امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طب سوزنی
آیسا جون پرچم مشهدیا بالاسhihیه جا از تهرانیا جلو زدیمlaf
عزیزم یه کم تو نت جستجو کن (1782)
این روزها حجم زیادی از خدا را نفس می کشم
من مقدس شده ام
و شاید به پایان زندگی ققنوس رسیده ام
دلم برای پروانه های آبی کوچک تنگ می شود وقتی در امتداد کودکی دلتنگم
کسی مرا نخواهد فهمید
مرا زمستان با خود برده است گویا ....
پاسخ }
سلامFlowerysmile

خانمایی که طب سوزنی انجام دادن....
آیا همزمان با رژیم و قرص لاغری بوده؟؟؟؟؟
چون یکی از دوستام میگه هفت ماه پیش 10 جلسه پیش دکتر خضری تهران انجام داده ولی هیچ نتیجه ای نداشتهDunnofDunnof
بعضي "درها " براي هميشه بسته ميشن .بعضي ها توي جاي هاي غيرمنتظره اي باز ميشن ...
پاسخ }
قرص لاغری نه فقط رژیم غذایی(1782)
این روزها حجم زیادی از خدا را نفس می کشم
من مقدس شده ام
و شاید به پایان زندگی ققنوس رسیده ام
دلم برای پروانه های آبی کوچک تنگ می شود وقتی در امتداد کودکی دلتنگم
کسی مرا نخواهد فهمید
مرا زمستان با خود برده است گویا ....
پاسخ }
سلام Wavesmileخاله ی منم میگفت یکی از اشناهاشون از طب سوزنی خیلی راضی هستن دیگه در حدی که وقتی سرما هم میخورن میرن طب سوزنیDunnof
اگر از بهار لذت نبرید ، دچار خزان خواهید شد .ahh
پاسخ }
(۰۵-۰۸-۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ)nas-tar-an نوشته:  من هم برای درد زانو همسرم پیش دکتر متخصص مفاصل و درد های عضلانی و طب سوزنی بود رفته بودم به من پیشنهاد کرد که با طب سوزنی لاغر کنمDash2هزینه هر جلسه اش30تومانه
اما نمیدونم برم یا نه؟Dunnof

سلام نسترن جون . خواهر من از درد زانو و مفاصلش خیلی اذیته . آیا همسر شما از طب سوزنی استفاده کرد . درمان شد؟ راضی بودید؟ عزیزم میشه یکم راهنماییم کنید؟ خیلی برای خواهرم ناراحتمHanghead
[عکس: countdown.php?width=600&height=192&bg=59...married in]
Created by Wedding Favors
پاسخ }
سلام من امروز نوبت دارم برم طب سوزنی البته برای صورت میخوام برم گفتم گونه هامو و لبام برجسته بشن و یکمی خط افتاده صورتم گفتم قبل از بوتاکس از طب سوزنی کمک بگیرم اگه خوب بود که چه بهتر اگه نه که برم بوتاکس کنم بعدم پروتز لب . و اگه جواب داد برای لاغری هم برم
من مرحله مرحله خبرتون می کنم امروز ساعت 4 نوبت دارم گفت جلسه ای 30 تومن باید 10 جلسه هم برم یه روز در میان گفت البته بعد از جلسه سوم به بعد جواب می بینی Dunnof حالا دعا کنید جواب بده تا بعد برم برای لاغری (1782)(1782)(1782)
پاسخ }
سلام خانومي ميشه آدرس بدي؟
پاسخ }
(۲۶-۰۳-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ق.ظ)طاهره بانو نوشته:  سلام من امروز نوبت دارم برم طب سوزنی البته برای صورت میخوام برم گفتم گونه هامو و لبام برجسته بشن و یکمی خط افتاده صورتم گفتم قبل از بوتاکس از طب سوزنی کمک بگیرم اگه خوب بود که چه بهتر اگه نه که برم بوتاکس کنم بعدم پروتز لب . و اگه جواب داد برای لاغری هم برم
من مرحله مرحله خبرتون می کنم امروز ساعت 4 نوبت دارم گفت جلسه ای 30 تومن باید 10 جلسه هم برم یه روز در میان گفت البته بعد از جلسه سوم به بعد جواب می بینی Dunnof حالا دعا کنید جواب بده تا بعد برم برای لاغری (1782)(1782)(1782)
پاسخ }
(۱۰-۰۴-۱۳۹۲, ۰۷:۱۳ ق.ظ)azamii نوشته:  
(۲۶-۰۳-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ق.ظ)طاهره بانو نوشته:  سلام من امروز نوبت دارم برم طب سوزنی البته برای صورت میخوام برم گفتم گونه هامو و لبام برجسته بشن و یکمی خط افتاده صورتم گفتم قبل از بوتاکس از طب سوزنی کمک بگیرم اگه خوب بود که چه بهتر اگه نه که برم بوتاکس کنم بعدم پروتز لب . و اگه جواب داد برای لاغری هم برم

سلام عزیزم کرمانشاه روبروی هتل راه کربلا کنار داروخانه تربتی دکتر مهرداد کاظم زاده یا نژاد قشنگ معلوم من برا صورتم یه 5 جلسه ای رفتم خط پیشانیم خیلی عالی شده ولی لبام هنوز خوب بزرگ نشده
برا لاغری هم راضی بود قشنگ سایز کم کردم بودن رژیم ولی جلسه پنجم کات گوت انجام دادم خیلی ترسیده بودم و احساس کردم درد داره ولی نه درد داشت نه اذیت شدم امروز روز دوم کات گوتم هست تا ببینم با کات گوت چقدر کم می کنم
پاسخ }
Wavesmileسلاااام
منم رفتم سراغ طب سوزنیdancy
پیش آقای دکتر علی اعتمادی توی آمادگاه مجتمع پاژند
فعلا آزمایش و سونوگرافی دارم تا برم واسه جلسه اول

واسه کات گوت 300 تا 350 قیمت دادهDash2
ولی سلامتی بیشتر از اینا می ارزهSwear
پاسخ }