تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ " tangled "
ساراجان بفرمایید

برات صندلی داغی روآرزومیکنم

32

[عکس: 20170426093538_421917649_63529-.jpg]
}
ممنون از ایران دخت عزیز
بالاخره نوبته منم شد 767676

سلام به همه دوستای گلم
سارا هستم .
متاهل دارای یک گل پسره زلزله .
همونجور که در پروفایلم هست "اهل تهرانم اما ، شهر من تهران نیست
شهر من گم شده است ، من با تاب من با تب
خانه ای در طرف دیگر شب ساخته ام
من دراین خانه به گم نامی نمناک علف نزدیکم ............. ( اصلا یه وعضی غربت از این اشعار می باره و کاملا مشخصه غربت نشینم 84 )
پیشاپیش ممنونم از دوستانی که قراره هیزم بریزن زیره صندلیم . ولی خواهشا یه کاری کنید در صد سوختگی حدی باشه که پزشکها کلا قطع امید نکنن از من 67

من الان آرومم و اصلا برای جواب دادن به سوالاته داغتون استرس ندارم . dood

منتظرتون هستم . 83
}
(۲۶-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۴۰ ب.ظ)ایران دخت نوشته:  سلام ساراجون
ممنون ازمعرفیت ولی سنتو نگفتی//////////// عزیزه دلم مگه نمی دونید سن خانوم ها محرمانه است ؟؟؟؟ قرار نبود سوال های محرمانه بپرسید . ولی چون خیلی شما رو دوست دارم میگم . من بیست سال و چند ماهمه 67 ( حالا دیگه ماه هاش رو خودتون حدس بزنید . می زنه بالای دویست ماه )
ونگفتی کجازندگی میکنی/////////// از قدیم گفتن پیشونی ما رو کجا میشونی . پیشونی ما هم از توی نقشه ایران بندر عباس رو انتخاب کرد و ما رو نشوند همینجا
بعدازجواب دادن بالاییا اختلاف سنت باآقای همسر ونحوه آشناییتون روهم توضیح بده که بزودی یکی میاددقیقا همینومیپرسه/////////////من و همسرم یک سال و نیم اختلاف داریم . نحوه آشناییمونم اینجوری شد که خاله ام یه پسر به دنیا آورد بعد ساله بعد ترش مامانم منم من رو آورد . خاله ام که با بچه اش که شوهره من بود اومد بیمارستان عیادت همونجا یک دل نه صد دل عاشقم شد . 84 ( دختر خاله پسر خاله ایم )

چراازبقیه اون سوالای سخت روانشناسی رومیپرسیدی؟////////// چون روانشناسی یه علمیه که تمامه حالات و روحیات یک شخص رو می تونه مو شکافی کنه . من به درونه آدم ها علاقه بیشتری دارم تا ظاهرشون .
فکرنکردی توکه خودتم داوطلبی،وقتی نوبتت بشه هموناروازت میپرسن؟؟ ////////من فکرش رو می کردم داوطلب بشم و همون سوالا رو هم بپرسن ولی چون خودم رو می شناسم یه جوری جواب می دادم که کاملا ناشناخته بمونه روحیاتم 67

تواین همه جوک روچطوری توذهنت نگه میداری؟/////////// به سادگی عینه آب خوردن . جک ها خوب یادم می مونه ولی بقیه چیزها مثل آلزایمری ها هستم
به نظرت جوک گفتن استعداد خاصی میخواد؟؟؟ ///////////بعله که استعداد م یخواد . اصلا جک گفتن یه هنره که هر کسی نداره و باید استعداد خاصی در نحوه گفتنش داشته باشی .

ممنون که بهم سر زدی 83
}
(۲۶-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ)mahgolak نوشته:  سلاااام به سارا خانوم گل1//////////// سلام عزیزم خوش اومدی
انشالله خودت و خانوادت سلامت باشین ///////// شما هم همینطور
کبریتو بزنیم موفق باشی ///////// بزن کبریت رو منتظرم 67
عایا tangled همون tangdele؟ نمیدونم چرا میبینم این به ذهنم میرسه . ///// نخیر این اون نیست
گفتی اهل تهران هستی ولی شهرت تهران نیست؟ تهرانو دوست داری؟ شهرت کجاست؟ کجا زندگی میکنی؟ /////////من تهران زندگی می کردم ولی الان شهره من تهران نیست بندر عباسه . دیگه قسمت و روزگار پرتم کرد این وره ایران .
چند سالته ؟متولد چه ماهی؟///////// بازم سوالای محرمانه . از جواب دادن به این سوال معذورم . بدونه حضوره وکیلم یک کلمه هم نمیگم 20
چند ساله ازدواج کردی؟فاصله سنی با همسرت؟ /////// 10 ساله که مزدوج شدم . و فاصله سنی ام یک سال ونیمه
اسم گل پسری؟ کی انتخاب کرده و چرا این اسم؟چن سالشه؟ /////// اسم شازده سهیل هست . من انتخاب کردم چون اگه انتخاب نمی کردم احتمالا با سلیقه ایی که همسر جان داره اسمه بچه ام می شد اشکبوس 84 . سهیل ستاره زیبایی هست که اگر دیده بشه بسیااااااااااااااااااااااااار دیدنیه .
تحصیلات؟چی خوندی؟////// لیسانس حسابداری
شاغلی؟ واگه هستی چه شغلی؟///////// در آستانه شاغل شدن هستم . به عنوان مربی بدمینتون 20
چطور با همسرت آشنا شدی؟ پسر خاله امه
دوران نامزدی چن وقت؟عروسیتون چطور بود؟ ///////////دو سال عقد بودیم و همیشه عاشقانه رفتار می کردیم اینجوری Maniac . عروسیمون عااااااااااااااااااااااااااااااااالی . به این شکل بر گزار شد Cancan
مهریه؟ سختگیری//////////////313 تا به نیت یاران امام زمان . البته خودم چون نیت پاکی دارم بیشتر دوست داشتم به نیت 124 هزار پیامبرمون باشه چون به همشون ارادت دارم
از ازدواجت راضی هستی؟ بعله خدا رو شکر
خاطره شیرین از دوران نامزدی بگو اگه خاطره بدم داری بگو البته امیدوارم اینو نداشته باشی /////// وای خجالت می کشم 20
چند خواهر و برادرین؟////////// یک خواهر و 3 برادر دارم . که عزیزای دلم هستن .
خانواده همسرت چی؟/////// 2 خواهر شوهر یک برادر شوهر که باهمشون واقعن رفیقم و همیشه این حس رو نسبت بهشون دارم devil
فعلا اینارو جواب بده تا بعد12
ممنون از جوابت

مرسی که اومدی دوست جونم 83
}
(۲۶-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ)مریم خانومی 1 نوشته:  سلام بر سارای عزیز 83//////// سلام بر عزیز دلم معصومه خانوم . جیز کنه حرفه اییه این تاپیک
وقتت به خیر.

نمیدونم از خوش شانسیت هس یا بدشانسی من این روزا کاملا سرم خلوته و می خام حسابی برات هیزم بیارم 50 ///////// خوش شانسیمه چون خیلی دوست داشتم یه گپ و گفت با هم داشته باشیم

خب شروع می کنیم

اول بگم اگه سوالی رو دوس نداشتی جواب نده؟

همسری چه کاره هست؟///// کارمنده
نمیخای برا گل پسرت یه همبازی بیاری؟////// نچ اصلااااا حرفشم نزنید که دلخور می شما
اسمشو چی میزای؟ ////////(دختر و پسر) خب حلال که اصرار می کنید یه دختر به اسم نهال Hug
تكيه كلام خاصي داري ؟‌ ////////آره عصبانی میشم می گم عه بترکی . ( با غلظت بگید )
به فال گرفتن اعتقاد داری؟ //////فال چی؟ آره . قهوه
با ارزشترین چیزی که گم کردی؟//////// یه انگشتر
نقطه ضعفت چیه؟ عه زرنگی . بگم که بر علیه خودم استفاده کنی ؟؟؟؟؟
شیرینترین و تلخ ترین روزهای زندگیت؟ شیرین ترینش تولده پسرم و تلخترینش بیماریه پدرم
وای چه سوالای روان شناسی از بقیه می پرسیدیا ؟ نمیگی از خودت هم بپرسن عایا؟ 7 //////// بپرسن من که ترسی ندارم
صندلی داغ کدوم کاربر برات جذاب بود؟////// نازگل
فک میکنی صندلیت داغ بشه؟/////// نمی دونم شاید
چن تا دوست توی خانوم گل داری که باهاشون رابطه داشته باشی توی دنیای واقعی ؟///// هیچکدوم .
از خانوداده کسی هم توی خانوم گل عوض هست؟///////// نه هیچ کسی نیست

فعلا با اینا گرم شو
برمی گردم .........

آخ یه عالمه سوال تایپ کردم وقتی زدم پیش نمایش دیدم همش تکرایه مجبور شدم عوض کنم. فک کردم خیلی زرنگم من نفر اولم 84
خب حالا به اینا جواب بده . فعلاً2

ممنون که اومدی 83
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۶-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ ب.ظ)ایران دخت نوشته:  اینایه سری ازسوالاییه که ازنازی پرسیده بودی...
حالامیشینی بدون پیچوندن به همشون جواب میدی... 41
//////// باشه سعی ام رو می کنم ولی قول نمی دم 67

1 - یخچال رو تمیز می کنی و عینه دسته گل برق می ندازی به محض اینکه کارت تموم میشه شوهرت با دستای روغنی و گریسی که ناشی از تعمیرات ماشینه میاد توی خونه و همونجوری دره یخچال رو باز می کنه و جای 5 تا انگشتش رو می زاره روی دره یخچال . بهم بگو دستوره قتل اش رو صادر و اجرا می کنی ؟ یا به یه دعوایی که منجر به قتل نمی شه قضیه ارو فیصله می دی ؟ یا اصلااااااااا هیچی دعوایی نمی کنی و می گی حاجی دیگه از این کارا نکن ؟ در دم حکم قتل اش رو صادر و اون رو اجرا می کنم 7

2 - شوهرت جورابش رو گم کرده و دقیقا مسئول گم شدنه جورابش خودش بوده ولی پیش دستی کرده و گم شدنه جوراب رو به گردنه تو انداخته تو چیکار می کنی ؟؟ می زنی گردنش رو از هفت نقطه خورد می کنی ؟ یا به دعوایی که منجر به خورد شدنه گردنش نمی شه ماجرا رو خاتمه می دی ؟ یا بهش به زبونه خوش می فهمونی می گی عزیزم کاره من نیست خودت سره جاش نزاشتی ؟ خوب معلومه یا به دعوایی که منجر به خورد شدنه گردنش نمی شه ماجرا رو خاتمه می دم

3 - شوهرت از راه می رسه و خیلی گشنشه . میگه غذا می خوام و سره میز میشینه و عینه بچه ها لج می کنه و میگه غذا می خوام ولی چون از راه رسیده باید بره دست و روش رو بشوره ولی اینکار رو نمی کنه . هر چی هم که بهش میگی از جاش تکون نمی خوره و مصر هست که غذا رو بیاری . تو چیکار می کنی ؟ می زنی قلم پاش رو از بیست و هفت جا خورد می کنی جوری که قابل تعمییر نباشه تا درسه عبرت بشه براش که دیگه دست و رو نشسته نیاد سره غذا ؟ یا نه می زنیش ولی یه جوری که قابل تعمیر باشه شکستگیه استخوانهاش ؟‌یا اصلا میگی ول کن بابا مهم نیست و می ری غذا رو می کشی و میارید با هم می خورید ؟ /////////می گم ول کن بابا بعد می رم غذا رو می ارم و در حین خوردن دو سه تا جک هم براش می گم 84

4 - روزه تولدت شوهرت می ره یه شلوار می خره که دو سایز از تو بزرگتره . و تو از اینکه تو رو چاق دیده عصبانی میشی چیکار می کنی ؟ می زنی در دم همونجا از صفحه روزگار محوش می کنی و با همون شلوار اعدامش می کنی ؟؟؟ یا ترجیح می دی بگید دستت درد نکنه ؟ /////////// شوخی شوخی با سایزه یه خانوم هم شوخی ؟؟؟ شوهرم می دونه روی این موضوع واقعا حساسم این کار رو نمی کنه . حتی از ترس شده دو سه سایز کوچیکتر بگیره ولی بزرگتر هرگزززززززززز . یه بار این کار رو کرد نزدیک بود از روی زمین محو اش کنم . 84

5 - غذا رو شور کردی و می دونی شوهرت غذای شور دوست نداره . موقع خوردن قبل از اینکه شوهرت شروع کنه به گرفتنه ایراد کدوم راه رو انتخاب می کنی . پیش دستی می کنی و نمک دون رو بر می داری و هی می ریزی روی غذا و می گی عه عه چقدر بی نمک شده امروز غذا و اینجوری شوهرت رو توی شوکه مغزی می بری که خیال می کرده غذا شوره وگرنه شور نیست ؟ یا اینکه قبل از اینکه شوهرت لب به شکایت باز کنه خودت از بابته اشتباهت عذر خواهی می کنی ؟ //////// هی نمک می ریزم هی نمک می ریزم هی نمک می ریزم و آخرشم می گم خااااااااااک بر سره این کارخونه های تولیده نمک . دارن نمک تولید می کنن یا آرد ؟ چرا هیچ مزه ایی نمی ده آخه . laf

6 - تا حالا خودت رو با کوزت مقایسه کردی hih ؟ چرا ؟؟؟؟//////// بعله . فکر کنم در یک برهه ( بورحه ، بروهه ، برحه . نم یدونم کدوم درسته همونی که درسته ارو شما بخون ) از زمان هر دختری حس کزت بودن بهش دست می ده .

7 - آیا پاستیل برای خانوم ها ضرر داره یا نه ؟ ///////// تا جایی که من می دونم خیلی مفیده . هر خانومی که یه بار تو عمرش پاستیل نخورده باشه نصفه عمرش بر فناست 84

8- خیش چیست ؟ کشاورزان با آن چه می کنند ؟////////خیش وسیله ایی هست که کشاورز به کمک اون کشتزاره خودش رو زیر و رو می کنه . سایز های مختلفی داره . بستگی به شانس کشاورز داره که چه سایزی نسیب اش بشه . خیش کوچیک . خیش متوسط . خویش بزرگ . خلاصه هر چی بزرگتر باشه کشتزار بهتر زیر و رو و ثمر می ده . laf

9 - دنیای متاهلی بهتر است یا مجردی ؟ متجردی . این دنیا یک دنیای جدیده که هم متاهلی به حساب می یاد هم مجردی . و افرادی که در متجردی به سر می برن یه مدت که اوضاع زندگی خوبه می گن به به متاهلی چه دنیایی داره . وقتی اوضاع زندگی قمر در عقربه میگن مرده شوره متاهلی رو ببرن . خونه بابام داشتم زندگی می کردم ها . چه روزای خوبی بود مجردی 84

10 - بازم بیام سوال بپرسم ؟ //////حتماااااااا . خوشحال می شم

27
}
(۲۷-۱۰-۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ)مریم خانومی 1 نوشته:  بازم سلام..

معصومه؟؟؟!!!! 7 نه این کمه این Vahidrk من مریم هستم . البته یه آبجی معصومه هم دارم ...
عوا چه خشن . ببخشید خب . 83

نگفتی چند سالته ؟ 84 /////////گفتم که بیست سال و چند ماه . تا آخره صندلی داغ جز این ازم چیزی نمی شنوید . من سن دلم بیست ساله . سن شناسنامه ام سره سوزنی برام اهمیت نداره 20

چرا مواظب انگشترت نبودی؟7 از توی دستم در آوردم برم ظرفها رو بشورم وقتی کارم تموم شد همینجوری رفتم پی کاره خودم وقتی برگشتم دیدم دیگه نیست . هنوزم که هنوزم موندم چی شد ؟ کجا رفت این انگشتر ؟؟؟ از ما بهترون بردن یعنی ؟؟؟

چرا بندرعباس زندگی می کنید؟ به خاطره کاره همسرم اینجا هستم

تا حالا شیراز اومدین؟ بعللللله

کدوم شهرای ایران رو تا حالا دیدی؟ کدوم برات جذاب تر بود؟ به خاطره وضعیته زندگیه من ، من تقریبا نصفه ایران رو دیدم . من و شوهرم همیشه وقتی می خوایم بریم مرخصی شهرمون توی راه همیشه یه جای جدید برای دیدن کشف می کنیم . یه عادته خوبی که شوهرم داره اینه که خوش سفر هست . هیچ وقت نشده مستقیم بریم و برگردیم خونه همیشه جاده ها رو مارپیچ طی می کنیم و همیشه دیر تز ا حد معمول به مقصد می رسیم . اکثره شهرهای کرمان . چابهار . مشهد . شیراز . اصفهان . اردبیل . تبریز . کرمانشاه . لرستان . یزد . قم . گیلان ( که دیگه هر چی سنب و سوراخ داشته رفتیم و گشتیم . چون شهره شوهرمه ) همین ها یادم میاد . قشنگ ترین جایی که خدا قسمت کرد و رفتیم زمانی بود که تازه ازدواج کرده بودیم . اروند کنار بود . هنوز که هنوزه اونجا از یادم نرفته . از نظره منظره چیزی برای دیدن نیست ولی از نظره معنوی بسیار بسیار بسیار تاثیر گزاره . من که دلم اونجا خیلی لرزید . خدا قسمتتون کنه برید اونجا 25

یه خاطره از مسافرتا.. یه بار داشتیم از رشت بر می گشتیم به سمت بندر . راه هم طولانیه و هزار بلا و مشکل . رسیدیم به کاشان . توی عوارضی یه وانت آبی نیسان که ماله امداد خودرو بود یه شماره تلفن پشتش نوشته بود که می گفت در صورت لزوم می تونید تماس بگیرید . منم انگار به دلم افتاده بود به خودم گفتم بزار شماره اش رو سیو کنم شاید یه جایی به درد خورد . از عوارضی که رد شدیم5 دقیقه بعدش یه هو ماشین دچاره درد بی درمون شد . از اونجایی که شوهرم به مکانیکی وارده کاپوت رو زد بالا و با ماشین ور رفت ولی هررررررررکاری کرد درست نشد که نشد . اعصابش خیلی به هم ریخت . وضعیته بدی بود نه نزدیکه خونه بودیم که بر گردیم خونه تا شوهرم ماشین رو ببره تعمیرگاه وسطه اتوبان هم گیر کرده بودیم . بهش گفتم بیا زنگ بزن امداد خودرو . شوهرمم زنگ زد و مرده گفت تا یه ساعت دیگه اونجام . شوهرم بیشتر اعصابش ریخت به هم . به من گفت حالا اینجا چیکار کنیم وسطه این بیابونی ؟؟ شانس رو ببین ها ( خدا نکنه مردها شروع کنن به غر غر. دیگه مگه ساکت میشن ) 84 ) همینجور که این غر می زد من رفتم از صندوق عقب زیر انداز رو آوردم و انداختم یه گوشه ایی کناره جاده . بساطه چایی و صبحونه نخورده شده بود رو پهن کردم بهش گفتم بیا غر غرو . بیا از لحظات زندگی لذت ببر . شاید یه خیری توشه که ماشین از این جلوتر نمی ره . شاید می خواد اتفاقی بیافته برامون . خلاصه شوهرم اومد نشست کنارم و شروع کردیم به خوردنه صبحونه . بعد شروع کردم به گفتنه چند تا جک و نیشش که باز شد همه چی آروم شد . شاید باورت نشه اینقدر گرم صحبت شدیم و اینقدر محو اون منظره کوه و دشته بی آب و علفه جلوی رومون شدیم که نفهمیدیم کی مرده اومد و چه جوری یه ساعت شد ( الحق که زشت ترین جاها هم برای خودشون زیبایی هایی دارن . میشینیم توی ماشین و گازش رو میگیریم و میریم و از این همه زیبایی بی بهره می مونیم . به قول شوهرم بد نیست گاهی ماشین کنار جاده خراب بشه . ) اون یه ساعت به نظره خودم و حتی شوهرم یکی از بهترین خاطراتمون بود . که توی اوج گرفتاری داشتیم می خندیدیم و بی خیال مشکلمون بودیم . 16

الان داری چه آهنگی گوش میدی؟ /////// دارم لب کارون عاقاسی گوش می دم . دوستش دارم

ناهار چی خوردین؟ شام چی؟ //////// ناهار فندوق قاتوق . شام هم با اجازتون لازانیا

تو هم مثل مامان من از روز قبل غصه ناهار فردا رو داری؟ ///////// اوه چه جوررررررررررم . این مشکلیه که در بینه خانوم ها اپیدمیه

خریدای خونه با کیه؟//////// از اونجا که همه پول ها دسته منه . من خرید می کنم . البته به این شکل که شوهرم رو می برم خرید های من رو برام بیاره . آخه می دونی من خیلی ضعیفم نیم تونم وسایل رو حمل کنم . تا نباشه نمی رم خرید . به قوله شوهرم همیشه میگه توی خرید های تو من نقش چرخ دستی رو بازی می کنم 84 . وظیفه حمل وسایل رو به عهده داره . یه جاهایی دلم خیلی براش می سوزه . مثلا وقتی بازاره میوه و تره بار می ریم . فکر کن کل خریدا رو دادم دستش بعد همینجوری به حالت پیاده روی آروم یکی یکی مغازه ها رو دیدی می زنم و اون بنده خدا هم هیچی نمیگه . نمی گه بابا زود باش دستم خسته شد 84 طفلی مردها . به خدا من یه کیلو گوجه دستم باشه ها میگم خسته شدم

از خریدای همسری ایراد میگیری ؟///////// نه . اگر ببینم خریدی رو بد انمجام داده می ندازم گردنه فروشنده . می گم خدا بگم چیکار کنه اونی که این جنس ها رو میاره .

میام ....

بیا 83
}
(۲۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ق.ظ)نازی نازنازو نوشته:  سلام خانومی ////////// سلام عزیزه دلم خوش اومدی
یه چندتا سوال ازت دارم1084 . ////// بفرما . من اینجام که سوال پرسیده بشه
ازاینکه با پسرخاله ات ازدواج کردی پشیمون نیستی؟؟////////// نه شکره خدا . هر زندگی پستی و بلندی و مشکلاتی داره . گاهی اینقدر سخت بهم می گذره که میگم کاش ازدواج نمی کردم ولی بعد که مشکلات حل میشه از حرفه خودم خجالت می کشم و از خدا می خوام من رو ببخشه به خاطره ناشکریم . من عااااااااااااااااااااااشقه خاله پسرمم . 27
ازدواج فامیلی خوبه یا بد؟؟/////// مثل ازدواج با غریبه هم خوبی هایی داره هم بدی هایی .
به نظرت عینکی بودن برا دختر عیب؟////// نه واسه چی عیب باشه ؟؟؟ خب عینکه دیگه . رو بینیه و به کاره هیچ کسی هم کار نداره . بی زبون بی سر و صدا نشسته بینه دو تا چشم و داره به دیده بهتر کمک می کنه
آخرین چیزی که خریدی چی بود؟ همین دیشب بود . یه پارچه گرفتم واسه دوختنه مانتو واسه عیدم 20
تاحالا چندتا خاستگار داشتی؟؟ ////////// راستش خاستگاری رسمی 3 تا ولی پیشنهاد هایی که غیره رسمی به مادرم داده می شد و اونم رد می کرد زیاد بود .
حالا اینارو جواب بده بعدن مییام الآن خابم مییاد1 (49)
83
}
(۲۷-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ق.ظ)دخت بندر نوشته:  سلام ساراجون1 //////////سلام بر عزیزه دل . خوش اومدی
اولین باره میام اینجا سوال میپرسم امیدوارم داغت کنمdood
شما که ماشالله زیاد مسافرت میریدبوشهر هم اومدین؟نظرت؟ بعله یه بار راهمون به بوشهرم خورد . ولی چون وقته زیادی نداشتیم برای موندن فقط یه جا رو تونستیم ببینیم . اونم موزه رئیسعلی دلواری شیر دل بوشهر بود . وای من خیلی خوشم اومد . مردمان بوشهر هم بسیار بسیار مهمون نواز و مهربونن . من عاشقه این شعر بوشهری هستم و بیشترش رو حفظ ام ولی بیشتر لغاتش رو متوجه نمی شم . وختی که بارون نباره نوگ و نودون سی چمن

ای نباشه نون خشکی چیل و دندون سی چمن

چندل خونه شکس طاقش گلمبی ری سرم

فرش مرغوب کویر و فرش کاشون سی چمن

اسغون مونده تو زخم و خار بمبک تو گولیم

زنده ی گلخونه ای وزیر نیلون سی چمن

جنگل سوزی میخوام تا سیم بخونه بلبلی

ناله مرغ شو و خار بیابون سی چمن

هم دگل اشکس و هم فرمن و هم کانی سکون

باد قبله، باد برو،باد هیرون سی چمن

ری سر جی شیر نر که زوزه میده گرگ گر

اسب تازی لکه میره اسب شیطون سی چمن

وختی همسادم نمیره او خوشی گولیش دومن

قلیه هامور پی مرغ و فسنجون سی چمن

دل تو سینه وختی خوش نی غرق درد و ماتمن

تار و تمبور و دوهل ساز نی انبون سی چمن

دسم الان زیر سنگن داد و فریادم هوان

وعده ی ملک ری و تخت سلیمون سی چمن

ای خدا حالم پریشونن ز دس روزگار

خال تو کنج لب و زلف پریشون سی چمن

کار ازیی حرفا گذشته پیچ تو دل کشتتم

اوشه هیچ فویده نداره زیره زنیون سی چمن

بال فر کردن میخوام تا فر کنم از ای قفس

دس اشکسه تو گردن پای لنگون سی چمن

میکنه شکوه ((خلیلو)) از ته دل تا ابد

وختی نی نور سحر شام غریبون سی چمن

چن ساله بندر عباس زندگی میکنین؟///// 10 سال میشه که اینجام
باهمسایه هات رفت وآمد داری یااصلا نمیشناسیشون؟//////// همسایه ها نه ولی دوست هام چرا . اینجا یه محیطی داره که هر چی کمتر با همسایه هات رفته و امد داشته باشی بهتره
اهل ورزش هستی؟///////// تا دلت بخواد . نه ساله والیبال حرفه ایی کار می کنم . تیر اندازی . یه مدتی هم ایروبیک بودم . تا چند وقته دیگه رسما به عنوان مربی بدمینتون شروع به کار م یکنم . کلا اهل یه جا نشستن نیستم . ورجه وورجه به روحیه ام بیشتر می خوره 84
قدو وزن؟//////قد ام 166 وزنم 64 شده متاسفانه
منم حسابداری خوندم نمیخوای برا ارشد بخونی؟///////// چرا خیلی دوست دارم بخونم ولی فعلا امکانش نیست . تا خدا چی بخواد در آینده برام .
زمان تحصیل ازدواج کردی یابعدش؟////////اگه تحصیل توچه مقطعی؟سخت نبود؟نه من قبل ازدواج لیسانسم رو گرفتم . ( یعنی قبل از رفتن به خونه خودم رسما مدرکم رو گرفتم . وگرنه توی عقدم هنوز در حال تحصیل بودم )
پسرتون چن سالشه؟/////7 سال
به چه هنرهایی علاقه دارین؟///////خیاطی رو خیلی دوست دارم و قلاب بافی . آشپزی رو هم خیلی دوست دارم ولی توی خیاطی و قلاب بافی واقعا ضعیف هستم
گفتین پارچه خریدین برامانتوخودتون میخواین بدوزین؟9///// اگه خدا کمک کنه بعله
براکسی هم خیاطی کردین؟//////// دو بار . برای مامانم فقط .
چادری هستید یانه؟//////// چادری نیستم ولی به داشتنه حجاب درست شدیدا اعتقاد دارم . من از اون دسته هایی هستم که حجاب رو فقط توی چادر نمیبینن
چه تیپی رودوست دارید؟//////////تیپی که جینگول جواد نباشه .
همیشه آرایش کرده ای یانه؟/////// در هفتاد در صد موارد آرایش دارم . 20
خواهر وبرادرات ازدواج کردن؟کجازندگی میکنن؟ازاینکه ازپدر ومادرت دوری ناراحت نیستی؟////// همه ازدواج کردن . برادرام در حاله حاضر همه تهران هستن . قبلا 2 تاشون جای دیگه بودن ولی الان همه تهران ساکن شدن . خواهرمم ده سالی میشه که کانادا زندگی میکنه . از اینکه از پدر و مادرم دورم خیلی ناراحتم ولی چه میشه کرد زندگیه منم همینه و مجورم باهاش کنار بیام . مخصوصا جشنی میشه یا یه مناسبتی هست که همه دور هم جمع هستن من واقعا غصه می خورم
اگه سوالام خوب نبود ببخشید////// نه خیلی خوب بود
فعلا عزیزم2

ممنون که اومدی 83
}
(۲۷-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ)مریم خانومی 1 نوشته:  سلام بر سارای گل 83/////// علیکه سلام مریم خانوم
دقت کردی توی سایت چقد سارا و مریم داریم البته مریم بیشتر 33/////// واقعا ؟؟؟ نمی دونستم 10
اول بگو چن سالته؟ (واسه ما خیلی سن شناسنامه ایت مهمه) 846
الان که دارم برات سوال تایپ می کنم ساعت 11:11 هس، تو توی این ساعت داشتی چکار می کردی؟ ///////داشتم زنده باد زندگی رو نگاه می کردم و زار زار گریه می کردم . در باره یه مرد سرطانی بود که خدا شفا داده بودتش . خدا همه مریض ها رو شفا بده
چن بار تا حالا کارتن کیسو کمند رو دیدی ؟
من که خیلی دوس داشتم، البته موضوعش یادم رفته باید باز ببینم. (البته من اسم زبون اصلیش رو نمی دونستم و یه سوتی هم دادم توی سؤالای اولی ولی زود ویرایش کردم)////// یه پونصد باری هست 84
الان داری به چه آهنگی گوش میدی؟به سکوت می گذره الان .
تا حالا به نفست مسلط شدی یا لواشکا رو جویدی؟ 67نه هنوز مسلط نشدم 84
سنگ خوش شانسیت چیه؟////// چشم گربه
لیسانس حسابداری چه ربطی به مربی بدمینتون داره؟ 10 هیچ ربطی نداره . ولی مگه یه نفر که رشته حسابداری می خونه نمی تونه به ورزش بدمینتون علاقه داشته باشه و در این رشته هم مربی بشه ؟؟؟ من بدمینتون رو دوست داشتم و حالا موقعیتی پیش اومده که می تونم توی این رشته بیشتر فعالیت کنم .
اهل هیجان هستی؟ یکی از کارای هیجانی که انجام دادی رو تعریف کن؟////// نه هیجان رو زیاد دوست ندارم . یکی از بدترین کارهایی که شوهرم مجبورم کرد انجام بدیم و هیچ وقت ترس اش از سرم نمی افته این بود که شوهرم یه موتور تریل داشت و ما تازه ازدواج کرده بودیم اومده بودیم بندر . من دچار افسردگی دور از خانه شده بودم که اکثره غربت نشین ها به این سندرم دچار میشن 84 شوهره خواست مثلا حال و هوام رو عوض کنه . گفت بیا یه جا ببرمت حالت جا بیاد . خلاصه من رو برد توی خیابونه لبه دریا نزدیکه پارک دولت که اون موقع ها به این شکل نبود . گفت من رو سفت بگیر باد نبرتت 84 یه هو دیدم دستش رو گذاشت روی گاااااااااااز . از بینه ماشین ها با سرعته بالااااااااااا به شکل وحشتناک لایی می کشید .منم از اون پشت چشم از روی جاده بر نمی داشتم . همش می گفتم الان تصادف می کنیم عینه گوجه له شده می چسبیم کف آسفالت . واسه همین چشم از جاده بر نمی داشتم تا صحنه تصادف رو خوب ببینم 848484 به قدری وحشتناک بود که همون پشت سه تا سکته ناقص زدم .اینقدرم جیغ کشیده بودم و گریه کرده بودم که وقتی شوهرم نگه داشت کلا از حال داشتم می رفتم . از اون موقع به بعد از هر چی سرعته بالاست می ترسم . ( یعنی کشته مرده این حال و هوا عوض کردنه شوهرمم ها . یه کاری کرد تا ساله دیگه یادم رفت یاده پدر و مادرم بیافتم . همش داشتم به اون روز فکر می کردم 8484 )
یه غر بزن../////// وااااااااای امان از دسته این سرعته نت . بترررررررکه ایشاالله . مرده شوره این خدمات رسانیشون رو ببرن Swear
برعکس همه که میگن واسه فلانی یه شکلک بزار من میگم اگه بخوای برای خودت یه شکلک انتخاب کنی کدومش رو انتخاب می کنی ؟///////(87) چون علکی خوشم
واسه من چی؟ Connie
حاضری توی دو تا مجلس متفاوت، توی دو تا زمان مختلف از یه دست لباس استفاده کنی ؟ 19//////// عمرااااااااااا . شده نرم ولی هرگز هرگز هرگز من رو بکشی این کار رو نمی کنم . همیشه وقتی یه مجلسی می خواد بشه اول از همه فکر لباسم که چی بپوشم 19
تا حالا از کسی کینه به دل گرفتی که بخوای تلافی کنی ؟////// کینه به دل گرفتم ولی بعد بخشیدمش . عرضه تلافی ندارم

فعلا به اینا جواب بده
اینا فعلا هیزمای کوچمولو هس..
باز میام 50

8327
}
گوناگون از وب
loading...