تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طریقه درست کردن موم جهت اپلاسیون
Khelpcenter 
شکر 1 پیمانه یا همون لیوان خودمون
آبلیمو 1 ق غ

شکر را توی ظرف مورد نظر بریزید بزارید روی حرارت ملایم تا کم کم آب بشه و تغییر رنگ بده
هنگام اب شدن شکر ترجیحا هم نزنید چون گولوله گولوله میشه
وقتی که شکر آب شد و به رنگ عسلی در اومد آبلیمو را اضاف کنید و سریع هم بزنید و زیر گاز را خاموش کنید
بزارید مواد خنک بشه حداقل 2 ساعت
دوباره مواد را گرم کنید و بستگی به چسبندگی مواد میتونید اندازه یه ته استکان آب اضاف کنید

مادر حلالم کن.....................
پاسخ }
سلام من بدنم حساس و پر موcryingDash2
میخوام موم بندازم چیرو پیشنهاد میدین؟؟؟؟Dunnof
پاسخ }
(۱۲-۰۹-۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ)samira2009 نوشته:  من یک نوع موم از قشم خریدم که بهش میگفت موم شکری و گفت خانمهای عرب استفاده میکنند.شما میدانید چطور باید استفاده کنم؟

خانمی این موم ها با اسم موم عربی متداوله و باید توی دستت هی ورزش بدی.با دو تا دستت و سر انگشتات سعی کن توی دستات جا به جا کنی.از حالت سفتی در میاد و نرم میشه.اون موقع تو محل موردنظر در جهت رویش مو میزنی رو پوست.بعد به طور مایل و نه عمود از روی پوست میکنیش.یکم مهارت میخواد.اگه ماهر نباشی رو پوست می خوابه و شل میشه و باز باید جون بدی با مو کنده شه hih
پاسخ }
خانوما من چندبار از این مومهای اماده گرفتم ولی بلد نشدم باهاش کا کنم کسی تصویری میتونه کمکم کنه؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۷-۰۵-۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ق.ظ)nafasam-a نوشته:  Wavesmileمن موم رو اینجوری درست میکنم:
1ونیم لیوان شکر با یه لیوان اب روحرارت میزارم وقتی رنگش شروع به زردی کرد 2 قاشق ابلیمو داخلش میریزم و یه کم دیگه هم میزنم و زیر اجاقو خاموش میکنم.بعد وقتی گرمه توی ظرف بلاستیک دربسته میزارمش تو یخچال.
من همیشه با این دستور برا 3 بارم خوبه.
هر وقت خواستم استفاده کنم اونو میزارم توی ظرفی که قبلا ابشو جوش کردم.
خیلی عالی میشه حتما امتحان کنینFlowerysmile(1782)

عزیزم مومی درست میکنید سفتیش چه جوریه ؟
پاسخ }
[nafasam-a عزیز...
چجوری روی پوست میذاری و چه مدت زمان؟؟!!
پاسخ }
(۰۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ)fm.fazeli نوشته:  سلام دوستای گلم
من تاحالا از موم استفاده نکردم میشه یه توضیحی درباره روش استفاده اش بگید؟Dunnof

سلام گلم
اول با کمک سشوار یاهر چیز دیگه که گرمش کنه موم رو نرم میکنی بعد با کمک کاردکی که توی بسته هست موم رو روی قسمت مورد نظر میمالیم و با یه پارچه در قطعات کوچیک (من از پارچه استفاده کردم ولی یه نفر می گفت از کاغذ استفاده کرده من تا حال امتحان نکردم) روش میزاریم، باید در راستای موها باشه و یه دفعه میکَنیم اگه آهسته باشه جواب نمیده.
با تمام وجود گناه کردیم اما نه نعمت هایش را از ما گرفت نه گناهانمان را فاش کرد.
بیندیش اگر اطاعتش کنیم چه می کند؟
پاسخ }
منم از کاغذ استفاذه میکنم دوستان با موم آماده کنز hih
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام دوستان . من استفاده می کنم خیلی راضیم.
موم آماده و تو یه ظرف مخصوصی که برای این کار کنار گذاشتم میریزم و میزارم روی حرارت غیر مستقیم (روی کتری در حال جوش میذارم) بعد که آب شد با کاردکی که داره جهت رویش مو میکشیم رو پوست . بعد پارچه نخی و میذاریم روش و بعد 5ثانیه برخلاف جهت رویش میکنیم . همین خیلی راحته .
برخیز وبیا بتا برای دل ما
حل کن به جمال خویشتن مشکل ما
یک کوزه شراب تا بهم نوش کنیم
زان پیش که کوزه ها کنند از گل ما
http://www.khanoomgol.com/images/smile03...shape2.gif
پاسخ }
سلام دوستان Wavesmile. من استفاده می کنم خیلی راضیم.
موم آماده و تو یه ظرف مخصوصی که برای این کار کنار گذاشتم میریزم و میزارم روی حرارت غیر مستقیم (روی کتری در حال جوش میذارم) بعد که آب شد با کاردکی که داره جهت رویش مو میکشیم رو پوست . بعد پارچه نخی و میذاریم روش و بعد 5ثانیه برخلاف جهت رویش میکنیم . به همین راحتیDunnof
برخیز وبیا بتا برای دل ما
حل کن به جمال خویشتن مشکل ما
یک کوزه شراب تا بهم نوش کنیم
زان پیش که کوزه ها کنند از گل ما
http://www.khanoomgol.com/images/smile03...shape2.gif
پاسخ }