تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 30 رای - 3.13 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فيلم هايي كه ديده ايم
دوستاي گلم بيايم اينجا از فيلم هايي كه ديديم حرف بزنيم و كمي هم از موضوع فيلم ( البته بهتره بدون گفتن آخر فيلم ) بگيم كه اگه كسي خوشش اومد ببينه.
چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
پاسخ }
خوب خودم شروع مي كنم:
زندگی زيباست

کارگردان: روبرتو بنینی
بازیگران: روبرتو بنینی، نیکلتا براسکی، جورجيو کانتارینی
فیلمنامه: روبرتو بنینی و وینچنزو چرامی
موزیک: نیکولا پیوانی
محصول 1997

شخص یهودی شوخی به نام گوئیدو(بنينی) همراه با دوستش برای کار به شهر میروند. وی در آنجا با دختری آشنا میشود که قصد ازدواج با شخص دیگری دارد. اما او تمام سعی خود را میکند که قلب دخترک را تسخیرکند. سرانجام آنها ازدواج میکنند .
اما این زوج و پسرشان به یک اردوگاه کار اجباری یهودیان تبعید میشوند. گوئیدو تما م سعیش را میکند تا این اوضاع را برای پسرش تحمل پذیر کند و سختیهای جنگ را از وی پنهان کند، بدین صورت که چنان وانمود میکند که همه این کارها فقط یک بازی است برای بدست اوردن یک جایزه... تلاش پدر ديدني است

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
" كافه ترانزيت "
فيلم داستان زني به نام ريحانه است كه در ميان آدم هاي متفاوت اطرافش ايستادن را تجربه مي كند.
كارگردان و نويسنده فيلمنامه : كامبوزيا پرتوي
بازيگران :
پرويز پرستويي
فرشته صدرعرفايي( همسر كارگردان) و ...
نكته جالب اين است كه كامبوزيا پرتوي سالها فيلمنامه رو نوشته بود و دلش نمي اومده بده به كارگردانان ديگر تا اينكه خودش فرصتي براش فراهم ميشه كه فيلم رو كارگرداني كنه.

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
بادبادک باز
(به فارسی دری: کاغذپران‌باز، به انگلیسی: The Kite Runner) فیلمی بر اساس رمانی به همین نام از خالد حسینی و به کارگردانی مارک فورستر است که در سال ۲۰۰۷ نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

هرچند بخش عمده داستان فیلم در افغانستان روی می‌دهد، با این حال فیلمبرداری این قسمت‌ها بدلیل ملاحظات امنیتی در خارج افغانستان و در شهر کاشغر چین انجام شده‌است. بیشتر دیالوگ‌های فیلم به فارسی دری و قسمت‌های کوتاهی از آن نیز به زبان انگلیسی است. بازیگران خردسال این فیلم همگی بومی هستند ولی بازیگران بزرگسال مجبور بودند در جریان فیلم برداری تحت آموزش فارسی دری قرار گیرند.

آغاز فیلمبرداری این پروژه تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۰۶ بود و انتظار می‌رفت تاریخ اتمام آن و ارائه برای نمایش عمومی تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۰۷ باشد؛ ولی بعداً نمایش آن به علّت ملاحظات امنیتی برای بازیگران خردسال که محلی بودند، شش هفته به تعویق افتاد و بالاخره در تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۰۷ به نمایش عمومی در آمد. فیلم بادبادک باز به صورت دی‌وی‌دی و اچ‌دی دی‌وی‌دی در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۰۸ به بازار عرضه شد. جریان فیلم همان داستان رمان را دنبال می‌کند. داستان در بارهٔ کودک خوشبختی ساکن در محلهٔ وزیر اکبرخان کابل، بنام امیر است که بخاطر رها کردن دوستش حسن، پسر خدمتکار پدرش زجر می‌کشد. داستان فیلم در واقع اعتراضی به آشوب‌ها و بی‌نظمی‌های چند دهه اخیر افغانستان از حکومت سلطنتی افغانستان گرفته تا حملهٔ نیروهای شوروی سابق و مهاجرت دسته جمعی افغان‌ها به پاکستان و ایالات متحده آمریکا و نهایتاً حکمرانی رژیم طالبان بر افغانستان است. پخش عمومی و فروش دی‌وی‌دی آن در سراسر افغانستان به علّت وجود صحنهٔ ت ج او ز جنسی در فیلم و برجسته نمودن اختلافات قومی توسط دولت مرکزی افغانستان توقیف شده‌است.[۱]

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
این فیلمو دیدن؟بدک نیست

Perfume The Story of a Murderer

داستان یه قاتله که بوی تن افراد رو به صورت عطر در میاره

فایل‌های پیوست عکس(ها)

[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
اگه مثل من آل پاچينو رو دوست دارين يكي از بهترين بازي هاشو تو بوي خوش زن مي تونين ببينين:
بوي خوش زن
کارگردان : Martin Brest
خلاصه فیلم :

فرانک یک سرهنگ بازنشسته ارتش هست . او کور هست و رفتارش جوری هست که هیچ کس نمی تونه باهاش حتی چند ساعت رو بسازه ....... چارلی هم دانش آموزی است که بدنبال رفتن به دانشگاه هست بعلاوه بدنبال این هست که با کار کردن در روز ThanksGiving خرج سفر به دیارش را تامین کنه .......

با توجه به خلق و خوی بد فرانک او موافقت میکنه که از او در روز عید شکر گزاری مراقبت کنه با توجه به اینکه خواهرزاده فرانک به او میگه که این پول آسونی برای او خواهد بود ........ ولی او اصلا خبر نداره که سرهنگ میخواد عیدش رو در نیویورک بگذرونه !

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
كافه ستاره
كارگردان :
سامان مقدم

بازيگران
فسانه بايگان
پژمان بازغي
هانيه توسلي
رويا تيموريان
حامد بهداد
كافه ستاره، داستان زندگي سه زن به نام هاي فريبا، سالومه و ملوك در يكي از محله هاي قديمي تهران است. فريبا زن ميانسالي است كه مخارج زندگي خود و خانواده اش را از اداره كردن كافه اي كوچك و حقير در محله درمي آورد. سالومه دختر جوان زيباي محل، روياي ازدواج با پسري به نام ابي را در سر دارد، ولي پسر هيچ پولي ندارد و ملوك زن ميانسالي است كه عاشق يكي از جوان هاي محل به نام خسرو است،‌و خسرو هم او را دوست دارد، نه به عنوان همسر، چون اختلاف سني زيادي دارند

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
من عاشق این فیلمم

داستان فيلم در زمان جنگ جهانی دوم و در لهستان اشغالی به دست نازی‌ها می‌گذرد و درباره ماهيت پارادوکسيکال کارخانه‌داری آلمانی به نام اسکار شيندلر است که عضو سابق حزب نازی بوده و در زمانه‌ای که ارتش هيتلر يهودی‌ها را به اردوگاه‌های مرگ می‌فرستاده با استخدام آنها در کارخانه فلزکاری‌اش جان بسياری از آنها را نجات داده است.

شيندلر (با بازی ليم نيسن)، تاجر ناموفقی است که از چکسلواکی به کراکوی لهستان می‌آيد تا با استفاده از نيروی کار ارزان بردگان يهودی، کارخانه‌اش را در اين شهر راه بيندازد و محصولاتی برای ارتش آلمان توليد کند. در طول فيلم شاهد تدريجی شخصيت شيندلر از يک کاسب کار زراندوز و فرصت طلب به يک چهره انسان دوست و رهايی بخش هستيم.

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...

فيلم shutter Island (2010)

جزیره شاتر (Shutter Island) نام فیلمی روانشناسانه، ساخته مارتین اسکورسیزی است که در ۱۹ فوریه ۲۰۱۰ اکران شد. در این فیلم لئوناردو دی کاپریو همانند ۳ فیلم قبلی اسکورسیزی یعنی دار و دسته‌های نیویورکی، هوانورد و مردگان در نقش اول حضور دارد. جزیره شاتر اقتباسی است از رمانی با همین نام نوشته دنیس لهان در سال ۲۰۰۳. این فیلم محصول کمپانی پارامونت و کلمبیاست و برخلاف سه فیلم قبلی این کارگردان چیره دست با بازیگر ثابتش دیکاپریو، که مضامین گوناگونی چون جنایی/مافیایی/تاریخی و بیوگرفی را تجربه کرده بودند این بار فیلم جدیدشان، جنبه‌ای هیجانی/دلهره آور و تا حدودی ترسناک دارد. تدی دانیلز لئوناردو دی‌کاپریو و همکارش چاک ایول مارک رافلو ماموریت می‌یابند که برای تحقیق درباره مفقود شدن یکی از خطرناک‌ترین مجرمان روانی (زنی به نام ریچل که به جرم خفه کردن ۳ فرزند خود در آب محکوم شده‌است) به جزیره کوچکی در حوالی شهر بوستون به نام جزیره شاتر بروند و این جزیره متروکه که محل نگهداری خطرناک‌ترین مجرمان روانی است آبستن اتفاقات رمزآمیزی برای این ۲ تن است...

فایل‌های پیوست عکس(ها)

[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
Inception

گارگردان: كريستوفر نولان
بازيگران: * لئوناردو دی‌کاپریو در نقش کاب.
* ماریون کوتیار در نقش مال؛ همسر کاب.
* کن واتانابه در نقش سایتو.
* تام هاردی در نقش ایمس
* جوزف گوردون-لویت در نقش آرتور
* الن پیج در نقش آریادنی
* مایکل کین در نقش پروفسور و پدرزن آقای کاب

دام کاب یک دانشمند علمی است که البته چندان در راه پیش بردن علم تحقیق نمی کند .او موفق می شود که به تکنولوژی دست پیدا کند که از طریق آن موفق می شود به رویاها و و ذهن ها انسان ها نفوذ کند و از این طریق اطلاعات آنها را برباید.فن آوری که کاب به آن دست پیدا کرده است شرکت ها و افراد زیادی را وسوه ککرده است تا آن را در اختیار داشته باشند.ضمن آنکه حضور در بین دنیای رویاها باعث به هم خوردن تعادل در دنیای واقعی نیز شده است. واکنون کاب و گروهش در بین یک سری اتفاقات بزرگ و کوچک وحشتناک به دام افتاده اند و باید تمامی مسائل را حل کنند …

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }