خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

غذای سالم

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 22

غذای سالم
سلام توی این روزگار که همه چیز شیمیایی هست اخه از کجا غذا و اب سالم پیدا کنیم
اصلا زندگی امروز با طب سنتی جور در نمیاد لطفا نظرتونو بگید چون من واقعا سر در گم شدم
مرغ که نمیخوریم گوشت گوساله نمخوریم سس نمیخوریم و...
اصلا میمونم چی بپزم 10
۲-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۴۰ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 5

RE: غذای سالم
سلام
منم همین مشکلو دارم. یه مرغی هست که بهش میگن مرغ سبز. ظاهرا انتی بیوتیک کمتر میگیره یا اصلا نمیگیره. ما هر از گاه میخریم.
ولی بقیه چیزا اصلا قابل اعتماد نیستن. سبزیجاتم میخوریم پر از کود.واقعا بیماری اجتناب ناپذیره.
تنها راهش اینه شما مصلحات بخوری و دمکرده هایی مث پونه،نمک دریا،آب جوشیده....

یه راه دیگه اینه کتاب "تغذیه در طب ایرانی اسلامی" رو بخری چندجور سس و شکلات صبحونه و اینا داره.
خواهر همسر من کلا شیرینیاشو با عسل میپزه بدون ب پ، جوش شیرین. از کره و روغن محلی هم استفاده میکنه.ولی خیییییلی سخته.

همیشه قبل و بعد از خوردن هرچیزی نمک مزه کنید. سیصد یا سیصدو سی نوع بیماری رو دفع میکنه.
هفته پیش تو برنامه تلویزیونی دکتری میگفت 25 ساله رو تولید سالم کار میکنن و الان مزارعی دارن که برنج قهواه ای و سفید و سبزیجات رو بدون کود پرورش میده و در تهران هم چندتا فروشگاه هستن که اون محصولاتو میفروشن. اگه تهران هستید خوش بحالتون بگردید پیدا کنیدو لذت ببرید :))))
۲-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2586

ارسال: #3
مطلبی خوندم از حضرت علی(ع) فرمودند هروقت چیز میخوری اولش بگو بسم الله الرحمن الرحیم تا از مضراتش در امان باشی...شاید حضرت پیش بینی می کرد یه روز بیاد که مردم به هیچ چیز اعتماد نداشته باشند در بحث سالم بودن ....اول خودمون عادت بدیم به گفتن این ذکر بزرگ...
دوما بعضی ها باغچه دارند و خودشون سبزی ومیوه را برایخودشون پرورش میدن...چند سال طول می کشه ولی ارزش داره...
در ضمن سعی کن جاهایی که مواد ارگانیک می فروشند پیدا کنید....وقتی میوه می خرید اون میوه خوشگل و چشمک زن برندارید...میوه ای که یه خال داره واحتمالا کرم خورده باشه سالم تره...این من نمیگم متخصصان پزشکی می گویند...
سعی کن تو مبانی طب اسلامی دنبال چیزایی مث دمنوش ها مث خوردن سیاه دانه با گردو وپنیر...
مثل حذف برخی خوردنی های مسخره مث پفک وچیپس باشیدو..بقیه اش بسپارید به خدا
10101010
امضای مرضی سادات
[تصویر:  20160823172356_.jpg]
۲-۴-۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از مرضی سادات به دلیل این ارسال سپاس کرده.
yasamin zahra, negare, mayok
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 22

سلام اخه با بچه ها چیکار کنیم من یه دختر سه ساله دارم هر روز میخواد بستنی بخوره پفک هم دوست داره چون بعضی وقتا با بچه های دیگه خورده و چیزای دیگه خیلی سعی میکنم بهش ندم اما پدر مادر خودم و مادر شوهرم میدن بهش دیگه حریفش نمیشم
کیک هم اکثرا خودم میپزم اما روغن محلی و کره برامون خیلی گرونه مجبورم روغن مایع استفاده کنم و شکر نه عسل
اخه شوهرم حقوق کمی میگیره روغن مصرفیمون کنجد و زیتونه اونم برا خودمون اگه مهمون بیاد و بخوام زیاد استفاده کنم باید روغن مایع بزنم
سبزی هم خواستیم بکاریم تو گلدون اما چون اینج هوا خیلی گرمه همه چی از بین میره ما قم هستیم دیگه درمونده شدم
۵-۴-۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 45

ارسال: #5
دوستان سلام
اگر حقوق مناسبی دارید بله همه چیز هست ولی مرغ سبز کیلویی 3 هزار تومن گرون تره برنج قهوه ای نیم کیلویی 7 تومنه
بعضی چیزها خیلی گرونه مخصوصا خوراک های اصلی
دوستم منم مثل شما بچه دارم توی خونه پفک هندی درست کن خیلی ساده است البته منظورم از اولشه نه فقط سرخ کردنش چیپس هم همین جور
ممم دیگه خیلی از چیزها روتوی خونه درست می کنم زیاد اهل کنسرو و اینا نیستم
البته گاهی اوقات ایراد نداره من دخترم الان داره چیپس می خوره چه کنم ماهی یه باره 84
امضای شهلا666
امید وار امید هایت و آرزومند آرزوهایت
دخترم دوست دارم 83
۵-۴-۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2586

ارسال: #6
اینترنت فرصت خوبی برای مطالعه است وقتهایی اینجا میاید یه سری هم به سایت های طب اسلامی بزنید...
باور کنید برخی مواد ساده که ما ازشون غافل شدیم دور وبرمون هست...شمایی که بچه دارید بهتون حق میدم...اخه ما خودمون برادرزاده داریم حریف غذاخوردنش نمی شیم اما هروقت میاد خونه ما میگه دستپخت عمه خوشمزه است...من پیتزا براشون میپزم 5...اما نه با پنیر پیتزا ک خیلی چربه ...سیب زمینی ،هویج، فلفل دلمه، پیاز،کلم سفید حتی بادمجان وهر سبزیجات مفیدی را تفت میدم ومیذارم بخار پز بشه بعد با تخم مرغ میذارم ببنده تو ماهیتابه رژیمی میپزمش شکل معکبی هم برش می زنم در نهایت روش پودر آویشن میزنم...خیلی خوشمزه...3
چیپس میشه تو خونه درست کرد دستورش تو سایت خانم گل هم هست...برای بعضی چیزها نیز باید با بچه حرف زد و علت اینکه دوست دارید این چیزا را بخوره بهش بگید بچه ها خیلی باهوشند وقتی شما مث یک بزرگتر باهاشون برخورد کنید با غرور خاصی سعی می کنند به شما کمک کنند...یه کم وقت میخاد وحوصله...حوصله تون زیاد کنید درست میشه...توکل به خدا فراموش نشه...1212
امضای مرضی سادات
[تصویر:  20160823172356_.jpg]
۵-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۰۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از مرضی سادات به دلیل این ارسال سپاس کرده.
negare

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد