضای minaarash
۱۵-۹-۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ عصر
یافتن
2 کاربر از minaarash به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مریم خانومی 1, گل گندم61
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #5
(۱۵-۹-۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ عصر)mohammad reza نوشته شده توسط:  سلااااااااااااااااااااااااام، مینابانوی هنرمند، خوبی عزیزم؟؟؟سلام دوست عزیز
اینم هیزم های منFlowerysmile
1-اگه همسرتون بهتون بگن وای فای، بای بای چکار میکنید؟؟؟
جونه همسرم ب وای فای بنده بای بای نمیگه..البته نتم ربطی ب وای فای نداره واسه موبایله
2-اگه خواهرشوهرتون، خواهرشوهرتون نبودند، دوست داشتید چه نسبتی باهاش داشتید؟؟؟
دوس داشتم دوستم بود.چون واقعا دختر خوبیه....Veiledsmile2
3-نظرتون درمورده خواهر و مادر همسرتون از اولین باری که دیدینشون تا الان چقد فرق کرده؟؟؟مادره همسرمو اولین بار که دیدم میخواستم بخورم.یکم رژ زده بود با رژگونه.ناخوداگاه گرفتم بغلش کردم.زیاد فرق نکرده میدر شوهرم خیلی خوبه و صد البته مادرشوهره دیگهhih
خواهرشوهرمو که دیدم اول تعجب کردم.چون همسرم تاکید داشت ک شب خواستگاری کوتاه نپوش و ساده باش.بعد که خواهرشوشو اومد گفتم خواهرت اینه به من میگفتی ساده باش؟laf
البته نظرم در مورد اونم فرق نکرده چون بازیگر نیستن زیاد
4-یکی از خاطرات خنده دارتون که هر وقت از ذهنتون گذر میکنه خنده به لباتون میاره کدوم خاطره اتونه؟؟؟
چند روز پیش خونه ی خاله ی شوهرم بودیم که پسرخاله ی شوهرم آراز رو با لحنی صدا زد که گوسفندارو صدا میزنن.اون موقع خیلی خندیدم.الانم خنده م میاد.شما هم صدا بزنید بوو وه laf
5-اگه قرار باشه همین الان با خودتون حرف بزنید ، فکر میکنید تو چه زمینه ای و چه حرفایی میزدین؟؟؟
در مورد شناختی که از خودم دارم.و میپرسیدم که آیا از تجربیاتت درس گرفتی؟
6-اگه بهتون بگن 24 ساعت نامرئی میشین، تو این 24 ساعت چیکار می کنید؟؟؟
۲۴ساعت کمه.دوس دارم برم خونه ی همه ببینم چجور زندگی میکنن.ی استاد حسابداری داشتم که اگه همراه با نامریی بودن اگه بشه پرواز کرد میرفتم ببینم اون در چه حاله.استاد زندگیم بود
7-بنظره خودتون چقد بخدا نزدیکین؟؟؟
من خدا رو مثل پدره بزرگی حی مسکنم که همیشه حواسش به من هست.وقتی کار اشتباهی میکنم بهم نگاه میکنه و میخنده از اینکه اونقدر پشیمونم و فکر میکنم منو نمیبخشه.حس میکنم دستاشو باز کرده و من تو دستاشم.مثل جوجه ای که تو دست میگیریم.
خدا حواسش هست.ما حواسمون نیستConsoling
8-تا حالا شده تو مسئله ای یا کاری بیش از اندازه دقت بخرج بدید اما آخرش گند بزنید؟؟؟
اره.واسه دوست خواهرم لباس مجلسی میذوختم که گند زدم و پارچه ی بریده بریده رو اومد برد.هنوزم که یادم میافته خجالت میکشم.تازه واسه عروسی داداشش میخواست
10-منو یادته؟؟؟محمدرضا(سعیده)
فقط اسمت با عکست یادمهSwear.
11-روز عروسیت ناهار خوردی؟؟؟چــــــــــــــــــــــــــــــی خوردی؟؟؟
همسری غذا اورده بود.چلو کوبیده.انقدم با آرامش مییخوردم که ارایشگرم تعجب کرده بود.میگفت عروس به خونسردیه تو ندیدم
12- هر وقت یاده شب عروسیت میوفتی، کدوم خاطره زودتر تو ذهنت جرقه میزنه؟؟؟
تو راه تالار تا خونه تو ماشین کلی هورا کشیدم و شلوغی کردم.البته از اونجاها هیچ عکس یا فیلمی نداریمDash2
13-خوش بینی؟؟؟
بعضی وقتا اره.فقط در ی مورد فال نیک نمیزنم که همسرمو شاکی میکنه
14-پول برات چقدر ارزش داره؟؟؟اگه تو یه مؤسسه سهام خریده باشی، چند وقت یه بار به سایت مؤسسه سر میزنی تا ببینی نرخ سهام افزایش داشته یا نه؟؟؟
اگه به پول احتیاج داشته باشم زیاد.وگرنه زیاد سر نمیزنم
15- نظرتونو درمورده این لغات بگید!!!
آدامس
اگه بجوم زود گشنه میشم
مواد غذایی که باعث نفخ معده میشه
معده م طیاد نفخ نمیکنه
خاطرات بچگی
نقاشی میکشیدم اغلب.شلوغ نبودم
چوپان
دروغگو.از کتاب بچه ها حذف شده
جارو برقی
آراز گاهی میترسه و گاهی تا روده هاش میکشه بیرون
شده جزو اسباب بازیهاش
اشپزخونه:
مکان دلباز خونه
برخورد با همسر و قهر
برخورد با همسر خوبهhih
جاری
فعلا ندارم
زن برادر
فعلا ندارم.اما فک کنم کاری ب کارش نداشته باشم
خواهر
قهر و آشتی
16- اگه بخوای به خدا فرک کنی ، تو ذهنت خدا چقدر باهات فاصله داره؟؟؟مثلاً تو ذهنت خدا رو نزدیک تصور میکنی که رودررویید یا نه سرتو بسمت افق چنان بالا میبری که خدا رو اون ته افق فرض میکنی؟؟؟
من خودمو تو دستای خدا حس کردم همیشه.اما وقتی بخوام باهاش حرف بزنم دستامو باز میکنم به آسمون.خدای هرکس درونشه
موفق باشی مینا جونم
همیشه وبلاگ پسملیت رو دنبال میکنم
ممنون.خیلی وقته آپش نکردم .ببینم کی تلسم میشکنهDunnof
ماشاالله خیلی نمکه، خدا براتون حفظش کنه الهی
الهی همیشه سایه پدر و مادر بالا سرش باشه(1782)
امضای minaarash
۱۵-۹-۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ عصر
یافتن
3 کاربر از minaarash به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mohammad reza, گل گندم61, کوثر خانم

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

ارسال: #6
(۱۵-۹-۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ عصر)مریم خانومی 1 نوشته شده توسط:  سلام مینا گلی
سلام مریم خانومVahidrk

آشپزی دوس داری؟
اره خیلی بخصوص تجربه ی چیزای جدید و غذاهایی که تو فر پخته میشن رو دوس دارم
غذا سوزوندی تا حالا؟
غذا که چه عرض کنم قابلمه رو هم سوزوندم تا حدی که قابل استفاده نشدهJust_Cuz_15
البته بگم کی سوزوندم.وقتی غذا رو گازه و من به آراز شیر میدم و هر دو میخوابیم.همه جا رو دود گرفته بود یه دفه انگار که خونه آتیش گرفته بودConsoling
چه غذایی رو بهتر درست می کنی؟
از نظر همسری همه ی غذاهام خوشمزه میشه.ولی از نظر خودم همه ی غذاهام معمولیهangelic
نظر همسرت درمورد دست پختت چیه؟
ولله همسری تو خونه ی مامانش بدغذا بود اما الان هرچی میپزم با ولع میخوره.نمیدونم شاید میترسه من ناراحت بشم اگه بگه خوب نیست
غذای مورد علاقت؟ زرشک پلو با مرغ
غذای مورد علاقه همسری؟
مثل اکثر آقایون کباب.و همچنین خورشت بادمجونای من.
یه بار که خورشت بادمجون درست کرده بودم تا چند دقیقه غذا مونده بود و فقط نگاه میکرد.گفتم چرا نمیخوری؟گفت:میترسم زود تموم شهConsoling
اخلاق خوب و بد همسری؟
اخلاق بدش که خوب هم هست ساده بودنشه.خیلی گناه داره بعضی وقتاcryingاز بس مظلومه.منم میگم از خودت دفاع کن
اخلاق خوبش اینه که قهر نمیکنه.قانعه.به حرفام گوش میده.خودشو فدای منو آراز کرده تو زندگی
از زندگیت راضی هستی؟
اره خیلی.از طرف شپهر مشکلی نیست اما اگه شوهرم حق باباشو از مادرش بگیره و یه سروسامونی به زندگیمون بدیم بهتر میشه که بخاطر مظلوم بودنشبین هوا و زمین گذاشتنمون فعلا.فقط حرف میزنن .دعا کنید زود عملی شه من راحت شمcrying
مجردی بهتره یا متاهلی؟ متاهلی خوبه.چون تو مجردی برنامه نداشتم.نمیدونستم دارم چیکار میکنم اما الان پس اندازم معنی داره
.خونه به دلیل بالایی که گفتم باید بخرن که هنوز نمیخرن.ماشینمونم ی ماهی میشه فروختیم
خونه دارین؟ ماشین چی؟
اه یاد مشکلاتم افتادم.cryingcryingcrying
امضای minaarash
۱۵-۹-۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ عصر
یافتن
2 کاربر از minaarash به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مریم خانومی 1, گل گندم61
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد