خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صندلی داغ "ratina"

مدیر ارشد

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #1
صندلی داغ "ratina"

سلام Flowerysmile

ratina ی عزیز ما منتظریم شما خودتون رو معرفی بفرمایید و بعد دوستان صندلیتون رو داغ کننFlowerysmile
امضای mamane kiana
۱۸-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ صبح
یافتن
7 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ایران دخت, 1368Sheri, مریم خانومی 1, مهرناز مامانی, مامي اروين, ratina, sara jon joni
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 359

ارسال: #2
RE: صندلی داغ "ratina"
(۱۹-۸-۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ صبح)samaneh1990 نوشته شده توسط:  سلاااااااااااام عشقم خوبی؟؟؟؟ سلاااااااااااااااااام به روي ماهت دوست جون مهربون و كدبانوي من (1782)
ببخشيد دير پاسخ دادم.اين روزا سرم خيلي شلوغه
1 . خوب اسمت رو من نمیدونم چیه؟؟ سنت چقدره؟؟ تحصیلات؟؟ و کجای ایران هستی؟؟؟ اسم واقعيم سارا هستش و 30 سالمه وليسانس مهندسي فضاي سبز و فوق ليسانس IT دارم و ساكن تهرانم :
2 .یه کم از اخلاقیاتت بگو؟چطور آدمی هستی؟؟؟ من آدمي متشكل از روحيات بسيار متفاوتم.درواقع مجموعه اي از تضادها.يك بهمن ماهيه اصلم! lafظاهري بسيار آرام دارم ولي روحيه اي شرو وشيطون و شلوغ. fakصبر و حوصلم خيلي زياده و دير عصباني ميشم ولي وقتي عصباني ميشم خيلي شديده Swear عاشق بچه ها هستم و همچنين آشپزي و كاراي هنري. ولي از بشور و بساب خونه بيزارم و خستم ميكنه. Dash2 عاشق كمك كردن به ديگرانم.بيشتر دوست دارم نقش معاون و مشاور رو در هركاري داشته باشم تا مدير و رئيس.عاشق پيشرفتم و كمال گرا و پر انرژي و شوخ طبع و بسيار بي سياستDash2 هوشمم بدك نيستhihعاشق شب زنده داريم و بيزار از صبح زود بيدار شدن :دقيقه نودي هم هستمDash2 عااااااشق حيوانات هستم.
آدم كم حرفيم و بيشتر شنونده هستم ولي وقتي مكالمه نوشتاري باشه مثلا پيامك يا ايميل يا نامه يا نظر دهي در سايت يا هر چيزي كه نوشتاري باشه خيلي پرچونگي ميكنم!!!Dash2laf
3 .خوشگل هستی؟؟؟مثل من که همش از خودم تعریف میکنمlaf والله تعريف از خود نباشه بععععععله .از نظر ديگران و دوستان و آشنايان و همكاران و فاميل و صد البته خودمlaf خوشملم Dancegirl
4 .دستچختت خوبه؟؟؟ بازم تعريف از خود نباشه كه هست laf بععععععله.والله همه راضين و تعريف ميكنن.
5 .چه غذایی رواز همه بیشتردوست داری؟؟؟ والله من شكمو همه چي دوست دارم laf ولي كباب برگ و غذاهايي كه پنير پيتزا توش باشه و انواع آش و سوپ رو خيلي دوست دارم. پنه پاستا هم خييييييييلي دوست دارم.واي گشنم شد laf
6 .از چه غذایی بدت میاد؟؟ تقريبا هيچي. منه شكمو همه چيو دوست دارم.آرزو مونده تو دلم بهم يه چيزيو تعارف كنن كه بخورم و منم خيلي با كلاس بگم نه ممنون من دوست ندارم !! laf
7 .از خصوصیات همسرت بگو؟؟ همسرم دقيقا نقطه مقابل منه.فردي بسيار مدير و با اعتماد بنفس و با سياست ولي قانع و كمتر اهل ريسك. فردي آروم در خانه و بسيار شاد و اجتماعي در جمع.خدارو شكر بسيار سالم و پاك و باهوشه. آقامون 1 (113) سنتيه و زياد اهل رمانتيك بازي نيست. بسيار مرتب و منظم و با برنامه ريزي دقيقه.در كل به خاطر اينكه در اكثر موارد نقطه مقابل منه مكمل خوبي براي هم هستيمDan
8 .با همسرت چقد تفاوت سنی داری؟؟؟ 5 سال و نيم
9 .از خانواده همسرت راضی هستی؟؟ بله
10 .چندتا خواهر شوهر و برادر شوهر رو جاری داری؟؟؟يك خواهر شوشو و يك برادر شوشو دارم.خواهر شوهرم يك سال از من بزرگتره. برادر شوشو 7 سال از من كوچيكتره . فعلا خدا رو شكر جاري ندارم ولي شتريه كه حتما در خونم ميشينه laf
11 .مادر شوهرت رودوست داری؟؟؟ بله. احترام متقابل بينمون وجود داره.نه بدي كردم نه بدي ديدم.البته قضيه دوري و دوستي هم حاكمه چون اونا تهران نيستن laf
12 .توو عروسیت چیزی بود که توو دلت مونده باشه؟؟؟ اوه خيلي چيزاااااا crying تاريخ عروسيم به خاطر فيلمبردارم تغيير كرد و خيلي چيزا جابجا شد. خيلي عجله اي شد و ناهماهنگي بعضي موارد ايجاد شد مخصوصا در مورد فيلمبردار.خيلي از صحنه ها رو نگرفت.خيلي از كارهايي كه بايد انجام ميداديم انجام نشد مثل تانگو و ...و يا فيلم آخر شب كه از تالار اومديم خونه و تو شهر چرخيديمو نگرفت چون رفته بود توي خونه مستقر شده بود كه من وارد ميشم فيلم بگيره ! يه چيز خنده دار هم بود. همسرم به يكي ازآشنايانش گفته بود يه گوسفند سفيد و خوشگل براي آخر شب تزئين كنن كه جلوي عروس داماد قربوني كنن.آخر شب تو تالار قبل از اينكه بريم به سمت خونه ديدم موبايل شوهرم زنگ خورد.با تعجب به گوشيش نگاه كردم و ديدم روش نوشته گوسفند!!! laf اسم طرفو به نام گوسفند ذخيره كرده بود!!!طرف گفت كه گوسفندو آوردن خونه تحويل دادن. وقتي رسيديم ديديم يه گوسفند قهوه ايه تيرههههههه زشت و تزئين نشده آورده بودن :lafdash2:
اونروز من بيخودي خيلي حرص خوردم و نذاشتم از لحظات لذت ببرم. بخاطر حنابندون كه شب قبل عروسيمون بود و تا 5 صبح طول كشيد و من هم مجددا 7 صبح رفتم آرايشگاه براي عروسي خيلييييييييي خسته شده بودم و سردرد داشتم
تازه يادمون رفت تو جيب روي سينه كت داماد گلي چيزي بذاريمlafو خيليييييييييي چيزاي ديگه laf ولي در كل عروسيمون خيلي گرم و خوب بود مخصوصا آخر شبش كه از تالار اومديم خونه و تو حياط تا ساعت 2 بزن و بكوب بودdancy
واي چقد حرف زدم Faintingsmiley
13 .با همسرت چطوری آشنا شدی؟؟؟ آشنايي ما در نوع خود بينظير بود!!!!كاملا سنتي.جاري خواهرم ما رو به هم معرفي كرد و آقاي داماد به همراه مادرشون با گل و شيريني اومدن خواستگاري. باورت نميشه چون خودمم هنوز بعد 7 سال باورم نشده كه فقط 3 روز همديگه رو ديديم و با هم صحبت كرديم و بعدش عقد fak
14 .تا حالا خانواده همسرت اذیتت کردن؟؟ خوب مسلما هميشه يه دلخوري هايي پيش مياد.خيلي از اين موارد و به نوعي اذيت از طريق حرفهايي بوده كه دلمو شكونده يا ناراحتم كرده و يا برخي رفتارها و حركات. ولي من هيچي نگفتم و عكس العملي نشون ندادم.بلكه برعكس همچنان احترام گذاشتم و وقتي بعدش اومدن خونمون همچنان عزت و احترام گذاشتم و براشون سنگ تموم گذاشتم.اين باعث شده خودشون شرمنده بشن و رفتارشونو عوض كنن. البته موارد زيادي نبوده در طول اين هفت سال 3-4 بار بيشتر اتفاق نيافتاده.يا اينكه سعي كردم براي خودم مهمش نكنم كه اذيت بشم.gag
خوشبختانه بيشتر احترام متقابل وجود داره. ولي يكي دو باري از دست خاله و دايي همسرم تا حد جنون جوش آوردم:ولي بازم عكس العمل خاصي نشون ندادم. به نظرم بي اعتنايي بدترين دردهgag
15 .سوالهای بدی که ازت نپرسیدم؟؟؟ واي نه عزيزم.خيلي هم خوشحال شدم و به نوعي سر درد و دلمو باز كردي .ببخشيد كه من اينقدر پر چونگي كردم laf
16 .نظرت رو هم در مورد خودم میخوام بدونم؟ يه تيكه ماه Heartshape2 يه كدبانوي كامل و همه چي تموم. به نظرم فردي عاقل و دانا و مدير هستي و با هوش و با سليقه . يه حس خاصي بهت دارم.حس ميكنم مثل خواهرزادمي.(1782) فردي با كلاس و با حد و حدود خاص خودش و شاد و پر انرژي و در عين حال با وقار.آدم بي تفاوتي نيستي و فردي اثر گذار و مهربون هستي. آدم رك و منطقي هستي. غذاهاي گوشتي هم خيلي دوست داري طوري كه اسم هر غذاي گوشتي رو كه تو آخرين ارسال ها ميبينم صد در صد منتظرم پايينش اسم شما باشه laf: خيليم خوشگلي Connie
امیدوارم خستت نکرده باشم : نه عزيزم اتفاقا خيلي هم انرژي گرفتم (1782)
17 . یه سوال مهم یادم رفته بود:...دستپخت توبهتره یا خانواده همسرت؟؟؟laf با اجازه بزرگترا منننننننننن ! من اكثر غذاهام خيلي خوب جا مي افته ولي اونا نهlaf
همیشه شاد باشی عزیزمممممممم:
مرسي مهربون .همچنين شما.اميدوارم هميشه شاد و موفق باشي
ممنون از سوالاي خوبت (1782)Flowerysmile
امضای ratina
گران باش؛ بگذار تا بهايت را پرداخت كنند
آدم ها چيزهاي مفت را مفت از دست مي دهند. «نيچه»
۲۱-۸-۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ صبح
یافتن
6 کاربر از ratina به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, samaneh1990, .....gandom, ایران دخت, کوثر خانم, elhaam
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1486

ارسال: #3
سلام سارا جون خوشگل و مهربونم
من بازم اومدم laf
سارا خیلی دوستت میداشتم، اما الان هزار برابر . خیلی ماهی. بی نظیرییییی. یکی از بهترین دخملایی که دیدم. (1782)
1. سارا راستی سر کار هم میری؟ اگه میری کارت چیه؟ اگه هم دوست نداری جواب نده
2. نی نی چی داری؟ فکر نکنم اما hih
3. سارای خوشملم یه کم از مشخصات ظاهریت بگو. ..پوست مو چشم...
4. چطوری لباس میپوشی؟ منظورم نحوه لباس پوشیدنته laf
5.سارا من کالباس رو از تو یاد گرفتم... خیلی تشکر (1782)
6. چند تا خواهر برادر داری؟
7. منم اصلا کار خونه نمیتونم انجام بدم. مثل تو اصلا خوشم نمیاد. حالا با این وضعیت چطوری به خونه رسیدگی میکنی؟ crying
8. حیوون خونگی هم داری؟ من فقط به سگ علاقه دارم
9. چه غذایی رو بهتر از همه درست میکنی؟
ممنون میشم اینارو جواب بدی تا بازم با سوالای جدید بیامlaflaf
یه عالمه دوستت دارم(1782)(1782)Flowerysmile
ممنونم وقتت رو در اختیارم گذاشتی. از صحبت باهات واقعا لذت میبرم (1782)(1782)(1782)
۲۱-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #4
مدير ارشد كدبانو و لايق خانوم گل، مامان كياناي عزيزFlowerysmile
اول پوزش ميخوام كه سوالاتو دير جواب دادم چون سرم شلوغ بود و نتونستم نت بيام.
در مورد معرفي خودم اكثر چيزايي كه بايد بگم تو سوالات سمانه جون Heartshape2 بود. ولي بازم يك معرفي كلي و اجمالي از خودم انجام ميدم Flowerysmile
من سارا هستم 30 ساله از تهران
فوق ليسانسم و شاغل
عاشق آشپزي و كارهاي هنري ام.
خانوم گلهاي عزيز هر سوالي دوست دارن ازم بپرسم.با كمال ميل جواب ميدمFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile(1782)
امضای ratina
۲۱-۸-۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ عصر
یافتن
2 کاربر از ratina به دلیل این ارسال سپاس کرده.
samaneh1990, mamane kiana
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 982

ارسال: #5
سلام سارا خانوم گل Wavesmile
کجا بودی هرچی میومدیم نبودی؟؟Dunnof
1-با این توضیحاتی که دادی به نظرم انشات خوبه درسته؟
2-اهل شعر وشاعری ونویسندگی هم هستی؟
3-غیر از اشپزی به چه هنری علاقه داری وانجام میدی؟
4وقت فراغت چه کار میکنی؟
5اهل خرید هستی ؟چقدر برا خرید کردن وقت میذاری وبیشتر چی میخری؟
6چقدر برا ی اینترنت وقت میذاری؟
7-اخرین کتابی که خوندی چی بوده؟
8بهترین فیلمی که دیدی کدومه؟
9ایام محرم توخونه بیشتر دوست داری عزاداری کنی یا بری هییت؟
10این ایام بیشترین دعایی که کردی چی بود وبرا کی ( اگه دوست داری جواب بده)hih
وقتی دلت میگیره چکار میکنی؟
11بیشتر از همه با کی صمیمی هستی ودرد دل میکنی؟
ممنون امیدوارم سولام خیلی صندلیتو داغ نکرده باشه(1782)Wavesmile
امضای کوثر خانم
[تصویر:  20150118202258_3953042_max.jpg]
۲۱-۸-۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ عصر
یافتن
1 کاربر از کوثر خانم به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ratina

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #6
سلام سارا جون خوشگل و مهربونم ----> سلام عزيز دلم سمانه جون نازنين (1782)

من بازم اومدم --- > قدمت روي چشم.خوش اومدي گلم

سارا خیلی دوستت میداشتم، اما الان هزار برابر . خیلی ماهی. بی نظیرییییی. یکی از بهترین دخملایی که دیدم---> فدات بشم سمانه جون.خيلي به من لطف داري عشق من. دل به دل بزرگراه داره! منم بخدا از روز اولي كه كاراتو ديدم يه جور خاصي دوستت داشتم و الان خيليييييي زياد ميدوستمت كدبانو(1782)

1. سارا راستی سر کار هم میری؟ اگه میری کارت چیه؟ اگه هم دوست نداری جواب نده -----> آره عزيزم سر كار ميرم.كارشناس آموزش تو قسمتي از شهرداري ام

2. نی نی چی داری؟ فکر نکنم اما hih -----> نه عزيزم ني ني ندارم.راستش وقت نميكنيم ني ني دار شيم.آخه من و شوشو هردو هم درس ميخونيم هم سركار ميريم.ديگه وقتي باقي نميمونه.البته شوشو درسش تموم شده.منم خدا بخواد ترم آخرمangelic0

3. سارای خوشملم یه کم از مشخصات ظاهریت بگو. ..پوست مو چشم... ----> به روي چشم خانوم خوشگل، پوستم سفيد و كاملا روشنه و موهام خرماييه روشن و چشمام عسلي مايل به سبز .قدم 170 و متاسفانه وزنم 75 cryingcrying يه مقدار اضافه وزن دارم البته بيشتر موضعيه.چاق ديده نمي شم.

4. چطوری لباس میپوشی؟ منظورم نحوه لباس پوشیدنته laf ---> اول لباسو تو دستم ميگيرم.بعدش دستامو ميكنم تو آستيناش و بعد سرمو از تو يقه رد ميكنم laf نحوه لباس پوشيدنم معمولا خيلي به مرتب بودن و اتو كشيده بودن لباس اهميت ميدم.زياد خودمو درگير پيروي از مد روز نميكنم.معمولا اونطور كه خودم راحتم لباس مي پوشم و چيزي كه با وقارو و متين ولي شيك نشونم بده مي پوشم.از لباساي جلف اصلا خوشم نمياد.مانتويي هستم ولي سنگين و رنگين .هميشه حجاب معمولي رو دارم .اعتماد بنفس اينكه رنگاي جيغ كه جلب توجه كنه بپوشم ندارم.معمولا مانتو هام تيره اند.سورمه اي مشكي و قهوه اي.از رنگاي روشن فقط مانتوي كرمي مي پوشم.
كلا از تركيب كرم قهوه اي خيلي خوشم مياد و واقعا هم بهم مياد.
كلا لباس پوشيدنم سعي ميكنم در عين شيك بودن و مرتب بودن ، سنگين رنگين باشه.كلا از تيپ رسمي اتو كشيده خيلي خوشم مياد. ولي از اونجايي كه من متشكل از انواع تضادها هستم عاشق تيپ اسپرت و راحت هم هستم .
تو خونه هم معمولا دوست دارم تي شرت يا تاپ با دامن بپوشم. تحمل لباس گرمو اصلا ندارم.ولي تو مهموني هاي خودموني مختلط معمولا تونيك شلوار با شال مي پوشم

5.سارا من کالباس رو از تو یاد گرفتم... خیلی تشکر (1782) -----> نوش جان عزيزم.اميدوارم راضي بوده باشي.Flowerysmile

6. چند تا خواهر برادر داری؟ ----> ما بسي پر جمعيتيم Gigglesmile دو خواهر دارم و سه برادر

7. منم اصلا کار خونه نمیتونم انجام بدم. مثل تو اصلا خوشم نمیاد. حالا با این وضعیت چطوری به خونه رسیدگی میکنی؟ crying -----> منم متنفرم ولي خوب مجبورم ديگه انجام ميدم.ولي كلا از اونايي نيستم كه 24 ساعته خونشون كاملا مرتب باشه و برق بزنه.من چند روز يكبار تميزكاري ميكنم.از اونايي نيستم كه دائم دستمال دستم باشه پاك كنم.ولي عاشق و داوطلب انواع آشپزي ام.
ولي آش كشك خالست.بخوام يا نخوام بايد انجام بدم.سعي ميكنم هر وقت حوصله دارم ريزه ريزه كار انجام بدم كه نمونه جمع بشه روي هم.بعضي وقتها هم كه حوصله ندارم بعد از دو سه روز استراحت يك دفعه تميزكاري كلي ميكنم.

8. حیوون خونگی هم داری؟ من فقط به سگ علاقه دارم -----> نه متاسفانه ندارمcrying ولي خييييييييليييييييي دوست دارم.از گربه و سگ و مرغ و جوجه خيلي خوشم مياد ولي حوصله ماهي رو اصلا ندارم.از پرنده هاي تو قفس هم خوشم نمياد زياد.حيوونايي رو دوست دارم كه با آدم رابطه برقرار ميكنن نه مثل ماهي خنثي و پر دردسر باشن.
بچه كه بودم جوجه مرغ و جوجه اردك داشتم.انقد بهشون ميرسيدم كه نگو.ميبردم حموم با شامپو مي شستم بعد سشوار ميكشيدم پراشون پف ميكرد laf براي جوجه هام لاك زده بودم و با روبان قرمز دور گردنشون پاپيون بسته بودم.Dreamyeyesf آه ه ه ه يادش بخيييييييير

9. چه غذایی رو بهتر از همه درست میکنی؟----> آش رشته و خورش به وخورش فسنجوناي من بسي در فاميل اسم در كرده.
سوپهامم خيلي عالي ميشن.Yum2
ولي در كل برنجهام اونطور كه بايد مثل مال مامانم نميشه و نميتونم عالي درشون بيارم.Hanghead
ممنون میشم اینارو جواب بدی تا بازم با سوالای جدید بیامlaflaf ----> قربونت برم.عاشق سوالاتت هستم.ممنون گلم كه به من اهميت ميدي و منو با سوالاي قشنگت به چالش ميكشي (1782)Flowerysmile

یه عالمه دوستت دارم(1782)(1782)Flowerysmile ------>فداي تو من بيشــــــــــــــتر دوستت دارم دوست جون خوشگلم (1782)1 (111)

ممنونم وقتت رو در اختیارم گذاشتی. از صحبت باهات واقعا لذت میبرم (1782)(1782)(1782) ----> خواهش عزيزم.ممنون از شما كه براي من وقت ميذاري و سوال مي پرسي. منم خيلي از همصحبتي باهات لذت ميبرم و خيلي خوشحال ميشم و انرژي ميگيرم.Hi5

انگار جز شما هيشــــــــــكي منو دوست نداره cryingSigh چون هيشكي سوال نميپرسه !Hanghead

سمانه جونم ممنونم.موفق و شاد و سلامت باشي دوستم.بي صبرانه منتظر سري جديد سوالاتتم 1 (49)
امضای ratina
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۸-۱۳۹۳ ۰۷:۳۷ عصر، توسط ratina.)
۲۱-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ عصر
یافتن
1 کاربر از ratina به دلیل این ارسال سپاس کرده.
.....gandom
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد