تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 17 رای - 2.94 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابلمه مسی مو چه جوری تمیز کنم ؟
یه قابلمه و ماهیتابه مسی خریدم ازهمون اول که توش غذا درست کردم رنگش یه جوری شد جاهای چکش خورشم سیاه شد میشورمش رنگش نمیره . سیمم که نمیشه کشید همینطوری میشه یا راه و چاره ای داره ؟Dunnof
از پرچين اميدهايت چتري برايم بفرست ، من خيس دلتنگي هايت شده ام
پاسخ }
مس همینجوریه
بعد مدتی سیاه میشه
باید بدی مغازه های مس ساب برات بسابتشون تا سفید بشن
آموخته ام که با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانه نه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولي احترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريد ولي زندگي نه و بالاخره
مي توان قلب خريد،ولي عشق را نه
پاسخ }
عزیزم راه کارت پیشه منه

نیازی به سیم نداره برو رنگ فروشی بگو جلاسنج می خوام جلدش نارنجیه روش هم نوشته براق کننده فلزات با سفید روش نوشته جلاسنج . بعدش یه ذرشو بمال به پنبه (شبیه کرم میمونه فقط رنگش صورتیه) بعد پنبه رو بمال رو قابلمه مسی
فقط به یه نکته توجه کن که جعبش مثل جعبه رنگ نباشه ازاین تیوپیا باشه مثل جعبه کرم
همین تموم شد .gag
وخدایی که در این نزدیکی است ... .Heartshape2[/font][/size]
پاسخ }
سامانتا 3000 عزيز
از قديم چون هميشه ميگفتن ظرفهاي مسي رو ميسابن همه فكر مي‌كنن كه واقعا مي‌سابن، درصورتي كه مسگرها براي اينكه ظروف مسي حالت اولشونو پيدا كنند يه كمي مايع قلع رو آب مي‌كنن و داخل ظرف مسي مي‌ريزن و اونقدر اونو تو ظرف مي‌چرخونن كه من بيننده فكر مي‌كنم دارن مي‌سابن درصورتي دارن اون قلع و كه داخل ظرف ريخته رو يكنواخت مي‌كنند تا كامل به درون ظرف مسي بچسبه عزيزم.
منم يه قابلمه مسي دارم ،سميرا سميراي عزيز با اسكاج مي‌توني خوب بشوريش البته با آب سرد بشوري بهتره در ضمن تا وقتي كه داخل ظرف سبز بشه يا رنگشو از دست بده مي‌شه ازش استفاده كرد. حتي اگر كمي سياه شده اشكالي نداره. مال منم اينطوري شده بود بردم درستش كنم كه اينهارو ياد گرفتم. البته بيشتر مس كارها اگر كمي هم ظرف سياه بشه دوباره سفيد مي‌كنن بخاطر اينكه پولشونو بگيرن اما مطمئن باشيد ظرفتون هنوز قابل استفاده اس.Flowerysmile
همه آباد نشینان ز خرابی ترسند
من خرابت شدم و دم به دم آبادترم
پاسخ }
عزیزم من ی راه میگم شاید عجیب باشه ولی من امتحانش کردم جواب داد
از مامان بزرگم یاد گرفتم
خورده آجر میکوبی با سرکه قاطی میکنی تا مثل خمیر بشه. به همه جای ظرفت میزنی میذاری یه ساعت بمونه بعد با اسکاج و آب سرد میشوریش

یه راه دیگه هم که بدی مغازه های مس فروشی برات سفید کننgag
Winking
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ماهیت قابلمه مسی همینه...رنگش فقط با سفید گری خود مسکارها که توشو سفید میکنن روشن یه جلایی میدن درست میشه
ولی راه خونگیشhih

سس کچاب به دیواره های خارجیش بمالین کمی بمونه بعد بشورین...لک و لوک هاش میرهangelic
من تستیدم...جواب میده....1 (49)
معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
پاسخ }
عزیزم من ابلیمو با سرکه با پودر شوما میزنم میمونه بعد با اسکج میکشم روش عالی میشه
[عکس: d8965e8965.png]
پاسخ }
مرسی از جوابهای همتون راه هایی که گفتینو امتحان میکنم آخه زوده برم پیش مس فروشا واسه سفید کاری یه هفته نشده خریدمشون Flowerysmile
از پرچين اميدهايت چتري برايم بفرست ، من خيس دلتنگي هايت شده ام
پاسخ }
عزيزم منم رب رو با آبليمو قاطي ميكنم وميكشم روش بعد از چند دقيقه ميشورمش خيلي خوب ميشه
پاسخ }
من شنیدم با سس کچاپ لکه هاش پاک میشه.ولی امتحان نکردم
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.
او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...