تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طریقه نگهداری حبوبات
Flowerysmile
من حبوباتم رو داخل این ظرفهای پلاستیکی نگهداری میکنم که درشان زیاد محکم نیست و هوا وارد آن میشود . در مقاله ای خواندم که برای نگهداری حبوبات باید در ظرف طوری باشد که اصلا هوایی وارد آن نشود . لطفا اگه اطلاعاتی در این باره دارید اینجا مطرح کنید و بگید اگه حبوبات در معرض هوا باشند چی میشه ؟
[عکس: 20130818110859_IMG_0610.JPG]
( به یاد داشته باش که امروز طلوع دیگری ندارد )(1782)
پاسخ }
عزیزم میتونی پارچه نخی رنگی بگیری وروی ظرفات بزاری بعد سرش رو ببندی..
دنیا پر از تباهی هاست نه به خاطر وجود ادم های بد
بلکه به خاطر سکوت ادم های خوب
پاسخ }
مامان من تازگيا يه راه جديد كشف كردهhih

همه حبوبات رو پاك ميكنه و تميز ميكنه و ميريزه تو بطري هاي نوشابه اي هرچقدر بمونه هم اصلا حشره نميزنه خراب هم نميشه.

تازه همه برنجهامون هم (البته چون برنج محلي هست و امكان حشره زدن داره) پاك كرده و داخل همين بطري هاي نوشابه ريخته و نگهداري ميكنه.

راه ساده و مقرون به صرفه اي هست فقط يه نكته داره بطري نوشابه بايد تمييييييز شسته شده باشه و كاملا خشكه خشك شده باشه بعد استفاده كنيد.

اميدوارم اين تجريبات به دردتون بخورهhih
پاسخ }
مامان من اضافه حبوبات رو که تو ظرفاشون جا نمیشه تو بطری آبمعدنی میریزه و درش رو محکم میبنده تازه کم جا هم هستش
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
اگه در ظرفات محکم نباشه ممکنه حبوباتت حشره بزنه مامان من به بعضی از حبوبات مثله برنج نمک اضافه میکنه به بعضی دیگه هم چن تا حبه سیر با پوستش اضافه میکنه که اصلا حشره نمیزنه
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=56...married in]
پاسخ }
سلام مامان من حبوبات رو توی کیسه های پارچه ای نگه داری میکنه اصلا حشره نمیزنه Veiledsmile2منم حبوباتامو میذارم تو فریزر hih
پاسخ }
منم حبوباتم رو داخلش نمک میریزم
که از حشره زدن جلوگیری میکنه
پاسخ }
دوستان شما سبزی خشک را در کجا وبرای اینکه بو سبزی ها نرود چه کار می کنی ودر کجا نگه داری می نمایید ؟
حذف تصویر به علت سایز نامناسب برای امضا
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
برای خشک کردن سبزی میگن بهتره تو سایه خشک شه و اینکه من شنیدم سبزیهای خشک شده که معطر هستند رو بهتره توی فریزر نگهداری کنیم
[عکس: 20140127185951_483971_398061756917096_1949325695_nm.jpg]
پاسخ }
سلام خانوم گلا منم داخل شیشه حبوباتم نمک می ریزم سبزی خشک هم داخل شیشه های حبوبات میریزم تا یک سال هم تازه می مونه
خدایا ....
ساده از خطا هایم بگذر !
همانگونه که ساده از آرزوهایم گذشتی ... !!!
پاسخ }