امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طب سوزنی
(۰۵-۰۸-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ)aysa9191 نوشته:  
(۰۴-۰۸-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ)ساری گلی نوشته:  دختر عموم با طب سوزنی 20 کیلو کم کرد فقط عوارضش ریزش موی.
برای لاغرها هم درمان داره .
وخیلی بیماری ها.

عزیزم میشه اسم و ادرس دکتر رو هم بگی.

خانمی ما مشهد زندگی میکنیم . حالا اگه به دردت میخوره اسم دکتر را بگم؟
پاسخ }
(۰۵-۰۸-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ)FIRIHA نوشته:  ممنون از اطلاعاتت. عزيزم شما ازدواج كردي؟!
سلام .بله ازدواج کردم.چرا این سوال را کردی؟DunnofDunnof
پاسخ }
من تو 12جلسه در طول یک ماه 8تا کم کردم بعد از 12جلسه پشت سر هم حدود چند ماه یک جلسه در هفته طب سوزنی رفتم که اون موقع رژیم ول کردم به امتحان هام خورد و بعدش ماه رمضون حدود 2کیلو بیشتر کم نکردم البته نا مرتب هم میرفتم کلا شد حدود 10کیلو.خیلی راحت میشه با طب سوزنی لاغر شد چون هم سوخت و ساز بدن میره بالا هم اشتها خیلی کم میشه.من خودم این یه ماهو مرخصی دادم به خودم از ماه دیگه یه 12 جلسه دیگه میرم.اون اولاش که میرفتم جلسه ای 18500 بود بعد شد 22500الان اگه بیشتر شده خبر ندارم.بیمه هم تقبل نمیکنه پول سوزن و چسب گوش هم جدا باید بدی.دکتر من تایید شدس استاد دانشگاه هم هستن 4سال تو چین طب سوزنی خوندن خیالتون از بابت دکتر راحت باشه مهم تر از همه خانوم هستن1 (49)اگه میخواین آدرس بهتون بدمFlowerysmile
این روزها حجم زیادی از خدا را نفس می کشم
من مقدس شده ام
و شاید به پایان زندگی ققنوس رسیده ام
دلم برای پروانه های آبی کوچک تنگ می شود وقتی در امتداد کودکی دلتنگم
کسی مرا نخواهد فهمید
مرا زمستان با خود برده است گویا ....
پاسخ }
البته خانوم دکتر الان رفتن یه کنگره پزشکی تو آمریکا هفته دیگه برمیگردنDreamyeyesf
من مقدس شده ام
کسی مرا نخواهد فهمید
پاسخ }
(۰۵-۰۸-۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ)setare_69m نوشته:  من تو 12جلسه در طول یک ماه 8تا کم کردم بعد از 12جلسه پشت سر هم حدود چند ماه یک جلسه در هفته طب سوزنی رفتم که اون موقع رژیم ول کردم به امتحان هام خورد و بعدش ماه رمضون حدود 2کیلو بیشتر کم نکردم البته نا مرتب هم میرفتم کلا شد حدود 10کیلو.خیلی راحت میشه با طب سوزنی لاغر شد چون هم سوخت و ساز بدن میره بالا هم اشتها خیلی کم میشه.من خودم این یه ماهو مرخصی دادم به خودم از ماه دیگه یه 12 جلسه دیگه میرم.اون اولاش که میرفتم جلسه ای 18500 بود بعد شد 22500الان اگه بیشتر شده خبر ندارم.بیمه هم تقبل نمیکنه پول سوزن و چسب گوش هم جدا باید بدی.دکتر من تایید شدس استاد دانشگاه هم هستن 4سال تو چین طب سوزنی خوندن خیالتون از بابت دکتر راحت باشه مهم تر از همه خانوم هستن1 (49)اگه میخواین آدرس بهتون بدمFlowerysmile

اره عزیزم حتما میخوامشWavesmile.اگه دوست داری اینجا یا توی پیام خصوصی بهم بگو .
Flowerysmile(1782)Dreamyeyesf
منشی ش که وقت میده واسه بعدا؟
بعضي "درها " براي هميشه بسته ميشن .بعضي ها توي جاي هاي غيرمنتظره اي باز ميشن ...
پاسخ }
(۰۵-۰۸-۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ب.ظ)ساری گل نوشته:  
(۰۵-۰۸-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ)aysa9191 نوشته:  
(۰۴-۰۸-۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ)ساری گلی نوشته:  دختر عموم با طب سوزنی 20 کیلو کم کرد فقط عوارضش ریزش موی.
برای لاغرها هم درمان داره .
وخیلی بیماری ها.

عزیزم میشه اسم و ادرس دکتر رو هم بگی.

خانمی ما مشهد زندگی میکنیم . حالا اگه به دردت میخوره اسم دکتر را بگم؟
نه گلم .من تهرانم.مرسی(1782)
بعضي "درها " براي هميشه بسته ميشن .بعضي ها توي جاي هاي غيرمنتظره اي باز ميشن ...
پاسخ }
(۰۵-۰۸-۱۳۹۱, ۰۳:۲۵ ب.ظ)setare_69m نوشته:  البته خانوم دکتر الان رفتن یه کنگره پزشکی تو آمریکا هفته دیگه برمیگردنDreamyeyesf

راستی پوستت تغیری کرد ؟یعنی واسه شلی پوست چطوره؟ اونجا کسی برای صورتش هم
طب سوزنی انجام میداد؟
چون شنیدم فوق العاده است برای لیفت صورت و رفع جوش و غیره..
پاسخ }
نه پوستم تغییر نکرد نمیدونم عزیزم Hanghead
من مقدس شده ام
کسی مرا نخواهد فهمید
پاسخ }
منم واسه لاغری رفتم طب سوزنی.خانم دکتره رفته چین دورشودیده.جلسه 11 تومان.من بیشترسایزم تغییرکرد..طی 1 ماه 4 کیلوکم کردم.6 سانت سایزم کم شد.اونایی که زود وزن کم میکنن طی مدت زمان کم زودهم برگشت میکنه.1 روش لاغری دیگه هم بودکه من جای دیده نشنیده بودم میگن چن chen جلسه 60 تومن که هر 1 ماه یا 2 ماه میزد.من 1 بارامتحان کردم خیلی تغییرکردم.الیاف گیاهی 1 نوع جلبک دریایی که با سرنگ مخصوص وارد بدن کرد.اگه کسی سوال داشت پیغام خصوصی بفرستین.چون اینجامعلوم نیست ببینم یانهFlowerysmile
پاسخ }
دوستان یعنی هیچکی از تهران برای طب سوزنی اقدام نکرده ؟؟crying
پاسخ }