خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
امتیاز موضوع:
  • 30 رای - 3.13 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فيلم هايي كه ديده ايم

خانوم گل کدبانو

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 3,947

ارسال: #331
RE: فيلم هايي كه ديده ايم
سریال کره ای (به زیبایی تو یا(تقدیم به تو که زیبایی)

[عکس: 20150126171717_TotheBeautifulYou_15.jpg]

[عکس: 20150126172000_TotheBeautifulYou_03.jpg]

بعد از ارسال توضیح لیلا جان رو دیدم واسه همین ویرایش میکنم.
خلاصه ی داستان :

این سریال بر اساس یک درام ژاپنی 12 قسمتی مشهور درست شده و درباره ی گو جو هی ( choi seo ri) دختر کره ای است که در آمریکا زندگی میکنه. روزی در تلویزیون مسابقه ی رقابتی پرش ارتفاع رو میبینه که و جذب گانگ تائه جون (min ho) ورزشکار جوان میشود. اون به حد پرستش عاشق گانگ تائه میشه و در آخر تصمیم میگیره به دبیرستانی در کره که اون هست بره ولی می فهمه که اونجا فقط دانش آموزای پسر و ثبت نام میکنه چاره ای نمیبینه مگر اینکه خودشو به شکل یه پسر در بیاره.......
(آخرین تغییر در ارسال: 26-01-2015, 05:28 PM توسط سمیرا مامان شهاب.)
26-01-2015, 05:20 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2,647

ارسال: #332
فیلم هایی جدید دیدم
ایرانیها یکی ردگارپت با بازی عطاران...بازیگر ایرانی که برای دیدن استیون اسپیلبرگ راهی کن در فرانسه می شود .ماجراهایی که وی دراین سفر دارد فیلم جالبی ساخته...در جشنواره هم رتبه اورده
زندگی جای دیگری است(درام )فیلمی کاملا واقع گرایانه که زندگی روزهای پایانی یک بیمار که از بیماری خودش خبر داره وناامید هست اما داره زندگی اش میکنه ودرنهایت بخاطر بچه هاش از خودگذشتگی کرده وراهی زندان میشه تا همسر زن سابقش آزاد بشه وبچه هاش حمایت کنه...
فیلم های خارجی هم در روم(عاشقانه) سریال کره ای (پسران برتر از گل و دلم برات تنگ شده)
فیلم پسران برتر گل ماجرای یک گروه پسرکره ای هست که تو مدرسه به اف 4مشهور هستند ویک دخترفقیر که به دلیل نجات یک پسروارد این مدرسه شده باعث میشه دو تا از گروه اف 4 که بقیه را آدم حساب نمی کردن با زندگی افراد فقیر اشنا شده وعاشق این دختر بشن ...فیلم جالبیه
[عکس: 20150126180058_8888.jpg]
دلم برات تنگ شده هم فیلمی عاشقانه است که دختر وپسری ربوده می شوند ودختر در این ماجرا مورد تعرض ربایندگان قرار گرفته وبا اصرار کودکی که از خانواده پولدار بوده ومورد اذیت برادرش قرارگرفته تا پولش به جیب بزنه ،،از کشور خارج میشه وسالها بعد برمی گرده کره ..و....[عکس: 20150126175947_6666.jpg]
(آخرین تغییر در ارسال: 26-01-2015, 06:06 PM توسط مرضی سادات.)
26-01-2015, 06:01 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

ارسال: #333
سریال خاطرات یک خون آشام (vampire diaries)
یه سریال هم عاشقانه 83هم شاید کمی ترسناک10
تاالان 5فصل کامل اومده و 11 قسمت فصل6. کارکترهای اصلیش ی دختر (نینا دوبریو در نقش الینا) و 2تاداداش ( استفن و دیمن) که این دوتا داداشا خون آشام هستن. اول استفن عاشق النا میشه و هر فصلش ی موضوع جدیده که به خون آشام ها و جادوگرا و گرگینه ها مربوطه

سریال فوق العاده ایه.. من که عاشقشم. 27
اگه میخواین هم بگم از کجامیتونید رایگان دانلودش کنید
26-01-2015, 06:46 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 200

این 2تا فیلمو تازه دیدم..

Maleficient
[عکس: 20150126184341_download.jpg]

فک کنم همه دیگه داستان زیبای خفته رو بدونن!!
خلاصه داستان نیازی نباشه!!

Eternal Sunshine of the Spotless Mind (درخشش ابدی یک ذهن پاک)

[عکس: 20150126190017_Copyofeternal_sunshine.jpg]

کارگردان : Michel Gondry
نویسنده : Charlie Kaufman
بازیگران: Jim Carrey, Kate Winslet ,Tom Wilkinson

خلاصه داستان :

جوئل (کری) که رابطه پر هیاهو و جالبی را با دختری به نام کلمانتاین (وینسلت) آغاز کرده، تعجب می کنه از اینکه متوجه می شه کلمانتاین خاطرات این عشق را از سرش پاک کرده. کری هم از سر استیصال با مبتکر این فرآیند دکتر هوارد میرزویاک (ویکینسن)، تماس می گیره و ازش می خواد تا خاطره کلمانتاین را از ذهنش پاک کنخ اما موفق به این کار نمیشه!!
26-01-2015, 07:02 PM,
یافتن نقل قول
خانوم گل کدبانو

مدال ها

اعتبار: 3,947

ارسال: #335
سریال کره ای ذایقه شخصی

خلاصه  سریال

[عکس: 20150216175141_taste.jpg]

این سریال 16 قسمتی درباره رییس شرکتی به نام چون جینهو است (لی مین هو)که به ورشکستگی

خورده و برای جبران این کار،مجبور است پروژه بزرگی را به دست گیرد، این پروژه طرح گرفتن

از خانه ای قدیمی به نام سانگوجه است که *دختر شلخته ای  به سن بالایی به نام پارک گه این (سون

یه جین،بازیگر *زن* ) در ان زندگی میکند. چون جینهو که فرد وسواسی و تمیزی است مجبور است

به سانگوجه اسباب کشی کند و شلختگی و نامرتبی و رفتارهای زشت این زن را تحمل کند. دو گانگی

این دوشخصیت باعث بروز** صحنه های** خنده اوری میشود که دیدن ان خالی از لطف نیست.
(آخرین تغییر در ارسال: 16-02-2015, 06:08 PM توسط سمیرا مامان شهاب.)
16-02-2015, 05:50 PM,
یافتن نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

من همه جور فیلمی می بینم از ایرانی گرفته تا هندی16

میخوام چندتا فیلم هندی رو بهتون معرفی کنم که مطمئن باشید از دیدنشون پشیمون نمیشید.22

کوچ کوچ هوتاهه(یه چیزایی داره اتفاق میفته)
[عکس: 8gnvhrx2s6raq8p195bw.jpg]

خلاصه فیلم:دختر 8 ساله ای به نام آنجلی در تولد 8 سالگیش نامه های مادرش تینا (رانی موکرجی) که وقت به دنیا اومدنش مرده رو میخونه و وظیفه داره پدرش راهول (شاهرخ خان) رو به عشق قدیمیش آنجلی (کاجول) برسونه.(حتما فیلمش رو بببینید من با این فیلم بود که عاشق فیلم های هندی و همچنین شاهرخ خان شدم)

کال هوناهو(شاید فردایی نباشد)
[عکس: ab7fqo6ut1uio4ck2spp.jpg]

خلاصه فیلم:نه نا (پریتی زینتا) دختریه که خیلی خشک و جدیه و تو خانواده اش مشکل های زیادی وجود داره.او بامادر و مادربزرگ و بردار و خواهر کوچیکش تو یه خونه زندگی میکنه و یه دوست صمیمی به نام روهیت(سیف علی خان) داره.تااینکه امان(شاهر خان) وارد زندگی اونا میشه و زندگیشون از یکنواختی در میاد و نه نا عاشق امان میشه ولی امان نمیتونه با نه نا ازدواج کنه چون...(فیلمش رو باید خودتون ببینید خیلی قشنگه البته خیلی هم گریه داره)

چنای اکسپرس(قطار چنای)
[عکس: fvsecj8q79igzltcu52v.jpg]

خلاصه فیلم:راهول (شاهرخ خان) میخواد با دوستاش بره به گوا برای تعطیلات ولی سرنوشت اونو با مینا (دیپیکا پادوکون) آشنا میکنه و میره به شهر چنای.مینا از دست پدرش فرار کرده و این دو با هم تو قطار آشنا میشن و بعد از مدتی عاشق یکدیگر می شوند.(اینم فیلمش قشنگه و خیلی هم خنده داره)

دلواله دولهانیا لجاینگه(عاشقان عروس را می برند)
[عکس: sqppfuca2s8r6o5brz12.jpg]

خلاصه فیلم:راج (شاهرخ خان) و سیمران (کاجول) که هردو ساکن لندن هستند در یک سفر با هم آشنا میشن و این آشنایی تبدیل به عشقی بزرگ بین اونها میشه ولی پدر سیمران که فردی بسیار سخت گیره تصمیم میگیره با خانوادش به هند برگرده و سیمران رو به پسر بردارش بده و راج هم به خاطر سیمران به هند میره و...(این فیلم یکی از بهترین فیلم های عاشقانه هندیه که کلی هم از این فیلم تقدیر شده و بازیگراش به خاطر بازی خوبشون کلی جایزه گرفتن)

هام دل د چوکه صنم(من دلم رو به تو دادم عزیزم)
[عکس: 6nx5cr12f3yic3w3tq6v.jpg]

خلاصه فیلم:ناندنی (آیشواریا رای) دختر یک خانواده قدیمی و سنتی و پر جمعیت است که همه تصمیمات بر عهده پدر ناندنی است ولی او چون به ناندنی علاقه خاصی دارد زیاد به او سخت نمیگیرد.تااینکه سمیر(سلمان خان) وارد خانه آنها می شود و..

ویواه(ازدواج)
[عکس: 9ej4xlt76qdjt5o5cs7k.jpg]

خلاصه فیلم:پونم (آمریتا رائو) یک دختر خجالتی و کم حرف است که با خانواده عموی خود زندگی میکند وزن عموی او از او نفرت دارد.یک روز پسری به نام پریم (شاهد کاپور) به خواستگاری او می آید آنها دردوران نامزدی عاشق هم می شوند و...

دلکا ریشتا(رشته ی محبت)
[عکس: py29lm1825ceywx3la82.jpg]

خلاصه فیلم:تیا (آیشواریا رای) در یک مدرسه به بچه های ناشنوا درس میدهد یک روز جی (آرجون رامپل) برای کمک به این مدرسه می آید و در همان نگاه اول عاشق تیا می شود و بعد از مدتی عشق خود را به او ابراز می کند ولی تیا عاشق راج است و با او ازدواج می کند و بعد از مدتی بچه دار می شوند.در طی یک حادثه جی با ماشین راج تصادف می کند و راج می میرد و تیا نیز حافظه خود را ازدست میدهد و...

هوس فول
[عکس: ep0lwjq3pkaptxcwri9v.jpg]

خلاصه فیلم:آروش (آکشی کومار) یک فرد بسیار بد شانس است که اگر با عشق واقعی خود ازدواج کند بد شانسی او ازبین میرود. او با دوست خود باب(ریتیش دشموک) و همسرش پاتل(لارا داتا) زندگی میکند.او با دختری به نام دویکا(جیا خان) ازدواج می کند ولی وقتی به ماه عسل می روند می فهمد که دویکا عاشق کس دیگری است او به دریا می رود تا خود راغرق کند ولی سندی (دیپیکا پادوکون) او را نجات می دهد و آروش عاشق او می شود و ...(این فیلمش خیلییییییییییییی خنده داره حتما ببینید)

همه ی این فیلم هایی که معرفی کردم قشنگن مطمئن باشید اگه این فیلمارو ببینید شما هم عاشق فیلم های هندی میشید.
28-02-2015, 01:03 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 3

فیلم مستانه
داستان جنجالی و جالبی داشت
گریم بازیگرای زنش 22 angelic فیلم برداری هم با کلوزآپ و جلوه های ویژه فراوووووان
در کل خوووووب بید

[عکس: 20150228133002_Mastaneh.jpg]
28-02-2015, 01:30 PM,
یافتن نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد