تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 30 رای - 3.13 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فيلم هايي كه ديده ايم
فیلم کتاب الی (خارجیه )فیلم جالبیه. و در عین حال خیلی زیرکانه!

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
پاسخ }
(۲۴-۰۹-۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ق.ظ)عصیانگر نوشته:  فیلم کتاب الی (خارجیه )فیلم جالبیه. و در عین حال خیلی زیرکانه!

موافقم
فیلم خوبیهClap

فایل‌های پیوست عکس(ها)

[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
یه حبه قند
سكوت خانه باغ قديمي و سرسبز با ورود مهماناني در هم مي شكند. چهار دختر اين خانه همراه همسر و فرزندانشان براي عروسي خواهر كوچكترشان «پسنديده» به ياري مادر شتافتند. اين اقامت براي خواهران و باجناق ها شايد دردسر باشد ولي براي بچه ها يك آرزوي بزرگ است تا اين كه...

بازیگر نقش
نگار جواهریان پسند
پریوش نظریه معصومه
سعید پورصمیمی دایی
اصغر همت هرمز
رضا کیانیان جعفر
شمسی فضل‌اللهی زن دایی
هدایت هاشمی حمید
ریما رامین‌فر اعظم
امیرحسین آرمان قاسم
پونه عبدالکریم‌زاده شمسی
سهیلا رضوی مادر

# کارگردان: رضا میرکریمی
# نویسندگان: رضا میرکریمی، محمدرضا گوهری بر اساس طرحی از رضا میرکریمی، شادمهر راستین
اگر تا کنون فیلم سینمایی "یه حبه قند" اثری به یاد ماندنی از سیدرضا میرکریمی را در سینما ندیده اید بروید و حتما ببینید که چقدر زیبا یک زندگی ایرانی در سینما خلق شده است، هیچ فیلمی صد در صد خوب و مستدل از آب در نمی آید اما باید دید خوبی های آن چقدر به کاستی هایش می چربد، این فیلم خوبی هایش خیلی بیشتر از کاستی هایش چربید، از نظر فیلم برداری و چیدمان، دکور، هُنر پیشه ها و... فوق العاده است.

زیاد از اصطلاحات و نقادی فیلم های سینمایی و تلویزیونی سر در نمی آورم. فقط توصیه می کنم برای یکبار هم که شده این فیلم را ببینید خیلی می چسبد.

+ دکتر ابراهیم فیاض استاد دانشگاه فیلم سینمایی "یه حبه قند" ساخته رضا میرکریمی را یک فیلم کاملا ایرانی دانست و تاکید کرد این فیلم جهشی در سینمای ایران محسوب می‌شود.

دکتر ابراهیم فیاض استاد دانشگاه که فیلم سینمایی "یه حبه قند" را در حوزه هنری دیده است، درباره این فیلم به خبرنگار مهر گفت: "یه حبه قند" اعجازی در سینمای ایران است. بیشتر افرادی که فیلم را دیده‌اند متعجب شدند. میرکریمی با ساخت این فیلم یک جهش در سینمای ایران ایجاد کرده است.

وی افزود: در کنار بازی خوب بازیگران حرفه‌ای "یه حبه قند"، یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد فیلم بازی خوب کودکان است. وی در این بخش کار بسیار موفق بوده و توانسته بازی‌های روانی از آنها به تصویر بکشد. به همین دلیل تمام قشرهای جامعه می‌توانند با آن ارتباط برقرار کند.

دکتر فیاض ادامه داد: در "یه حبه قند" فرهنگ ایرانی به درستی به تصویر کشیده شده است. زنان در این فیلم شاکله زندگی ایرانی را نشان می‌دهند. نگار جواهریان فرزند کوچک خانواده که نقش عروس را دارد، بازی بسیار متفاوتی ارائه کرده است. وی سنگ صبور تمام شخصیت‌های فیلم است. بعد از پایان فیلم تماشاگران تا چند دقیقه میرکریمی را تشویق کردند.

وی در ادامه عنوان کرد: "یه حبه قند" می‌تواند هر جنس مخاطب را پای فیلم بنشاند. تمام افراد از قشرهای مختلف در شخصیت‌پردازی‌ها در نظر گرفته شده‌اند و هر مخاطب می‌تواند خود را به جای یکی از شخصیت‌ها در فیلم قرار دهد و با آنها همزات‌پنداری کند.

این استاد دانشگاه تاکید کرد: داستان "یه حبه قند" در یک شبانه روز به تصویر کشیده می‌شود اما با تاریخ، جغرافیا و فرهنگ ایرانی ارتباط مستقیم دارد. من فیلم موفق "به همین سادگی" این کارگردان را هم دوست دارم. اما احساس می‌کنم "یه حبه قند" جهشی در سینمای ایران محسوب می‌شود و فکر می‌کنم اگر میرکریمی وارد سیاست بازی نشود و در فضای سینما به کار خود ادامه دهد، قطعا ما شاهد اتفاق‌های خوبی در سینمای او می‌شویم.

وی درباره دیگر ویژگی‌های این فیلم افزود: هر مخاطب اگر چندبار این فیلم را ببیند قطعا خسته نمی‌شود. طراحی صحنه و لباس و فیلمبرداری از دیگر ویژگی‌های خوب این فیلم به شمار می‌رود. میر کریمی در "یه حبه قند" عرفان متعالی را به تصویر می‌کشد و فرهنگ ایرانی را با جزئیات به نمایش می‌گذارد.

دکتر فیاض گفت: این فیلم یک شروع جدید برای سینمای ایران در بخش کارگردانی و مضمون است و می‌تواند آینه خوبی برای مجموعه‌سازان تلویزیونی باشد تا شادی و غم زندگی و فرهنگ ایرانی را به درستی به تصویر بکشند.

فایل‌های پیوست عکس(ها)

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
پاسخ }
اسب حیوان نجیبی است

بازیگر نقش
رضا عطاران بهروز شکیبا
حبیب رضایی مسعود
پارسا پیروزفر برزو
مهتاب کرامتی حکیمه
کارن همایونفر پیمان
باران کوثری نسترن
مهران احمدی رامین
ماهایا پطروسیان زن همسایه
بابک حمیدیان حمید
پانته‌آ بهرام هما
اشکان خطیبی پسر جوان
احمد مهرانفر راننده تاکسی

پنجمین فیلم سینمایی عبدالرضا کاهانی و ساخت سال ۱۳۸۹ است.

داستان این فیلم درباره آدمهایی است که در یک نقطه به هم رسیده و قرار است مدت زمانی حدودا دوازده ساعته را با هم بگذرانند.

بیشتر از این در مورد داستان گفته شود ماجرای داستان لو می رود....

فایل‌های پیوست عکس(ها)

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
پاسخ }
گاهی خوشی گاهی غم هندی زیز نویس من کلا فیلمام زیز نویس
بازیگراش شاهرخ خان آمیتا پاچان هرتیک روشن کاجول ودختر خاله کاجول
خیلی قشنگ حتماحتماحتما ببینید تواینهمه فیملم این یک چیز دیگست
Clap
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
سلام من فیلم هندی زیاد دوستندارم فیلمای خودمونم بجز چندتاییشون همشون آشغالن اما فیلمی که بالای 20بار دیدمشم بازم دوسش دارم و گریه ام میگیرهcryingفیلم( دوداس) هندیهhih.
هرکی ندیده یه بار ببینش خیلی قشنگه بازیگراش :شاهرخ خان وآیشواریا
در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد!
پس محال است چیزی را که حق الهی من است از دست بدهم!
چون تنها یک قدرت وجود دارد وآن هم قدرت خداست.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
[عکس: 20111225091754_317053_1990566382520_1794...6143_n.jpg][/b]
نیمه شب در پاریس / Midnight In Paris
جیل (اوون ویلسون) به همراه همسر و پدر و مادر زنش به پاریس سفر می کند و شدیدا تحت تاثیر شهر و زیبایی هایش قرار می‌گیرد. اما همسرش اینز (ریچل مک‌آدامز) و بقیه خانواده چنین احساساتی ندارند. همزمان جیل به فکر کار کردن روی رمانش با موضوع نوستالژی مشغول است. در پاریس آنها با دوستان قدیمی اینز (پائول و کارول) بر خورد می‌کنند. اینز که دوست قدیمی پائول بوده او را فردی باهوش می‌داند و ترجیح می‌دهد بیشتر وقتش را همراه با او بگذراند. جیل شب را در خیابان‌های پاریس قدم می‌زند و جلو کلیسایی با صدای زنگ نیمه شب ماشینی قدیمی می‌آید و او را به دهه ۲۰ و دورانی که برای جیل رویایی است می‌رود و با نویسنده‌ها و هنرمندا ن آن دوره ملاقات می‌کند. در آن دوران با دختری ملاقات می‌کند که قرن ۱۹ را دوران طلایی برای زندگی می‌داند. هنگامی که به همراه او به سال ۱۸۹۰ می‌رود با نویسندگانی مواجه می‌شود که دوست دارند در رنسانس زندگی کنند.
پاسخ }
نگهبان باغ وحش (ZOOKEEPER)

[عکس: 20130218210254_new-zookeeper-movie-poster.jpg]
محصول سال 2011
کارگردان : فرانک کراسی (Frank Coraci)
بازیگران:کوین جیمز,سیلوستر استانوله,آدام سندلر و جان فاوریو ( Kevin James, Rosario Dawson ,Leslie Bibb)
کمدی / خانوادگی / عاشقانه
خلاصه فیلم :
داستان فیلم در مورد باغ وحشی می باشد که حیوانات عجیبی در آنجا نگهداری می شود که همین حیوانات باعث دردسر بزرگی می شوند و...

خیلی خنده داره
حتماً ببینینClap
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
من دارم سريال Prison Break (فرار از زندان) ميبينم Clap خيلي جذاب و ديدنيه از نظر من hih

[عکس: o9boikt3fax06ovr0do.jpg]

نام سریال : فرار از زندان ( Prison Break ) – سال تولید : ۲۰۰۵
تعداد فصل : ۴ – تعداد قسمت : ۸۱ – کشور : آمریکا – ژانر : درام ، جنایی
بازیگران نقش اصلی :Wentworth Miller – Dominic Purcell – Amaury Nolasco
داستان این مجموعهٔ تلویزیونی در مورد دو برادر است که یکی از آنها برای قتلی که انجام نداده به اعدام محکوم شده و برادرش خود را به زندان می‌اندازد تا با استفاده از نقشه‌ای بسیار حرفه‌ای او را از حکم اعدام فراری دهد. برادر قاتل ؛ مایکل اسکافیلد نام دارد که در کالج مدرک مهندسی سازه گرفته و دارای هوش فوق العاده‌ای است. تمامی داستان اصلی سریال به فرار این دو برادر مربوط است که با اتفاقاتی که رخ می‌دهد جذاب تر می‌شود.
تو بزرگی مثل اون لحظه که بارون می زنه
تو همون خونی که هر لحظه تو رگهای منه
تو مثل خواب گل سرخی، لطیفی مثل خواب
من همونم که اگه بی تو باشه جون می کنه

من نیازم تو رو هر روز دیدنه
از لبت دوست دارم شنیدنه
پاسخ }
ما داریم سریال دکستر و می بینیم فصل چهارم

فایل‌های پیوست عکس(ها)

[عکس: countdown.php?width=400&height=128&bg=59...married in]
Created by Wedding Favors
پاسخ }