امتیاز موضوع:
  • 20 رای - 3.05 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عبدالرضا اكبري :مردي كه سارقين تهران امانش نمي‌دهند!
#1
Package_favorite 
عبدالرضا اكبري از بازيگراني است كه در تئاتر، تلويزيون و سينما نقش‌آفريني كرده‌ است. وي متولد 1332 و داراي مدرك ديپلم در رشته تجربي است.

شروع فعاليت اكبري در تئاتر ‌سال 1347 بوده‌است. وي كار خود را در نمايش‌هاي تلويزيوني از سال 1359 شروع كرد و در سال 1363 با بازي در فيلم سينمايي «دوله تو» ساخته رحيم رحيمي‌پور، به عالم سينما قدم گذاشت. وي يكي از بازيگران نقش اصلي در فيلم فرزند صبح است كه هنوز به مرحله پخش نرسيده‌.

او مي‌گويد: درست سالي 3 بار دزدهاي تهران ماشين‌ام را مي‌زنند. اغراق نمي‌كنم. آخرين بار 3 ماه پيش بود....

خانه‌ام در جنت‌آباد است، آخر شب رسيدم خانه، خسته بودم و كلافه، برق ماشين خراب شد و كلي از وقت آن روزم را هدر داد... خواستم وارد پاركينگ شوم كه ديدم يكي از همسايه‌ها ماشين‌اش را جاي ماشين من گذاشته، تصميم گرفتم ماشينم را تنبيه كنم و آن را در خيابان پارك كردم.... نمي‌دانستم صبح خودم تاوانش را مي‌بينم.

اكبري ادامه داد: صبح زود از پنجره نگاهي به ماشينم كردم... سر جايش بود و به ظاهر سالم، لبخندي زدم و با خيال راحت صبحانه‌ام را خوردم... بايد مي‌رفتم پي كار، از ساختمان خارج شدم و به ماشين رسيدم، كليد را توي قفل چرخاندم، باز شد، سوار شدم، هيچ وقت شيشه جلوي ماشينم اين قدر تميز نبود... به خودم آفرين گفتم... داشبورد را باز كردم تا پنل ضبط را سرجايش بگذارم، نبود! دست كردم زير صندلي مداركم را بردارم، نبود! به شيشه جلوي ماشين دست زدم، نبود!

رفتم سراغ صندوق عقب و زاپاس را بردارم، نبود! آقاي دزد، شب گذشته، علاوه بر سرقت تمام وسايل، شيشه جلوي ماشين را هم با خودش برده بود.... هنوز هم نفهميدم شيشه جلوي ماشين من به چه درد دزدها خورده است!
جام جم

گردآوری : گروه اینترنتی نیک صالحی
پاسخ }