امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طالع بینی بو
#1
آلن هریس محقق و استاد دانشگاه ، درباره اهمیت رایحه و حس بویایی می گوید:"حس بویایی شما، در مغز و دقیقا در منطقه احساسات اولیه واقع شده است.
به همین علت است كه ارتباطات بویایی تشكیل شده در دوران كودكی ، می تواند شخصیت رفتاری شما و سازه های ثبت آن را در دوران نوجوانی و جوانی شكل دهد.

بنابراین آن بوی خوشی را كه حس می كنید لحظات بسیار شادی را برای شما به وجود می آورد ، انتخاب كرده و ببینید كه " رایحه " شخصیت شما چه رنگ و بویی دارد !؟

تذكر :برای شناخت صحیح پاسخ تست و مبهم نبودن . از گزینه های زیر ، فقط یك گزینه را انتخاب نمایید
--------------------
گزینه یك - بوی كلر در استخرهای بزرگ

گزینه دو - بوی كباب ، همبرگر و ...

گزینه سه - بوی سبزه و گل

گزینه چهار - بوی كرمهای ضدآفتاب

گزینه پنج - بوی بچه كوچك
.
.
.
.
.
پاسخ تست :

گزینه یك - بوی كلر در استخرهای بزرگ

مطالعات نشان می دهد كسانی كه بشدت به بوی تند و تیز كلر در آب استخر علاقه مندند افرادی مخاطره جو و اهل ریسك هستند كه مدام به دنبال كسب تجربیات جدید هستند.شما عاشق تجربه كردن و در نتیجه شوكهای غیر آشنایی هستید كه یكباره بر شما فرود می آید.

گزینه دو - بوی كباب ، همبرگر و ...

تحقیقات نشان می دهد كه بودن با خانواده برای شما از اهمیت فراوانی برخوردار است و بدین ترتیب همیشه از استرس كمتری نسبت به دیگران بر خوردارید.شما تلاش می كنید تا تمام اوقات فراغت خود را با آنها بگذارنید.

گزینه سه - بوی سبزه و گل

آیا به خاطر می آورید كه همیشه پدرتان را در كارهای مربوط به گل و گیاه و یا مادرتان را برای آماده كردن میز غذا و جمع كردن آن ، كمك می كردید؟كسانی كه عاشق بوی چمنهای تازه كوتاه شده و یا گل و سبزه هستند ، افرادی مسولیت پذیر و دلسوزند و هرگز كاری را در نیمه راه رها نمی كنند.شما با بوی طبیعت زنده اید و این یعنی شادكامی و سرزندگی ، یعنی حیات و شما این حیات بدست آمده از طبیعت را با هیچ چیز عوض نمی كنید !

گزینه چهار - بوی كرمهای ضدآفتاب

شما فردی فعال ، برون گرا و با نشاط هستید كه شادترین لحظات زندگیتان مربوط به زمانی است كه در حال انجام فعالیتی هستید!یك سحرخیز واقعی كه با اعتماد به نفس بسیار می تواند روز را به خوبی آغاز كند.

گزینه پنج - بوی بچه های كوچك

بوی شیرخشك بچه همیشه شما را سست می كند و بوی نوزادان معمولا حسی غریب را در شما زنده می كند!حسی كه به واسطه آن ، خانواده بیش از همه چیز برایتان اهمیت می یابد.شما همانند مادران خانه دار و یا مردانی كه عاشق زن و بچه خود هستند ، دوست دارید تمام وقت خود را در خانه بگذرانید و از بودن با نوزاد خود لذت می برید!بوی خوش شیری كه همیشه از او می آید ، بی اختیار شما را به سمت خانه می كشاند تا بهترین لحظات را با او سپری كنید.شما در خانه بودن ، آن هم به دور از هرگونه هیاهو و جنجال را به همه چیز ترجیح می دهید.
[عکس: d8965e8965.png]
}


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طالع بینی بر اساس ساز مورد علاقه شما batoo_mr 0 775 ۲۴-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: batoo_mr
Bell طالع بینی شغل ماه تولد شما ستاره 12 1 1,528 ۱۷-۰۸-۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: zohreh1371
  سال نهنگ برای شما چه سالی است؟(طالع بینی سال نهنگ یا اژدها) Galaxy 11 2,237 ۱۶-۰۱-۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Galaxy
  طالع بینی ایتالیایی Galaxy 0 1,055 ۱۰-۰۹-۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Galaxy
  طالع‌بینی طبی چیست؟ *HELIA* 0 924 ۱۰-۰۸-۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: *HELIA*
  فال و طالع بینی: ارتباط موفقيت و ماه تولد pari 0 858 ۰۱-۰۸-۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: pari