تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 2.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس و آموزش دوخت وسایل پارچه ای آشپزخانه
دم کن واسه قوری1 (49)
[عکس: 20130304031713_40a5a16c57.jpg]

یه تزیین خوووووشگل واسه تو آشپزخونه(آویز میوه ای)Dreamyeyesf
[عکس: 20130304025250_.JPG]
پاسخ }
[عکس: 20130309154850_kitchentowels.jpg]
[عکس: 20130309154907_kitchentowels-4.jpg]
[عکس: 20130309154924_kitchentowels-5.jpg]
anything boys can do GIRLS can do BETTER
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
اینا هم ایده جا نونی[عکس: 20130403141857_00842.jpg]
[عکس: 20130403141944_00843.jpg]
[عکس: 20130403142012_00844.jpg]
پاسخ }
سلام
من آشپزخونهم خیلی کوچیکه و اپنم نیست براهمین جا کم دارم ، براهمین یه جیب دیواری دوختم که خرت و پرتهای کوچیک و دم دستیمو توش میذارم ، خیلی برای جمع شدن خرت و پرتهام تو آشپزخونه کمک کرده
از همون پارچه یه روکش برای جا سیب زمینی پیازیم دوختم که نور بهشون نرسه ، اون گوله چین چین پایین سمت راست اونه از وقتی روی جا سیب زمینیم انداختم کمتر خراب میشن gag
مثل کارای شما خیلی هنرمندانه نیست ولی کاربردیه
گفتم شاید جاش اینجا باشه

البته الان خیلی شلخته است ببخشیدhih
[عکس: 20130630103617_DSC00207.JPG]

سطح زیری جیب دیواری رو ابردوزی کردم که محکم وایسه، بعد روش جیبهایی در اندازه های متفاوت دوختم
برای روکش جا سیب زمینیم هم ، دور عریضترین بخش جاسیب زمینی رو اندازه گرفتم و +10 کردم بعد یه مستطیل به عرض این مقدار و طول قد جاسیب زمینی +10 ، پارچه رو بریدم و 10 سانت دور از لبه ی بالا جای کش دوختم و یه نوار از همون پارچه توش انداختم و کشیدم و چین چین شد!! بقیه شم که دور دوزی کردم دیگهhih

امیدوارم ایده ای باشه برای خانومایی که فقط دیوار آشپزخونه شون براشون مونده برای فضاسازیFlowerysmile
پاسخ }
اینم جای قاشق چوبی
[عکس: 20130721133536_DSC_0299.JPG]
نه نقطه ایم که تمام شده باشیم. نه سه نقطه ایم که ادامه داشته باشیم...دو نقطه ایم!!پا در هوا. میان زمین و آسمان هر کس که میاید کممان می کند یا زیادمان. تا ما را آنگونه که دوست دارد دوست بدارد. این است حکایت زندگی ما ...
پاسخ }
[عکس: 20130730053424_IMG_20130729_200746.jpg]

اینم پیش بند خودم دوزhih دو رو هست که روی دیگه ش پلاستیکهFlowerysmile
این حق مسلم هر دختریه که عکسای 13 تا 18 سالگیشو بسوزونهlaf

در نبرد بین روزهای سخت و انسان های سخت ، این انسان های سخت هستند که می مانند نه روز های سخت
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
وسایل مورد نیاز:
پارچه
بارچه متقال برای آستر
پشم شیشه
گش قیطانی

در قابلمه مورد نظر را روی پارچه گذاشته و دورش را با مداد مشخص می کنیم .
دور طرح کشیده شده را قیچی می کنیم.این الگوی اصلی ما هست.
نیم سانت برای زاپاس (جای دوخت) در نظر میگیریم و دور کار را قیچی می کنیم.
همین کار را بر روی پشم شیشه و پارچه متقال هم انجام میدیم
اگر عکس دم کنی را کامل دیده باشید قسمت بالاش یک جائی هست که با کش جمع شده حالا اون قسمت را باید در بیاریم به طریق زیر عمل می کنیم.
متر را به حالت ایستاده دور پارچه دایره مانند که پارچه اصلی ما هست میذاریم و دور تا دور کار را به این طریق اندازه می گیریم این عدد میشه طولی که لازم داریم.
شعاع الگوی اصلی را که بر روی کاغذ داریم را اندازه میگیریم .این عدد میشه عرضی که لازم داریم .
مستطیلی به اندازه طول و عرضی که در بالا بدست آوردیم در میاریم برای کسانی که اولین بارشون هست که خیاطی می کنند بهتر هست این طول را ۵ سانت اضافه بگیرن که اگر اشتباهی کرده باشن بعد با مشکل برخورد نکنند. الان تمام تکه هائی که لازم داریم را قیچی کردیم و میریم سراغ دوختن.
دو تا دایره از پارچه بریده بودیم اولین پارچه را روی میز میزاریم طوریکه پشت پارچه به سمت خودمون باشه پشم شیشه را روی اون قرار میدیم و پارچه بعد را روی پشم شیشه میذاریم طوریکه رویه پارچه به سمت خودمون باشه.دور کار را اول کوک میزنیم بعد چرخ می کنیم .سپس مستطیلی را که از پارچه در آوردیم درست شبیه شکل روی درزی که وجود داره میذاریم و اول دور تا دور کار را کوک میزنیم . و بعد چرخش میکنیم.
الان موقع این هست که جائی درست کنیم که بتونیم کش از اون عبور بدیم..مثل لبه شلوار یک درز ومیگیریم شبیه لوله که بشه از اون کش و عبور بدیم.یک جای کوچک برای عبور سنجاق قفلی باز میذاریم کش را به ته سنجاق می بندیم محکم می کنیم و از این محفظه ای که باز هست به درون جائی که درست کردیم فرو می کنیم .بعد کش را از دو طرف می کشیم تا به اندازه دلخواه برسیم مواظب باشید که زیاد کش را نکشید که دیگه نشه در قابلمه را درون اون گذاشت.کش را گره میزنیم اضافه را قیچی می کنیم و کار را بر می گردونیم.owerysmile:FlowerysmileFlowerysmile

عکس ها از آخر به اول باز میشه از پایین به بالا نگاه کنید

فایل‌های پیوست عکس(ها)

اللهم صل علی محمد وآل محمد
پاسخ }
[عکس: 20130824113621_1012528_589756587729616_1174881053_n.jpg]
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
[[عکس: 20130825085243_crochetflower4.jpg]
مواد لازم:
الگوی گل
دو نوع پارچه در ابعاد مورد نیاز
یک دکمه
پارچه ای برای آستر کردن ( می توانید برای آستر کردن از تترون هم استفاده کنیدلازم نیست حتما پارچه آستری باشد هر پارچه ساده ای که به رنگ پارچه اصلی شما بخورد خوب است)
و لایی چسب
خوب روش کار بسیار ساده است. شما دو الگوی گل بزرگ و کوچک دارید. گل بزرگ را از پارچه گلدار و گل کوچک را از پارچه ساده ببرید.
همان الگوها را روی لایی چسب چسبانده و ببرید حال لایی چسب کوچک را پشت گل کوچک و لایی چسب بزرگ را پشت گل بزرگ بچسبانید.
اکنون وسط گل کوچک را طوری روی گل بزرگ بچسبانید که گل برگهای آن بین گل برگهای گل بزرگ قرار بگیرد.
وسط آن را با یک دایره کوچک زرد رنگ و یا هر رنگی که به گل شما می خورد بدوزید. و در وسط آن دکمه را بدوزید.
حال آن را آستر کنید. بهتر است که دورش را از پشت پس دوزی کنید.
کارتان آماده است.
اگر دوست دارید می توانید برای گلتان یک برگ سبز هم بدوزید. این عکس که می بینید وسط آن قلاب بافی است به این خاطر که کاربرد آن اصولا برای کارت پستال بوده است. شما برای بهتر ایستادن کتری همان پارچه زرد را بدوزید
این هم الگوهای گل

[عکس: 115.gif]

اینستای من @marziyeh_61
پاسخ }
این خودم دوختم خیلی هم دوستش دارمWavesmile
[عکس: 20130831215724_IMG_0265.JPG]
این هم از نمای نزدیک
[عکس: 20130831215942_IMG_0266.JPG]
نظر بدین لطفاangelic0angelic0
مادر و پدرای خیلی سختگیر ، بهترین دروغگو ها رو تحویل جامعه میدهن.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...