خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صندلی داغ samaneh1990

مدیر ارشد

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #1
صندلی داغ samaneh1990

دوستان طلایی سلام . آخرین صندلی داغ رو سال گذشته و در همین فصل زیبای پاییز داشتیم .
از همین جا آرزوی پاییزی رنگارنگ و زیبا رو براتون دارم . دلهاتون به خنکای پاییز نباشه انشاا...

سمانه جان بفرماید روی صندلی گرم بشید .FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

امضای mamane kiana
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۷-۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ عصر، توسط mamane kiana.)
۱۲-۷-۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ عصر
یافتن
9 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
1368Sheri, Galaxy, ninaz, samaneh1990, mozhgan57, niloofar00, sara jon joni, ایران دخت, reyhaneh
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1486

ارسال: #2
RE: صندلی داغ samaneh1990
(۱۳-۷-۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ عصر)1368Sheri نوشته شده توسط:  سلام دوستمWavesmileدیدم روی صندلی یخ کردی...اومدم داغت کنمhih s سلام مرسی خوشحالم کردی(1782)
و اما سوالات :

1-اسم سن محل سکونت تاریخ تولد و هرچی که واسه بیو لازمه1 (49) اسمم سمانه. اهل تهران.1371 . الانم دانشجوی ارشد هستم.اما خیلی سختههههههههههه.
2-چطور با اینجا آشنا شدی؟ خیلییییییییی اتفاقی دنبال یه غذا بودم که منوآورد اینجا
3-چند ساله مزدوج شدی؟بچه هم دارین؟ من یک سال و پنج ماهه علوسی کردم. وای نه خیلی واسه نی نی زودهhihhihhih
4-علایق: عاشق گردشم عاشق مهمونی عاشق مسافرت و خوشگدرونی1 (49)1 (49)1 (49)
5-تابستون امسال چطور بود؟ تابستون امسال واقعا عالی بود چون یه عالمه تووش خوشگذرونی بود(87) (87) برعکس تابسون پارسال
6-یه خاطره خوب از زندگیت واسمون بگو من هر لحظه از زندگیم به خصوووووووص از وقتی عروسی کردم همش خاطره های خوبه...اما بهترین خاطرم واقعا سالگرد ازدواج امسالم بود که خیلی سورپرایز شدمdancy
7-اهل ورزش هم هستی؟ خیلی زیاد...چون اگه یه سانت اینور اونور بشم افسردگی میگیرم و گریه میکنم
8-آواتارت عکس خودته عایا angelicangelicangelicangelicangelicangelic
9-شناختت از من چقده؟ احساس میکنم فوق العاده باکلاس هستی...و من از اینطور آدمها خیلی خوشم میاد... Heartshape2هر زمان راهت امام رضا افتاد هم منو یادت نره
بازم مرسی خیلی خوشحال شدم1 (111)
فعلا اینا رو بگوangelic(1782)
امضای samaneh1990
[تصویر:  20140811015809_Beautiful-Rose-Flowers-Pi...ers271.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۷-۱۳۹۳ ۰۶:۰۶ عصر، توسط samaneh1990.)
۱۴-۷-۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ عصر
یافتن
5 کاربر از samaneh1990 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Galaxy, 1368Sheri, niloofar00, ایران دخت, mamane kiana
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #3
(۱۴-۷-۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ عصر)sara jon joni نوشته شده توسط:  سلام عزیزم.سلاااااااااااام

آشپزیت چطوره ... راستشرو اگه بگم و تعریف نباشه عالی:
بهترین غذایی که درست میکنی ؟ فسجون.Yum2Yum2Yum2البته همه غذاهام خوبه بجز ماکارونی
غذای مورد علاقه خودت ؟ بازم فسنجونYum2Yum2
از چه غذایی بدت میاد ؟ از کلم پلو شیرازیangelic
چه غذایی رو بلد نیستی درست کنی ؟ غذاهای سنتی خودمون رو همه رو فکر میکنم بلدم...1 (49)
اولین غذایی که پختی چی بود ؟ زرشک پلو مرغ اما برنجم سوختشlaflaflaflaf
اولین غذایی که سوزوندی چی بود ؟ اولین برنجی که پختم دود همه جارو گرفت:llaf:laf:laf
دستپخت همسرت چطوریه ؟ ماکارونیش باکباب کوبیده هاش وجوجه هاش عالیه...برنج هم بلدهFlowerysmile
بهترین غذایی که همسرت میپزه چیه ؟ کباب کوبیده هاش بی نظیره
دستپخت مامانت بهتره یا مادر شوهر ؟ دستپخت مامانم...گوشتونو بیارید... مادر شوهرم اصلا خوب نیست دستپختش...angelicangelicشوهرم که ماله من شد چاق و چله شد...جز غذای من دیگه جاهای دیگه ,زیاد چیزی نمیتونه
بخوره:f:laflaflaflaflaflaf

چرا این امضا رو انتخاب کردی؟ آخه عاشقم رنگ قرمز هستم .بخصوص رژ لب قرمز

چرا این اواتور رو انتخاب کردی؟ خوشگله اخه عین خودمlaflaflaflaflaf خدایی خوشگلم تعریف نباشه

با کدوم یکی از اعضای خانواده راحت تری؟ بامامانم و خواهرام...البته الان با همسرم از همه راحتتر هستم

دوس داري چه سبك سؤالايي ازت پرسيده بشه؟ همه سوال ها عالی بود...جنجالیتربیشتر دوستدارمhih

قصدت از دخول به صندلی داغ؟ خیلی جداب بود بخصوص سوالهایی که پرسیده میشد

درباره عکس اواتار جواب شهرزاد جونو ندادی.... نه عکس خودم نیستشhih من خودم خوشگلترمlaflaflaflaflaf اعتماد به نفسم بالاست نخندین هاااااااااااااا ...واقعیته خووووووووووووب
سوالارو بی جواب نزار لطفا حتما.مرسی ازتونننننننننن(1782)(1782)(1782)(1782)

hih
امضای samaneh1990
۱۴-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ عصر
یافتن
7 کاربر از samaneh1990 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ایران دخت, 1368Sheri, sara jon joni, niloofar00, mamane kiana, mozhgan57, *heliya joon*
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #4
(۱۴-۷-۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ عصر)ایران دخت نوشته شده توسط:  سلام سمانه جونWavesmile سلاااااااااااااااااامFlowerysmile
منم اومدم...اینجاچقدریخ کرده...Dunnof بله خیلی من هم منتظرموندم:Dunnof

منو چقدرمیشناسی؟ من از شما ناراحتم...چون پست هام رو لایک نمیکنید معمولا...نمیدونم چرا...اما ازتون انتظاردارم....نمدونمچرا..اما دارمDunnof
یه جمله درباره من بگو: مغرور فکرمیکنم...ناراحت نشید اما ازم

دوست داری دوباره بچه بشی؟ اره خیلییییییی.... از اینکه سنم داره میره بالا خیلی غصه میخورم...آخه هنوزم حس میکنم کوچولوامcrying
رویای کودکیت که خیلی بهش فکرمیکردی چی بود؟ خیلی دوست داشتم معلم شم...رویای کودکی بود ولی...
هنوزم بازی میکنی؟ بله گاهی وقتا اما یواشکیlaf
اگه آره چه بازی ای؟ خاله بازی با قابلمه کوچولو فنجون نعلبکی وعروسک...اما خیلی کم
یه خاطره شیرین ازدوران زیبای کودکی:یه آدم برفی خیلییییییییی بزرگ که بابام برام ساخت
یه خاطره تلخ ازهمون دوران شیرین : روی شکمم فلاسک چای جوش ریختوخیلی سوختم...اما خدا رحم کردجاش نموند...
بچگیات شیطون بودی یاآروم؟ خیلی شیطون
فرزندچندمی؟دوم
چندتاخواهروبرادرین؟ دوتا خواهر همش
رشته تحصیلی:لیسانسم سخت افزار...ارشدم فناوری اطلاعات
اختلاف سنت باآقای همسر: خودم 71 هستم و همسرم 65. شش سال
چه جوری وکجاباهم آشناشدین؟ همسرم پسر دوست بابام بود.من رو توو محل کار بابام دید و....
رنگ موردعلاقه: سفید...قرمز...زرد
آخرین باری که ازته دل خندیدی کی بود؟وچرا؟ خیلی میخندم همیشه...همیشه هم از ته دل...جوری که اشکهام میاد...دیروز خندیدم...از دست خواهر کوچولوم .یه خاطره تعریف کرد منم غش کردمlaflaflaflaf

وسوال همیشگی من:
رنگهای رنگین کمونوبه ترتیب بگو: نمیدونمممممم...خیلی کم رنگین کمون دیدم...اما با حسم میگم .آبی زردسبز یه کم هم قرمز کم رنگ
ممنونم از سوال هاتوووووووون...ازمنهم ناراحت نشیدهااااااا(1782)(1782)(1782)(1782)Flowerysmile
امضای samaneh1990
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۷-۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ عصر، توسط samaneh1990.)
۱۴-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ عصر
یافتن
8 کاربر از samaneh1990 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ایران دخت, 1368Sheri, niloofar00, minaarash, sara jon joni, mamane kiana, mozhgan57, shamim_13
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #5
(۱۵-۷-۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ صبح)minaarash نوشته شده توسط:  سلام سمانه.سلام عزیییییییییییزم(1782)
۱-بعد اینکه طلایی شدی کجا رو سرک کشیدی که خیلی دلت میخواست ببینی؟ بعد طلایی شدن فورا رفتم چت اما هیچکی نبودcryingcryingcryingcrying
۲-بین مدیرا به کدوم احساس نزدیکی میکنی؟gag منniloofar رو خیلیدوست دارم...حس میکنم خیلی خاکی هستش...اما درکل زیاد هیچکدومرو نمیشناسم...مهرناز جون هم مهربونه خیلی...البته همه خوبن(1782)
۳-حیوانها رو دوس داری؟کدومو زیاد؟از کدوم میترسی؟ عااااااااشق سگ هستم اما از این خوشگلا...ازگربه ووووووحشت دارم
۴-منو میشناسی؟lafمن تورو نمیشناختم قبلاhih! نه من اولین باره افتخار آشنایی دارم باهاتونFlowerysmileFlowerysmile
۵-دوس داری چند تا بچه داشته باشی و اسماشونو چی دوس داری بزاری؟ چهارتا...اما اسم نمیدونم...آخه دوست دارم بچه هامکس و کار داشته باشنDreamyeyesf
۶-اسم همسرت چیه و همدیگه رو تو خونه چی صدا میزنید؟ حمیدرضا... من هممه چی بهش میگم...حمیدرضا..گوجه فرنگی...داداشی...عشقم...خوشگلم...اونم منو سمانه... عسلم...مامانی... عروسکم ازاین چیزمیزاlaflaflaflaf
۷-آرزویی ک هنوز بهش نرسیدی چیه؟ والا من همیشه فقط سلامتی و خوشبختی خواستم و از خدا میخوام تا عمر میده اینارو داشته باشم به همراه خانوادم و همسرم
۸-خونه تاکثرا داغونه یا مرتب؟اتاق مجردیت چطور؟Hanghead اکثرا داغونه...همسری هم چون گیر نمیده منم خیلی کم رسیدگی میکنمlaflaflaflaf
۹-چشات و موهات و پوستت چه رنگیه؟ چشمام قهوه ای...موهام قهوه ای تیره...پوستمم سفید
۱۰-قد و وزنت چی؟ قدم 170 وزنم 53
۱۱-از شکلکای کناری از کدوم خوشت میاد؟از اینlaflaflaflaf چون مث خودمه همش میخنده
ادامه داردhih... مرسی عشقمممممممممم(1782)(1782)
امضای samaneh1990
۱۵-۷-۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ صبح
یافتن
6 کاربر از samaneh1990 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
minaarash, niloofar00, mamane kiana, 1368Sheri, ایران دخت, mozhgan57

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #6
(۱۵-۷-۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ صبح)sara jon joni نوشته شده توسط:  نظرت درباره من؟hih همش منو دعوا میکنییییییییی...همش داد میزنید سرمcryingcryingcrying

چرا همه پستایی که میزاری جابه جاست و من باید ادغام کنم Dash2Dash2 باور کنید بلد نیستم خوب...عمدی نیستHanghead

بهترین فیلمی که دیدی؟ اهل فیلم اصلا نیستم اماتایتانیک رو دوست داشتم
اوقات فراقتت رو چطوری می گذرونی؟ فراغتم اکثرا اگه مهمونی نباشه بیرونم...تفریح یا با خواهرم یا همسرومامانم اینا
ورزش مورد علاقه ات؟ ایروبیک شنا کمی والیبال
واسه مسافرت کجا رو ترجیح می دی؟ معمولا کلاردشت چون هواش عالیه...

خواهرشوهر و برادر شوهر داری ؟ چند تا دوتا خواهر شوهر...یه برادر شوهر
پدرشوهرت و بیشتر دوست داری یا مادرشوهر... یه اندازه دوستشون دارم
در آینده دلت چند تا بچه میخواد ؟ چهارتا
بیشتر دختر دوست داری یا پسر ؟از هر دوتاش دوست دارم داشته باشم...هم دختر خیلی دوست دارم هم پسر
اسم پسر و دختری که بیشتر دوست داری برای نی نی هاتون بزاری ؟ واقعا بهش فکر نکردم

صبوری یا کم طاقت؟ صبورم خیلی زیاد
بزرگترین آرزوت؟؟؟ واقعا سلامتی همیشه خواستم
بزرگترین اشتباهت؟؟ اشتباااااااااااه که داشتم....اما اگه اجازه بدید نگم....
بدترین و بهترین روز هفته؟؟ بدترین شبنه... بهترین پنج شنبه
اسم بهترين دوستت؟ هیچ وقت دوست خوب نداشتم...دوست به درد بخور...دوست داشتم اماصمیمی هیچوقت وفقط گذری
اسم كسي كه از همه بيشتر ازش بدت مياد؟ عمه م ...معظم
چرا ازش بدت میاد؟ خیلی حسووووووود و ادابازه

آهنگی که هر روز گوش میدی چیه؟ همایون شجریان...نبسته ام به کس دل...
عدد مورد علاقه ات؟ 7
خواننده محبوبت اینور ابی و اونور ابی اسمشو بگو فقط همایون شجریان
مرسییییییییییییییییییی ازتوووووون(1782)(1782)(1782)(1782)
امضای samaneh1990
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۷-۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ صبح، توسط samaneh1990.)
۱۵-۷-۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ صبح
یافتن
6 کاربر از samaneh1990 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
niloofar00, mamane kiana, 1368Sheri, ایران دخت, sara jon joni, mozhgan57
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد