خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
نظرسنجی:
این نظرسنجی بسته شده است.
در کل 0 رأی 0%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فكر كنيد به.....يه سوال منتظر جواب !

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 960

ارسال: #1
فكر كنيد به.....يه سوال منتظر جواب !
یه سوال می خوام بپرسم:
عكسهای جدید و داغ از فلان بازیگر زن................
این یعنی چی؟
یعنی همه زشتن اونا خوشگل؟
یا برای قیافشون مهم شده اند؟
اگه آره......اگه به خاطر ظاهرشون مهم شدن.باید واسه خودمون متاسف باشیم.اینقدر ظاهر پرست نباشیم.بد می گم؟
خدایی الان هر كی بخواد می تونه خوشگل باشه!
مهم شرافت و ذاته كه باید به دل بقیه بشینه.نه شكل چشم و ابرو.
ایكاش كمی تامل كنیم و توی نت كه میایم فكر اینو بكنیم كه نت دفتر خاطراتمون نیست كه فكرای درست و غلطمونو توش بنویسیم.نت یه دفتریه عمومی.با نوشته هامون، شخصیتمونو نشون می دیم.شخصیت كشورمونو .فرهنگمونو.اصالتمونو.ایرانی عمیق تر از این حرفهاست.كه درگیر مارك لوازم آرایش فلان بازیگر هالیوودی باشه.ایرانی باید عمیق باشه.تو رو خدا وجدانی كمی فكر كنید.ما ایرانی ها لیاقت اینو نداریم الگو باشیم؟
امضای homa4290
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۵-۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ عصر، توسط homa4290.)
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ عصر
وب سایت کاربر یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 107

ارسال: #2
RE: فكر كنيد به.....يه سوال منتظر جواب !
سلام عزیزم متاسفانه تا وقتی که ما خودمون پز دادنمون با مارکای خارجیه و خودمونم خودمونو قبول نداریم و از بقیه الگو میگیریم نه تمدن چندین هزار ساله و نه داشمندای بزرگمون برای خودمونم الگو نمیشهcrying... ما باید به خودمون بیایم و عزت نفسمونو ببریم بالا یعنی چی همش فکر میکنیم مرغ همسایه غازه!!!Swear
بخدا ایرانمون تَکه تو دنیا.....Dreamyeyesf
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #3
دقيقا موافقم.
شايد بايد از خودمون شروع كنيم.
توي يه جايي يه فضاي سالمي مثل اين سايت كه اعضا بخوبي به تايپيك ها توجه مي كنند و بهش فكر مي كنند،شايد بشه كه خيلي خوب پيش بريم.يه تحولاتي ايجاد كنيم. توي نگرشمون.
Flowerysmile[/code]
امضای homa4290
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۵-۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ عصر، توسط homa4290.)
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ عصر
وب سایت کاربر یافتن
خانوم گل کدبانو

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 5613

سلام هما جونFlowerysmile
گلم مطمئن ان توي اين نظر سنجي همه گزينه 1 را ميزنن.گزينه عقلانيه. مثلا خودم.خوب حرف ميزنم و بقولي خوب شعار ميديم.
اما مگه ما هميشه عقلاني عمل ميكنيم و يا اينكه هميشه حرف و عملمون يكيه
اما خوب نتيجه نظرسنجي ما را شايد تكاني بده.كه حالا كه اعتقاد همه اينه پس چرا در عمل جامعه به سمت ديگه اي داره ميره؟
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #5
عزيز.بعضي حرفها رو بس كه مطمئنيم به روي خودمون نمياريم.نمي گيم.بعد يادمون مي ره بهش عمل هم بايد كرد.
من مرمت گر بناهاي تاريخي ام.كارم و رشته ام به فرهنگ و تمدن كشورم مربوطه.
اما مي بينم خارج و خارجي الان كلاس داره....آخه ما خودمونم خارجي هستيم از نظر همونا.............چرا اونا نبايد آرزوشون اين باشه از محصولات ما از فرهنگ ما از استعدادهاي ما بهره خوب بگيرن؟
خارجي ها از ايران فقط پسته و زعفرون و قالي مي شناسن.چرا ما جووناي ايراني مدل مو و برندها و همه ته و توه زندگي افراد مهم غير ايراني رو بايد حفظ باشيم.اما نمي دونيم چه آدمهاي مهمي توي دنيا ايراني اند.چه چيزاي مهمي دم در خونه خودمون هست كه حتي نمي شناسيمشون. Swear
امضای homa4290
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ عصر
وب سایت کاربر یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
خانوم گل کدبانو

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 5613

هما جون
من اصالتا از يكي از شهرهاي تاريخي ايرانم. وعلاقه خاصي هم به تاريخ دارم.وقتي اين بناهاي تاريخي كه رو به ويراني هستن.و كسي بهشون توجه نميكنه. و متاسفانه ما مردم هم نامهربانيهاي مضاعفي ميكنيم.دلم اتيش ميگيره
اگه توي دكور و بوفه كارهاي خاتم و مينا كاري و مليليه كاري گذاشتي ميگن موزه باز كردي؟بازار صنايع دستيه؟
اما اگه بلور و كريستال فلان مارك را بزاري.واقعا باكلاسيJust_Cuz_15
نميخوام بيشتر از اين توليد اسپم كنم.اما متاسفانه اكثريت خوابيدن. و واقعا فرهنگ ايراني داره از بين ميره.الان توي خونه هاي خودمون.خونه خودم را ميگم.چند المان از تاريخ و فرهنگم دارم.؟
نقشه و معماري خونه هامون.را با توجه به تاريخ و فرهنگ خودمون كه نشات گرفته از اقليم و طبيعت همان منطقه است.انتخاب ميكنيم؟
واي كه سر دردلم را باز كردي
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ عصر
یافتن
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد