تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 25 رای - 3.12 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس های سازهای خودمون
Wavesmile سلام دوستان. این موضوع رو زدم که اگر کسی دوست داره عکس سازشو بقیه ببینن اینجا بزاره.
راستی خدایا.... جایی بهتر از بهشت هم سراغ داری؟؟ برای زیر پای مادرم می خواهم....
پاسخ }
اول خودم میزارم    
راستی خدایا.... جایی بهتر از بهشت هم سراغ داری؟؟ برای زیر پای مادرم می خواهم....
پاسخ }
یکـــــــــــ پیانــو با صدایی عاشقانه

[عکس: 20120413163957_piano.jpg]
پاسخ }
ویولن منFlowerysmile

فایل‌های پیوست عکس(ها)

[عکس: 20140713163852_url.jpgss.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
این عکس ساز خواهر کلاس پنجمی منه..که بسیار قشنگ تنبک میزنه.
[عکس: 20120413172704_DSC01913.jpg]
مامانم هم قبلا سه تار میزد،که به خاطر مشغله کاری گذاشت کنار.
عکس ساز خودم رو هم بزودی میزارم..Hanghead
شوهرم هم که خیلی وقته میخواد بره دف یاد بگیره،اونم دیگه تصمیم جدیش رو گرفته بعد مجلسمون شروع کنه.
Dreamyeyesf
پاسخ }
این دوتا تازگی یه نی نی بدنیا اوردن که چون هنوز تو قنداق بود نتونستم عکس بگیرمhihنه جدکی بخوام بگم اون یکی تو کاور بود مال شوشویه من رمز کاورشو نداشتم شب که اومد ازاونم عکس میگیرم[عکس: 20120415094336_Photo0260.jpg]
پاسخ }
(۲۷-۰۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ق.ظ)سراج نوشته:  دوستای گلم میشه قیمت سازهاتون رو همراه با هزینه اموزشش بذارید من میخوام برم یاد بگیرم . عاشق سنتورم.hih

خانوم سراج ، قیمت سازها مختلف ِ و اینکه بخوای از چی شروع کنی ، از سه تار 30-40هزار تومنی تو بازار هستش تا پیانوی چند صد میلیونی.

اما سنتور !!! میپرسم واست یه سنتور خوب چه قیمتی هست ! فکر میکنم حدودا 150 تا 250 تومن باشه اما اگه با یه ساز بد شروع کنی کلا انگیزه ات از بین میره از بس بد صدا میده ...

هزینه ی کلاس هام یا باید بری آموزشگاه یا خصوصی ، معمولا هزینه ی خصوصی هر جلسه 10 تا 15 تومن هست ، واسه آموزشگاه هم بستگی داره آموزشگاه سطح چند بری ، واسه تهران که اکثر اموزشگاه ترمی پول میگیرن مثلا 150 تومن واسه یک ترم ( 3 ماه ) مبلغ کلاس ها واسه تهران متغیره ، چون آموزشگاه ها سطح بندی داره ، به طبع درجه یک بالاتر و درجه ی پایین تر قیمتش کمتره .. محدوده ی محل سکونت تون رو بگی میتونم بگم به کدوم اموزشگاه نزدیک هستی و یه استاد خوب بهت معرفی کنم.

پاسخ }

[عکس: emo127.jpg]
عشــق !
همین خنــــده های ساده ی توست !
وقتی با تمام غصه هایت می خـــندی تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .
http://www.khanoomgol.com/uploadcenter/
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
اینم گیتار من
از دور

[عکس: 20120626215840_Photo0008.jpg]
و از نمای نزدیکhih
[عکس: 20120626215730_Photo0010.jpg]
پاسخ }
اینم ساز من: