خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صندلی داغ " tangled "

مدیریت انجمن

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 13756

ارسال: #1
صندلی داغ " tangled "
ساراجان بفرمایید

برات صندلی داغی روآرزومیکنم

32

امضای ایران دخت
[تصویر:  20161102153558_SO13.jpg]
۲۶-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ عصر
یافتن
5 کاربر از ایران دخت به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مریم خانومی 1, shamim_13, mamane kiana, Atefe joon, رويا صادقي

مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #2
RE: صندلی داغ " tangled "
ممنون از ایران دخت عزیز
بالاخره نوبته منم شد 767676

سلام به همه دوستای گلم
سارا هستم .
متاهل دارای یک گل پسره زلزله .
همونجور که در پروفایلم هست "اهل تهرانم اما ، شهر من تهران نیست
شهر من گم شده است ، من با تاب من با تب
خانه ای در طرف دیگر شب ساخته ام
من دراین خانه به گم نامی نمناک علف نزدیکم ............. ( اصلا یه وعضی غربت از این اشعار می باره و کاملا مشخصه غربت نشینم 84 )
پیشاپیش ممنونم از دوستانی که قراره هیزم بریزن زیره صندلیم . ولی خواهشا یه کاری کنید در صد سوختگی حدی باشه که پزشکها کلا قطع امید نکنن از من 67

من الان آرومم و اصلا برای جواب دادن به سوالاته داغتون استرس ندارم . dood

منتظرتون هستم . 83
۲۶-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ عصر
یافتن
7 کاربر از tangled به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مریم خانومی 1, ایران دخت, shamim_13, mamane kiana, کوثر خانم, Atefe joon, رويا صادقي

مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #3
(۲۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ عصر)ایران دخت نوشته شده توسط:  سلام ساراجون
ممنون ازمعرفیت ولی سنتو نگفتی//////////// عزیزه دلم مگه نمی دونید سن خانوم ها محرمانه است ؟؟؟؟ قرار نبود سوال های محرمانه بپرسید . ولی چون خیلی شما رو دوست دارم میگم . من بیست سال و چند ماهمه 67 ( حالا دیگه ماه هاش رو خودتون حدس بزنید . می زنه بالای دویست ماه )
ونگفتی کجازندگی میکنی/////////// از قدیم گفتن پیشونی ما رو کجا میشونی . پیشونی ما هم از توی نقشه ایران بندر عباس رو انتخاب کرد و ما رو نشوند همینجا
بعدازجواب دادن بالاییا اختلاف سنت باآقای همسر ونحوه آشناییتون روهم توضیح بده که بزودی یکی میاددقیقا همینومیپرسه/////////////من و همسرم یک سال و نیم اختلاف داریم . نحوه آشناییمونم اینجوری شد که خاله ام یه پسر به دنیا آورد بعد ساله بعد ترش مامانم منم من رو آورد . خاله ام که با بچه اش که شوهره من بود اومد بیمارستان عیادت همونجا یک دل نه صد دل عاشقم شد . 84 ( دختر خاله پسر خاله ایم )

چراازبقیه اون سوالای سخت روانشناسی رومیپرسیدی؟////////// چون روانشناسی یه علمیه که تمامه حالات و روحیات یک شخص رو می تونه مو شکافی کنه . من به درونه آدم ها علاقه بیشتری دارم تا ظاهرشون .
فکرنکردی توکه خودتم داوطلبی،وقتی نوبتت بشه هموناروازت میپرسن؟؟ ////////من فکرش رو می کردم داوطلب بشم و همون سوالا رو هم بپرسن ولی چون خودم رو می شناسم یه جوری جواب می دادم که کاملا ناشناخته بمونه روحیاتم 67

تواین همه جوک روچطوری توذهنت نگه میداری؟/////////// به سادگی عینه آب خوردن . جک ها خوب یادم می مونه ولی بقیه چیزها مثل آلزایمری ها هستم
به نظرت جوک گفتن استعداد خاصی میخواد؟؟؟ ///////////بعله که استعداد م یخواد . اصلا جک گفتن یه هنره که هر کسی نداره و باید استعداد خاصی در نحوه گفتنش داشته باشی .

ممنون که بهم سر زدی 83
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ عصر، توسط tangled.)
۲۶-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ عصر
یافتن
3 کاربر از tangled به دلیل این ارسال سپاس کرده.
shamim_13, ایران دخت, رويا صادقي

مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #4
(۲۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ عصر)mahgolak نوشته شده توسط:  سلاااام به سارا خانوم گل1//////////// سلام عزیزم خوش اومدی
انشالله خودت و خانوادت سلامت باشین ///////// شما هم همینطور
کبریتو بزنیم موفق باشی ///////// بزن کبریت رو منتظرم 67
عایا tangled همون tangdele؟ نمیدونم چرا میبینم این به ذهنم میرسه . ///// نخیر این اون نیست
گفتی اهل تهران هستی ولی شهرت تهران نیست؟ تهرانو دوست داری؟ شهرت کجاست؟ کجا زندگی میکنی؟ /////////من تهران زندگی می کردم ولی الان شهره من تهران نیست بندر عباسه . دیگه قسمت و روزگار پرتم کرد این وره ایران .
چند سالته ؟متولد چه ماهی؟///////// بازم سوالای محرمانه . از جواب دادن به این سوال معذورم . بدونه حضوره وکیلم یک کلمه هم نمیگم 20
چند ساله ازدواج کردی؟فاصله سنی با همسرت؟ /////// 10 ساله که مزدوج شدم . و فاصله سنی ام یک سال ونیمه
اسم گل پسری؟ کی انتخاب کرده و چرا این اسم؟چن سالشه؟ /////// اسم شازده سهیل هست . من انتخاب کردم چون اگه انتخاب نمی کردم احتمالا با سلیقه ایی که همسر جان داره اسمه بچه ام می شد اشکبوس 84 . سهیل ستاره زیبایی هست که اگر دیده بشه بسیااااااااااااااااااااااااار دیدنیه .
تحصیلات؟چی خوندی؟////// لیسانس حسابداری
شاغلی؟ واگه هستی چه شغلی؟///////// در آستانه شاغل شدن هستم . به عنوان مربی بدمینتون 20
چطور با همسرت آشنا شدی؟ پسر خاله امه
دوران نامزدی چن وقت؟عروسیتون چطور بود؟ ///////////دو سال عقد بودیم و همیشه عاشقانه رفتار می کردیم اینجوری Maniac . عروسیمون عااااااااااااااااااااااااااااااااالی . به این شکل بر گزار شد Cancan
مهریه؟ سختگیری//////////////313 تا به نیت یاران امام زمان . البته خودم چون نیت پاکی دارم بیشتر دوست داشتم به نیت 124 هزار پیامبرمون باشه چون به همشون ارادت دارم
از ازدواجت راضی هستی؟ بعله خدا رو شکر
خاطره شیرین از دوران نامزدی بگو اگه خاطره بدم داری بگو البته امیدوارم اینو نداشته باشی /////// وای خجالت می کشم 20
چند خواهر و برادرین؟////////// یک خواهر و 3 برادر دارم . که عزیزای دلم هستن .
خانواده همسرت چی؟/////// 2 خواهر شوهر یک برادر شوهر که باهمشون واقعن رفیقم و همیشه این حس رو نسبت بهشون دارم devil
فعلا اینارو جواب بده تا بعد12
ممنون از جوابت

مرسی که اومدی دوست جونم 83
۲۶-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ عصر
یافتن
4 کاربر از tangled به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mahgolak, نم نم بارون, کوثر خانم, رويا صادقي

مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #5
(۲۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ عصر)مریم خانومی 1 نوشته شده توسط:  سلام بر سارای عزیز 83//////// سلام بر عزیز دلم معصومه خانوم . جیز کنه حرفه اییه این تاپیک
وقتت به خیر.

نمیدونم از خوش شانسیت هس یا بدشانسی من این روزا کاملا سرم خلوته و می خام حسابی برات هیزم بیارم 50 ///////// خوش شانسیمه چون خیلی دوست داشتم یه گپ و گفت با هم داشته باشیم

خب شروع می کنیم

اول بگم اگه سوالی رو دوس نداشتی جواب نده؟

همسری چه کاره هست؟///// کارمنده
نمیخای برا گل پسرت یه همبازی بیاری؟////// نچ اصلااااا حرفشم نزنید که دلخور می شما
اسمشو چی میزای؟ ////////(دختر و پسر) خب حلال که اصرار می کنید یه دختر به اسم نهال Hug
تكيه كلام خاصي داري ؟‌ ////////آره عصبانی میشم می گم عه بترکی . ( با غلظت بگید )
به فال گرفتن اعتقاد داری؟ //////فال چی؟ آره . قهوه
با ارزشترین چیزی که گم کردی؟//////// یه انگشتر
نقطه ضعفت چیه؟ عه زرنگی . بگم که بر علیه خودم استفاده کنی ؟؟؟؟؟
شیرینترین و تلخ ترین روزهای زندگیت؟ شیرین ترینش تولده پسرم و تلخترینش بیماریه پدرم
وای چه سوالای روان شناسی از بقیه می پرسیدیا ؟ نمیگی از خودت هم بپرسن عایا؟ 7 //////// بپرسن من که ترسی ندارم
صندلی داغ کدوم کاربر برات جذاب بود؟////// نازگل
فک میکنی صندلیت داغ بشه؟/////// نمی دونم شاید
چن تا دوست توی خانوم گل داری که باهاشون رابطه داشته باشی توی دنیای واقعی ؟///// هیچکدوم .
از خانوداده کسی هم توی خانوم گل عوض هست؟///////// نه هیچ کسی نیست

فعلا با اینا گرم شو
برمی گردم .........

آخ یه عالمه سوال تایپ کردم وقتی زدم پیش نمایش دیدم همش تکرایه مجبور شدم عوض کنم. فک کردم خیلی زرنگم من نفر اولم 84
خب حالا به اینا جواب بده . فعلاً2

ممنون که اومدی 83
۲۶-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ عصر
یافتن
ایران دخت, مریم خانومی 1, رويا صادقي

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

مدال ها
مدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #6
(۲۶-۱۰-۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ عصر)ایران دخت نوشته شده توسط:  اینایه سری ازسوالاییه که ازنازی پرسیده بودی...
حالامیشینی بدون پیچوندن به همشون جواب میدی... 41
//////// باشه سعی ام رو می کنم ولی قول نمی دم 67

1 - یخچال رو تمیز می کنی و عینه دسته گل برق می ندازی به محض اینکه کارت تموم میشه شوهرت با دستای روغنی و گریسی که ناشی از تعمیرات ماشینه میاد توی خونه و همونجوری دره یخچال رو باز می کنه و جای 5 تا انگشتش رو می زاره روی دره یخچال . بهم بگو دستوره قتل اش رو صادر و اجرا می کنی ؟ یا به یه دعوایی که منجر به قتل نمی شه قضیه ارو فیصله می دی ؟ یا اصلااااااااا هیچی دعوایی نمی کنی و می گی حاجی دیگه از این کارا نکن ؟ در دم حکم قتل اش رو صادر و اون رو اجرا می کنم 7

2 - شوهرت جورابش رو گم کرده و دقیقا مسئول گم شدنه جورابش خودش بوده ولی پیش دستی کرده و گم شدنه جوراب رو به گردنه تو انداخته تو چیکار می کنی ؟؟ می زنی گردنش رو از هفت نقطه خورد می کنی ؟ یا به دعوایی که منجر به خورد شدنه گردنش نمی شه ماجرا رو خاتمه می دی ؟ یا بهش به زبونه خوش می فهمونی می گی عزیزم کاره من نیست خودت سره جاش نزاشتی ؟ خوب معلومه یا به دعوایی که منجر به خورد شدنه گردنش نمی شه ماجرا رو خاتمه می دم

3 - شوهرت از راه می رسه و خیلی گشنشه . میگه غذا می خوام و سره میز میشینه و عینه بچه ها لج می کنه و میگه غذا می خوام ولی چون از راه رسیده باید بره دست و روش رو بشوره ولی اینکار رو نمی کنه . هر چی هم که بهش میگی از جاش تکون نمی خوره و مصر هست که غذا رو بیاری . تو چیکار می کنی ؟ می زنی قلم پاش رو از بیست و هفت جا خورد می کنی جوری که قابل تعمییر نباشه تا درسه عبرت بشه براش که دیگه دست و رو نشسته نیاد سره غذا ؟ یا نه می زنیش ولی یه جوری که قابل تعمیر باشه شکستگیه استخوانهاش ؟‌یا اصلا میگی ول کن بابا مهم نیست و می ری غذا رو می کشی و میارید با هم می خورید ؟ /////////می گم ول کن بابا بعد می رم غذا رو می ارم و در حین خوردن دو سه تا جک هم براش می گم 84

4 - روزه تولدت شوهرت می ره یه شلوار می خره که دو سایز از تو بزرگتره . و تو از اینکه تو رو چاق دیده عصبانی میشی چیکار می کنی ؟ می زنی در دم همونجا از صفحه روزگار محوش می کنی و با همون شلوار اعدامش می کنی ؟؟؟ یا ترجیح می دی بگید دستت درد نکنه ؟ /////////// شوخی شوخی با سایزه یه خانوم هم شوخی ؟؟؟ شوهرم می دونه روی این موضوع واقعا حساسم این کار رو نمی کنه . حتی از ترس شده دو سه سایز کوچیکتر بگیره ولی بزرگتر هرگزززززززززز . یه بار این کار رو کرد نزدیک بود از روی زمین محو اش کنم . 84

5 - غذا رو شور کردی و می دونی شوهرت غذای شور دوست نداره . موقع خوردن قبل از اینکه شوهرت شروع کنه به گرفتنه ایراد کدوم راه رو انتخاب می کنی . پیش دستی می کنی و نمک دون رو بر می داری و هی می ریزی روی غذا و می گی عه عه چقدر بی نمک شده امروز غذا و اینجوری شوهرت رو توی شوکه مغزی می بری که خیال می کرده غذا شوره وگرنه شور نیست ؟ یا اینکه قبل از اینکه شوهرت لب به شکایت باز کنه خودت از بابته اشتباهت عذر خواهی می کنی ؟ //////// هی نمک می ریزم هی نمک می ریزم هی نمک می ریزم و آخرشم می گم خااااااااااک بر سره این کارخونه های تولیده نمک . دارن نمک تولید می کنن یا آرد ؟ چرا هیچ مزه ایی نمی ده آخه . laf

6 - تا حالا خودت رو با کوزت مقایسه کردی hih ؟ چرا ؟؟؟؟//////// بعله . فکر کنم در یک برهه ( بورحه ، بروهه ، برحه . نم یدونم کدوم درسته همونی که درسته ارو شما بخون ) از زمان هر دختری حس کزت بودن بهش دست می ده .

7 - آیا پاستیل برای خانوم ها ضرر داره یا نه ؟ ///////// تا جایی که من می دونم خیلی مفیده . هر خانومی که یه بار تو عمرش پاستیل نخورده باشه نصفه عمرش بر فناست 84

8- خیش چیست ؟ کشاورزان با آن چه می کنند ؟////////خیش وسیله ایی هست که کشاورز به کمک اون کشتزاره خودش رو زیر و رو می کنه . سایز های مختلفی داره . بستگی به شانس کشاورز داره که چه سایزی نسیب اش بشه . خیش کوچیک . خیش متوسط . خویش بزرگ . خلاصه هر چی بزرگتر باشه کشتزار بهتر زیر و رو و ثمر می ده . laf

9 - دنیای متاهلی بهتر است یا مجردی ؟ متجردی . این دنیا یک دنیای جدیده که هم متاهلی به حساب می یاد هم مجردی . و افرادی که در متجردی به سر می برن یه مدت که اوضاع زندگی خوبه می گن به به متاهلی چه دنیایی داره . وقتی اوضاع زندگی قمر در عقربه میگن مرده شوره متاهلی رو ببرن . خونه بابام داشتم زندگی می کردم ها . چه روزای خوبی بود مجردی 84

10 - بازم بیام سوال بپرسم ؟ //////حتماااااااا . خوشحال می شم

27
۲۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۲۹ صبح
یافتن
ایران دخت, کوثر خانم, رويا صادقي
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد