تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 41 رای - 2.59 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عروس خانوما مهریه تون چقدره؟
من مهریم به پیشنهاد خودم 313به تعداد یارای امام زمان گفتم ولی شوشوم گفت 315 اسم ابجد حضرت رقیه و من هم قبول کردم و خیلی خیلد از زندگیم راضی هستم در صورتی که خونه هم نداریم طبقه پایین خونه مادر شوهرم زندگی می کنیم و هیچ مشکلی هم نداریم
آخه هم من اونارو دوست دارم هم اونا من خیلی دوست دارن
و اصلا تو زندگیمون خالت نمی کنندGigglesmile
khodaya komakam konClap
پاسخ }
من از قبل ازدواج هیچ ملاکی و مقداری برای مهر تو ذهنم نبود
وقتی خواستگاری همسری جدی شد و روز مهر برون شد پدرم قبل مراسم به من گفت 800 سکه.اما من دوست داشتم 313 سکه + ملک یا زمین باشه که پدرم گفت نه.
منم گفتم پس 600 سکه.بیشترم نمیخوام
وقتی به خانواده همسر عنوان کردیم اونا گفتن ما نظرمون رو 500 سکه است اما عمو بزرگم که خیلی دوسش دارم گفت پیشنهاد پدر عروس 800 سکه بود که عروس خانم کردن 600 سکه.اونام خوششون اومد و گفت مبارکه.
البته آینه و شمعدان و قرآن هم که جزو لا ینفک مهریه ها هست.
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=59...married in]

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
راستش من خودم هیچ نظری راجع به مهریم نداشتمgag فقط میخواستم با میلاد جان(شوهر دلبندم) باشم Loveshowerواسه همین این مسأله رو به بزرگترا سپردم. مادر شوهر عزیزم گفت ما همون مقدار که واسه عروس دیگمون زدیم واسه آرزو جان هم میزنیم.uhumuhum بعد هم گفت 700 تا سکه که مامان و بابامم گفتن مبارکههههه Clap:congratualtions:dancyبعدم به من گفتن برو چایی دوم رو بیار (چایی اول رو خالم بردhih) منم گفتم اون دوره که عروس خانوما چایی میاوردن تموم شد angelic بعد به خاله جون گفتم برو چایی بیار...
(((((در تموم این مدت هم میلاد جان ساکت بودن و لبخند میزدنConsoling)))))
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=56...married in]
Created by Wedding Favors
پاسخ }
من هم مهریمو خودمو همسرم انتخاب کردیم بزرگترها هم دوست داشتن
777 عدد سکه...
چون من عدد 7 را دوست میداشتمhih
ماه عسلمون هم سفر حج رفتیم..که هدیه پدر و مادر همسرم بود... و خیلی عاااااااااااالی بود این سفر:bighug:
معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
پاسخ }
سلام مهرم به نیت 5 تن آل عبا 5 سکه کردم+آیینه و شمعدان-خودم انتخاب کردم و به این حرف هم اعتقاد ندارم که میگن مهریه رو کی داده و کی گرفته من به این معتقدم که مهر را زن باید طوری انتخاب کند که همسر در طول زندگی بتواند مهر زنش را پرداخت کند بدون هیچ مشکلی و در کمال صمیمیت نه اینکه مهر بشه صلاح و توشه ای بوقت طلاق گرفتن.
پاسخ }
خودم گفتم 300 که 14 گذاشنو شد 314تا .اصلاهم اعتقادی به مهریه بالاندارم همشم به شوهرم میگم 300رومی بخشم 14 رو میخامGigglesmileچون زندگی اگه خدایی نکرده بخاد نشه دیگه مهر میشه زهر که بابا
هر کجا هستی، باش. آسمانت آبی و تمام دلت از غصه دنیا خالی...Loveshower
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام
مهریه بهانه ای برای پیوند زدن به نظر من hih
با همه این حرف ها من مهریه ندارم Gigglesmile
1جلد قران مجید وسلام crying
به جای مهریه 1پسر گل دارم 1دختر ناز دارم 1شوهر خوب دارم ha
(خیلی رمانتیک مگه نه):bye:
خداوند اگر ارزویی درتوقرارداده بدان توانایی ان را در تو دیده.[/size]
پاسخ }
100 هزار تومن ناقابل
پاسخ }
من اونقدر عاشق نامزد عزیزمم که مهریه برام مهم نیست. اما رسمه دیگه. مهریه من 114 بعلاوه 12 (آیات قرآن و تعداد امامها).
مهم اینه که من میپرستمش البته اونم همینطوراااااااااClap
پاسخ }
واسه من هم مهریه مهم نبود 313سکه+14سکه است به نیت یاران امام زمان وچهارده معصوم . بهمراه اینه شمعدان وسفرحج و2دانگ منزل مسکونی که الان داریم میسازیمش (مهم عشق پاک عروس خانوم نسبت به همسرشه)ClapCheerleaderCheerleader
Cheerleader:birth:[/font][font=Arialصدنشترعشق بر رگ روح زدند
یک قطره از ان چکیدونامش دل شد[/font]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...