• 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طالـع هـفتـه: 4 تا 11 آبان
#1
Personal 
متولدین فروردین : لازمه در مقابل چیزی مقاومت کنی. فشار یک کار زیاد شده و اگر قراره هفته شادی رو بگذرونی لازمه که بتونی کنترلش کنی. در حالی که مرکوری داره از برج فلکی‌ات خارج می‌شه، یک هفته با امکان ارتباطی ضعیف پیش رو داری پس خیلی سعی نکن چیزی رو به کسی بفهمونی یا مساله مهمی رو از طریق مکالمه حل کنی. هیچ ایمیل حساسی نفرست چون امکان سوء تفاهم زیاده. اگر قراره کسی در این هفته در مورد رابطه‌ای که توش هست فکر کنه، اون شخص تویی. اگر بیش از حد داری به کسی بها می دی شاید لازم باشه ببینی که اون چقدر برات انرژی می ذاره و تا ده روز دیگه هم فرصت داری تا در مورد یک موضوع مربوط به سلامتی تصمیم بگیری. ورزش رو توی برنامه بذار و مواظب تصادف یا هر چیزی که بتونه بهت صدمه فیزیکی بزنه باش.

متولدین اردیبهشت : مشکلات ناشی از یک سوء تفاهم با دوستی نزدیک یا همکار یا خانواده در راهه. این امکان رو داری که از طریق شفاف بودن از این اتفاق پیشگیری کنی ولی به هرحال خوبه منتظر کمی دردسر باشی. اگر اتفاق بدی افتاد راحت‌تره از کنارش بگذری و با اینکار جلوی ناراحتی‌های بیشتر رو بگیری. تو و پارتنر یا یک دوست صمیمی لازم دارین که یک نفر دیگه بهتون اضافه بشه تا بتونین کاری رو انجام بدین. این آدم رو با دقت انتخاب کن تا بتونه نقش مناسبی بازی کنی و قفلی از کار باز کنه. یک نفر منتظر دیدنت است که روز چهارشنبه و پنجشنبه زمان مناسبیه برای خوشحال کردنش. یک وعده غذایی جالب هم پیش رو داری که حینش کلی خواهی خندید.

متولدین خرداد : این هفته باید بتونی جلوی پریدن دائمی از این شاخ به اون شاخ رو بگیری. اگر قرار باشه با این سرعت از یک چیز به سراغ چیز بعدی بری، هیچ کاری پیش نخواهد رفت و در نهایت از وضع کارها راضی نخواهی بود. دقت به جزییات لازمه اتمام کامل کارها است هرچند که بخشی از کارها رو دوست نداشته باشیم. سیاره مرکوری که حاکم آسمون توئه از امشب رو به عقب حرکت می کنه و این هر شکلی از ارتباط رو سخت می کنه. از حالا تا سه هفته دیگه به هر چیزی که می خوای بگی دقت کن و ترجیحا قرارداد مهمی نبند چون احتمال مشکل ناشی از کلمات خیلی زیاده.

متولدین تیر : نگه داشتن پاها روی زمین کار سخیته. هی دوست داری بال دربیاری و توی آسمون‌ها پرواز کنی ولی اگر قراره آدم پیش بره، لازمه پاهاش رو محکم روی زمین بذاره و بعد قدم برداره. خیال‌پردازی لذت بخش و خوبه ولی این هفته وقتش نیست. این هفته به بخشی از خیالپردازی‌هایی که کردی عمل کن و از رسیدن به هدف‌های کوتاه مدتت لذت ببر. حتی مرتب کردن اتاق می تونه روحیه آدم رو عوض کنه. اگر یک دعوای قدیمی دوباره سر باز کردم و موجب دلواپسی یا نگرانی شد اصلا تعجب نکن. چیزی که برات عجیب خواهد بود اینه که این برگشت اون موضوع قدیمی، کلی احساسات رو زنده خواهد کرد – احساساتی که فکر می کردی با موفقیت روشون سرپوش گذاشتی. روز جمعه فضای رمانتیکی حاکمه پس تنها نمون و وقتت رو با کسی بگذرون که این فضا رو درک کنه.

متولدین مرداد : این انگیزه رو داری که کاری یا حرفی رو علنی کنی ولی داری با خودت سر و کله می زنی که اینکار درستیه یا نه. نبودن شفافیت باعث می شه آدم هیچ وقت نتونه تصمیم بگیره و در یک وضعیت میانه بمونه. اگر علاقمندی این سیکل ناراحت کننده رو به هم بزنی، روز سه شنبه تا پنجشنبه بهترین وقته و اصلا نباید اجازه بدی که غرور یا ترس جلوی پیشرفت رو بگیره. اگر فکر می کنی گمشده ای داری و می خوای پیداش کنی، بهترین روش اینه که خودت باشی ولی کمی پر انرژی تر. تلاش بیش از حد گاهی آدم‌ها رو از اهدافشون دورتر می کنه.

متولدین شهریور : موقع برنامه ریزی برای کارها بسیار بسیار دقت کن چون ممکنه این هفته یک قرار مهم رو از دست بدی و تاثیر حادی روی زندگی‌ات بذاره. وقتی که سیاره حاکمت یعنی مرکوری روز سه شنبه در حال حرکت معکوس باشه، حس خواهی کرد که ایده ات در مقابل ایده های دیگران قدرت کافی رو نداره و بهتره ولش کنی. تسلیم این ایده نشو چون فقط به خاطر حرکت معکوس مرکوری است و واقعیت نداره. در ضمن مهمه که نذاری این حرکت معکوس باعث مشکل توی روابطت با یک آدم مهم بشه. یادت باشه که ارتباط و صحبت کردن با اینکه در روابط ما انسان‌ها خیلی مهمه ولی همه چیزی نیست که در دست داریم. سعی کن اطلاعات مربوط به پارتنر یا دوست مهمی که داری رو با سیگنال‌های غیرکلامی هم منتقل کنی تا این سه هفته رو سالم و سلامت به پایان برسونی.

متولدین مهر : با اینکه می خوای مغزت فقط روی یک چیز مهم تمرکز کنه ولی ظاهرا مغز قرار نیست به حرف‌هات گوش بده و برای خودش هی به اینطرف و اونطرف سرک می شه و قوای ذهنی‌ات رو درگیر چیزهایی می کنه که اهمیت کافی ندارن. در مورد کارهایی که تموم می شن یا نمی شن خیلی نگران نشو. کارها رو پیش ببر بدون اینکه به کارهای باقیمانده فکر کنی و اگر کاری تموم شد به خودت یک جایزه بده. یک قدم اشتباه این هفته‌ات رو تحت تاثیر قرار خواهد داد و بهتره به جای فکر کردن دائمی بهش، تمرکزت رو روی درست برداشتن قدم‌های بعدی بذاری. برای آخر هفته سعی کن یک برنامه شاد و تفریحی بذاری و ترجیحا روزت رو در طبیعت بگذرونی تا انرژی‌های تضعیف شده بازیابی بشن. کسی هست که دوستت داره و بهت فکر می کنه ولی جرات نداره اینو بهت بگه؛ اگر نشونه ای دیدی بدون که پشتش حرف‌های زیادی هست.

متولدین آبان : آدم گاهی به پشت سپری می ره که اونو از همه مشکلات اطراف محافظت می کنه. اما وقتی پشت این سپر هستی، الزاما امن نیستی. مشکلاتی اطرافت هست که بهشون نسبتا بی توجه هستی ولی متاسفانه اون مشکلات تو رو می بینن و اگر باهاشون به موقع درگیر نشی، حمله بدی خواهند کرد. مرکوری داره شروع به حرکت در جهت مخالف می کنه و این تصور برات به وجود می یاد که شرایط فعلی برای همیشه ادامه خواهد داشت. اگر عاشقی بدون که نگه داشتنش نیاز به فعالیت داره و اگر در شرایط عاشقانه نیستی بدون که روزی نه چندان دور پیش خواهد اومد. روز چهارشنبه و پنجشنبه منتظر یک خبر خوب باش که شاید اول کوچیک باشه ولی حسابی خوشحالت خواهد کرد.

متولدین آذر : پول الزاما خوشبختی نمی یاره ولی شکی نیست که آدم ترجیح می ده حتی اگر بدبخته حداقل پولدار باشه و موضوعات مالی توی زندگی فعلی تو دارن پر رنگ تر می شن. برای خرید یا اجاره چیزی فکر می کنی اما اون چیزی که مد نظرته از بودجه‌ات خارجه یا داری در مورد یک موضوع پولی تصمیم می گیری و عددها با هم نمی خونن. راه حل یا صبر است یا تلاش بیشتر یا کم کردن توقعات و طبق گفته‌های طالع این هفته‌ات و توجه به عقب رفتن مرکوری توی آسمون، صبر روش بهتریه. زمان رو می تونی توی ذهنت متوقف کنی و چند وقت دیگه دوباره به همین خواسته برگردی. خوشبختانه بین دوشنبه تا چهارشنبه خورشید در بالای برج فلکی تو است و می تونی از این موقعیت برای تقویت یک ارتباط عاطفی استفاده کنی.

متولدین دی : عدم تحمل آدم‌های زیادی احساساتی یا شلوغ پلوغ ممکنه برات دردسری بیشتر از اون چیزی که ارزشش رو داره درست کنه. خودت رو کنترل کن و با آدم‌ها خشن نباش. اگر به هدفی که داشتی نرسیدی خودت رو سرزنش نکن و بدون که گاهی عوض کردن هدف معنی اش الزاما شکست نیست و خب حتی اگر هم باشه، به هرحال آدم‌ها گاهی شکست می خورن. روز دوشنبه مرکوری شروع به حرکت معکوس می کنه و این تغییری است در روابط عاطفی تو. صحبتی نه چندان مطبوع در پیشه ولی ازش فرار نکن. هر چقدر زودتر انجامش بدی زودتر هم دوران ناراحتی‌اش به سر می رسه. پنجشنبه و جمعه آرامش خوبی رو با پارتنر یا یک دوست تجربه خواهی کرد – اگر این موقعیت پیش اومد سعی کنین از آرامش خونه لذت ببرین بدون اینکه خودتون رو درگیر پیچیدگی‌های بیرون کنین.

متولدین بهمن : به جای زور زدن برای پیشرفت، نقشت رو بپذیر و توش خوب باش تا دیده بشی و پیشرفت خود به خود اتفاق خواهد افتاد. به جای تقلب بهتره آدم خوب درس بخونه و البته کسی که خوب درس خونده، می تونه وقتی لازمه تقلب‌های کوچیکی هم بکنه و کسی متوجه نخواهد شد. اگر رابطه ای عاطفی داره تو رو از اهداف دیگه زندگی (مثلا درس یا کار) دور می کنه بدون که اون رابطه ، رابطه درستی نیست. عشق باید پیش برنده باشه نه نگه دارنده. آخر هفته برات استراحت کافی پیش بینی نمی شه و احتمالا شلوغ خواهی گذروندش. شنبه ماه و مریخ در یک قرار می گیرن و اصلا دور از ذهن نیست که یک خبر ناراحت کننده بگیری که واقعی نباشه. در این هفته حتما اخبار رو قبل از باور کردن، بررسی کن.

متولدین اسفند : باور کردن خودت فواید خیلی زیادی داره چون آدم نمی تونه همیشه به کمک بقیه امیدوار باشه. در موقعیتی که انتظار نداری، کسی از کمک کردن دست می کشه و این باعث یک ناراحتی کوتاه مدت می شه. تغییری توی روابط عاطفی دیده می شه که نتیجه‌اش رشد تو است. از همین امروز (دوشنبه) مرکوری شروع به حرکت معکوس می‌کنه و نتیجه این توی چارت تو سه هفته عدم تفاهم است. چیزی که باید بهش توجه کنی اینه که اگر درطول سه هفته آینده استرس خاصی رو در زندگی عاطفی‌ات تجربه کردی بدونی که ماندگار نیست و برای هر تصمیم جدی باید حداقل تا ۱۹ آبان صبر کنی.
  پاسخ