خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
تور رایگان' کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طریقه چروک دایم کردن شال و پارچه هامون

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 18

Package_favorite طریقه چروک دایم کردن شال و پارچه هامون
سلام دوستای خوبم اگر لباس یا شالی دارید که ازش خسته شدید و میخواید مدلش رو عوض کنید راحت می تونید اونارو دقیقا مثل مدلهای چروک توی بازار در ارید.

اول باید شال یا لباس یا پارچه تونو روی قالی پهن کنید در راستااز یک سمت ان شروع می کنید به جمع کردن پارچه بین انگشتاتون تا به انتهای پارچه برسید بعد همینطوری که پارچه را محکم نگه داشتین با یه نخ اصلاح شروع میکنید دور پارچه چروک شده تاب دادن محکم ببندید این کار را تا اخر شالتون انجام بدین تا شالتون شکل یک مار باریک در بیاد که دور بدنش با نخ تابیده شده سپس این مار رو مچاله کنید دو باره به نخ محکم ببندید تا اندازه یک مشتتون بشه اونو توی یه ظرف رویی یا استیل گذاشته .زود پزتونو دو لیوان اب بریزید و طرف رو توی زود پز بزارید اما اب توی ظرف که شال توشه نره.دره زود پز رو ببندین و 30 تا 45 دقیقه روی حرارت متوسط گاز بگذارید.سپس شال رو از توی زود پز در بیارین و تا فردا تو حیاط بزارید سپس نخهای دور اون رو باز کنید می بینید شالتون چقدر زیبا چروک شده اصلا هم چروکاش با شستن باز نمی شه.انجام بدین و نتیجه شو خبر بدینو سوال داشتین من در خدمتم
۱-۶-۱۳۹۱, ۰۲:۴۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
8 کاربر از نسیم91 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
dream girl, 6 دی, mami marzieh, آرامش دل, za.ka, Atefe joon, tara57, سلماز بانو

مدال ها

ارسال: #2
RE: طریقه چروک دایم کردن شال و پارچه هامون
من با این روش بالاتنه یه لباسمو قبل برش چروک کردم خیلی خوب شده البته با اتو صاف میشه. یعد از چروک زیرش لایی حریر گذاشتم که ثابت بشه . واسه شال احتیاجی به لایی نیست چون شال چروک که اتو نمی کنیمhih
۱۵-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از hakime به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon, ati.raz, الهه ی بارون
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 53

منم قبلا یه پارچه رو اینجوری چروک کردم مثل لباسای بیرون شد البته با اتو باز میشه خب شالهای چروک اماده ای هم که از بیرون میخریم هم با اتو باز میشن ......ولی برای اتو کردن لباسای چروک طوری که چروکاش باز نشه باید اول حسابی شال رو پیچوند و اون موقع اتو رو گذاشت روش اینطوری چروک های باز شدش هم دوباره ایجاد میشه در ضمن من شالهای چروکم رو میتابونم و همونطوری ثابتش میکنم و میذارمش تو کمد تا چروکاشون باز نشه و ثابت بمونهFlowerysmile
امضای سالاری
:من بنده ان دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم
۱۶-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از سالاری به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رز ایده آل, Atefe joon
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

سلام یه روش دیگه ام هست برای شال یا پارچه های خیلی ظریف ونازک اینکه مچالشون کنید ودور یه بطری شیشه ای بپیچیدوبعد نخ بپیچید دورش وتوی بطری رو از آب جوش پر کنید ومرتب این کار رو ادامه بدید تا پارچه وشال چروک بشه1 (49)[/size]
۵-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
4 کاربر از سایدا جون به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon, هداجون, نینا, مهتاب خاتون
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 292

ارسال: #5
(۲۵-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ عصر)juddy abbut نوشته شده توسط:  سلام.پارچه هاي حريرو بپيچونيد وداخل زودپز به مدت يك ساعت بپزيد چروك ميشهlaf

به نظرم نباید با آب در تماس باشه باید توی آبکش استیل بذاریم بعد بذاریم توی زود پز بپزه
۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از mariyan به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon

تبلیغات

کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

میشه عکس آموزشی این کار رو بذارید؟Flowerysmile
۷-۶-۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد