• 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غذای سالم
منم نظرم رو میگم با اجازه دوستان .
من دو تا خاله داشتم یکی بسیاااااااااااااار وسواس داشت روی غذاش و هر چیزی رو نمی خورد و هی میگفت این ضرر داره اون ضرر داره . خاله دوم میگفت ای باباااااااااااااااا عمر دسته خداست . هر چی دلش می خواست می خورد . اصلا هم توجه نمی کرد به ضرر داشتن و نداشتن غذایی . دسته بر غذا هر چی هم که بیشتر ضرر داشت رو می خورد . 84
خاله اول در سن 50 سالگی بر اثر سرطان فوت کرد . خاله دوم چشمم کفه پاش عینه جوون ها ورجه وورجه میکنه .
به نظره من هر چی بی خیال تر باشی کمتر آسیب میبینی . همین استرس ه فلان غذا واسم خوبه یا نه که بدتره و ضرر داره . من خودم ترجیح می دم مثل خاله دومی باشم . 16
عمره و زندگی دسته خداست . این همه رعایت کنیم و هی بگیم نخور و بخور که چی بشه ؟؟؟ مثلا نهایت سی سال به عمرمون اضافه بشه ؟؟؟ من ترجیح می دم کم عمر کنم ولی عمره کوتاهم با این همه باید و نباید ها , بخور و نخورها نگذره . 10
  پاسخ
سلام اخه فقط عمر کمتر که نیست
بیماری چربی قند فشار سرطان هزارو یه اتفاق برا ادم میفته تا جون بده اره اگه فقط یه مردن بود اصلا گیر نمیدادم
  پاسخ
(۲۶-۴-۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ عصر)golnaz1393 نوشته است: سلام اخه فقط عمر کمتر که نیست
بیماری چربی قند فشار سرطان هزارو یه اتفاق برا ادم میفته تا جون بده اره اگه فقط یه مردن بود اصلا گیر نمیدادم

دیدید که . خاله ام با اون همه وسوااااااس توی انتخاب غذاهاش چی شد ؟ به قوله یه نفر غذا رو با بسم الله بگو تا از آفته غذا در امان بمونی . من به شخصه بازم حاضرم بی خیالی سرکنم نسبت به غذاهام . جون دادنم زیاد طول نمیکشه . ولی رعایت کردن همیشه باید انجام بشه و توی همه چی باید معذب رفتار کنی که این خوبه یا نه . بی خیال بودن بهتر از یه عمر معذب بودنه 22
  پاسخ
عید مبارک
در مورد بچه ها چی؟
یعنی بهشون پفک چیپس و ... بدیم؟
  پاسخ
سلام. به نظرم منم اگه بخوایم وسواس به خرج بدیم که خودمونو اطرافیانمونو اذیت میکنیم.
من خودم تا جایی که بتونم تو چیزای ساده مراعات میکنم.همیشه واسه کتلت و بادمجون سرخ کردن اب و روغن مخلوط میریزم.روغن غذاهام معمولا کمه.نمک و ادویه جاتم کم مصرف میکنم.پیتزا رو با مرغ و گوشت درست میکنم.چیپس و پفکم خیلی دوست ندارم ولی دلم خواست میخورم.سالادمونو با ابلیمو و روغن زیتون میخوریم.یه سری کارای ساده اینجوری
اونم از رو عادته نه اجبار
به نظرم سخت نگیرین.بیخیال
خدایا به خاطر داشتن پسرم جاوید عزیزم هزاران بار شکرت
خداجونم بهترینها رو نصیب دوستام کن.
  پاسخ