تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ " minaarash "
سلام دوست عزیز

لطفا خودتون رو معرفی بفرمایید تا دوستان شروع کنندFlowerysmile

[عکس: 20170426093538_421917649_63529-.jpg]
}
(۱۵-۰۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ)*heliya joon* نوشته:  چ کیفی میده استارت زدن برای داغ شدن یکی از دوستانhih
مینا جون سلام
Wavesmile
لطف کنید بی زحمت برای دست گرمی بگین ببینیم
سن دقییق
باذکر تاریخ دقیق تولد/سلام
انصاف نیست اول از سن شروع کنیم اما اشکال نداره.من متولد اول شهریور ۱۳۶۳هستم اما هنوز با اصرار تاکید دارم که ۲۹سالمهhih
دلیل انتخاب نام کاربری؟
چون من معنای واژه ی همسر رو به معنیه یکی بودن میدونم و نام کاربریم اسم منو همسریه
تاریخ دقیق خواستگاری و بله برون و عقد و نامزدی و عروسی
cryingباور میکنید یادم نیسHangheadت کی اومدن خاستگار؟البته همسرمم یادش نیست.تاریخ عقد رو از حلقه م تقلب میکنم نهم تیر ماه سال ۹۰
ازدواجمونم یازده مهر ۹۱بودFlowerysmile
بچه دارین؟؟
بعلهDreamyeyesf
اگر بله به سوال های زیر هم جواب بدین
چند تا
یکی
نام
آراز کوچولو....برا اسمش یه صفحه اسم یادداشت کرده بودم که باباش تنها این اسمو پیشنهاد داد و بعد از کلی تفکر اونو قبول کردم.
۱۴تیر ۹۲بود.خودتون حساب کنید دیگه...angelicیه سال و پنج ماه
مقطع تحصیلیhih
لیسانس اقتصاد که راستش خوشم نمیومد از رشته م اما با خودم میگفتم راهیه که زفتی و خوب تموم کن.سر ۸ترم تموم کردم و بعضی از همکلاسیام موندنVahidrk
تاریخ اخذ آخرین مدرک
سوالای تاریخی نپرسیدangelicسال ۸۷
شاغلین؟؟
شغل شریف خانه داریVeiledsmile2
چند ساله؟؟از وقتی مزدوج شدمlaf
شغل؟بالاییHanghead
آها میزان تحصیلات خود و همسر
خودم لیسانس اما همسری در حال تحصیله.تا حالا ۴-۵ تا دانشگاه عوض کزده.یه بارم رشته ششو از کامپیوتر به تربیت بدنی تغییر داده...فک میکرد میپره بالا پایین نمره میگیره اما یهو سخت شدfak
اختلاف سنیتون چقدره؟یه سال ازش بزرگترم اما مشخص نیست.حتی فامیلاشون فک میکردن کوچیکم ک خودم لو دادمhih
البته از لحاظ رفتار مشخص نیست.قیافه رو نمیدونم
چطور با خانوم گل آشنا شدین؟؟ا
اتفاقی نمیدونم دنبال چی بودم که بعد شدم پای ثابت
تا حالا اخطار و منفی داشتین یا نه ؟
ی بار تو قسمت منوی روزانه اعتبار دادم به یکی که دیدم اخطار اومدVahidrk.از اون ب بعد حواسم جمعه اما ذو سه بار تا خواستم اعتبار بدم یادم افتاده
اگر بله چرا؟hih
یکی از خاطرات جالبتون تو خانوم گل؟اول شدنم تو تزیین خمیر نان و یکی دوبار مامان کیانای عزیز کمکم کرده که خیلی خوشحال شدم
خاطره بد؟
همون اخطار و مسابقه هایی که نتونستم شرکت کنم ناراحتم کرده.البته از فوت بابای رویا جون و سیما جون خیلی ناراحت شدمcrying

بهترین مقطع تحصیلیتون؟
ابتدایی.چون بیخیال همه چی بودیم.بزرگتر که شدیم امتحانا سختتر بود.تو ایتدایی فکرمون تغذیه و بازی بود
چرا؟
یه خاطره از مدرسه؟تو اول دبستان دفترم تو مدرسه جا مونده بود همین که رسیدم خونه متوجه شدم اما ننه ی خدا بیامرزم یه کشیده بهم زد که چرا دفترت مونده تو مدرسه؟تا مدزسه گریه میکردم...معللمون تا منو دید بغلم کرد گفت کی دختر منو زده؟منم گفتم دفترم جا مونده.تو کشو جا مونده بودlaf
اه یادش بخیر.ننه بوداhih
خانوم گل رو دوست دارین؟؟البته
چقدر چرا؟بیشتر از سایتای دیگه.موضوع کمی غیرتی شده دیگه(1782)
بیشتر کدوم تاپیک ها سر میزنین؟
کیک ها.خونه ها.چیزایی که خزیدیم.لباسایی ک دوختیم.
پاتوق دایمی؟
گالری کیک های خوشمزه رو زیاد میرم

میخوام بازم بپرسم وی رحمم میاد میخوام فقط دستتون گرم شه ....hihhih
ولی بازم میامgag
مرسی عزیزم.فقط وقتایی که پسرم میخوابه میتونم جواب بدم و شباFlowerysmile
}
(۱۵-۰۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ب.ظ)behesht62 نوشته:  سلام خانومی رو صندلی داغ خوش میگذره ؟
اسم پسرتونو خودتون انتخاب کردین ؟؟ یا همسرتون یا خانواده ها
من واسه پسرم کلی اسم انتخاب کرده بودم.ایلیا.آراد.سام.اهورا.و اسمای عجیب که الانم یادم نیست.ی شب که میخوابیدیم همسری گفت :مینا به نظرت اسم آراز چطوره؟منم بعد از یکم فکر...تصور کردم پسرمون بدنیا اومده و من صداش میزنم.داد زدم آراااااااز. آراااااااااز
از آهنگش خوشم اومد و چون رود ارس زنده بودن رو تداعی میکنه و دوس داشتم معنیه اسم پسرمون پراززندگی باشه.آراز رو قبول کردم Dreamyeyesf
الانم خیلی راضیم Flowerysmile
}
(۱۵-۰۹-۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ)مریم خانومی 1 نوشته:  سلام مینا جانFlowerysmile
سلام عزیزومFlowerysmile
اینم از هیزمای من

با همسری چطور آشنا شدی؟من بعد از فارغالتحصیلی تو ی شرکت خصوصی شروع ب کار کردم.اون موقع قبل من همسری اونجا بود.بعداز ازدواج بهم گفت همین که تو اومدی تو شرکت گفتم اونی که میخواستم اینهVeiledsmile2-تازه مسخره هم میکنه که لاغر بودی و کاپشنت تو نتن زار میزدlaf-بعد از دو سه ماه همسرم دیگه نیومد چون با مدیر خوب نبود میونش.مدیرمون که فهمید
هرم بدون اطلاع کارو ترک کرده شروع کرد ب فحش دادن و چون بابای همسرم شهیده من تعصب زیادی به بابای همسرم داشتم.اون فحش رو که شنیدم منم استعفا دادم.شوهرم هرازچندگاهی احوالمو میپرسید اما نمیگفت دوسم داره.منم که خنگhih
اینطوری آشنا شدیم1 (49)
خواستگاری سنتی بود یا مدرن؟hih
نه دیگه مدرنیته بودیم.قبل اینکه همسرم اینا بیان خواستگاریه من ی خواستگار دیگه اومد که من قضیه رو به همسرم گفتم .مثلا درددل میکردم که بی ادب بود و ...که بعدش گفت من طالب توام خانومی.و اومدن
از آشنایی تا خواستگاری چقد طول کشید؟بعد از اینکه گفت دوستت دارم.یکی دوماهی حرف زدیم.دیدیم به درد هم میخوریم و اومدن.البته مادرشوهرم گفته بود فعلا از لحاظ مادی مساعد نیستیم و نمیتونیم بریم که همسرم گفته بود یا میریم یا منو نمیبینی.بخاطر همین زود اومدنVahidrk
از خواستگاری تا عقد چقد طول کشید؟عقدمونم زیاد طول نکشید.همون فاصله واسه خرید برای برگزاری مراسم عقد.
چقد نامزد بودین؟ یه سال و دو ماهی نامزد بودیم.که زیاد خوب بنود.آخرش زنگ زدم به شوهره مادرشوهرم و گفتم دیگه عروسی بگیریم.البته انقد ناراحت بودم که گریه میکردم.cryingcrying

دوران نامزدی خوبه؟
اره خیلی خوبه.هرروز همدیگه رو میدیدیم.میگشتیم تو خیابونا.بیکار بیعار hih
شب خواستگاری اون موقعی که رفتین حرفاتون رو بزنید دست پاچه بودی یا عادی؟.
ما نرفتیم تو.چون بابام گفت اینا حرفاشونو زدن ما فرمالیته ایم .
روز خواستگاری هم بعد از اینکه شوهرم اینا رفتن تیکه مینداخت که رفتی سر کار یا رفتی دل پسر مردمو بدزدی؟Hanghead1 (49)
شما چیا پرسیدی؟
ما قبلش حرف زده بودیم .که صددرصد بین خانواده ها اختلاف فرهنگ و ارزشها هست و تا زمانیکه اونا دستمون بیاد باید صبر کنیم و بخاطر هر چیزی ناراحت نشیم
همسری چیا پرسید؟
چن درصد اونی بود که آرزوشو داشتی؟
۱۰۰درصد.خیلی پاکه همسرم .بعضی وقتا حس میکنم من پیشش خاکستریم و حتی سیاه.
همین که همیشههوامو داره کافیه
مهریت؟
در مورد اونم من نظر ندادم.۷۰۰تا سکه بابام پیشنهاد داد و قبول کردن
چه حسی داشتی وقتی اولین بار توی دوران نامزدی خواستی بری خونه مادر شوهر؟
ولله هیچ حسی نداشتم.انگار تو آسمون رو ابرا بودم.نه از خوشحالیVeiledsmile2
نمیدونم انگار خواب بودم.اووایل مامانه شوهرمو مثل مادرم میدونستم که بعدا فهمیدم هیچ کس مادر نمیشه
اون موقع ها سوتی دادی اونجا؟
یه بار حال مادرشوهرم خوب نبود من بدو رفتم عرق نعنا بیارم واسشکه اشتباه گلاب آوردم اونم خورد.از قیافه ش فهمیدم ی چیزی شده نمیگه که بعدا فهمیدم اون گلاب بوده نه عرق نعنا.1 (49)
البته بهش گفتم خب مادرجان میگفتی گلابه دیگه.گفت عیب نداره خوردم دیگهConsoling
خاطره ای از دوران نامزدی داری؟
اون موقع من کلاس زبان میرفتم.ی بار ک همسری بوده بود بعد کلاس قدم بزنیم یه پیزرن که کمرش خمیده بود از اتوبوس پیاده شد و چون هوا تاریک بود خیلی هول بود که خونه شو گم کرده.منو همسری با نشونه هایی که پیزرنه میداد رسوندیمش تا سر کوچه.بیچاره تنها زندگی میکرد.تا کوچه رو دید خیلی خوشحال شد ما هم کلی کیف کردیم.اتفاقا چندروز پیش همسرم اس ام اس داد که اون پیرزنه رو دیدم و خیلی خوشحال شدیم که سالمهDreamyeyesf
شد که پشیمون بشی ؟
از چی؟بودن با همسرم؟نه عزیزم
چن بار دعوا و قهر و آشتی؟ (همون نمک زندگیا)قهرای ما زیاد طول نمیکشه.چون شوهرم خوبه .منم کم کم دادم مثل اون میشم.کلا کم قهر میکنیم

برمیگردم...
مرور خاطرات حالمو خیلی خوب کرد.حتما بیا
ممنونFlowerysmile
}
(۱۵-۰۹-۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ)mohammad reza نوشته:  سلااااااااااااااااااااااااام، مینابانوی هنرمند، خوبی عزیزم؟؟؟سلام دوست عزیز
اینم هیزم های منFlowerysmile
1-اگه همسرتون بهتون بگن وای فای، بای بای چکار میکنید؟؟؟
جونه همسرم ب وای فای بنده بای بای نمیگه..البته نتم ربطی ب وای فای نداره واسه موبایله
2-اگه خواهرشوهرتون، خواهرشوهرتون نبودند، دوست داشتید چه نسبتی باهاش داشتید؟؟؟
دوس داشتم دوستم بود.چون واقعا دختر خوبیه....Veiledsmile2
3-نظرتون درمورده خواهر و مادر همسرتون از اولین باری که دیدینشون تا الان چقد فرق کرده؟؟؟مادره همسرمو اولین بار که دیدم میخواستم بخورم.یکم رژ زده بود با رژگونه.ناخوداگاه گرفتم بغلش کردم.زیاد فرق نکرده میدر شوهرم خیلی خوبه و صد البته مادرشوهره دیگهhih
خواهرشوهرمو که دیدم اول تعجب کردم.چون همسرم تاکید داشت ک شب خواستگاری کوتاه نپوش و ساده باش.بعد که خواهرشوشو اومد گفتم خواهرت اینه به من میگفتی ساده باش؟laf
البته نظرم در مورد اونم فرق نکرده چون بازیگر نیستن زیاد
4-یکی از خاطرات خنده دارتون که هر وقت از ذهنتون گذر میکنه خنده به لباتون میاره کدوم خاطره اتونه؟؟؟
چند روز پیش خونه ی خاله ی شوهرم بودیم که پسرخاله ی شوهرم آراز رو با لحنی صدا زد که گوسفندارو صدا میزنن.اون موقع خیلی خندیدم.الانم خنده م میاد.شما هم صدا بزنید بوو وه laf
5-اگه قرار باشه همین الان با خودتون حرف بزنید ، فکر میکنید تو چه زمینه ای و چه حرفایی میزدین؟؟؟
در مورد شناختی که از خودم دارم.و میپرسیدم که آیا از تجربیاتت درس گرفتی؟
6-اگه بهتون بگن 24 ساعت نامرئی میشین، تو این 24 ساعت چیکار می کنید؟؟؟
۲۴ساعت کمه.دوس دارم برم خونه ی همه ببینم چجور زندگی میکنن.ی استاد حسابداری داشتم که اگه همراه با نامریی بودن اگه بشه پرواز کرد میرفتم ببینم اون در چه حاله.استاد زندگیم بود
7-بنظره خودتون چقد بخدا نزدیکین؟؟؟
من خدا رو مثل پدره بزرگی حی مسکنم که همیشه حواسش به من هست.وقتی کار اشتباهی میکنم بهم نگاه میکنه و میخنده از اینکه اونقدر پشیمونم و فکر میکنم منو نمیبخشه.حس میکنم دستاشو باز کرده و من تو دستاشم.مثل جوجه ای که تو دست میگیریم.
خدا حواسش هست.ما حواسمون نیستConsoling
8-تا حالا شده تو مسئله ای یا کاری بیش از اندازه دقت بخرج بدید اما آخرش گند بزنید؟؟؟
اره.واسه دوست خواهرم لباس مجلسی میذوختم که گند زدم و پارچه ی بریده بریده رو اومد برد.هنوزم که یادم میافته خجالت میکشم.تازه واسه عروسی داداشش میخواست
10-منو یادته؟؟؟محمدرضا(سعیده)
فقط اسمت با عکست یادمهSwear.
11-روز عروسیت ناهار خوردی؟؟؟چــــــــــــــــــــــــــــــی خوردی؟؟؟
همسری غذا اورده بود.چلو کوبیده.انقدم با آرامش مییخوردم که ارایشگرم تعجب کرده بود.میگفت عروس به خونسردیه تو ندیدم
12- هر وقت یاده شب عروسیت میوفتی، کدوم خاطره زودتر تو ذهنت جرقه میزنه؟؟؟
تو راه تالار تا خونه تو ماشین کلی هورا کشیدم و شلوغی کردم.البته از اونجاها هیچ عکس یا فیلمی نداریمDash2
13-خوش بینی؟؟؟
بعضی وقتا اره.فقط در ی مورد فال نیک نمیزنم که همسرمو شاکی میکنه
14-پول برات چقدر ارزش داره؟؟؟اگه تو یه مؤسسه سهام خریده باشی، چند وقت یه بار به سایت مؤسسه سر میزنی تا ببینی نرخ سهام افزایش داشته یا نه؟؟؟
اگه به پول احتیاج داشته باشم زیاد.وگرنه زیاد سر نمیزنم
15- نظرتونو درمورده این لغات بگید!!!
آدامس
اگه بجوم زود گشنه میشم
مواد غذایی که باعث نفخ معده میشه
معده م طیاد نفخ نمیکنه
خاطرات بچگی
نقاشی میکشیدم اغلب.شلوغ نبودم
چوپان
دروغگو.از کتاب بچه ها حذف شده
جارو برقی
آراز گاهی میترسه و گاهی تا روده هاش میکشه بیرون
شده جزو اسباب بازیهاش
اشپزخونه:
مکان دلباز خونه
برخورد با همسر و قهر
برخورد با همسر خوبهhih
جاری
فعلا ندارم
زن برادر
فعلا ندارم.اما فک کنم کاری ب کارش نداشته باشم
خواهر
قهر و آشتی
16- اگه بخوای به خدا فرک کنی ، تو ذهنت خدا چقدر باهات فاصله داره؟؟؟مثلاً تو ذهنت خدا رو نزدیک تصور میکنی که رودررویید یا نه سرتو بسمت افق چنان بالا میبری که خدا رو اون ته افق فرض میکنی؟؟؟
من خودمو تو دستای خدا حس کردم همیشه.اما وقتی بخوام باهاش حرف بزنم دستامو باز میکنم به آسمون.خدای هرکس درونشه
موفق باشی مینا جونم
همیشه وبلاگ پسملیت رو دنبال میکنم
ممنون.خیلی وقته آپش نکردم .ببینم کی تلسم میشکنهDunnof
ماشاالله خیلی نمکه، خدا براتون حفظش کنه الهی
الهی همیشه سایه پدر و مادر بالا سرش باشه(1782)
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۵-۰۹-۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ب.ظ)مریم خانومی 1 نوشته:  سلام مینا گلی
سلام مریم خانومVahidrk

آشپزی دوس داری؟
اره خیلی بخصوص تجربه ی چیزای جدید و غذاهایی که تو فر پخته میشن رو دوس دارم
غذا سوزوندی تا حالا؟
غذا که چه عرض کنم قابلمه رو هم سوزوندم تا حدی که قابل استفاده نشدهJust_Cuz_15
البته بگم کی سوزوندم.وقتی غذا رو گازه و من به آراز شیر میدم و هر دو میخوابیم.همه جا رو دود گرفته بود یه دفه انگار که خونه آتیش گرفته بودConsoling
چه غذایی رو بهتر درست می کنی؟
از نظر همسری همه ی غذاهام خوشمزه میشه.ولی از نظر خودم همه ی غذاهام معمولیهangelic
نظر همسرت درمورد دست پختت چیه؟
ولله همسری تو خونه ی مامانش بدغذا بود اما الان هرچی میپزم با ولع میخوره.نمیدونم شاید میترسه من ناراحت بشم اگه بگه خوب نیست
غذای مورد علاقت؟ زرشک پلو با مرغ
غذای مورد علاقه همسری؟
مثل اکثر آقایون کباب.و همچنین خورشت بادمجونای من.
یه بار که خورشت بادمجون درست کرده بودم تا چند دقیقه غذا مونده بود و فقط نگاه میکرد.گفتم چرا نمیخوری؟گفت:میترسم زود تموم شهConsoling
اخلاق خوب و بد همسری؟
اخلاق بدش که خوب هم هست ساده بودنشه.خیلی گناه داره بعضی وقتاcryingاز بس مظلومه.منم میگم از خودت دفاع کن
اخلاق خوبش اینه که قهر نمیکنه.قانعه.به حرفام گوش میده.خودشو فدای منو آراز کرده تو زندگی
از زندگیت راضی هستی؟
اره خیلی.از طرف شپهر مشکلی نیست اما اگه شوهرم حق باباشو از مادرش بگیره و یه سروسامونی به زندگیمون بدیم بهتر میشه که بخاطر مظلوم بودنشبین هوا و زمین گذاشتنمون فعلا.فقط حرف میزنن .دعا کنید زود عملی شه من راحت شمcrying
مجردی بهتره یا متاهلی؟ متاهلی خوبه.چون تو مجردی برنامه نداشتم.نمیدونستم دارم چیکار میکنم اما الان پس اندازم معنی داره
.خونه به دلیل بالایی که گفتم باید بخرن که هنوز نمیخرن.ماشینمونم ی ماهی میشه فروختیم
خونه دارین؟ ماشین چی؟
اه یاد مشکلاتم افتادم.cryingcryingcrying
}
(۱۵-۰۹-۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ)مریم خانومی 1 نوشته:  سلام عزیزمFlowerysmile
ببخشید قصد ناراحت کردنت نداشتم. ان شااله شما هم صاحب خونه و ماشین می شید . توکلت به خدا باشه. ما هم واستون دعا می کنیم

خوب عزیزم
نشستن رو صندلی داغ استرس داره؟
نشستن رو این صندلیه فرضی حس خوبی داره ب شرطی که خاطرات خوب بیادت بیاد
معمولا وقتی میای خانوم گل اولین کاری که می کنی چیه؟
میرم پایین صفحه ی اصلی ببینم چه ارسالهای تازه ای داشتیم و زود بهشون سر میزنمhih
کدوم تاپیکا رو بیشتر سر میزنی؟
گفتم دیگه بیشتر تاپیک آشپزی و لباسهایی که دوختیم و اگرم به مورد خاصی نیاز باشه به تاپیک مربوطه میرم

از تاناکورای (در حد نو) سایت هم خرید کردی؟
نه.اتفاقا سر هم میزنم اما خرید نکردم. به شوهرم گفتم از زیورالات یکی از خانوم گلا که خیلی قشنگه خرید کنه تا سورپرایز شم.
چقد اعتبار برات مهمه؟
مهمه.حتی بعضی وقتا تعداد ارسال و اعتبار خانوم گلها رو مقاسیه میکنم.اگه ببینم اعتبارشون از ارسالها خیلی بیشتره اون رو ملاک کدبانویی میدونم
دوس داری از کی اعتبار بگیری؟
از مدیرا و خانوم گلایی که کدبانو و هنرمند هستن
+2 گرفتی تا حالا؟
نه!!حالا +۲ینی چی؟ینی کارم خیلی عالی بوده؟

چندبار تا حالا اخطارگرفتی؟
یه بار تو تاپیک روزانه اعتبار دادم که زودی اخطار اومدVahidrk
عکس آواتاره ناظم خانوم گلم ترسناکه بچه هاangelic
سابقه محرومیت هم داشتی؟
نه.کلا دوس دارم همه جا مقررات رو رعایت کنم.اگه بیراه برم حس میکنم زود گیر می افتم
کدوم مدیر رو دوس داری؟
مامان کیانا.نگین.میس گلد.شهرزاد.منصوره....کلا به اینا حس خوبی دارم
از کدوم مدیر دلخوری؟
یه بار ایران دخت از محل زندگیش عکسی تو امضا گذاشته بود که تو پیام خصوصی ازش پرسیدم این جای زیبا کجاست اما جواب نیومد.منم دلخور شدمHangheadولی بعد در مورد یه چیز دیگه پیام دادم و جواب داد.این بار خوشحال شدمFlowerysmile(1782)و دلخوریم تموم شد
دوستت دارم ایران دخت جون
مدیر کدبانو؟
نگین و صدالبته شهرزاد
مدیر هنرمند؟
نگین و رویا جون.
البته همه ی مدیرای تازه رو نمیشناسم
مدیر بداخلاق؟
نداریم1 (49)
مدیر خوش سلیقه؟
عاغا من کلا عاشق کارای نگین و شهرزادم و البته فکر میکنم مامان کیانا هم کدبانو باشه
مدیر فعال؟
مامان کیانا و رویا جون که حتی با وجود غمی که داشت ما رو تنها نزاشت
مدیر کم پیدا؟hih
Hanghead

دوس داری خونه کدوم مدیر بری مهمونی؟
مامان کیانا و گلکسی جون
دوس داری کدوم مدیر رو مهمون کنی؟
شهرزاد رو که با دیدن غذاهای من ببینه چقد کدبانو هست
دوس داری چه پستی داشته باشی؟
تاپیک در مورد آشپزی و حیوانات و فرهنگ ملل
اگه مدیر بشی چه تغییراتی تو خانوم گل میدی؟
آیکون اعتبار رو تو جاهایی که اضافه هستن پاک میکنم
فعلا
ممنون عزیزم.هر چی دوس داشتید بپرسید.ناراحت نمیشم(1782)
}
(۱۵-۰۹-۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ)گشنمه نوشته:  سلام با اجازه مامان کیانای عزیز...
خوب مینا خانم من که می شناسی؟ همیشه خدا گشنمهlaf
--اره میشناسم. اتفاقا هر وقت ارسالاتو میبینم با خودم میگم حتما وقتی اسم کاربری مینوشته هر چی نوشته تایید نشده اینم شانسی نوشته گشنمه و تایید شدهlaflaflaflaflaf
دختر خوبی هستی یا چون همسرت خوبه مجبوری خوب باشی؟
--من دختر خوبی بودم که با بزرگتر شدنم و در جدال با دنیا کمی گم شدم Vahidrkبعد شوهرم پیدام کرد و من پیدا شدمWavesmile
کدوم مدیرخانوم گل بیشتر دوست داری چرا؟
--همه رو دوس دارمVeiledsmile2
نظرت در مورد fak فرقش باDreamyeyesf چیه؟
--اولی کاملا بیدارهfak ذومی تو رویاستDreamyeyesfتو هم بیدار میشی ای شکلکhih
فکر میکنی باید شکلک های خانم گل بیشتر کنیم یا نه؟
--ب نظر من کافیه
اگر قرار باشه یه بخش از خانم گل هک کننند دوست داری کدوم قسمتش باشه؟
--هک نکننVahidrkبی تربیتا
نظرت درباره مدیرا بگو
شهرزاد؟ --کدبانو.خوش سلیقه
نیلوفر؟--حس میکنم مجرده.
گیسوجان؟
---ی خانوم باکلاس و شیک.قد بلند.
ارغوانی (مریم)
--مهربون
مهرناز مامانی ؟
--عاشق دخترشم.خودشم باید اون اندازه ناز باشه(1782)
الی پری؟
--پر از زندگی میبینمش
فرق مرد خوش اخلاق با مرد بداخلاق چیه؟
--مرد بداخلاق خانومشو درک نمیکنه.مرد خوش اخلاق خانومشو درک میکنه
بهترین خصوصیت زنها که مردها ندارند چیه؟
--مادرشدنHug
کارمند کدوم بخشی؟
--همه ی بخشهای خونه ی آغامونKap
شده با خودت فکر کنی شاید بهت بهتری جای دیگه با کسی دیگه داشتی؟
--منظورت بخته؟شانس من شوهرمه .از ته دdancyل میگم

با آدم خیلی شوخی مث من راحت تری یا با یک آدم خونسرد؟
--بستگی به اوضاع روحیم داره.من خندیدنو دوس دارم گشنه خانوم1 (49)
فکر میکنی چرا روز عروسیت اونقدر خونسرد بودی؟
--چون ذاتا خونسردم.حتی سر جلسه امتحانم همش به خودم مسگفتم تلاشتو کردی تا برگه ها بیاد مغزمو تعطیل میکردمFlat هر چند خعلی وقتا تعطیلمlaflaflaf
کتاب میخونی؟ اخرین کتابی خوندی؟
--الن
ان کمتر میخونم چون همش تو نتیم.با آراز میخونیم آخرین کتابمو....رابطه ی مادر و پسر...
بعضی وقتا توش یادداشته اون لحظه رو مینویسم تا بعدا که که من یا آراز کتابو ورق زدیم خاطرات من زنده بشه و آراز بدونه چه لحظاتی داشتیمFlowerysmile
تو خوشگلتری یا من؟ یا من خوشگلترم یا گشنمهlaf
--آدم گشنه خوشگل نمیشه.عصبی میشه.دستاش میلرزه.زشت میشهhih
اصلا میدونی من کی ام؟
Questionedf
فرق قیمه بادمجون با خورش بادمجون؟
--تو قیمه لپه میریزیم تو خورشت بادمجون لپه نمیریزیم سیر میریزیم بلکه گشنه ها سیر بشنhihآمینhih
بهترین غذایی پختی؟همون
--خورشت بادمجونی که همسری دلش نمیومد بخوره
اولین غذایی تو خونه شوهر پختی؟--یادم نیست.فک کنم پیتزا بودDunnof
فعلا بسه بذار داغ بشی بعدا باز میامhihhihhih
کدوم داغی؟خونه سرده.پاهام یخ کردهConsolingسارا جون قبله جوابام خط کشیدم.خوبه عایا؟
Flowerysmile
}
[size=medium]
(۱۵-۰۹-۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ)*heliya joon* نوشته:  سلامن علیکم مینا خانوم من بی کار بشم شروع میکنم به داغ کردن ملتlaf
--ولله من سردمه هنوز
دکترم رفتما ولی خوب جواب نداد میگن مهلکهHanghead
تازه الانم کلی خستم یه روز کاری سختتتتتتت رو پشت سر گذاشتمHanghead
ولی خوب سوخوندن دوستان از واجباتهhih
من معصوم.من طفلی حیوونیcrying

چرا میگی هر والی ازت بپرسیم ناراحت نمیشی؟؟
--ینی راحت باشید انگار صندلیه داغه خودتونه.تعارف نکنید یهوConsoling
دوست داری کی بیاد داغت کنه؟؟
--Dunnof
دوست داری چه سوالی ازت بپرسم؟
--فک نمیکنم جای دوس داشتن هم بزارید بمونه.در مورد حیوانات بپرسیدVahidrk
چند تا بچه میخوای ؟
--از زایمان ترسیدم.همون یکی بسه تا چند سال.ولی دوس دارم دختر هم داشته باشم.ما ترکا میگیم
قیزسیز ننه...دوزسوز ننه. یهنی مامانه بی دختر مامانه بی نمکی میشه
مدیر شهرزادو فقط میخوای دعوت کنی؟؟پس من چی؟؟
--بیا فسفرای مغزتو سوزوندی با این سوالاcrying
چراتو هر ضلع سایت خانوم گ یه چیزی هست؟ مثلا مسابقه عکسی و آشپزی و کارت شارژ و ...
تا حالا بهش دقت کرده بودی؟
--آره.میخوان بگن فقط مربع و لوزی و مثلث و دایره ضلع نداره...خانوم گلم ضلع داره
چرا هی خودتو طلایی میکنی؟
--عه بابا کمبود دارم دیگه.دوس دارم خانوم گل کدبانو بشمDreamyeyesfیکی منو بیدار کنه ه ه ه ه Vahidrk
ببین الان سه ماهه که من تو این سه ماه پنج بار سرما خوردم عاخههه چرااااااااااcrying
--شلغم بوخخور.
تا حالا خیلی بد سرما خوردی؟
--از سرما خوردگی خوشم نمیاد چه خفیف چه شدید
چی شدی بعد تعریف کنید لطفا
--بعد خوب شدم دیگه
اصلیتت به کجا بر میگرده؟
--شهر خودم ارومیه
همسریت رو چقدر دوست داری؟؟
--اگه یه روز یه تفنگ ورداره و بخواد منو بزنه نمیگم چرا؟میگم بکش
پسرت یا همسرت؟؟
--خیلی سخته
چرا
--همسرم علت آرازه و علت اراز من
اختلاف سنیت با من چقدره؟
--نمیدونمfak
حست رو نسبت به من بگو
--واقعا واقعیتت اینطوره؟
کلا من چه جور آدمیم؟
خوب.گل.خانوم .
منو دوس داری؟
تورو دوس دارم ذوست مجازیFlowerysmile
نظرت راجع به این صندلی؟
یه مبل راحته چرم مشکی
به نظرت مدیرا هم میان صندلی داغ رو بخونن؟
--شصت درصد کمک خوبی برای شناخت کاربرا میتونه باشه
به نظرت مدیری هست دلش بخواد داغش کنن؟؟
--نمیدونم
به نظرت سوسک چندش آوره یا ترسناک
--هردو
به نظرت چند بار دیگه بیام داغ میشی؟
--داغ نمیشمlaf
الان دمات چقدره؟
--کمتر از دمای طبیعی
زایمانت سزارین بود؟
بعله.حتی وقتی میرفتیم به همسرم میگفتم بیا برگردیم هر موقع درد طبیعی اومد مجبور میشم بیام
دوران بارداریتو دوست داشتی؟
--زیاد نه.چون پیش مادر شوهر بودم.هر چی اون درست میکرد مجبور بودم بخورم.راحت نبودمcrying
همسریت خیلی لوست میکرد؟
--بگی نگی
یه خاطره از لوس بازیا؟
--زیاد اهل لوس بازی نیستم اما بیشتر لوس بازیم این بود که غذا بخر از بیرون.غذای مامانتو دوس نداشته شدمDunnof
فعلا کی بیشتر از همه داغت کرده؟؟
--laf
صندلیت چقدر جا داره؟؟
واسه اتیش سوزی؟hih
اسم دوستات تو خانوم گل رو بگو
--فقط یه ناهید که خیلی وقته باهاش تماس نداشتم
دختر شیرازی زیاد دوست داره تو خانوم گل.با منم دوست بشیددcrying
خدا چه شکلیه؟؟
--خدا پدر مهربونه همه ی ماهاست(1782)
خدا چه رنگیه؟؟
--سفید
مرگ چیه؟
وقتی بالا سر مادربزرگم رسیدم خون تو رگهاش یخ بسته بودوصورتشو بوسیدم...سرد شده بودcryingخسته از بازیهای رنگین زمین خوابیده بود.ننه م مرده بود.چشمای قشنگش برای همیشه بسته بود.آروم بود.نترسیدم.
بعضی صبحها که بیدار میشم میگم مرگ اینه.ی خوابه راحت.اما بعضی وقتا میترسم از نبودن پیش عزیزانم

تولد چطور؟؟
--اول بایذ تولد رو میپرسیدی. الان تو حسه مرگمHanghead
از آمپول میترسی؟؟
--آره خیلی.بعضسی وقتا همون آمپول باعث میشه دکتر نرمVahidrk
یه خاطره از آمپول
--بچه که بودیم آمپول بازی میکردیم. یه بار مامانه دوستم دعوامون کرد و اینگونه شد کخ ما از آمپول ترسیدیم وگرنه یلی بودیم واسه خودمون
شهریوریه اصیلی هستی یانه؟
نمیدونم راستش.اخه من یکم داغونمangelicشهریوریه اصیل منظم میشه.من اول شهریورم بخاطر همون فک کنم از مرداد هم ویژگی دارم.
به نظرت من متولد چ ماهیم؟
--اسفند؟خرداد؟ابان؟مهر؟تیر؟

فعلا اینا رو بگو گلم اگه خوب جوابیدی و خدا خواست و وقت کردم بازم میام داغت کنمhihhih(1782)Flowerysmile
سوال مرگت داغم کردHanghead
}
(۱۵-۰۹-۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ب.ظ)sara jon joni نوشته:  سلام عزیزمFlowerysmile

اینم سوالهای من

لحظه ای که فهمیدی بارداری چه حالی شدی؟
---حسیه که نمیشه توصیفش کرد.نه خوشحالیه کامل نه اضطراب .یه حس خاصیه که یه موجود زنده تو وجودته.آدم از اون لحظه که میدونه یه کوچولو رو تو وجودش داره کلا مواظب حرکاتشه.
یه شبم یه که سر یه موضوع با خانواده همسرم حرف میزدیم و مشورت میکردیم که همسرم یه چیزی گفت ک
ه خیلی ناراحت شدم.چون ترسیدم فکر کنن من یادش دادم...(طرف منو نگهداشت تو یه موضوع)و اون شب دچار خونریزی شدم .خیلی گریه کردم ولی خدا رو شکر آرازم قوی بود و تنهامون نزاشت.cryingcrying
لالایی که واسش میخونیو بگو
---لایلاینام یات بالام...گونویله چیخ یات بالام...من آرزوما چاتمیشام ...سنده آرزوا چات بالامDreamyeyesfFlowerysmile(1782)
لالا عزیزم بخواب...با خورشید بیدار شو و با خورشید بخواب فرزندم...من به آرزوم رسیدم...توهم به آرزوهات برس عزیزم
البته ترجمه م کامل نیست.lafلالایی های دیگه ای هم میخونم .اینو از خانوم گل ورداشتم و حفظ کردم.البته طولانیه
تا حالا شده از ترس بگی بله یا بگی نه؟کی؟چرا؟
---اره صددرصد اما یادم نیست چطور و چرا.Swearولی احتمالا به بابام گفته باشم
تا حالا مجبور شدی احساست رو به کسی نشون ندی؟چرا؟ به چه کسی؟
---اره شده.من زیاد احساسم رو به هر کسی نشون نمیدم.یه جورایی دوس دارم مرموز بمونمVeiledsmile2.تا حالا چندین بار کادو یا گلFlowerysmile واسه کسایی فرستادم که بینشان بوده.از دکترم تو روز پزشک گرفته تا همسایه و معلم
دوست دارم همیشه حس کنن که یه نفر هست که دوسشون داره و براش مهم هستن.
تا حالا فکر کردی از صبح تا شب چقدر مجبوری خودت نباشی
---من اکثرا خودمم اما گاهی پیش میاد آدم مجبور میشه مودب باشه.مثلا پیش خانواده ی شوهر که اونم زیاد تعارفی یا تجملاتی نیستم.
یادمه ی بار تو دوران دبیرستان یه لباسی پوشیده بودم که همکلاسیام ادرس و قیمت رو پرسیدن.منم راستشو گفتم.یکی از دوستام گفت خره خب الکی بگو فلان قیمت خریدمVahidrkfak.بخدا اون موقع فهمیدم که آدما خودشون نیستن .بازی هم میکنن.
آیا فکر میکنی کسایی که دائم تعریفتو میکنن،یه ریگی به کفششون هست؟ بنظرم افراط و تفریط تو هر چیزی ضرر دازه.حتی عبادت.

چه کسی رو بیشتر از هر کسی تو زندگیت قبول داری ؟
---قطعا همسرم و مادرم
1 (49)Dreamyeyesf
بهترین جمله ای که تا الان از کسی شنیدی در رابطه با خودت ؟
---نشنیدم.یادم نمیاد . شنیدم میگن کدبانویی یا همسرم دیروز میگفت تو شانس زندگی من هستی .اما بهترین جمله میتونه توصیفه آدم خوبی بودن باشه.
از شکلکهایی که تویه این سایت هست کدومشون بیشتر دوست داری ؟
Flowerysmileاین عالی میخندهVahidrkcryingشکلکا کلا هر کاری میکنن از ته دل میکنن و میچسبه

بهترین جمله ای که تاحالا تو سایت شنیدی؟
---اول شدنم تو مسابقه ی خمیر نان و تعریفه نگین خانوم از کیک مرغی که درست کرده بودم و بارداریه قاضی جون که امروز شنیدم و خیلی خوشحال شدم.جواب سوال خیاطیشم میدم
بهترین غذایی که بلدی بپزی ؟
---از نظر همسزم خورش بادمجون .از نظر خودم زرشک پلو
چه غذایی رو بلد نیستی درست کنی ؟
---فسنجون فقط یه بار تو دوران مجردی درست کردم و راضی نبودم.دیگه جرات نکردم درست کنم
اولین بار که غذا سوزوندی کی بود ؟
---تو سوزوندن تبحر خاصی دارم.البته وقتی ب آراز شیر میدم و خوابم میبره
کلاً با غذا میمونه بهتری داری یا تنقلات و دسر ؟
---من کلا تو خوردن تنبلم.دسر و تنقلات رو ترجیح میدمHanghead
بهترین دسری که درست کردی تا امروز ؟
---دسری که تو اولین مهمونی که تو دوران نامزدی واسه خانواده همسر درست کردم.Yum2Yum2با شیر و ژلاتین و خامه و شکر بود فک کنم.مادرشوهر هنوزم که هنوزه میگه چطور درست کرده بودی؟
و یه ژله موزاییکی درست کرده بودم که خیلی راضی بودم
کدوم خصوصیت همسرت باعث شد نظرتو جلب کنه؟
---پاک بودنش.مثل شیشه ای میمونه که هیچ گردو غباری روش ننشسته.نه برف خورده نه بوران.نه بخار و نه دستی که بخار رو پاک کنه
اولین بار که صدای گریه پسرت و شنیدی چه احساسی بهت دست داد؟
---تو اتاق عمل میونه گریه هام سنگینیه کششه پسرم رو حس کردم و بیرون کشیده شدنش رو...بلافاصله صدای گریه ش اومد.گریه م همراه با ناله ای بلند بود که هیچ وقت فراموش نمیکنم.معجزه ی خدا میون گریه ها منو به شکرخدا واراد کرد.
حس غریبیه سارا جون.عجیب.
در برابر افراد موذی چه عکس العملی باید نشون داد؟
---من به واژه ی ستارالعیوب بودن خدا اعتقاد دارم.و میگم جایی که خدا بدیه بندگانش رو پنهان میکنه ما چه کاره ایم.اما بدیه هر کس به خودش مربوط به خودش و خداست اما اگه کسی موزیانه واسه یکی نقشه ی بد میکشه رسوا بشه الهیJust_Cuz_15
پوششت چادری یا مانتو ؟
---مانتو
تیپ اسپرت یا رسمی
---نه اسپرت.نه رسمی.تیپ سنتی دوس دارم .طرحهای بته جقه.مانتو های گشاد و البته رنگی میپوشم.
کفش پاشنه دار یا کتونی
---چون با همسری هم قدم کفش فلت میپوشم .پاشنه بلند خیلی دوس دارم
از چه کتابی خاطره داری؟
---تو کتاب خاطرات پزشک مخصوص فرعون.سینوهه(اون پزشکه)یه معشوقه به اسم مینا داشته .اون جاهایی که مربوط به مینا بوده دوبار خوندم .چون هم اسم من بوده همزاد پنداری میکردم.همش دوس داشتم بدونم چه قیافه ای داشته.سینوهه نوشته بود که خیلیت زیبا میرقصید.زیبا بود با تن روشن
- کدوم کارگردان رو میپسندی ؟ ( ایرانی و خارجی )
---ابراهیم حاتمی کیا.سریال خاک سرخش عالی بود
- کدوم فیلم کارگردان مورد نظرت رو بیشتر دوست داری؟

کدوم شهرهای ایران رو دیدی؟
دوران بچگی زیاد سفر کردم .تقریبا همه جا رو دیدم جز جنوب شرق.
یادمه یه بار تو جاده ی شمال بابام بهم گفت از ماشین پیاده شو و هر کدوم از اون اسبای کنار جاده رو خواستی بیار .ببندیمش به ماشین و ببریمش خونه.منم با خواهزم پیاده شدم .یهو بابا گاز داد و یکم رفت جلو...مثلا شوخی میکرد اما خواهرم خیلی ترسید و خودشو انداخت وسط جاده.
هنوزم اون اسب سمند با یال و دم سیاهش یادمه
DreamyeyesfDreamyeyesf
بهترین و بدترین اخلاقت چیه؟
---بدترین کینه ای بودنDash2Vahidrk وبهترین قانع بودن و صبرم تو زندگی با شوهرم

قبل ازخواب به چی فکر میکنی؟
---قبل از خواب خونه م رو نگاه میندازم.درختای بیرونه خونه که از پنجره دیده میشه.خدا رو شکر میکنم که با همسر و بچه م تو یه خونه ایم.چون یه سال با مادرشوهر بودم و سخت بود برام
همین الان چشماتو ببند چی دیدی؟
---شکلای عجیب غریبfakfak
آخرین باری که رفتی تاب بازی؟
چند هفته پیش تو حیاط درمانگاه با آراز تاب بازی کردم.خیلی خوش گذشت.دوتایی با هم سوار شدیم و تاب تاب عباسی میخوندم واسه پسملم
اگه بفهمی یه نفر که بهش 100% اعتماد داشتی ، همیشه بهت دروغ می گفته ، عکس العملت چیه ؟
---دنیا دنیا...نمیدونم چی بگم.شاید دیگه به هیچ کس اعتماد نکنم

اگه بتونی یه آرزو بکنی که همین الان بر آورده بشه ،اون چیه ؟
---شوهرم به همه ی حقش رسیده باشه.اون موقع همه چی داریم.البته بعد از سلامتی
روی چه خصوصیت یه دوست ، حساسیت نشون میدی ؟
---صادق بودنش.خوب بودنش

زمانی که موزیک مورد علاقه تو گوش میدی شعرشوبا خواننده تکرار می کنی ؟
---او و و و ه.آره خیلی حتی تو تاکسی هم بشنوم با خواننده میخونم lafمثل دیروز که تو تاکسی اهنگ ahmet kayaرو زمزمه میکزدم
چه میوه ای رو بیشتر از همه دوست داری ؟
---میوه ای که خوردنش راحت باشه.lafموز.امسال اصلا زردآلو نخوردم و خیلی دلم خواست
اگه بخوای برای کسی گل بخری یا شیرینی ، کدومو ترجیع میدی ؟

---گل رو ترجیح میدم.وقتی هم پولم کم باشه هر چی بتونم بخرم

داخل کیف دستی ات تمیز و مرتبه یا پر از تکه کاغذ و خرده بیسکوئیت و ....؟
من اکثرا داغونم.

در کیفت همیشه بازه یا بسته ؟
---وقتی بیرونم بسته

تو کیفت ،خودکار و کاغذ و دستمال داری ؟
آراز کیفامو خیلی دسکاری میکنه.حتی هر چی کارت تو کیف پولم بوده انقدر ریخته اینور اونور که الان چیزی ندارم توش

خیلی صریح یه انتقاد از من بکن
انتقاد ندارم.فقط سوالات زیاد بودangelic

به چند تا از آرزوهات رسیدی؟....حداقل یکی شو مثال بزن
---مادر شدم.خونه ی جدا دارم.با توکل به خدا و تلاش همه چی میشه
خوب اهل مطالعه هستی ؟ چی دوس داری بیشتر بخونی
---کتابای زبان رو دوس دارم.با کتابا در مورد باستان

خدارو جنتا دوست داری؟
---همون قدر که خودمو دوس دارم.تا حالا دقت کردید وقتی آدم با خودش قهره با خدا هم قهره؟
رابطه ات با خدا چه شکلیه؟
---شکله اعتماد.شکله دوست داشتن و توجهی که ن مادر و فرزند هست
اصلا خدات چه شکلیه؟
خدا یه پدر مهربونه.بزرگترین پدر.تکیه گاه
تا حالا باهش قهر کردی؟
---آره.آخرین بار فکر کنم تو دوران دانشجویی باید باشه اما دلیلش یادم نیست.آخرش فهمیدم باید عشق ورزید.هم به خود هم به خدا.باید حرف زد.کمک خواست.باید بخشید.گذشت کرد
دنیا چه رنگیه؟
---دنیا یه قفس پر از رنگهای جذابه

بهترین هدیه ای که گرفتی؟
پارسال کادوی شب یلدا.ی جفت گوشواره از طرف همسری.چون غافلگیرم کرد
اگه ماشین زمان داشتی عقب میرفتی یا جلو؟
چند سال؟
---عقب میرفتم که بعضی از اشتباه هارو انجام ندم.جلو میرفتم ببینم آراز آبجی دار شده یا داداش ؟!!
چه گلیو بیشتر از همه دوست داری؟
---گل پاپاتیا.همون بابونه ست فک کنم.گلای سفید با مرکز زرد

Flowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...