تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 41 رای - 2.59 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عروس خانوما مهریه تون چقدره؟
313 تا سکه اینه و قران و انگشتر 5 تن ال عبا و فکر کنم نبات هم داشت زیاد یادم نیسangelicHanghead
پاسخ }
:من مهریه ام رو خودم تعیین کردم همه هم موافق بودن!!!!!
621 سکه !! براش دلیل هم داشتم!
6 بخاطر ماه تولدم (شهریور) 21 هم روز تولدمه
به همین سادگیlaflaf Loveshower:congratualtions:
[عکس: 1a98fd0t2ye2a.png][/img]
پاسخ }
سلام - مهریه من 300 تا سکه و نصف خونه هست . البته پیشنهاد من بود بقیه هم پذیرفتن .Cancan
پاسخ }
سلام مال من به اندازه تاريخ تولدمه 1357
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
شوشو گفت 700 اما من خل شدمو کردم 600 و سفر حج .مهم دوست داشتن نه این اعدادو ارقام کذاییی
پاسخ }
Ksmiletris 
مهریه من 214 تا سکه اول بابا اینا گفتن زیر 800 پایین نمیاییم ولی نمیدونم چی شد بابام به 214 تا سکه راضی شدfak فک کنم ترسید تو خونه بمونم بترشمsweep اما اصلا از مهریم راضی نیستم ولی همین مقدار برا تهدید شوشوم کافی بودSwear که بشونمش سر زندگیش و دست از دخ.......... بازی برداره :5pow:
آه...........قبل از اینکه در اشک غرقه شوم چیزی بگو
پاسخ }
متاسفانه به دلیل نادیده گرفتن حق زن در قانون، خانواده ها از مهریه به عنوان پشتوانه ای برای دختران خود استفاده می کنند. اما گاهی این مهریه هم نمی تواند پشتوانه درستی برای خانمها بشه. شاید فعلا تنها جایگزین مهریه اضافه کردن شروط ضمن عقد باشه. شروطی مثل حق طلاق، تقسیم دارایی در صورت طلاق، خروج از کشور، تحصیل ، کار، حضانت فرزند و... البته با این شروط نمی شود کسی را که به زندگی خود متعهد نیست در زنگی نگه داشت ( راستش فکر می کنم که کسی که از ترس اجرای مهریه کاری نکنه یا سرش به زندگیش گرم بشه لیاقت نداره باهاش زندگی کنم)
چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
پاسخ }
مهریه من قرآن مجید+ 1367 سکه (تاریخ تولد خودمه) + 1366 شاخه گل رز (تاریخ تولد شوهرمه) + آب زمزم (سفرحج) + آیینه شمعدان .
پیشنهاد خودم بود و پدرشوهرم نخونده گفت صلوات بفرستینو قبول کردن ! باباوعموم اینا دست به دهن مونده بودن؛ بعدها پدرشوهرم گفت ما اومده بودیم که تورو عروس خودمون کنیم هرچی میگفتی احترام میذاشتیموقبول می کردیم !!!!
1172 سال است که یک مرد منتظر 313 مرد است ؛ چقدر مرد شدن زمان می برد !
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من تایپیک هاتون رو که می خوندم خیلی تعجب کردم چرا برای بعضیاتون این قدر مهمه که مهرتون روکم گذاشتن بابا بیخیال کی با مهر زیاد خوشبخت می شه مهم مهری است که شما وهمسرتون به هم دارین .زندگی خیلی پیچیده است اگه خدای ناکرده مشکلی پیش بیاد مهریه زیاد نمی تونه مانع شکست اون زندگی بشه .ازقدیم هم گفتن مهریه رو کی داده کی گرفته بااین گرونی سکه دیگه عمرا کسی بتونه مهریه بپردازه .
مهرمنم 314تاسکه+یک جلد قران+یک دست آیینه وشمعدان نقره
انشالله که همتون خوشبخت باشید
آرزویی بکن... گوشهای خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه...

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش، بزرگترین آرزوی تو باشد!!!
پاسخ }
من مهریمو به تعداد یارای امام زمان گذاشتم یعنی 313 که آقا داماد 12 تای دیگه اضافه کرد که شد 327 + 313 تا شاخه گل نرگس+حج +آینه و شمعدان.منم با صنم جون کاملا موافقم.Clap
[عکس: 20141126102957__.jpg]
پاسخ }