تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 2.93 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ظروف نگه داری مواد غذایی،ظروف فریزی
بحث و تبادل نظر در مورد انواع ظروف نگه داری مواد غذایی،ظروف فریزی فقط در این تاپیک
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
سلام دوستان. در مورد ظرف غذایی که بشه باهاش غذا رو به محل کار ببریم و غذا رو توش بتونیم گرم کنیم راهنمایی می خوام. من واسه همسرم یه ظرف غذا گرفته بودم ظاهرش شبیه استیله ولی استیل نیست چون الان بعد یه مدت سیاه شده. نمیدونم چه جنسی بگیرم که موندن غذا توش ضرر نداشته باشده در عین حال قابل گرم کردن روی گاز هم باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین؟ اگر لطف کنین و عکس ظرف غذاهایی رو هم که دارین بذارین کمک بزرگی بهم می کنین؟
البته اگر جای سوالم درست نیست مدیران لطف کنن بگن تا پاکش کنم.
ما زنده به آنیم که آرام نمانیم
پاسخ }
نمیدونم فاطمه جون،من 3دست دارم ولی هنوز خونه خودم نیستم که تجربه ای داشته باشم!
اما دیدم که ظروف در دار شیشه ای، جنس پیرکس رو رو گازهم میشه گذاشت و غذا موندن هم توش هیچ ضرری نداره. از اینایی که درش آبیه.
[عکس: 14gjn98dpr.png]
منطقه زندگیت مهم نیسـت
منطق زندگیت مهمــــــــــــه
اهل کجابودنت مهم نیسـت
اهل و به جابودنت مهمـــــه
پاسخ }
سللللللووم Wavesmile
برای توی فریزر چند تا ظروف فریزری بگیرم و چه مدلی شو؟؟Dunnof
چون مدلای مربعی مستطیلی و چهارخونه داره...
نمیدونم چند تا و برای چیا بخرم؟؟
ظروف یک بار مصرف چی ؟؟
برای جهاز میخوام!
[عکس: 14gjn98dpr.png]
منطقه زندگیت مهم نیسـت
منطق زندگیت مهمــــــــــــه
اهل کجابودنت مهم نیسـت
اهل و به جابودنت مهمـــــه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
سلام من این ظروف نگهداری مواد غذایی و دارم تقریبا 1 سال پیش گرفتم 21800 ولی الان نزدیک 40000 شده سبک و شیکه و ساخت کره ست و توی ماکروفر و فریزر هم میشه استفاده کرد ولی شعله مستقیم نیست[عکس: 20130302132717_112.JPG]
اینم قابلمه پیرکسم که ساخت ترکیه ست و فروشنده میگفت شعله مستقیمه ولی من هنوز امتحانش نکردم توی جهازمه قیمتش هم کاملا مناسبه من 2 سایز گرفتم . 3 تا سایزش با هم 30000 میشه
[عکس: 20130302133020_3.JPG]
[عکس: 20130115213326_99815030555773581919.jpg]
پاسخ }
(۰۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ)nah@l نوشته:  سللللللووم Wavesmile
برای توی فریزر چند تا ظروف فریزری بگیرم و چه مدلی شو؟؟Dunnof
چون مدلای مربعی مستطیلی و چهارخونه داره...
نمیدونم چند تا و برای چیا بخرم؟؟
ظروف یک بار مصرف چی ؟؟
برای جهاز میخوام!

سلام نهال جان چهار خونه ای بدرد گوشت و سبزی سرخ شده 2نفره و مستطیلی هاش هم بدرد بادمجون لو بیا و اگه خواستی مرغ و ماهی البته به اندازه 2نفر میشه 2وعده جاسازی کرد تعداد ش هم بسته به میزان مواد غذایی که قراره تو یخچالت بذاری داره در هر صورت هر چی میخری مبارکت باشه 1 (111)
پاسخ }