تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 3.13 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غذاساز،مخلوط کن،آسیاب،خردکن،همزن،رنده برقی
بحث و تبادل نظر در مورد انواع غذاساز،مخلوط کن،آسیاب،خردکن،همزن،رنده برقی فقط در این تاپیک
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
Wavesmileمن غذا ساز دارم خییییییییلی عالیه انقدر ازش استفاده کردم که دیگه پدرش در امده خیلی تو اشپزخانه استفاده داره من همهی کارای تزئینی غذا را با غذا ساز انجام میدم من باهاش سس درست میکنم - اب مرکبات میگیرم - خمیر نان درست میکنم - باهاش 10 تا 15 کیلو سبزی خرد میکنم - مواد برای کیکم رو درست میکنم - برای سالادم استفاده میکنم موادم رو خرد میکنم رنده میکنم حلقه حلقه میکنم - خیلی خوبه من راضیم
پاسخ }
(۱۲-۰۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ ب.ظ)ارکناز نوشته:  Wavesmileمن غذا ساز دارم خییییییییلی عالیه انقدر ازش استفاده کردم که دیگه پدرش در امده خیلی تو اشپزخانه استفاده داره من همهی کارای تزئینی غذا را با غذا ساز انجام میدم من باهاش سس درست میکنم - اب مرکبات میگیرم - خمیر نان درست میکنم - باهاش 10 تا 15 کیلو سبزی خرد میکنم - مواد برای کیکم رو درست میکنم - برای سالادم استفاده میکنم موادم رو خرد میکنم رنده میکنم حلقه حلقه میکنم - خیلی خوبه من راضیم

چه مارکی هست؟hih
بیاید از زندگیمون لذت ببریم hih
پاسخ }
همه ى اين وسايل من تفاله فقط خردكنم كنووده تفال كه حرف نداره عاشقشم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلامFlowerysmile من میخوام مخلوط کن و اسیاب بخرم....یدونه 3 کاره (گوشکوب برقی و.... بلک اند دکر) دارم....حالا مخلوط کن چی چی بخرم؟؟؟DunnofDunnof
فروش دستبند ،نیم ست،انگشتر در سایت زرتاج با تخفیف برای خانوم گلا1 (49)
در اینستاگرام با نام zartaaj فالو کنید:
وایبر،واتس اپ به 09372377986
پاسخ }
گلبرگ جان من دقیقا غذا ساز و مخلوط کن همینو دارم hih
تنها بهانه زندگیم دوست داشتن توست
پاسخ }
سلام.من غذاساز ندارم می خوام یکی بخرم لطفا راهنمایی کنید.می خوام کارآمد باشه.(1782)(1782)
جهان کوچک من از تو زیباست
هنوز از عطر لبخند تو سرمست
واسه تکرار اسم ساده ی توست
صدایی از من عاشق اگرهست(1782)
پاسخ }
کلاس دسر که میرفتم مربی همزن بوش رو معرفی کرد و میگفت خیلی خوبه hih
[عکس: hRvvp3.png]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
نظرتون راجع به رنده برقی مولینکس چیه؟
خوبه؟کارایی داره؟تازهوارد بازار شده ها
پاسخ }
Wavesmileسلام ازم خواسته بودید که مارک غذا سازم رو بگم تمام وسایل برقی اشپز خانه ی من مارکش سانی است مارک غذا سازمم سانی خیییلی از این مارک راضی هستم مرسی
پاسخ }