امتیاز موضوع:
  • 14 رای - 3.29 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عجيب‌ترين مشاغل دنيا
#1
Restart-1 
تهران امروز: بهترين شغل دنيا چه ويژگي‌هايي بايد داشته باشد؟ نمونه‌اي از جالب ترين شغل‌هاي دنيا از اين قرار است:


1 -سرپرست جزیره پارادایز
بن سوتحال 34 ساله در رقابت وبلاگ نویسی در مورد جزیره همیلتون منطقه ریف برییر شرکت کرد و توانست بر 35000 نفری که از سراسر جهان برای به دست آوردن این شغل درخواست داده بودند غلبه کرده و این شغل را به دست آورد. وی با قرار داری 111 هزار دلاری برای شش ماه به مدیریت یک جزیره گرمسیری استرالیایی برگزیده شد. او به صورت مجانی در یک ویلای سه خوابه با استخر و تمامی امکانات در این جزیره ساکن است.


2 -آزمايش كننده تخت های لوکس
یک دانشجو دانشگاه بیرمنگام دل انگيزترين سوغاتي دنيا را دارند. دراز کشیدن و خوابیدن روی تخت تقریبا برای هیچ‌کس کار مشکلی نیست. این فرد انتخاب شده تا تخت خواب های لوکس را برای یک ماه مورد آزمایش قرار دهد و برای این کار دستمزد دریافت کند. روزین مدیگان 22 ساله برای خوابیدن روی این تخت خوابها و امتحان هر روزه آنها ماهانه هزار پوند از طراحان این تخت خواب ها دریافت می کند.


3 -آزمايش كننده سر سره های آبی
تمام پشت میزنشین ها به تامی لینچ که فقط امسال براي كارش 42 هزار کیلومتر سفر کرده و سرسره های آبی را مورد آزمایش قرار داده، حسادت می کنند. لینچ 29 ساله به عنوان آزمايش كننده سرسره های آبی با سرعت و ارتفاع متوسط كار مي كند تا تمام جنبه‌های ایمنی آنها را مورد بررسی قرار دهد. لینچ در سال 2008 سرسره های آبی این شرکت در شهر بازی های مراکش، مصر، ترکیه، یونان، جمهوری دومینکن و مکزیکو را مورد بازدید قرار داده است.


4 - آزمايش كننده آبنبات
یکی دیگر از شيرين ترين شغل های دنیا كاري است كه هری ویلشر انجام مي دهد. اين پسر 12 ساله به عنوان آزمايش كننده ارشد در یک کارخانه آبنبات و شیرینی مشغول به کار است. کار او این است که محصولات جدیدی که با دستور پخت کاملا محرمانه آماده شده اند را مورد امتحان قرار دهد. شرکت های بزرگ شکلات سازی کارت های اعتباری مختلفی در اختیار این آزمايش كننده نوجوان قرار داده اند تا بتواند هزینه های خود را تامین کند.


5 - مدیر شادی یک موزه
پسر شش ساله ای که قصد دارد مدیر موزه ملی راه آهن نیویورک شود فعلا به عنوان مدیر شادی، شغلی برای خود دست و پا کرده است. او یک نامه دستنویس به اداره «درخواست مشاغل نوشت» تا اين شغل را به دست بياورد : «من تنها شش سال دارم اما فکر می کنم می توانم این شغل را داشته باشم. من یک قطار برقی دارم و همزمان توانایی کنترل و هدایت دو قطار را دارم.» مسئولین که به شدت تحت تاثیر این نامه قرار گرفته بودند با افتخار سم را به عنوان مدیر شادی موزه انتخاب کردند.
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }