تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غریبانه| سپیده فرهادی *m@hta* | معرفی و نقد کتاب
سلام و علیکم یــــــــــــــا الله!!!!Wavesmile
احوالات شریف! خوب هستید دوستان؟Veiledsmile2
از احوالات بنده حقیر هم اگر جویا شوید هی بدک نیستیم!Hanghead
هم اکنون در خدمت شما هستیم و نیازمند یاری سبزتان...Flowerysmile
خلاصه داستان:
خستگی و عشــــق و منطق. درک من از زندگی؟ قوی تریـــن بعد در طول زندگی؟ کدوم نقطه ی مبهم زندگی رو پررنـــگ کنم و به کدوم حسرتی که تو دل مونده بپردازم؟ تنهــــایی رو با چی پر کنم و اندوه و غصه رو چه جوری پنهون کنم؟ نسل من... نسلی که داره حروم میشه. نسل من تنهـــاست من تنهام و بی کس. من کسی هستم که باید باشم و بمونم و بجنگم. کی منو درک میکنه؟ کی برای باورهای من ارزش قائل میشه؟ من دختری از تبار آدم و حـــوا. من دختری تنها و بی آلایش. زیباییـــم تنها ملاک خواسته شدن. راستی اگر روزی نبود این زیبایــــی، باز هم خواسته میشدم؟ جنگ بر سر من یا زیبایی من؟ جنگ بر سر شخصیت و بودن من یا بر سر چشمان سبزم؟حق من چیه؟ حق من از این تکرار غریبـــانه روزهام چیه؟خیلی عجیبه...دختر که باشی اگه زیبا باشی عادت ماهــــانه شدنتو هزار نفر ناز میکشن ولی... اما... اگه قیافه نداشته باشی، عاشقانه ترین احساساتتم خریدار نداره. چقد بده دختر بودن و چقد بدتر زیبــــا بودن...

تاپیک رمان:
غریبـــــــانه
منو که گذاشتینم توی قبر ، بزنین روی شونم و بهم بگین:هـــــی رفیق ، ســـــخت گذشت،ولــــــی دیــــــــدی گذشــــــت!Dash2
}
سلامWavesmile اول تشکر بابت این رمان قشنگFlowerysmile بعدشم لطفا زودتر ادامه ی این رمانو بزارDreamyeyesf راستش من از صفحه ی 1 تا 25 رو توی 2روز خوندم واقعا مشتاقم ببینم چی میشهcrying
باران که میبارد....دلم برایت تنگترمی شود....راه می افتم....بدون چترمن بغض می کنم....اسمان گریهSigh
}
سلام عزیزم
چشم سعی می کنم تا آخر اردیبهشت تمومش کنم
منو که گذاشتینم توی قبر ، بزنین روی شونم و بهم بگین:هـــــی رفیق ، ســـــخت گذشت،ولــــــی دیــــــــدی گذشــــــت!Dash2
}
سلام سپیده جان اومدم بگم خسته نباشید رمان جالبی دارین خیلی خوبه
}
گوناگون از وب
loading...
(۳۱-۰۱-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ)نازگل بهار نوشته:  سلام سپیده جان خسته نباشی رمان زیباییه ولی میشه بپرسم محبوبه وکورش ودوستشون مژده از رمان بی تو یک روزfakhih:: ..... توی غریبانه چه کار مییکنن فکر نمیکنم اسما اتفاقی توی غریبانه تکرار شدن ولی مدل نوشتنتو دوست دارم وهروز منتظر بقیه رمان هستم Flowerysmile

سلام عزیزم! خوبی خانمی؟
قربونت برم لطف داری
محبوبه و کوروش یه ابتکاری بود توی رمان جدید
نه عزیزم عمدی بود اصن اتفاقی نبودش. میخواستم یه تنوع توی داستانم بدمhih
}
سلام عزیزمWavesmile
من الان پست اول داستانتو خوندم.خیلی عالی مینویسی تبریک میگمFlowerysmile
راستش منم یه وقتایی داستان مینویسم Hanghead
بقیه شو که خوندم بازم نظرمو میگم(1782)
یادتونه چقد با این جمله حال میکردیم؟
بی سرو صدا وسایلتونو جمع کنین با صف برید تو حیاط،امروز معلم ندارید...
Dancegirl
یادش بخیر...
}
سپیده جان از رمان بسیار خوبت ممنون لطفا ادامه اش رو زودتر بزار من خیلی کم طاقتم
[عکس: 20131005140401_img_3123_001.jpg]
}
ممنونم نونی جان عزیز! محبت داری شما!خوشحال میشم نظراتت رو بدونم

امیر گلم،دوست خوبم ممنون از لطفت و اینکه چشم تمام تلاشم رو میکنم
}
گوناگون از وب
loading...
ما همچنان منتظر ادامه هستیمااااااااااااااا
یه روز خوب اومدنی نیست، ساختنیه!
Flowerysmile
}
وای عزیزیم تورو خدا قلبم ضعیفه میترسم اخرش ارزو به دل بمونم باز هم بابت رومان خوبت متشکرم angelic0میترسم اخر عاقبتم بشه اینGhelyon
[عکس: 20131005140401_img_3123_001.jpg]
}