تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ samaneh1990

دوستان طلایی سلام . آخرین صندلی داغ رو سال گذشته و در همین فصل زیبای پاییز داشتیم .
از همین جا آرزوی پاییزی رنگارنگ و زیبا رو براتون دارم . دلهاتون به خنکای پاییز نباشه انشاا...

سمانه جان بفرماید روی صندلی گرم بشید .FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

}
(۱۳-۰۷-۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ)1368Sheri نوشته:  سلام دوستمWavesmileدیدم روی صندلی یخ کردی...اومدم داغت کنمhih s سلام مرسی خوشحالم کردی(1782)
و اما سوالات :

1-اسم سن محل سکونت تاریخ تولد و هرچی که واسه بیو لازمه1 (49) اسمم سمانه. اهل تهران.1371 . الانم دانشجوی ارشد هستم.اما خیلی سختههههههههههه.
2-چطور با اینجا آشنا شدی؟ خیلییییییییی اتفاقی دنبال یه غذا بودم که منوآورد اینجا
3-چند ساله مزدوج شدی؟بچه هم دارین؟ من یک سال و پنج ماهه علوسی کردم. وای نه خیلی واسه نی نی زودهhihhihhih
4-علایق: عاشق گردشم عاشق مهمونی عاشق مسافرت و خوشگدرونی1 (49)1 (49)1 (49)
5-تابستون امسال چطور بود؟ تابستون امسال واقعا عالی بود چون یه عالمه تووش خوشگذرونی بود(87) (87) برعکس تابسون پارسال
6-یه خاطره خوب از زندگیت واسمون بگو من هر لحظه از زندگیم به خصوووووووص از وقتی عروسی کردم همش خاطره های خوبه...اما بهترین خاطرم واقعا سالگرد ازدواج امسالم بود که خیلی سورپرایز شدمdancy
7-اهل ورزش هم هستی؟ خیلی زیاد...چون اگه یه سانت اینور اونور بشم افسردگی میگیرم و گریه میکنم
8-آواتارت عکس خودته عایا angelicangelicangelicangelicangelicangelic
9-شناختت از من چقده؟ احساس میکنم فوق العاده باکلاس هستی...و من از اینطور آدمها خیلی خوشم میاد... Heartshape2هر زمان راهت امام رضا افتاد هم منو یادت نره
بازم مرسی خیلی خوشحال شدم1 (111)
فعلا اینا رو بگوangelic(1782)
[عکس: 20140811015809_Beautiful-Rose-Flowers-Pi...ers271.jpg]
}
(۱۴-۰۷-۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ)sara jon joni نوشته:  سلام عزیزم.سلاااااااااااام

آشپزیت چطوره ... راستشرو اگه بگم و تعریف نباشه عالی:
بهترین غذایی که درست میکنی ؟ فسجون.Yum2Yum2Yum2البته همه غذاهام خوبه بجز ماکارونی
غذای مورد علاقه خودت ؟ بازم فسنجونYum2Yum2
از چه غذایی بدت میاد ؟ از کلم پلو شیرازیangelic
چه غذایی رو بلد نیستی درست کنی ؟ غذاهای سنتی خودمون رو همه رو فکر میکنم بلدم...1 (49)
اولین غذایی که پختی چی بود ؟ زرشک پلو مرغ اما برنجم سوختشlaflaflaflaf
اولین غذایی که سوزوندی چی بود ؟ اولین برنجی که پختم دود همه جارو گرفت:llaf:laf:laf
دستپخت همسرت چطوریه ؟ ماکارونیش باکباب کوبیده هاش وجوجه هاش عالیه...برنج هم بلدهFlowerysmile
بهترین غذایی که همسرت میپزه چیه ؟ کباب کوبیده هاش بی نظیره
دستپخت مامانت بهتره یا مادر شوهر ؟ دستپخت مامانم...گوشتونو بیارید... مادر شوهرم اصلا خوب نیست دستپختش...angelicangelicشوهرم که ماله من شد چاق و چله شد...جز غذای من دیگه جاهای دیگه ,زیاد چیزی نمیتونه
بخوره:f:laflaflaflaflaflaf

چرا این امضا رو انتخاب کردی؟ آخه عاشقم رنگ قرمز هستم .بخصوص رژ لب قرمز

چرا این اواتور رو انتخاب کردی؟ خوشگله اخه عین خودمlaflaflaflaflaf خدایی خوشگلم تعریف نباشه

با کدوم یکی از اعضای خانواده راحت تری؟ بامامانم و خواهرام...البته الان با همسرم از همه راحتتر هستم

دوس داري چه سبك سؤالايي ازت پرسيده بشه؟ همه سوال ها عالی بود...جنجالیتربیشتر دوستدارمhih

قصدت از دخول به صندلی داغ؟ خیلی جداب بود بخصوص سوالهایی که پرسیده میشد

درباره عکس اواتار جواب شهرزاد جونو ندادی.... نه عکس خودم نیستشhih من خودم خوشگلترمlaflaflaflaflaf اعتماد به نفسم بالاست نخندین هاااااااااااااا ...واقعیته خووووووووووووب
سوالارو بی جواب نزار لطفا حتما.مرسی ازتونننننننننن(1782)(1782)(1782)(1782)

hih
}
(۱۴-۰۷-۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ)ایران دخت نوشته:  سلام سمانه جونWavesmile سلاااااااااااااااااامFlowerysmile
منم اومدم...اینجاچقدریخ کرده...Dunnof بله خیلی من هم منتظرموندم:Dunnof

منو چقدرمیشناسی؟ من از شما ناراحتم...چون پست هام رو لایک نمیکنید معمولا...نمیدونم چرا...اما ازتون انتظاردارم....نمدونمچرا..اما دارمDunnof
یه جمله درباره من بگو: مغرور فکرمیکنم...ناراحت نشید اما ازم

دوست داری دوباره بچه بشی؟ اره خیلییییییی.... از اینکه سنم داره میره بالا خیلی غصه میخورم...آخه هنوزم حس میکنم کوچولوامcrying
رویای کودکیت که خیلی بهش فکرمیکردی چی بود؟ خیلی دوست داشتم معلم شم...رویای کودکی بود ولی...
هنوزم بازی میکنی؟ بله گاهی وقتا اما یواشکیlaf
اگه آره چه بازی ای؟ خاله بازی با قابلمه کوچولو فنجون نعلبکی وعروسک...اما خیلی کم
یه خاطره شیرین ازدوران زیبای کودکی:یه آدم برفی خیلییییییییی بزرگ که بابام برام ساخت
یه خاطره تلخ ازهمون دوران شیرین : روی شکمم فلاسک چای جوش ریختوخیلی سوختم...اما خدا رحم کردجاش نموند...
بچگیات شیطون بودی یاآروم؟ خیلی شیطون
فرزندچندمی؟دوم
چندتاخواهروبرادرین؟ دوتا خواهر همش
رشته تحصیلی:لیسانسم سخت افزار...ارشدم فناوری اطلاعات
اختلاف سنت باآقای همسر: خودم 71 هستم و همسرم 65. شش سال
چه جوری وکجاباهم آشناشدین؟ همسرم پسر دوست بابام بود.من رو توو محل کار بابام دید و....
رنگ موردعلاقه: سفید...قرمز...زرد
آخرین باری که ازته دل خندیدی کی بود؟وچرا؟ خیلی میخندم همیشه...همیشه هم از ته دل...جوری که اشکهام میاد...دیروز خندیدم...از دست خواهر کوچولوم .یه خاطره تعریف کرد منم غش کردمlaflaflaflaf

وسوال همیشگی من:
رنگهای رنگین کمونوبه ترتیب بگو: نمیدونمممممم...خیلی کم رنگین کمون دیدم...اما با حسم میگم .آبی زردسبز یه کم هم قرمز کم رنگ
ممنونم از سوال هاتوووووووون...ازمنهم ناراحت نشیدهااااااا(1782)(1782)(1782)(1782)Flowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۵-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ)minaarash نوشته:  سلام سمانه.سلام عزیییییییییییزم(1782)
۱-بعد اینکه طلایی شدی کجا رو سرک کشیدی که خیلی دلت میخواست ببینی؟ بعد طلایی شدن فورا رفتم چت اما هیچکی نبودcryingcryingcryingcrying
۲-بین مدیرا به کدوم احساس نزدیکی میکنی؟gag منniloofar رو خیلیدوست دارم...حس میکنم خیلی خاکی هستش...اما درکل زیاد هیچکدومرو نمیشناسم...مهرناز جون هم مهربونه خیلی...البته همه خوبن(1782)
۳-حیوانها رو دوس داری؟کدومو زیاد؟از کدوم میترسی؟ عااااااااشق سگ هستم اما از این خوشگلا...ازگربه ووووووحشت دارم
۴-منو میشناسی؟lafمن تورو نمیشناختم قبلاhih! نه من اولین باره افتخار آشنایی دارم باهاتونFlowerysmileFlowerysmile
۵-دوس داری چند تا بچه داشته باشی و اسماشونو چی دوس داری بزاری؟ چهارتا...اما اسم نمیدونم...آخه دوست دارم بچه هامکس و کار داشته باشنDreamyeyesf
۶-اسم همسرت چیه و همدیگه رو تو خونه چی صدا میزنید؟ حمیدرضا... من هممه چی بهش میگم...حمیدرضا..گوجه فرنگی...داداشی...عشقم...خوشگلم...اونم منو سمانه... عسلم...مامانی... عروسکم ازاین چیزمیزاlaflaflaflaf
۷-آرزویی ک هنوز بهش نرسیدی چیه؟ والا من همیشه فقط سلامتی و خوشبختی خواستم و از خدا میخوام تا عمر میده اینارو داشته باشم به همراه خانوادم و همسرم
۸-خونه تاکثرا داغونه یا مرتب؟اتاق مجردیت چطور؟Hanghead اکثرا داغونه...همسری هم چون گیر نمیده منم خیلی کم رسیدگی میکنمlaflaflaflaf
۹-چشات و موهات و پوستت چه رنگیه؟ چشمام قهوه ای...موهام قهوه ای تیره...پوستمم سفید
۱۰-قد و وزنت چی؟ قدم 170 وزنم 53
۱۱-از شکلکای کناری از کدوم خوشت میاد؟از اینlaflaflaflaf چون مث خودمه همش میخنده
ادامه داردhih... مرسی عشقمممممممممم(1782)(1782)
}
(۱۵-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ)sara jon joni نوشته:  نظرت درباره من؟hih همش منو دعوا میکنییییییییی...همش داد میزنید سرمcryingcryingcrying

چرا همه پستایی که میزاری جابه جاست و من باید ادغام کنم Dash2Dash2 باور کنید بلد نیستم خوب...عمدی نیستHanghead

بهترین فیلمی که دیدی؟ اهل فیلم اصلا نیستم اماتایتانیک رو دوست داشتم
اوقات فراقتت رو چطوری می گذرونی؟ فراغتم اکثرا اگه مهمونی نباشه بیرونم...تفریح یا با خواهرم یا همسرومامانم اینا
ورزش مورد علاقه ات؟ ایروبیک شنا کمی والیبال
واسه مسافرت کجا رو ترجیح می دی؟ معمولا کلاردشت چون هواش عالیه...

خواهرشوهر و برادر شوهر داری ؟ چند تا دوتا خواهر شوهر...یه برادر شوهر
پدرشوهرت و بیشتر دوست داری یا مادرشوهر... یه اندازه دوستشون دارم
در آینده دلت چند تا بچه میخواد ؟ چهارتا
بیشتر دختر دوست داری یا پسر ؟از هر دوتاش دوست دارم داشته باشم...هم دختر خیلی دوست دارم هم پسر
اسم پسر و دختری که بیشتر دوست داری برای نی نی هاتون بزاری ؟ واقعا بهش فکر نکردم

صبوری یا کم طاقت؟ صبورم خیلی زیاد
بزرگترین آرزوت؟؟؟ واقعا سلامتی همیشه خواستم
بزرگترین اشتباهت؟؟ اشتباااااااااااه که داشتم....اما اگه اجازه بدید نگم....
بدترین و بهترین روز هفته؟؟ بدترین شبنه... بهترین پنج شنبه
اسم بهترين دوستت؟ هیچ وقت دوست خوب نداشتم...دوست به درد بخور...دوست داشتم اماصمیمی هیچوقت وفقط گذری
اسم كسي كه از همه بيشتر ازش بدت مياد؟ عمه م ...معظم
چرا ازش بدت میاد؟ خیلی حسووووووود و ادابازه

آهنگی که هر روز گوش میدی چیه؟ همایون شجریان...نبسته ام به کس دل...
عدد مورد علاقه ات؟ 7
خواننده محبوبت اینور ابی و اونور ابی اسمشو بگو فقط همایون شجریان
مرسییییییییییییییییییی ازتوووووون(1782)(1782)(1782)(1782)
}
(۱۵-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ)minaarash نوشته:  این شکلکا تورو یاد کی میندازن؟
Veiledsmile2Dunnof
1 (49)Dunnof
Swear این منو یاده sara jon joni همش دعوام میکنه
hihDunnof
VahidrkDunnof
.
۲-در مورد افراذ زیر ی کلمه بگو
ادمین، نمیدونم
گیسو، خانممممم
مامان کیانا، مهربون
ناظم خانوم گل، نمیدونم
.Negin., خوبه
Sheri,باکلاس
رویا صادقی,نمیدونم
3-وقتی میخوای بری ی تاپیک و مینویسه شما مجاز ب ورود نمیباشید چه حسی بهت دست میده؟ تا حالا تجربه نکردمangelic
۴-از کدوم تاپیک بیشتر خوشت میاد؟ بیشتر تووآشپزی ها هستم
۵-آیا به هنر علاقه داری؟چه هنری؟نه هنرمند نیستم جز آشپزی
۶-روزنامه یا کتاب چقدر میخونی؟چه موضوعاتی؟ چون تا حالا با درس مشغول بودم چیزی جز درس زیاد مطالعه نداشتم
۷-اگه جایی دعوت بشی و نخوای بری چیکار میکنی؟اگه یکی بیاد خونه ت ک خوشت نمیاد چیکار میکنی؟ معمولا هرجا دعوت بشم میرم...چون حس میکنم طرفم احترام گذاشته و دعوت کرده اگه نرم بد میشه... تاحالا این اتفاق برام نیفتاده که کسی بیاد که ازش خوشم نمیاد
۸-کجای خونه ت رو بیشتر دوس داری؟ اتاق خوابمون رو...خیلی آرامش بخشهHeartshape2
دوس داری ب کجای دنیا سفر کنی و ببینی؟پاریس روخیلی دوست داشتم که برم و همسری من روبردش...پارسالCheerleader
۱۰-چه حسی از این همه جنگ تو دنیا داری؟ cryingcryingcryingcrying
۱۱-چه هوایی رو بیشتر دوس داری؟اصن کدوم فصل؟ زمستون...هوای برفی
۱۲-قدیمیترین دوستتو چند ساله داری؟ دوست ندارم...دوست صمیمی ندارم
۱۳-سه تا خصوصیات خوب و سه تا بد بگو: خیلی مهربونم...خییلیی میبخشم...صبورم... حالا بد خیلی مغرورم اگه زمانی عصبیییییییییبشم که دیر به دیره خیلی بد میشم خیلی
۱۴-چه برنامه ای واسه آینده داری؟آیا شاغلی؟توضیح میدی فعلا مشغول درسم هستم...برنامه خاصی ندارم... شاغل هم نه نیستم...
کافیه .اینا رو جواب بده فعلا.خوابم میاد.laf بازم مرسییییییییییی(1782)(1782)(1782)
}
(۱۶-۰۷-۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ)mozhgan57 نوشته:  سلام عزیزمWavesmile سلام عشقم(1782)
چه گلی رو بیشتر از همه دوست داری: رز و یاس(1782)(1782)
کادو دوست داری چی بگیری: کادو همه چی..هر کادویی بگیرم خوشحال میشم (87)
واینکه بیشتر چی کادو میدی؟ خوب بستگی داره به کی کادو بدم...اما من از اونجا که تنبلم بیشتر عطر یا لباس یا لوازم ارایش کادو میدم...اما اگه طرفم خیلی عزیز باشه طبیعتا بیشتر وقت میذارم
اشپزی یعنی: عششششششششششقHeartshape2
برف تو رو یاد چی میندازه: برف میبینم انگار همه جا تمیزه لذت بشخه آرامش بخشه...عاشق برفمLoveshower
خودت رو تو یه جمله تعریف کن: یه دختر مهربون در عین حال مغرور...ولی واقعا مهربونم واقعا....hih
از خودت راضی هستی؟ عاشقم خودمم... خیلی از خودم راضی ام و همیشه شاکر خداFlowerysmile
تو شرایط سخت میتونی تصمیم درست بگیری؟ تا حدود زیادی بله...با اینکه همه میگن بهم نمیاد,اما توو شرایط سخت بهترین تصمیم گیری و عملکرد با من بوده
بیشتر میگی یا میشنوی؟ بیشتر شنونده ام...از زیاد حرف زدن خوشم نمیاد به خصوص یاوه گویی...اما به جاش حرف میزنم اما حراف نیستم
اگه برگردی عقب دوباره همین راهی رو که طی کردی انتخاب میکنی؟ توو انتخاب همسرم آره...بازم انتخابش میکردم...اما اشتباهاتی هم داشتم که اگه برگردم عقب و فرصتش رو داشتم محاله تکرارشون کنم

دوستان همه نظرت رو راجع به خودشون پرسیدن منم خوشحال میشم بشنومFlowerysmile شما فکر میکنم خیلییییییی مهربونی و ناز و شیرین...حس میکنم خیلی خاکی هستینDancegirl
فعلا اینا به ذهنم رسیدhih ممنونم ازتون یه عالمه
خوشحالم که در کنار ما هستی موفق باشی عزیزم(1782)Flowerysmile منم خوشحالم...شما هم همینطور...بازم مرسی1 (111) کاش میشد شما و بقیه دوستا هم نظرتون رو راجع به من بگینFlowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
سلام

صندلی داغ رو از بخش طلایی به بخش عمومی انتقال دادیم و خانوم گل های عزیز می تونین با مطالعه تاپیک قوانین که در ابتدای انجمن صندلی داغ هست فعالیت کنین در این بخش. برای شروع هم می تونین به تاپیک کاربر samaneh1990 ادامه بدین.

Flowerysmile
}
از دوست تون سوالی ندارین ؟ مایل نیستین به چالش بکشونینش ؟ سوالات تون رو مطرح کنین Flowerysmile
}