خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قوانین مربوط به عکس ارسالی

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1734

قوانین مربوط به عکس ارسالی
با توجه به قوانین كارگروه تعیين مصاديق محتواي مجرمانه قانون جرائم رايانه اي از این به بعد کاربران عزیز باید برای ارسال عکس در انجمن موارد زیر رو در نظر بگیرن :

* عکس هایی که انسان در اون نباشه نباید نامتعارف و خلاف قوانین و مقررات باشه

* عکس هایی که مدل انسانی داشته باشه ، برای مدل ، مثل مدل لباس ، مو ، آرایش و .... باید ضوابط زیر رو رعایت بفرمایید :

- عکس های مدل های خارجی باید از گردن به پایین باشن ، برای مدل لباس و برای مدل آرایش باید چهره توسط فتوشاپ کاملا پوشانده بشه
- به هیچ وجه سینه نباید حتی جزئی بودن پوشش باشه
- دست ها و پاها اگر لخت باشن باید با فتوشاپ پوشونده بشن
- مدل های لباس باید متعارف با قوانین جامعه باشه

با تشکر از همکاری همه شما کاربران گرامی ، یادآور میشم این اقدامات برای تداوم فعالیت خانوم گل الزامی هست .
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ عصر
وب سایت کاربر یافتن
12 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
دبیر, reyhaneh, honar, shamiiim, *Asal*, دختر بلا, niloofar00, sara jon joni, mozhgan57, sanam001, roozegar1000, mah taab
مدیر بازنشسته

مدال ها

اعتبار: 2267

ارسال: #2
RE: قوانین مربوط به عکس ارسالی
(۲۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ عصر)admin نوشته شده توسط:  با توجه به قوانین كارگروه تعیين مصاديق محتواي مجرمانه قانون جرائم رايانه اي از این به بعد کاربران عزیز باید برای ارسال عکس در انجمن موارد زیر رو در نظر بگیرن :

* عکس هایی که انسان در اون نباشه نباید نامتعارف و خلاف قوانین و مقررات باشه

* عکس هایی که مدل انسانی داشته باشه ، برای مدل ، مثل مدل لباس ، مو ، آرایش و .... باید ضوابط زیر رو رعایت بفرمایید :

- عکس های مدل های خارجی باید از گردن به پایین باشن ، برای مدل لباس و برای مدل آرایش باید چهره توسط فتوشاپ کاملا پوشانده بشه
- به هیچ وجه سینه نباید حتی جزئی بودن پوشش باشه
- دست ها و پاها اگر لخت باشن باید با فتوشاپ پوشونده بشن
- مدل های لباس باید متعارف با قوانین جامعه باشه

با تشکر از همکاری همه شما کاربران گرامی ، یادآور میشم این اقدامات برای تداوم فعالیت خانوم گل الزامی هست .

ببخشید آقای ادمین سلام من این قسمت درست متوجه نشدم مدل آرایش اگه صورتش بپوشونم که چطوری مدل آرایش باشه برای مدل لباس و برای مدل آرایش باید چهره توسط فتوشاپ کاملا پوشانده بشه
امضای mis gold
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
۳۱-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ صبح
یافتن
6 کاربر از mis gold به دلیل این ارسال سپاس کرده.
admin, ........, reyhaneh, shamiiim, Atefe joon, niloofar00
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2349

ارسال: #3
(۲۶-۳-۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ عصر)آیسان6700 نوشته شده توسط:  سلام ببخشید برا گذاشتن عکس گفتین باید توی یه کادری لینک دانلود رو بنویسین که درست متوجه نشدم میشه توضیح بدین چه لینکی

آموزش قرار دادن عکس

راهنمای کاربران
امضای Linda
[تصویر:  sunflower3.gif]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۳-۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ عصر، توسط Linda.)
۲۶-۳-۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ عصر
یافتن
6 کاربر از Linda به دلیل این ارسال سپاس کرده.
reyhaneh, loyee_15, mamane kiana, shamiiim, Atefe joon, niloofar00
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #4
(۱۸-۴-۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ عصر)nilofar khanom نوشته شده توسط:  سلام اقای ادمین
من میخام بدونم این مدیرای سایت شما به چه حقی امتیازیو که واسه عکس دسته گلم گرفته بودم رو حذف میکنن چون چند تا ارسال دیگم از سر نا آگاهی عکساش واتر مارک ایرانی داشتن ؟
چه ربطی داشته که به خاطر یه ارسال دیگه امتیاز یه ارسال دیگه رو حذف میکنن VahidrkVahidrk
درسته مدیرن . ولی درست تذکر بدن انگار بهشون توهین کردیم یه جوری رفتار میکنن SwearSwearSwearSwear

سلام .
جهت اطلاع همگان :
کاربر فوق از روزی که عضو شدن یا عکس با سایز بالا گذاشتن یا با واتر مارک ایرانی .. هر موردی رو که حذف کردم برای من پیام خصوصی دادن و با این حالت Swear صحبت کردن و گفتن چرا به من گیر میدی؟؟؟. در پاسخ به هر پیامشون با قربونت برم و عزیزم بهشون جواب دادم ...کاربرانی که بیان میکنن مدیران بد اخلاقی میکنن 1 تذکر از 1 مدیر رو میبینن اما سوابق رو که نمیدونن
.
امضای mamane kiana
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ صبح، توسط mamane kiana.)
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ صبح
یافتن
13 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, بانوی مهربانی, f.nik, reyhaneh, پارانزیم, Galaxy, Atefe joon, avajoon, niloofar00, 1368Sheri, نسرین کوچولو, mozhgan57, carpet
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #5
(۲۹-۶-۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ عصر)شکوفه بهار نوشته شده توسط:  با سلام من میخواستم برای فروش لباسم عکس بذارم.توی قوانین فروش نوشته شده که نباید ازاپلود سنتر استفاده کرد وباید عکس الصاق بشه.میشه بگگید چطورباید اینکاررو بکنم؟
سوال دومم اینه که خودسایت آپلود سنتر داره؟کدوم قسمت هست پیداش نکردم و آیا میشه از آپلود سنتر دیگه ای غیراز آپلود سنتر خود سایت استفاده کرد؟

سلام . در عکس زیر براتون روی (ارسال پاسخ ) علامت زدم اونو که بزنید در کادر پاسخی که براتون میاد زیرش امکان پیوست تصویر رو دارید .

[تصویر:  20140920200346_nn.jpg]
امضای mamane kiana
۲۹-۶-۱۳۹۳, ۰۷:۰۶ عصر
یافتن
5 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
شکوفه بهار, 1368Sheri, niloofar00, mozhgan57, Atefe joon

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 7145

ارسال: #6
(۲۰-۷-۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ عصر)مامان نانا نوشته شده توسط:  سلام من تازه با خانم گل آشنا شدم معنی اسپم رو نمیدونم بعد من با تبلت میام اصلا چیزی برا کوچک کردن عکس نداره و این اعتبارم نداره میشه برام توضیح بدید ببخشید پیام خصوصیم نمیدونم کجا باید بنویسم یا کجا نگاه کنم مرسی اگه جوابمو بدین

سلام عزیزم خوش آمدیFlowerysmile
یکی از سوالهاتون که راجع به تغییر سایز عکس در تبلت هست مربوط به این قسمته و جواب میدم
برای اینکار باید برنامReduce photo sizeرو دانلود کنید که راحت با تبلت عکساتونو ریسایز کنید
موفق باشیFlowerysmile
امضای z.arghavani
[تصویر:  20131218075301_20130410105840_579684_333...6488_n.jpg]

اینستاگرام من z.arghavani
۲۰-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ عصر
یافتن
4 کاربر از z.arghavani به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مامان نانا, رويا صادقي, Atefe joon, mozhgan57
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد