خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صندلی داغ " star 9 "

مدیریت انجمن

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 13756

ارسال: #1
صندلی داغ " star 9 "
این هفته نوبت کاربر star 9 هست که روی این صندلی بشینن
براشون آرزوی موفقیت داریم

32
امضای ایران دخت
[تصویر:  20161102153558_SO13.jpg]
۲۵-۱۱-۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

RE: صندلی داغ " star 9 "
(۲۵-۱۱-۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ عصر)mahgolak نوشته شده توسط:  سلاااااااام1 خانوم گلی بزنیم فندکو بسم الله شروع کنیم- سلام عزیزم. ممنون خیلی هول شدم50
از خودت بگو چن سالته؟ 30 سالمه
اسم کوچیک؟ اسمم ستاره هست79
مجرد یا متأهل؟ مجردم Hanghead
چند تا خواهر و برادر؟ تک فرزندم
اهل کجایی؟ کجا زندگی میکنی؟ اهل تهرانم و تهران زندگی میکنم
اهل چه کارایی؟ چه کارایی رو دوست داری؟ من همه چی دوست دارم اما هیچی بلد نیستم 12 مخصوصا کارای هنری. اما متاسفانه بلد نیستم
فعالیت های فوق برنامه ت؟ اینقدر سرگرم کار هستم که به خودم نمیرسم. اما دوست دارم گیتار و نقاشی رو یاد بگیرم
آشپزیت چجوره؟ اگه تعریف از خود نباشه آشپزیم خوبه
کارای هنری؟ هرسال برنامه ریزی میکنم یه کار هنری یاد بگیرم اما هر سال دریغ از پارسالBoredsmiley
شاغلی؟ بله کارمند بانک هستم
تحصیلات؟غذای مورد علاقه؟رنگ مورد علاقه؟گل مورد علاقه؟ فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات هستم. رنگ مورد علاقه م آبیه. اما گاهی اوقات صورتی هم دوست دارم. گل مورد علاقه م رز صورتی و قرمز هست.1 (111)
تا بعد - منتظرتم خانومیCheerleader
موفق باشی83 ممنون 1 (111)
امضای star9
تو، اگر بگویی دوستت دارم
حتما باور میکنم.
چون
تو از سیاره دیگری آمده ای...
۲۵-۱۱-۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ عصر
یافتن
2 کاربر از star9 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mahgolak, ایران دخت
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

(۲۵-۱۱-۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ عصر)ایران دخت نوشته شده توسط:  
این هفته نوبت کاربر star 9 هست که روی این صندلی بشینن
براشون آرزوی موفقیت داریم

32

من ستاره هستم. مجرد 30 ساله. اهل تهرانم و شاغل.
83
امضای star9
تو، اگر بگویی دوستت دارم
حتما باور میکنم.
چون
۲۵-۱۱-۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

(۲۵-۱۱-۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ عصر)mahgolak نوشته شده توسط:  دوبااااره اومدم- خیلی خوش امدی 83
تک فرزندی خوبه؟خودت چه احساسی داری از این که خواهر و برادر نداری؟- خب راستش از یه جهاتی خوبه. اینکه فرمانروای کامل خونه هستی. اما خب قاعدتا تنها هم هستی و این تنهایی سخته
درد دلاتو به کی میگی؟ همیشه با دوستام( سه تا دوست صمیمی دارم) دردو دل میکنم
چقدر اهل رفت وآمدی؟ من تا 23-24 سالگی اهل رفت و امد نبودم. از وقتی ارشد قبول شدم تازه رفتارهای اجتماعی رو یاد گرفتم و از مهمونی رفتن و مهمونی دادن خوشم اومد20
چقد اهل دوست و رفیقی؟ چن تا دوست داری؟ دوست زیاد دارم. اما دوستای اجتماعی هستن. دوست صمیمی 3 تا دارم که بهشون میگم آبجیGrouphug
بهترین دوستت کیه؟ خب Dunnof نمیتونم بین اون 3 تا بهترین انتخاب کنم اخه هرسه تاشون بهترین هستن.
تعطیلاتو چطور میگذرونی؟ معمولا تو خونه هستم. زیاد خانواده م اهل مسافرت نیستن. Dash2Dash2
گفتی آشپزیت خوبه از چه غذاییت بیشتر تعریف میکنن؟ تعریف میکنن عایا؟ اره بابام غذاهامو دوست داره. ( ناسلامتی فرمانروای خونه هستم76) من میگو- اش رشته و ماکارونی خوب درست میکنم.
خودت فکر میکنی چه غذایی رو بهتر میپزی؟ و بیشتر دوس داری؟ بنظرم میگوهام خوب میشه و عاشقشم3
میونه ت با ورزش چطوره؟ اوه اوه. اصلا نگو Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2 افتضاحه. ( بهانه : سرم خیلی شلوغه. وقت ندارم)
اگه ورزش میکنی چه ورزشی؟ شنا رو قبلا میرفتم.
گفتی آبی رو دوس داری عایا استقلالی هم هستی؟ من اصلا از فوتبال سر در نمیارم. ولی اگه تو یه جمع باشم ترجیح میدم بظاهر استقلالی باشم.
آدم شلوغی هستی یا آرومی؟ اوووه. تا دلت بخواد آرومم. اما گاهی اوقات شلوغ میشم. 12
چقد اهل ریسک و هیجانی؟ من خیلی ریسک رو دوست دارم. اما چون تنها هستم و اگه شکست بخورم هیچ تکیه گاهی ندارم سعی میکنم ریسک های منطقی انجام بدم.
اگه شکست بخوری دوباره بلند میشی؟ تو 5 سال گذشته پست سر هم شکست خوردم. اما خدا خیلی دوسم داشته. همینجا ازش تشکر میکنم که کمکم کرده بازم بلند شم.
اصلن تا حالا شکست خوردی؟ وحشتناک. اتفاقا الانم دارم با یکی از شکستهام مقابله میکنم. واسه همینه یکم روحیه م ضعیفه.
از کارت راضی هستی؟چرا؟ خداروشکر که سرکارم. اما خب کار سختیهای خودشو داره. ولی بنظرم خانومها باید کار پاره وقت داشته باشن. چون خانمها باید روحیه و ظرافت زنانه شونو حفظ کنن.

فک کنم بسه -ممنونمFlowerysmile
تا بعد83- زود برگرد 1 (111)
امضای star9
تو، اگر بگویی دوستت دارم
حتما باور میکنم.
چون
۲۵-۱۱-۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ عصر
یافتن
4 کاربر از star9 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mahgolak, نم نم بارون, ایران دخت, mozhgan57
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

(۲۵-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ عصر)mahgolak نوشته شده توسط:  سلاااااام1 سلام عزیز دلم
ممنون از جوابت83

رشته تحصیلی لیسانست چی بوده؟مدرسه چی؟ من لیسانس حسابداری هستم دبیرستان هم ریاضی خوندم
دوران مدرسه چطور بود ؟ کدوم مقطع رو بیشتر دوس داشتی؟ دوران مدرسه رو دوست داشتم مخصوصا دبیرستان.
چه درسیو بیشتر دوس داشتی ؟نمره ت تو کدوم درس بیشتر بود ؟ من حفظ کردنیام خوب بود.( بگذریم الان آلزایمر دارم49) واسه همین تاریخ- جغرافیا- ادبیات- دینی نمره های خوب میگرفتم77
کلن درست چطور بود؟ کلن شاگرد دوم کلاس بودم77
کمترین و بیشترین نمره ای که گرفتی؟ بیشترین نمره 20 اما کمترین نمره( بین خودمون بمونه) 8 شدم.
اسم معلم کلاس اولتو یادته؟ ارههههههه مگه میشه خانوم اسلامی رو فراموش کنم. تازه معلم کلاس دوم هم خانوم امیرخانی بود کلاس سوم خانوم خشنود. عاشقشونم. انشالله هرجا هستن موفق باشن83
دانشگاه آزاد خوندی یا دولتی؟ لیسانس پیام نور خوندم. ارشد دولتی
دانشگاهو دوس داشتی؟ میونه ت با استادا چطور بود؟کدوم درسو بیشتر دوس داشتی؟نمره ها؟ من عاشق دانشگاه بودم. چون خیلی کم رو هستم زیاد با استادا حرف نمیزدم اما در کل دوسم داشتن. درس حسابداری صنعتی 1 رو خیلی دوست داشتم چون تمام ایرادهای کتاب رو پیدا کرده بودمhih
گفتی خیلی شکست خوردی این شکستا تو چه زمینه ای بوده؟عشقی هم بوده عایا20 تو خیلی زمینه ها. متاسفانه شکست عشقی هم بوده1212
چطور تونستی باهاشون کنار بیای؟ به سختی- اول از همه کمک خدا. بعد هم دوستای خوبم که همیشه کنارم هستن.( خانواده رو نمیگم چون روم نمیشه باهاشون درد و دل کنم). این اواخر هم به کمک یه مشاور خوب که همیشه میرم پیشش
دیدگاهت در مورد همسر آینده ت چیه؟ دوست دارم پاک و بی الایش باشه. اهل زندگی
چن تا خواستگارو تا حالا رد کردی؟ عذاب وجدانم داشتی در موردشون؟ تعدادشون زیاده. ( الکی مثلا من خیلی خواستگار دارمhih) فکر کنم 8-9 تایی بودن. دوتاشون خیلی عذاب وجدان گرفتم اخه گریه کردن12
اگر قرار باشه سر کار نری چکار میکنی؟فکر میکنی اونوقت چطور وقتت رو پر میکنی؟ دوست دارم کلاسهای مختلف برم. کارای مختلف یاد بگیرم. مثل کارهای هنری ( شوخی کردم خوابیدن رو بیشتر دوست دارم.خخخخ)
روزای تعطیل سرتو با چی گرم میکنی؟ معمولا تو اینترنت چرخ میزنم. اهنگ گوش میدم- کتاب میخونم
بهترین روز هفته؟ پنجشنه. اخه فرداش تعطیله- تازه زود هم تعطیل میشیم.Dreamyeyesf
بدترین روز هفته؟ وااای دوشنبه ها- اینقد سرم شلوغه که نگو.Dash2

راستی یادم رفت - جانم بگو عزیزم
میونه ت با حیوونا چطوره؟ مخصوصا با این پیشولای خوشگل؟همونا که عکسشو گذاشتی؟وااای من عاشق حیوونام. اگه از امپول و خون نمیترسیدم حتما دامپزشک میشدم. عاشق این پیشی کوچولو هستم.Cheerleader
حیوون خونگی هم داری؟ داشتم. هرچی بخوای داشتم. کبوتر- مرغ- خروس- اردک- سنجاب- پیشی- یه سگ ناز هم داشتم که دزدیدنشcryingcryingcryingcrying
83

8083
امضای star9
تو، اگر بگویی دوستت دارم
حتما باور میکنم.
چون
۲۵-۱۱-۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ عصر
یافتن
3 کاربر از star9 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mahgolak, ایران دخت, mozhgan57

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

(۲۵-۱۱-۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ عصر)خانم بهار نوشته شده توسط:  سلاااااااام- سلام عزیز دلم.83
منم اومدم سوال بپرسم...من عاشق صندلي داغم تو چطور؟؟؟ خیلی خوش اومدی- من اینقد هول شدم که نگو. نمیدونی چقدر خوشحالم اخه دارم دوستای خوب پیدا میکنم.Flowerysmile (1782)
تا حالا عاشق شدي.؟؟؟ به غير از عشق نوجووني؟ اره یه بار عاشق شدم( پدر عشق بسوزه....)
اهل مطالعه هستي؟؟؟ چه كتابي بيشتر دوست داري بخوني؟ خیلی خیلی دوست دارم- کتابهای داستان- روانشاسی و کامپیوتری میخونم.
چطوري تيپ ميزني؟؟؟ تیپ ساده- اهل مد نیستم
اندامت چطوريه؟؟22اوه اوه- وزنم زیاده( تپلی) 25
نظرت راجع به مردها چيه؟؟ مرد خوب خیلی کم پیدا میشه. از خیانت میترسم
بچه چي؟دوست داري؟ عاشقشم. 20
دختر يا پسر؟ فرقی نداره. دختر که همدل بشیم و پسر که تکیه گاهم باشه.
تو روياهات معمولا به چه چيزايي مي انديشي؟؟ به ساختن یه اینده خوب. خوشبختی خانواده م.
سفر رفتنو دوست داري؟ خیلی دوست دارم.( اما تا میریم مسافرت دلم واسه خونه تنگ میشه)76
كدوم شهر تو ايران بيشتر از همه دوست داري؟ خب راستش من خیلی از شهرهای ایران رو ندیدم. اما تبریز رو خیلی دوست دارم. مردمش خیلی خون گرم هستن.
واسه سفر كجا رو بيشتر دوست داري؟هم داخل هم خارج؟ دوست دارم همه جای ایرانو ببینم. کشورهای خارجی رو هم خیلی دوست دارم ببینم.( میخوام با فرهنگ مردمان دیگه اشنا بشم و یه روزی حتما اینکارو میکنم)Cheerleader
13Flowerysmile
امضای star9
تو، اگر بگویی دوستت دارم
حتما باور میکنم.
چون
۲۵-۱۱-۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ عصر
یافتن
3 کاربر از star9 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mahgolak, ایران دخت, mozhgan57
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  صندلی داغ " little star " ایران دخت 2 468 ۳-۱۲-۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: خانم بهار

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد