تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ "ratina"

سلام Flowerysmile

ratina ی عزیز ما منتظریم شما خودتون رو معرفی بفرمایید و بعد دوستان صندلیتون رو داغ کننFlowerysmile
}
(۱۹-۰۸-۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ)samaneh1990 نوشته:  سلاااااااااااام عشقم خوبی؟؟؟؟ سلاااااااااااااااااام به روي ماهت دوست جون مهربون و كدبانوي من (1782)
ببخشيد دير پاسخ دادم.اين روزا سرم خيلي شلوغه
1 . خوب اسمت رو من نمیدونم چیه؟؟ سنت چقدره؟؟ تحصیلات؟؟ و کجای ایران هستی؟؟؟ اسم واقعيم سارا هستش و 30 سالمه وليسانس مهندسي فضاي سبز و فوق ليسانس IT دارم و ساكن تهرانم :
2 .یه کم از اخلاقیاتت بگو؟چطور آدمی هستی؟؟؟ من آدمي متشكل از روحيات بسيار متفاوتم.درواقع مجموعه اي از تضادها.يك بهمن ماهيه اصلم! lafظاهري بسيار آرام دارم ولي روحيه اي شرو وشيطون و شلوغ. fakصبر و حوصلم خيلي زياده و دير عصباني ميشم ولي وقتي عصباني ميشم خيلي شديده Swear عاشق بچه ها هستم و همچنين آشپزي و كاراي هنري. ولي از بشور و بساب خونه بيزارم و خستم ميكنه. Dash2 عاشق كمك كردن به ديگرانم.بيشتر دوست دارم نقش معاون و مشاور رو در هركاري داشته باشم تا مدير و رئيس.عاشق پيشرفتم و كمال گرا و پر انرژي و شوخ طبع و بسيار بي سياستDash2 هوشمم بدك نيستhihعاشق شب زنده داريم و بيزار از صبح زود بيدار شدن :دقيقه نودي هم هستمDash2 عااااااشق حيوانات هستم.
آدم كم حرفيم و بيشتر شنونده هستم ولي وقتي مكالمه نوشتاري باشه مثلا پيامك يا ايميل يا نامه يا نظر دهي در سايت يا هر چيزي كه نوشتاري باشه خيلي پرچونگي ميكنم!!!Dash2laf
3 .خوشگل هستی؟؟؟مثل من که همش از خودم تعریف میکنمlaf والله تعريف از خود نباشه بععععععله .از نظر ديگران و دوستان و آشنايان و همكاران و فاميل و صد البته خودمlaf خوشملم Dancegirl
4 .دستچختت خوبه؟؟؟ بازم تعريف از خود نباشه كه هست laf بععععععله.والله همه راضين و تعريف ميكنن.
5 .چه غذایی رواز همه بیشتردوست داری؟؟؟ والله من شكمو همه چي دوست دارم laf ولي كباب برگ و غذاهايي كه پنير پيتزا توش باشه و انواع آش و سوپ رو خيلي دوست دارم. پنه پاستا هم خييييييييلي دوست دارم.واي گشنم شد laf
6 .از چه غذایی بدت میاد؟؟ تقريبا هيچي. منه شكمو همه چيو دوست دارم.آرزو مونده تو دلم بهم يه چيزيو تعارف كنن كه بخورم و منم خيلي با كلاس بگم نه ممنون من دوست ندارم !! laf
7 .از خصوصیات همسرت بگو؟؟ همسرم دقيقا نقطه مقابل منه.فردي بسيار مدير و با اعتماد بنفس و با سياست ولي قانع و كمتر اهل ريسك. فردي آروم در خانه و بسيار شاد و اجتماعي در جمع.خدارو شكر بسيار سالم و پاك و باهوشه. آقامون 1 (113) سنتيه و زياد اهل رمانتيك بازي نيست. بسيار مرتب و منظم و با برنامه ريزي دقيقه.در كل به خاطر اينكه در اكثر موارد نقطه مقابل منه مكمل خوبي براي هم هستيمDan
8 .با همسرت چقد تفاوت سنی داری؟؟؟ 5 سال و نيم
9 .از خانواده همسرت راضی هستی؟؟ بله
10 .چندتا خواهر شوهر و برادر شوهر رو جاری داری؟؟؟يك خواهر شوشو و يك برادر شوشو دارم.خواهر شوهرم يك سال از من بزرگتره. برادر شوشو 7 سال از من كوچيكتره . فعلا خدا رو شكر جاري ندارم ولي شتريه كه حتما در خونم ميشينه laf
11 .مادر شوهرت رودوست داری؟؟؟ بله. احترام متقابل بينمون وجود داره.نه بدي كردم نه بدي ديدم.البته قضيه دوري و دوستي هم حاكمه چون اونا تهران نيستن laf
12 .توو عروسیت چیزی بود که توو دلت مونده باشه؟؟؟ اوه خيلي چيزاااااا crying تاريخ عروسيم به خاطر فيلمبردارم تغيير كرد و خيلي چيزا جابجا شد. خيلي عجله اي شد و ناهماهنگي بعضي موارد ايجاد شد مخصوصا در مورد فيلمبردار.خيلي از صحنه ها رو نگرفت.خيلي از كارهايي كه بايد انجام ميداديم انجام نشد مثل تانگو و ...و يا فيلم آخر شب كه از تالار اومديم خونه و تو شهر چرخيديمو نگرفت چون رفته بود توي خونه مستقر شده بود كه من وارد ميشم فيلم بگيره ! يه چيز خنده دار هم بود. همسرم به يكي ازآشنايانش گفته بود يه گوسفند سفيد و خوشگل براي آخر شب تزئين كنن كه جلوي عروس داماد قربوني كنن.آخر شب تو تالار قبل از اينكه بريم به سمت خونه ديدم موبايل شوهرم زنگ خورد.با تعجب به گوشيش نگاه كردم و ديدم روش نوشته گوسفند!!! laf اسم طرفو به نام گوسفند ذخيره كرده بود!!!طرف گفت كه گوسفندو آوردن خونه تحويل دادن. وقتي رسيديم ديديم يه گوسفند قهوه ايه تيرههههههه زشت و تزئين نشده آورده بودن :lafdash2:
اونروز من بيخودي خيلي حرص خوردم و نذاشتم از لحظات لذت ببرم. بخاطر حنابندون كه شب قبل عروسيمون بود و تا 5 صبح طول كشيد و من هم مجددا 7 صبح رفتم آرايشگاه براي عروسي خيلييييييييي خسته شده بودم و سردرد داشتم
تازه يادمون رفت تو جيب روي سينه كت داماد گلي چيزي بذاريمlafو خيليييييييييي چيزاي ديگه laf ولي در كل عروسيمون خيلي گرم و خوب بود مخصوصا آخر شبش كه از تالار اومديم خونه و تو حياط تا ساعت 2 بزن و بكوب بودdancy
واي چقد حرف زدم Faintingsmiley
13 .با همسرت چطوری آشنا شدی؟؟؟ آشنايي ما در نوع خود بينظير بود!!!!كاملا سنتي.جاري خواهرم ما رو به هم معرفي كرد و آقاي داماد به همراه مادرشون با گل و شيريني اومدن خواستگاري. باورت نميشه چون خودمم هنوز بعد 7 سال باورم نشده كه فقط 3 روز همديگه رو ديديم و با هم صحبت كرديم و بعدش عقد fak
14 .تا حالا خانواده همسرت اذیتت کردن؟؟ خوب مسلما هميشه يه دلخوري هايي پيش مياد.خيلي از اين موارد و به نوعي اذيت از طريق حرفهايي بوده كه دلمو شكونده يا ناراحتم كرده و يا برخي رفتارها و حركات. ولي من هيچي نگفتم و عكس العملي نشون ندادم.بلكه برعكس همچنان احترام گذاشتم و وقتي بعدش اومدن خونمون همچنان عزت و احترام گذاشتم و براشون سنگ تموم گذاشتم.اين باعث شده خودشون شرمنده بشن و رفتارشونو عوض كنن. البته موارد زيادي نبوده در طول اين هفت سال 3-4 بار بيشتر اتفاق نيافتاده.يا اينكه سعي كردم براي خودم مهمش نكنم كه اذيت بشم.gag
خوشبختانه بيشتر احترام متقابل وجود داره. ولي يكي دو باري از دست خاله و دايي همسرم تا حد جنون جوش آوردم:ولي بازم عكس العمل خاصي نشون ندادم. به نظرم بي اعتنايي بدترين دردهgag
15 .سوالهای بدی که ازت نپرسیدم؟؟؟ واي نه عزيزم.خيلي هم خوشحال شدم و به نوعي سر درد و دلمو باز كردي .ببخشيد كه من اينقدر پر چونگي كردم laf
16 .نظرت رو هم در مورد خودم میخوام بدونم؟ يه تيكه ماه Heartshape2 يه كدبانوي كامل و همه چي تموم. به نظرم فردي عاقل و دانا و مدير هستي و با هوش و با سليقه . يه حس خاصي بهت دارم.حس ميكنم مثل خواهرزادمي.(1782) فردي با كلاس و با حد و حدود خاص خودش و شاد و پر انرژي و در عين حال با وقار.آدم بي تفاوتي نيستي و فردي اثر گذار و مهربون هستي. آدم رك و منطقي هستي. غذاهاي گوشتي هم خيلي دوست داري طوري كه اسم هر غذاي گوشتي رو كه تو آخرين ارسال ها ميبينم صد در صد منتظرم پايينش اسم شما باشه laf: خيليم خوشگلي Connie
امیدوارم خستت نکرده باشم : نه عزيزم اتفاقا خيلي هم انرژي گرفتم (1782)
17 . یه سوال مهم یادم رفته بود:...دستپخت توبهتره یا خانواده همسرت؟؟؟laf با اجازه بزرگترا منننننننننن ! من اكثر غذاهام خيلي خوب جا مي افته ولي اونا نهlaf
همیشه شاد باشی عزیزمممممممم:
مرسي مهربون .همچنين شما.اميدوارم هميشه شاد و موفق باشي
ممنون از سوالاي خوبت (1782)Flowerysmile
گران باش؛ بگذار تا بهايت را پرداخت كنند
آدم ها چيزهاي مفت را مفت از دست مي دهند. «نيچه»
}
سلام سارا جون خوشگل و مهربونم
من بازم اومدم laf
سارا خیلی دوستت میداشتم، اما الان هزار برابر . خیلی ماهی. بی نظیرییییی. یکی از بهترین دخملایی که دیدم. (1782)
1. سارا راستی سر کار هم میری؟ اگه میری کارت چیه؟ اگه هم دوست نداری جواب نده
2. نی نی چی داری؟ فکر نکنم اما hih
3. سارای خوشملم یه کم از مشخصات ظاهریت بگو. ..پوست مو چشم...
4. چطوری لباس میپوشی؟ منظورم نحوه لباس پوشیدنته laf
5.سارا من کالباس رو از تو یاد گرفتم... خیلی تشکر (1782)
6. چند تا خواهر برادر داری؟
7. منم اصلا کار خونه نمیتونم انجام بدم. مثل تو اصلا خوشم نمیاد. حالا با این وضعیت چطوری به خونه رسیدگی میکنی؟ crying
8. حیوون خونگی هم داری؟ من فقط به سگ علاقه دارم
9. چه غذایی رو بهتر از همه درست میکنی؟
ممنون میشم اینارو جواب بدی تا بازم با سوالای جدید بیامlaflaf
یه عالمه دوستت دارم(1782)(1782)Flowerysmile
ممنونم وقتت رو در اختیارم گذاشتی. از صحبت باهات واقعا لذت میبرم (1782)(1782)(1782)
}
مدير ارشد كدبانو و لايق خانوم گل، مامان كياناي عزيزFlowerysmile
اول پوزش ميخوام كه سوالاتو دير جواب دادم چون سرم شلوغ بود و نتونستم نت بيام.
در مورد معرفي خودم اكثر چيزايي كه بايد بگم تو سوالات سمانه جون Heartshape2 بود. ولي بازم يك معرفي كلي و اجمالي از خودم انجام ميدم Flowerysmile
من سارا هستم 30 ساله از تهران
فوق ليسانسم و شاغل
عاشق آشپزي و كارهاي هنري ام.
خانوم گلهاي عزيز هر سوالي دوست دارن ازم بپرسم.با كمال ميل جواب ميدمFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile(1782)
}
گوناگون از وب
loading...
سلام سارا خانوم گل Wavesmile
کجا بودی هرچی میومدیم نبودی؟؟Dunnof
1-با این توضیحاتی که دادی به نظرم انشات خوبه درسته؟
2-اهل شعر وشاعری ونویسندگی هم هستی؟
3-غیر از اشپزی به چه هنری علاقه داری وانجام میدی؟
4وقت فراغت چه کار میکنی؟
5اهل خرید هستی ؟چقدر برا خرید کردن وقت میذاری وبیشتر چی میخری؟
6چقدر برا ی اینترنت وقت میذاری؟
7-اخرین کتابی که خوندی چی بوده؟
8بهترین فیلمی که دیدی کدومه؟
9ایام محرم توخونه بیشتر دوست داری عزاداری کنی یا بری هییت؟
10این ایام بیشترین دعایی که کردی چی بود وبرا کی ( اگه دوست داری جواب بده)hih
وقتی دلت میگیره چکار میکنی؟
11بیشتر از همه با کی صمیمی هستی ودرد دل میکنی؟
ممنون امیدوارم سولام خیلی صندلیتو داغ نکرده باشه(1782)Wavesmile
[عکس: 20150118202258_3953042_max.jpg]
}
سلام سارا جون خوشگل و مهربونم ----> سلام عزيز دلم سمانه جون نازنين (1782)

من بازم اومدم --- > قدمت روي چشم.خوش اومدي گلم

سارا خیلی دوستت میداشتم، اما الان هزار برابر . خیلی ماهی. بی نظیرییییی. یکی از بهترین دخملایی که دیدم---> فدات بشم سمانه جون.خيلي به من لطف داري عشق من. دل به دل بزرگراه داره! منم بخدا از روز اولي كه كاراتو ديدم يه جور خاصي دوستت داشتم و الان خيليييييي زياد ميدوستمت كدبانو(1782)

1. سارا راستی سر کار هم میری؟ اگه میری کارت چیه؟ اگه هم دوست نداری جواب نده -----> آره عزيزم سر كار ميرم.كارشناس آموزش تو قسمتي از شهرداري ام

2. نی نی چی داری؟ فکر نکنم اما hih -----> نه عزيزم ني ني ندارم.راستش وقت نميكنيم ني ني دار شيم.آخه من و شوشو هردو هم درس ميخونيم هم سركار ميريم.ديگه وقتي باقي نميمونه.البته شوشو درسش تموم شده.منم خدا بخواد ترم آخرمangelic0

3. سارای خوشملم یه کم از مشخصات ظاهریت بگو. ..پوست مو چشم... ----> به روي چشم خانوم خوشگل، پوستم سفيد و كاملا روشنه و موهام خرماييه روشن و چشمام عسلي مايل به سبز .قدم 170 و متاسفانه وزنم 75 cryingcrying يه مقدار اضافه وزن دارم البته بيشتر موضعيه.چاق ديده نمي شم.

4. چطوری لباس میپوشی؟ منظورم نحوه لباس پوشیدنته laf ---> اول لباسو تو دستم ميگيرم.بعدش دستامو ميكنم تو آستيناش و بعد سرمو از تو يقه رد ميكنم laf نحوه لباس پوشيدنم معمولا خيلي به مرتب بودن و اتو كشيده بودن لباس اهميت ميدم.زياد خودمو درگير پيروي از مد روز نميكنم.معمولا اونطور كه خودم راحتم لباس مي پوشم و چيزي كه با وقارو و متين ولي شيك نشونم بده مي پوشم.از لباساي جلف اصلا خوشم نمياد.مانتويي هستم ولي سنگين و رنگين .هميشه حجاب معمولي رو دارم .اعتماد بنفس اينكه رنگاي جيغ كه جلب توجه كنه بپوشم ندارم.معمولا مانتو هام تيره اند.سورمه اي مشكي و قهوه اي.از رنگاي روشن فقط مانتوي كرمي مي پوشم.
كلا از تركيب كرم قهوه اي خيلي خوشم مياد و واقعا هم بهم مياد.
كلا لباس پوشيدنم سعي ميكنم در عين شيك بودن و مرتب بودن ، سنگين رنگين باشه.كلا از تيپ رسمي اتو كشيده خيلي خوشم مياد. ولي از اونجايي كه من متشكل از انواع تضادها هستم عاشق تيپ اسپرت و راحت هم هستم .
تو خونه هم معمولا دوست دارم تي شرت يا تاپ با دامن بپوشم. تحمل لباس گرمو اصلا ندارم.ولي تو مهموني هاي خودموني مختلط معمولا تونيك شلوار با شال مي پوشم

5.سارا من کالباس رو از تو یاد گرفتم... خیلی تشکر (1782) -----> نوش جان عزيزم.اميدوارم راضي بوده باشي.Flowerysmile

6. چند تا خواهر برادر داری؟ ----> ما بسي پر جمعيتيم Gigglesmile دو خواهر دارم و سه برادر

7. منم اصلا کار خونه نمیتونم انجام بدم. مثل تو اصلا خوشم نمیاد. حالا با این وضعیت چطوری به خونه رسیدگی میکنی؟ crying -----> منم متنفرم ولي خوب مجبورم ديگه انجام ميدم.ولي كلا از اونايي نيستم كه 24 ساعته خونشون كاملا مرتب باشه و برق بزنه.من چند روز يكبار تميزكاري ميكنم.از اونايي نيستم كه دائم دستمال دستم باشه پاك كنم.ولي عاشق و داوطلب انواع آشپزي ام.
ولي آش كشك خالست.بخوام يا نخوام بايد انجام بدم.سعي ميكنم هر وقت حوصله دارم ريزه ريزه كار انجام بدم كه نمونه جمع بشه روي هم.بعضي وقتها هم كه حوصله ندارم بعد از دو سه روز استراحت يك دفعه تميزكاري كلي ميكنم.

8. حیوون خونگی هم داری؟ من فقط به سگ علاقه دارم -----> نه متاسفانه ندارمcrying ولي خييييييييليييييييي دوست دارم.از گربه و سگ و مرغ و جوجه خيلي خوشم مياد ولي حوصله ماهي رو اصلا ندارم.از پرنده هاي تو قفس هم خوشم نمياد زياد.حيوونايي رو دوست دارم كه با آدم رابطه برقرار ميكنن نه مثل ماهي خنثي و پر دردسر باشن.
بچه كه بودم جوجه مرغ و جوجه اردك داشتم.انقد بهشون ميرسيدم كه نگو.ميبردم حموم با شامپو مي شستم بعد سشوار ميكشيدم پراشون پف ميكرد laf براي جوجه هام لاك زده بودم و با روبان قرمز دور گردنشون پاپيون بسته بودم.Dreamyeyesf آه ه ه ه يادش بخيييييييير

9. چه غذایی رو بهتر از همه درست میکنی؟----> آش رشته و خورش به وخورش فسنجوناي من بسي در فاميل اسم در كرده.
سوپهامم خيلي عالي ميشن.Yum2
ولي در كل برنجهام اونطور كه بايد مثل مال مامانم نميشه و نميتونم عالي درشون بيارم.Hanghead
ممنون میشم اینارو جواب بدی تا بازم با سوالای جدید بیامlaflaf ----> قربونت برم.عاشق سوالاتت هستم.ممنون گلم كه به من اهميت ميدي و منو با سوالاي قشنگت به چالش ميكشي (1782)Flowerysmile

یه عالمه دوستت دارم(1782)(1782)Flowerysmile ------>فداي تو من بيشــــــــــــــتر دوستت دارم دوست جون خوشگلم (1782)1 (111)

ممنونم وقتت رو در اختیارم گذاشتی. از صحبت باهات واقعا لذت میبرم (1782)(1782)(1782) ----> خواهش عزيزم.ممنون از شما كه براي من وقت ميذاري و سوال مي پرسي. منم خيلي از همصحبتي باهات لذت ميبرم و خيلي خوشحال ميشم و انرژي ميگيرم.Hi5

انگار جز شما هيشــــــــــكي منو دوست نداره cryingSigh چون هيشكي سوال نميپرسه !Hanghead

سمانه جونم ممنونم.موفق و شاد و سلامت باشي دوستم.بي صبرانه منتظر سري جديد سوالاتتم 1 (49)
}
(۲۱-۰۸-۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ)ratina نوشته:  سلام سارا جون خوشگل و مهربونم ----> سلام عزيز دلم سمانه جون نازنين (1782)

من بازم اومدم --- > قدمت روي چشم.خوش اومدي گلم

سارا خیلی دوستت میداشتم، اما الان هزار برابر . خیلی ماهی. بی نظیرییییی. یکی از بهترین دخملایی که دیدم---> فدات بشم سمانه جون.خيلي به من لطف داري عشق من. دل به دل بزرگراه داره! منم بخدا از روز اولي كه كاراتو ديدم يه جور خاصي دوستت داشتم و الان خيليييييي زياد ميدوستمت كدبانو(1782)

1. سارا راستی سر کار هم میری؟ اگه میری کارت چیه؟ اگه هم دوست نداری جواب نده -----> آره عزيزم سر كار ميرم.كارشناس آموزش تو قسمتي از شهرداري ام

2. نی نی چی داری؟ فکر نکنم اما hih -----> نه عزيزم ني ني ندارم.راستش وقت نميكنيم ني ني دار شيم.آخه من و شوشو هردو هم درس ميخونيم هم سركار ميريم.ديگه وقتي باقي نميمونه.البته شوشو درسش تموم شده.منم خدا بخواد ترم آخرمangelic0

3. سارای خوشملم یه کم از مشخصات ظاهریت بگو. ..پوست مو چشم... ----> به روي چشم خانوم خوشگل، پوستم سفيد و كاملا روشنه و موهام خرماييه روشن و چشمام عسلي مايل به سبز .قدم 170 و متاسفانه وزنم 75 cryingcrying يه مقدار اضافه وزن دارم البته بيشتر موضعيه.چاق ديده نمي شم.

4. چطوری لباس میپوشی؟ منظورم نحوه لباس پوشیدنته laf ---> اول لباسو تو دستم ميگيرم.بعدش دستامو ميكنم تو آستيناش و بعد سرمو از تو يقه رد ميكنم laf نحوه لباس پوشيدنم معمولا خيلي به مرتب بودن و اتو كشيده بودن لباس اهميت ميدم.زياد خودمو درگير پيروي از مد روز نميكنم.معمولا اونطور كه خودم راحتم لباس مي پوشم و چيزي كه با وقارو و متين ولي شيك نشونم بده مي پوشم.از لباساي جلف اصلا خوشم نمياد.مانتويي هستم ولي سنگين و رنگين .هميشه حجاب معمولي رو دارم .اعتماد بنفس اينكه رنگاي جيغ كه جلب توجه كنه بپوشم ندارم.معمولا مانتو هام تيره اند.سورمه اي مشكي و قهوه اي.از رنگاي روشن فقط مانتوي كرمي مي پوشم.
كلا از تركيب كرم قهوه اي خيلي خوشم مياد و واقعا هم بهم مياد.
كلا لباس پوشيدنم سعي ميكنم در عين شيك بودن و مرتب بودن ، سنگين رنگين باشه.كلا از تيپ رسمي اتو كشيده خيلي خوشم مياد. ولي از اونجايي كه من متشكل از انواع تضادها هستم عاشق تيپ اسپرت و راحت هم هستم .
تو خونه هم معمولا دوست دارم تي شرت يا تاپ با دامن بپوشم. تحمل لباس گرمو اصلا ندارم.ولي تو مهموني هاي خودموني مختلط معمولا تونيك شلوار با شال مي پوشم

5.سارا من کالباس رو از تو یاد گرفتم... خیلی تشکر (1782) -----> نوش جان عزيزم.اميدوارم راضي بوده باشي.Flowerysmile

6. چند تا خواهر برادر داری؟ ----> ما بسي پر جمعيتيم Gigglesmile دو خواهر دارم و سه برادر

7. منم اصلا کار خونه نمیتونم انجام بدم. مثل تو اصلا خوشم نمیاد. حالا با این وضعیت چطوری به خونه رسیدگی میکنی؟ crying -----> منم متنفرم ولي خوب مجبورم ديگه انجام ميدم.ولي كلا از اونايي نيستم كه 24 ساعته خونشون كاملا مرتب باشه و برق بزنه.من چند روز يكبار تميزكاري ميكنم.از اونايي نيستم كه دائم دستمال دستم باشه پاك كنم.ولي عاشق و داوطلب انواع آشپزي ام.
ولي آش كشك خالست.بخوام يا نخوام بايد انجام بدم.سعي ميكنم هر وقت حوصله دارم ريزه ريزه كار انجام بدم كه نمونه جمع بشه روي هم.بعضي وقتها هم كه حوصله ندارم بعد از دو سه روز استراحت يك دفعه تميزكاري كلي ميكنم.

8. حیوون خونگی هم داری؟ من فقط به سگ علاقه دارم -----> نه متاسفانه ندارمcrying ولي خييييييييليييييييي دوست دارم.از گربه و سگ و مرغ و جوجه خيلي خوشم مياد ولي حوصله ماهي رو اصلا ندارم.از پرنده هاي تو قفس هم خوشم نمياد زياد.حيوونايي رو دوست دارم كه با آدم رابطه برقرار ميكنن نه مثل ماهي خنثي و پر دردسر باشن.
بچه كه بودم جوجه مرغ و جوجه اردك داشتم.انقد بهشون ميرسيدم كه نگو.ميبردم حموم با شامپو مي شستم بعد سشوار ميكشيدم پراشون پف ميكرد laf براي جوجه هام لاك زده بودم و با روبان قرمز دور گردنشون پاپيون بسته بودم.Dreamyeyesf آه ه ه ه يادش بخيييييييير

9. چه غذایی رو بهتر از همه درست میکنی؟----> آش رشته و خورش به وخورش فسنجوناي من بسي در فاميل اسم در كرده.
سوپهامم خيلي عالي ميشن.Yum2
ولي در كل برنجهام اونطور كه بايد مثل مال مامانم نميشه و نميتونم عالي درشون بيارم.Hanghead
ممنون میشم اینارو جواب بدی تا بازم با سوالای جدید بیامlaflaf ----> قربونت برم.عاشق سوالاتت هستم.ممنون گلم كه به من اهميت ميدي و منو با سوالاي قشنگت به چالش ميكشي (1782)Flowerysmile

یه عالمه دوستت دارم(1782)(1782)Flowerysmile ------>فداي تو من بيشــــــــــــــتر دوستت دارم دوست جون خوشگلم (1782)1 (111)

ممنونم وقتت رو در اختیارم گذاشتی. از صحبت باهات واقعا لذت میبرم (1782)(1782)(1782) ----> خواهش عزيزم.ممنون از شما كه براي من وقت ميذاري و سوال مي پرسي. منم خيلي از همصحبتي باهات لذت ميبرم و خيلي خوشحال ميشم و انرژي ميگيرم.Hi5

انگار جز شما هيشــــــــــكي منو دوست نداره cryingSigh چون هيشكي سوال نميپرسه !Hanghead

سمانه جونم ممنونم.موفق و شاد و سلامت باشي دوستم.بي صبرانه منتظر سري جديد سوالاتتم 1 (49)

اتفاقا برعکسه ساراجان.....سمانه خانم(1782) اینقدر کامل و جامع و جالبه سوالاشون که من کاملا پیگیر سوال و جوابای شما دو بانوی گل هستم...........از شخصیت شما سارا خانم هم واقعا خوشم اومده.بنظر آدم جالبی میاینFlowerysmile(1782)

یا راهی خواهم یافت...یا راهی خواهم ساخت...
}
سلام سارا خانوم گل Wavesmile -----> سلام كوثر خانوم عزيز و مهربون FlowerysmileWavesmile
کجا بودی هرچی میومدیم نبودی؟؟Dunnof ----> ببخشيد اين چند روز خيلي سرم شلوغ بود نتونستم آنلاين بشم
1-با این توضیحاتی که دادی به نظرم انشات خوبه درسته؟ -----> اي همچين.تقريبا ميشه گفت خوبه. من بيشتر نوشتاريم تا گفتاري.حرفامو نوشتاري خيلي بهتر ميتونم بيان كنم تا گفتاري

2-اهل شعر وشاعری ونویسندگی هم هستی؟ ------> اوه بله.زدي تو خال. من از بچگيم شعر ميگم و تا الان چند بار تو مسابقات مختلف برنده شدم. از نوشتن هم خوشم مياد و گاهي يه چيزايي مينويسم.دوران نوجواني يه رمان طولاني نوشتم ولي آخراشو رها كردم و هرگز به چاپ نرسيد.خيلي دوست دارم يه روز تكميلش كنم ولي وقت نميكنم Hanghead

3-غیر از اشپزی به چه هنری علاقه داری وانجام میدی؟ -----> كلا از كاراي هنري خيلي خوشم مياد و خيلي كارا قبلا انجام ميدادم.الان زياد وقت نميكنم ولي خياطي و قلاب بافي و گلدوزي و گلسازي و نقاشي رنگ روغن و تذهيب و مينياتور و كلا كارهاي دستي و طراحي و خلاقانه زياد انجام ميدادم و خيلي دوست دارم.عاشق خلاقيتم و دوست دارم چيزاي نو تجربه كنم.كلا كاراي طراحي زياد انجام ميدم.طراحي هاي كامپيوتري مثل طراحي بروشور و كتاب و ... سر كارم انجام ميدم.
رشته ليسانسم مهندسي فضاي سبزه كه كارم طراحي پارك و فضاهاي سبز و محوطه هاي ويلايي و ... بود.
تراريوم هاي خوشملي هم درست ميكنم. Flowerysmile
وااااي چقد از خودم تعريف كردم laf
كلا از تزئينات و كاراي خلاقانه خيلي خوشم مياد و زياد انجام ميدم. ولي يك هنر كه خيلي دوست دارم ياد بگيرم ولي تا حالا امتحانش نكردم موسيقيه كه خيلي دوست دارم ياد بگيرم.Dreamyeyesf

4وقت فراغت چه کار میکنی؟
معمولا ميام تو اينترنت و مطالب جديد مطالعه ميكنم.قبلا خيلي كتاباي روانشناسي مي خونم ولي الان بيشتر تو نت هستم.Zzfe7y2ylya2cs3v2k9y
جديدا خيلي به طب اسلامي و طب سنتي علاقه مند شدم و ساعت ها به مطالعه در اين زمينه مي پردازم.كتاب قانون ابوعلي سينا رو دانلود كردم مطالعه ميكنم.Reading
خيلي وفتها هم دوست دارم شيريني هاي جديد بپزم.من عــــــــــاشق شيريني ام Yum2

5اهل خرید هستی ؟چقدر برا خرید کردن وقت میذاری وبیشتر چی میخری؟
خيلي خريدو دوست دارم و بهم حس خوبي ميده ولي زياد نميرم خريد مگر اينكه چيزي لازم داشته باشم يا اينكه خيلي ناراحت يا خوشحال باشم.مواقع عادي زياد نميرم خريد. عاخه انقد پول ندارم laf
براي خريد خيـــــــــــــــــــلي وقت ميذارم و وسواس دارم.يعني بايد همه مغازه ها رو ببينم تا بتونم انتخاب كنم.خيلي سخت انتخاب ميكنم.
از خريد كفش خيلي لذت ميبرم. همچنين لباس و بدليجات خوشگل
خريد ميوه و سبزيجاتو هم خيلي دوست دارم

6چقدر برا ی اینترنت وقت میذاری؟
اوه هرچي بگم كمه Dash2Zzfe7y2ylya2cs3v2k9y عملا معتادشم و معمولا روزي 3-4 ساعت تو اينترنت هستم

7-اخرین کتابی که خوندی چی بوده؟
قانون ابن سينا كه هنوز دارم ميخونم

8بهترین فیلمی که دیدی کدومه؟
زياد اهل فيلم نيستم.
فيلم محمد رسول الله رو خيلي دوست دارم.
فيلم آقا و خانم اسميت رو هم خيلي دوست دارم. فيلم مسير سبز هم خيلي قشنگه.
از فيلماي ترسناك هم خوشم مياد
فيلم بيد مجنون خيلي با معني و عميق بود.واقعا دوستش داشتم

9ایام محرم توخونه بیشتر دوست داری عزاداری کنی یا بری هییت؟
من معمولا دوست دارم تو خونه و خلوت خودم عزاداري كنم.مثلا شبهاي قدر حتما دوست دارم خونه باشم و با تلويزيون دعا بخونم و عزاداري كنم.توي مساجد و حرم ها هم خيلي دوست دارم.يه آرامش و معنويت خاص ميده
ولي محرم دوست دارم هيئت ها رو هم ببينم.دلم ميخواد مثل قديما سقاخونه باشه.Dreamyeyesf

10این ایام بیشترین دعایی که کردی چی بود وبرا کی ( اگه دوست داری جواب بده)hih
من هميشه و هميشه دعايي كه ميكنم اينه كه خدايا بهترين اتفاقايي كه به صلاح عزيزانم و خودم هست پيش بيار.هميشه صلاحو از خدا براي همه ميخوام.چون معتقدم اشتباهه از خدا به زور چيز خاصي رو طلب كنيم.چون ممكنه به ضررمون باشه و صلاحمون در اون قضيه نباشهangelic0
براي همه كسايي كه ميشناسم دعا ميكنم.حتي گاهي براي افرادي كه نميشناسم مثلا يهو تو خيابون مي بينم يه لحظه از دلم ميگذره همون لحظه براش دعا كنم كه خدا بهترينها رو براش ايجاد كنه. اين كار خيلي لذت بخشه

وقتی دلت میگیره چکار میکنی؟
بستگي به عمق فاجعه داره.گاهي گريه ميكنم. گاهي قرآن سوره الرحمان رو ميخونم.آخه خيلي اين سوره رو دوست دارم.چون خيلي آهنگين و قشنگه و آرامش خاصي به آدم ميده.حتما با معنيش ميخونم قرآنو
گاهي هم آهنگ گوش ميدم و يا ميام اينترنت

11بیشتر از همه با کی صمیمی هستی ودرد دل میکنی؟
خواهرم.
بعضي وقتا هم همكارام.ولي در كل دوست خيلي صميميه صميمي ندارم. چون اكثر افراد دوست ظاهرين و فقط براي منافع خودشون باهات دوستن و بعد از يه مدت رفتارايي ازشون ميبيني كه باورت نميشه Laie_72

ممنون امیدوارم سولام خیلی صندلیتو داغ نکرده باشه(1782)Wavesmile
ممنون از شما خانوم گل مهربون. سوالاتت خيلي خوب بود. اميدوارم هميشه سالم و شاد و موفق باشي و هرچي به صلاحته برات پيش بياد. Flowerysmile(1782)Heartshape2Hug
صندلي من همچنان ظرفيت گرمايي داره و حالا حالا ها داغ نميشه laf
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۲-۰۸-۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ ب.ظ)1368Sheri نوشته:  سلام سارا جون خوبی گلم؟
سلام شهرزاد عزيزم.ممنون شما چطوري كدبانو؟WavesmileFlowerysmile

نظرت راجع به این صندلیه که روش نشستی چیه؟ داغه آیا؟ جات چطوره کلن؟
خيلي خوبه.من از چيزايي كه آدمو به چالش ميكشه خيلي خوشم مياد و صندلي داغو خيلي دوست دارم.سوالاتي كه تا الان پرسيده شده رو خيلي دوست داشتم و از دوستاي گلم ممنونم كه به من اهميت دادن و با سوالاتشون خوشحالم كردن. سوالات تا الان طوري نبوده كه صندليم داغ بشه بيشتر در مورد معرفي خودم بوده. كم كم داره يخ صندليم وا ميشهlaf

گفتی به شعر و شاعری علاقه داري:یکی از شعر هاتو بنویس واسمون
بله عزيزم من عاشق شعرم و بين شعرا حافظو از همه بيشتر دوست دارم و بعدش مولوي و ديوان شمس.
شعراي خودم زياد آنچناني و حرفه اي نيستن.بيشتر توصيف يه قضيه خاص بوده و اغلب نسبتا طولاني اند.
ولي شعر زير مربوط ميشه به 14 سالگيم و چون في البداهه بود و يادآور خاطرات دوستاي مدرسه ام هستش خيلي دوستش دارم. جريانش اين بود كه ما سه نفر بوديم كه با هم خيلي صميمي بوديم و هميشه با هم بوديم. اسم دوستام غنچه و نسيم بود.
سارا به معناي خالص و پاكه و عنبر سارا در اشعار به معنيه عنبر ناب و خالصه
اينم دو بيت شعر من درباره من و غنچه و نسيمDreamyeyesf
نسيمي شادمان آمد
لب غنچه شكوفا شد
زبوي عنبر سارا
طراوت حكمفرما شد

البته اين شعر نبود معر بود laf در حد همون سن 14 سالگيم بود. شعراي ديگم بهتره ولي خوب طولاني اند.

گفتی زیاد میای توو نت بیشتر کجا ها هستی؟فقط خانوم گل آیا ؟
آره خيلي ميام. بيشتر از همه خانوم گل.بعدش سايتاي اخبار استخدامي و ايميلم. و سايتاي خبري مختلف كه مطالب جديدو جالب توش پيدا كنم.البته الان يه مدته تو سايتاي طب سنتي و طبع شناسي ميگردم. قبلا تو ف.ب بودم ولي خيلي وقتمو ميگرفت دي اكتيو كردم.چون از درس و زندگي افتاده بودم

اگه حق انتخاب داشته باشی واسه یک هفته کدومشون: یه ویلای کنار دریا تو شمال یا تور کویر گردی؟
ما هر سال سفر شمالو داريم ولي تا حالا تور كوير گردي نرفتم.بچه كه بودم يزد و كرمان رفتم و خاطرات خيلي خوبي دارم.دلم ميخواد اينبار كوير گردي رو امتحان كنم. ولي از همه بيشتر دلم براي شمال غرب كشور و همچنين مشهد تنگ شده.مشهد 4 ساله نيومدم. و شمال غرب كشور يعني تبريز و اروميه و اردبيل و ... رو خيــــــــــــلي دوست دارم چون تبريز درس خوندم و عاشق تبريزم.كلا با شهراي اون خطه خيلي حال ميكنم. يكي از بهترين مسافرتام امسال به سرعين بود Dreamyeyesf

بهترین اتفاق تو زندگیت چی بوده؟
سر كار رفتنم خيلي خوشحالم كرد.بعدش قبولي در ارشد

کدوم یک از اعضای فامیلتون رو بیشتر از همه دوست داری؟
مامان و بابام Heartshape2Heartshape2 و خواهر برادرام
در فاميل هاي درجه دوم به بعد هم خانواده عموم يعني دخترعمو و پسرعمو و بچه هاشونو خيلي دوست دارم.چون همشون خيلي موفق و باهوش و باكلاسن. البته عموم وقتي بچه بودم به رحمت خدا رفتن و خانم عموم هم چند سال پيش به رحمت خدا رفتن crying

دوست داشتی جای کی بودی؟ یعنی به کدوم شخصیت که فک میکنی،میگی ای کاش من جای اون بودم؟
آدماي زيادي هستن كه در موقعيت هاي مختلف آرزو ميكنم به جاشون باشم. مثلا بيل گيتس و ... hih
ولي آنجلينا جولي رو خيلي دوست دارم و آرزو داشتم در جايگاهي مثل اون باشم.يه فرد بسيار زيبا و با استعداد و جذاب و محبوب و پولدار و مهربون كه هم معروفه و همه دنيا ميشناسندش.هم خيلي چيزا رو تجربه كرده كه ما تو خواب هم نميبينيم. هم اينكه بسيار زيبا و جذابه. هم اينكه پولداره. هم اينكه در عين تمام اين محبوبيت ها خانواده دوست و خيره و انسان دوست و به همه احترام ميذاره. كلا خصوصيات خوبي دارهDreamyeyesf

الان آرزوت چیه؟
الان آرزوم اينه كه وضعيت كاريم مستحكم بشه و از اين بلاتكليفي نجات پيدا كنم و قراردادي يا رسمي بشم.Dreamyeyesf
همچنين خونمونو عوض كنيم و بچه دار بشم.بچه هايي سالم و خوش عاقبتBabygirlBabygirlBabygirl

تا حالا شده از چیزی بترسی؟
آره.عيد سال 85 بروجرد بودم و زلزله 6.1 ريشتري اومد.خيلــــــــــــــــــي وحشتناك بود. تا چندماه شبها خوابم نمي برد.Laie_72

خواننده ی مورد علاقه؟
از شخص خاصي خوشم نمياد.از هر خواننده يكي دو تا آهنگشو دوست دارم

اولین گوشییتو چند ساله بودی خریدی و چی بود؟الان گوشیت چی هست؟
اولين بار 19 ساله بودم (سال 82) كه دانشجو بودم و تلفناي خوابگاه تو تبريز خيلي شلوغ بود و تماس با خانوادم خيلي مشكل بود.اين شد كه موبايل خريدم.اولش داداشم يه گوشي آلكاتل از اون قديمي گنده ها كه به جاي گوشتكوب ميشد ازش استفاده كني داشت كه نميخواستش و دادش به من.ولي خدايي آنتن دهيش محشر بود. بعد از يه مدت خودم گوشي خريد.يه سامسونگ A800 بود يادش بخير.
الان گوشيم گالكسي جيو مربوط به 3 سال پيشه.Flowerysmile

رقص بلدی؟چه مدلی؟hih
آره.دوران دانشجويي دائم در حال بزن برقص بوديم با هم اتاقيامCancanمن خيلي ميرقصيدم. رقص معمولي، رقص عربي و اواخر هم تو تبريز رقص آذري ياد گرفتمdancy
الان زياد نميرقصم.شوشوم زياد دوست نداره!!!!!Hanghead

نظرت راجع به خانوم گل؟یه انتقاد یه تعریف یه پیشنهاد
من عاااااااشق اين سايتم.خيلي عالي و محشره.خيلي به من كمك كرده و خيلي چيزا ازش ياد گرفتم. Flowerysmile(1782)
انتقادم نسبت به تبليغات بيش از حد بالاي صفحه سايته كه خيل شلوغ كرده صفحه رو و همچنين وقتي صفحه جديد باز ميكني شونصد و شفتاد تا صفحه تبليغ باز ميشه Swear
پيشنهادم اينه كه پايين هر صفحه لينك آپلود عكس قرار داده بشه كه هروقت ميخوايم عكس جديد بفرستيم سه ساعت دنبال صفحه آپلود عكس نگريدم

منو چه شکلی تصور میکنیgag ؟ نظرتو راجع به من بگو ( بی رو دربایستی)
شما كه يه كدبانوي تمام عيار بسيار با سليقه هستي
خيلي كارتو دوست دارم. به نظرم خانمي شاد و سر زنده و پر انرژي هستي
هميشه تو ذهنم شما رو فردي تقريبا لاغر (متناسب و بدون اضافه وزن) با پوستي روشن و موهايي تقريبا روشن و دخملي زبل و فعال (مثبت) و رمانتيك تصور ميكنم كه بسيار هم با سليقه و مهربون و دوست داشتني هستين.Flowerysmile (1782) 1 (111)Heartshape2
از سوالاتتون ممنونم و برات آرزوي خوشبختي و شادماني ميكنم Flowerysmile
}
سلام سارا جونی خوبی؟اومدم یکم هیزم بریزم زیر صندلیت
سلام سحر جونم.خيلي خوش اومدي خانم گلي. كار خوبي كردي.من از هيزم خوشم مياد.هوا سرده خيلي ميچسبه

حالا سوال های من
بفرما

اهل رقص هستی؟چه رقصی؟؟
بععععله .معمولي، عربي، كمي هم آذري

روابط عمومیت چطوره؟؟
خوبه بد نيست.سلام ميرسونه laf

اگر قرار بود یه استعداد خاص و خدادادی داشته باشی دوست داشتی چی بود؟؟
استعداد پول درآوردن hih دلم ميخواست شم اقتصادي قوي داشتم
استعداد لاغري يعني هرچي بخورم چاق نشم.
خوش خطي
با سياست بودنgag

اخرین باری که گریه کردی کی بود و چرا؟؟؟
هفته پيش از دست پيمانكار بدجنسمون كه چندين ماهه بيمه منو پرداخت نكرده و زور ميگه:

اخرین باری که خندیدی کی بود و چرا؟؟
من معمولا هميشه لبخندو دارم و خندانم.
خنده خوشحالي هم با جواب دادن به صندلي داغ برام ايجاد ميشه
ولي خنده بلند بلند و از ته دل ديروز تو محل كارم به يه گربه كه اونجاست و دوست منه بود.حركاتش خيلي بامزست.ديروز اومد براش غذا ريختم و نشستم كنارش.بعدش صداي يه گربه خشمگين رو با گوشيم براش گذاشتم.البته گوشيمو زير مقنعه ام گرفته بودم. حيووني با تعجب و وحشت نگام ميكرد و فكر كرده بود زير مقنعم گربه عصباني نگه داشتم .با ترس كمي رفت عقب.بعدش گوشيمو آوردم بيرون گرفتم جلوش.اونم با دستش زد به گوشيم :

بعدش دستكش نايلوني دستم كردم و نازش كردم كه از دلش در بيارم.

بهترین کار خوبی که کردی و بعدش احساس خیلی خوبی بهت دست داده چی بود ؟؟
كار خوبو كه نبايد بيان كرد.
ولي كلا من از كمك كردن به ديگران و باز كردن گره مشكلات ديگران خيلي لذت مي برم.
وقتي به كسي كمكي ميكنم و رضايت طرفو ميبينم احساس خيلي خوبي به من دست ميده1 (49)

بدترین کار بدی که کردی و بعدش احساس خیلی بد و پشیمونی داشتی چی بود؟؟
الان دقيق يادم نيست ولي يكي از كاراي بدي كه كردم و بعدش احساس بد و پشيموني داشتم اين بود كه يك روز ماه رمضون خيلي ناراحت و عصباني شدم در حد انفجااااار. اومدم و با عصبانيت آگاهانه روزه امو شكستم و شروع كردم به خوردن (چون من معمولا موقع عصبانيت و ناراحتي بايد چيزي بخورم)بعد از اينكه آروم شدم چنان عذاب وجداني گرفتم كه هيچوقت يادم نميره. بعدش كفاره دادم و قضاشو بجا آوردم ولي اون روز حس بدي پيدا كردم و اينكه خودم مخصوصا روزمو شكستم خيلي بد بود و خودمو نميبخشم.اگه كلا روزه نگرفته بودم اينقد حس بدي پيدا نميكردم كه اون روز روزمو شكستم.

اگر به عقب برگردی چه کاری رو دیگه انجام نمیدی؟؟
هرگز و هرگز وارد رشته فضاي سبز نميشدم. اين رشته خيلي براي كار پيدا كردن اذيتم كرد.
در ضمن شايد براي تحصيل ميرفتم خارج از كشور

دوست داری دوباره به چه زمانی برگردی؟
18 سالگي زمان ورود به دانشگاه و انتخاب رشته

بهترین اخلاق مادر مهربونت چیه؟؟تو شما هم وجود داره؟؟اخرین باری که مادرت رو ناراحت کردی کی بود و برای چی بود ؟؟بعدش ازش عذر خواهی کردی؟؟همینا رو درباره پدر بزرگوارتون هم بگو:
مامان ها همه فرشته اند.سراسر اخلاق خوب و دلسوزي و مهربوني اند
مامانم خيلي مهربون و دلسوز و از خود گذشتست. Heartshape2بسيار سازگاره و سعي كرده بچه هاشو منعطف و سازگار بار بياره. دستپختشم تو فاميل زبانزده و من و خواهرام سعي كرديم يه كم ازش ياد بگيريم.
آخرين بار بعد از عيدفطر بود كه ما رفته بوديم خونشون و موقع برگشت كلـــــــــــــــــي خرت و پرت تو بارم گذاشت كه بيارم تهران ولي من قبول نكردم و گفتم باركشيش برامون سخته.چون خونمون آسانسور نداره و به خاطر همين خيلي چيزا رو نياوردم كه خيلي از دستم ناراحت شدن و وقتي اومديم تهران به شدت عذاب وجدان گرفتم و زنگ زدم عذرخواهي كردم. Worshipمعمولا بيشتر جر و بحثهاي ما سر محبت هاي بيش از حد مامانمه و منه بي لياقت به جاي قدر داني دلشو ميشكنم.خدا لعنتم كنه crying سحر جونم اشكمو درآوردي
باباي عزيزم هم خيلي ماهه. Heartshape2فردي بسيار خوش قلب و مهربونه و بسيار با پشتكار و پاك و با خداست.
هميشه به همه ما توصيه شديد به حلال خوري ميكنه و به شدت از مال حرام ما رو منع ميكنه.
بابام به معناي واقعي فهيم و فرزانه است. با اينكه به خاطر مرگ زودهنگام پدرش نتونسته بيشتر از ابتدايي درس بخونه ولي با پشتكار خودش خودجوش به دنبال درس بوده و مسلط به زبان عربيه و الان هم ماشاالله تو سن 80 سالگي داره زبان انگليسي ميخونه.با پشتكار فراوان.تو فاميل حسابي مشهور شده و الگوي خوبي براي جوونهاي فاميله.
هميشه هم تاكيد به دوستي و مهربوني و خوش قلبي و كمك به ديگران داره
به خاطر تفاوت سني خيلي زيادي كه داريم هميشه احترام خيلي زيادي وجود داشته و داره و كمتر با هم كنتاكت داشتيم.شايد دوران نوجواني بوده كه با بابام جر و بحث ميكردم و از دستم ناراحت شده باشه .البته گاهي كه با مامان جونم جرو بحثم ميشد بابام هم باهام قهر ميكرد! و بعد مجبور بودم دل هردو رو به دست بيارم
كلا ما بچه ها خيلي بديم كه قدر پدر مادراي عزيزمون نميدونيم. الهي خدا پدرمادراي همه رو براشون نگه داره و عمر طولاني و با عزت بهشون عطا كنه
پدر يا مادرايي هم كه در جمع ما نيستن خدا رحمتشون كنه و روحشون شاد و قرين رحمت الهي باشه

بهترین و بدترین اخلاق شما چیه؟
بهترين اخلاقامو كه من نبايد بگم ديگران بايد بگن.ولي آدمو مجبور ميكنيد به از خود تعريف كردن !!!
بهترين اخلاقم حوصله و تحمل زياد و انعطاف پذيري و مسئوليت پذيري و خندان بودن و خير خواهي براي همه و كمك كردنه
واي كه چقد تعريف كردم از خودم !!
بدترين اخلاقم خدا بده بركت-يكي دو تا نيست laf
دير عصباني ميشم ولي بد عصباني ميشم.
وقتي عصباني ميشم هرچي تو دلمه ميريزم بيرون و ممكنه با حرفام ديگرانو ناراحت كنم
دقيقه نودي ام
بي برنامه هستم و برنامه ريزي دقيق ندارم
چون از كاراي بشور بساب خونه بدم مياد زياد مرتب و منظم نيستم مخصوصا وقتي ناراحت باشم حسابي شلخته ميشم
بسيار بد خطم
كمالگرا هستم و به سختي رضايت پيدا ميكنم
و ....

دلت برای چه کسی خیلی تنگ شده؟؟
براي داداشم كه رفته آمريكا و 4 ساله نديدمش.خيــــــــــــــلي با هم صميمي بوديم و الان خيلي دلتنگشم

از چه کسی خیلی بدت میاد و دلت میخاد هیچ وقت نبینیش؟؟
Dunnof
والله من آدم كينه اي نيستم و خيلي زود بدي هاي افرادو فراموش ميكنم و معمولا خوبي هاي آدما تو ذهنم مي مونه. به خاطر همين كسي نيست كه انقد ازش بيزار باشم كه نخوام ببينمش
در واقع اتفاقا از كسايي كه بدم مياد و يه مدته نديدمشون دلم تنگ ميشه براي اينكه ببينمشون و به چالش كشيده بشم و يه كم حرصش بدم يا حرص بخورم. مرض دارم ديگه !!!!

خب حالا یه سری سوال های عجیب غریب احساسی
يا ابوالفضل خدايا به دادم برسسسسسسسسسfak

اگر قرار باشه بین پدر و مادرت یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟؟
آخه اين چه سواليه: Maniac چرا آدمو اينطوري تو معذوريت قرار ميدي.
من عـــــــاشق هردوشونم و از عمق وجودم دوستشون دارم و اميدوارم پيشمرگ هردوشون بشم.
ولي براي جواب به اين سوال وحشتناك بايد بگم در شرايط ناچاري مادرمو انتخاب ميكنم چون ارتباط عميق تر و قوي تره

اگر روزی خدای ناکرده پدر یا مادرت مریض بشن و به کمک شما نیاز داشته باشن و همسرت قبول نکنه شما کمکشون کنی و بگه تنها اگر میخای به پدر مادرت کمک کنی باید از من جدا شی شما چیکار میکنی؟؟؟
خدا اون روزو نيارههههههههههههههههههههه .الهي من مريض بشم
همسرمم خدا رو شكر چنين آدمي نيست و خيلي دركش بالاست.ولي به فرض محالي كه خداي نكرده زبونم لال چنين شرايطي پيش بياد اولا چنين همسر خودخواهي رو بايــــــــد ترك كرد كه انقدر درك نداشته باشه كه اجازه نده به پدر و مادر كمك كنيم. اگه چنين همسري داشته باشم صد در صد تركش ميكنم و به كمك پدر مادرم ميرم.چون پدر مادر ديگه تكرار نميشن.crying همسري هم كه طرز تفكرش اينه همون بهتر كه نداشته باشي. همسر جايگزين خواهد داشت ولي پدر و مادر نه هرگزHanghead
البته اين قضايا در مورد همسرم صدق نميكنه و چنين آدم بي درك و بدجنس و خودخواهي نيست خدا رو شكر

اگر روزی بفهمی همسرت بهت خیانت میکنه و یه بچه هم داشته باشی و همسرت بگه اگر جدا شی بچه رو ازت میگیره چیکار میکنی؟؟؟
غلط ميكنه به من خيانت كنه .استخون پاشو قلم ميكنم laf
نه خدا نكنه هيچوقت چنين شرايطي پيش بياد. ولي زبونم لال اگه اينطوري شد حتما سعي ميكنم علتشو بفهمم و ايراد كار خودمو پيدا كنم.اگه درست نشد مهريمو اجرا ميذارم ولي جدا نميشم.اونم ميوفته زندان منم با بچم به زندگي شيرين ادامه ميدم
البته خدا نكنه زبونم لال.سحررررررررررررر چرا آدمو به خشانت وا ميداري Vahidrk

اگر یه اسلحه بدن دستت و بگن بین بچت و همسرت باید یکی رو بکشی و اگر نکشی هر دو کشته میشن شما چیکار میکنی؟؟
اي خداااااااااااا از دست اين سحر بلا نگرفته bio joloآخه چرا منو وادار به اين كارا ميكني؟!
در چنين شرايطي اسلحه رو ميذارم زير چونه خودم و به افق خيره ميشم و بــــــــــــــوم
جان به جان آفرين تسليم ميكنم.
ولي اگه شرايط طوري باشه كه نشه خودمو بكشم و مجبور بشم يكيو بكشم احتمالا بچه نازنينمو پرپر ميكنم.crying چون هنوز بين من و باباش عشق هست و ميشه بچه دار شد.اگه اون بچه زنده بمونه تا آخر عمر درد بي پدري رو ميخواد بچشه و از من متنفر ميش كه باباشو كشتم. ولي مردا فكر كنم از اينكه اونا رو ترجيح داده باشي خوشحالم ميشن!!!! اي خدااااا چقد دلسنگم.سحرررررررررررررررررررررSwear
از طرفي من هنوز بچه ندارم كه ببينم حس مادر چيه.شايد اگه مادر بودم بچمو ترجيح ميدادم و ميگفتم فداي سر بچم.باباش عمر خودشو كرده!!!! چيزي كه فراوونه باباي جديد!!!!! اي خدا ميبينيد اين سحر بانو چقد منو بدجنس و خشن كرده.به جون خودم قصد زندگيمو كردي

ببخش این سوال ها رو پرسیدن و کلا زیاد سوال پرسیدم اخه شما خیلی قشنگ جواب میدی و من هم از اینجور سوال ها خوشم میاد خلم دیگه: این سوال ها اثر فیلم هایی هست که دیدم هیچ ربطی به اطرافیان و خودم نداره ها:
اشكالي نداره عزيزم كوه به كوه نميرسه ولي آدم به آدم مي رسه bio jolo
بابا بيچارم كردي با اين سوالات.خيس عرق شدم با جواب به اين سوالا!
ولي خوشمان آمد حسابي صندليم داغ شد laf
مرسي:

خب حالا احساست رو به این افراد بگو و برای هر کدوم یه شکلک بزار

مادر: عشق حقيقي Veiledsmile2Heartshape2
پدر: مطمئن ترين تكيه گاه Heartshape2
خواهر: مطمئن ترين دلسوز و سنگ صبور 1 (111)
برادر: حامي و راهنماي خوب Flowerysmile

زنداداش: دوست داشتني و مهربون و گل (1782) رابطم با زنداداشام خيلــــــــي صميميو خوبه.مثل خواهر مي مونيم و با هم درد دل ميكنيم و من هميشه طرف زنداداشامو ميگيرم بر عليه داداشام! يكي از زنداداشام 4 سال پيش بر اثر تومور مغزي به رحمت خدا رفت.خيلــــــــــــــــي دوستش داشتيم و يه كدبانوي تمام عيار بود. براي شادي روحش خواهشا يك فاتحه و صلوات بفرستينHanghead

پدرشوهر: دلسوز و آرام re دوستشون دارم

مادرشوهر: دلسوز و سياستمدار gag دوستشون دارم

جاری: jarخدا به دور فعلا ندارم ولي خواهم داشت. تعريفاي جالبي از جاري ها نشنيدم.هرچند خواهرام روابطشون با جارياشون خيلي حسنه است و حتي منو يكي از جارياي خواهرم به همسرم معرفي كرد.ولي نميدونم چرا حس جالبي ندارم.حس ميكنم حسادت زياده

خواهرشوهر: :: 23 همونطور كه آذري زبانهاي عزيز به خوبي تشخيص دادن و مناسب ترين اسمو براي خواهر شوهر انتخاب كردن (بال دوز) يعني تركيب عسل و نمك .!!!
البته خدا رو شكر روابط منو خواهر شوشو حسنه است و مثل دوست و يا خواهريم و دوستش دارم

برادرشوهر: Vahidrkمثل داداش كوچيك يا خواهرزاده براي من مي مونه.دوستش دارم و حس خواهر بزرگتر نسبت بهش دارم و سرنوشتش برام مهمه و هميشه نصيحتش ميكنم

شوهر: عشق، تكيه گاه، دوست، آقا بالاسر، تركيب همه خوبي ها و بدي ها Heartshape2 12 1 (113) (1782)

و نظرت رو درباره من بگو
داغ كننده صندلــــــــــــــــــــــي! باحال، شيطون، جالب، دوست داشتني، پرجنب و جوش، اصلا آدم كسل كننده اي نيستي، با ظرفيت، باهوش و با دقت و خلاق:(1782)
خيلي از شخصيتت خوشم اومد.ممنون از سوالاي عجيب ولي جالبت

فعلا سوال هام تمام شد بازم یادم بیاد میام:
يا خدا! خدايا خودت به خير كن angelic0
شوخي كردم.ممنون عزيزم بابت سوالات به چالش كشانت.
موفق و شاد و خوشبخت باشي.خيلي خوشحالم كردي
منتظرت هستم (1782)
}