تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 38 رای - 2.58 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین مربوط به عکس ارسالی
با توجه به قوانین كارگروه تعیين مصاديق محتواي مجرمانه قانون جرائم رايانه اي از این به بعد کاربران عزیز باید برای ارسال عکس در انجمن موارد زیر رو در نظر بگیرن :

* عکس هایی که انسان در اون نباشه نباید نامتعارف و خلاف قوانین و مقررات باشه

* عکس هایی که مدل انسانی داشته باشه ، برای مدل ، مثل مدل لباس ، مو ، آرایش و .... باید ضوابط زیر رو رعایت بفرمایید :

- عکس های مدل های خارجی باید از گردن به پایین باشن ، برای مدل لباس و برای مدل آرایش باید چهره توسط فتوشاپ کاملا پوشانده بشه
- به هیچ وجه سینه نباید حتی جزئی بودن پوشش باشه
- دست ها و پاها اگر لخت باشن باید با فتوشاپ پوشونده بشن
- مدل های لباس باید متعارف با قوانین جامعه باشه

با تشکر از همکاری همه شما کاربران گرامی ، یادآور میشم این اقدامات برای تداوم فعالیت خانوم گل الزامی هست .
}
(۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ب.ظ)admin نوشته:  با توجه به قوانین كارگروه تعیين مصاديق محتواي مجرمانه قانون جرائم رايانه اي از این به بعد کاربران عزیز باید برای ارسال عکس در انجمن موارد زیر رو در نظر بگیرن :

* عکس هایی که انسان در اون نباشه نباید نامتعارف و خلاف قوانین و مقررات باشه

* عکس هایی که مدل انسانی داشته باشه ، برای مدل ، مثل مدل لباس ، مو ، آرایش و .... باید ضوابط زیر رو رعایت بفرمایید :

- عکس های مدل های خارجی باید از گردن به پایین باشن ، برای مدل لباس و برای مدل آرایش باید چهره توسط فتوشاپ کاملا پوشانده بشه
- به هیچ وجه سینه نباید حتی جزئی بودن پوشش باشه
- دست ها و پاها اگر لخت باشن باید با فتوشاپ پوشونده بشن
- مدل های لباس باید متعارف با قوانین جامعه باشه

با تشکر از همکاری همه شما کاربران گرامی ، یادآور میشم این اقدامات برای تداوم فعالیت خانوم گل الزامی هست .

ببخشید آقای ادمین سلام من این قسمت درست متوجه نشدم مدل آرایش اگه صورتش بپوشونم که چطوری مدل آرایش باشه برای مدل لباس و برای مدل آرایش باید چهره توسط فتوشاپ کاملا پوشانده بشه
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
}
(۲۶-۰۳-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ)آیسان6700 نوشته:  سلام ببخشید برا گذاشتن عکس گفتین باید توی یه کادری لینک دانلود رو بنویسین که درست متوجه نشدم میشه توضیح بدین چه لینکی

آموزش قرار دادن عکس

راهنمای کاربران
[عکس: sunflower3.gif]
}
(۱۸-۰۴-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ)nilofar khanom نوشته:  سلام اقای ادمین
من میخام بدونم این مدیرای سایت شما به چه حقی امتیازیو که واسه عکس دسته گلم گرفته بودم رو حذف میکنن چون چند تا ارسال دیگم از سر نا آگاهی عکساش واتر مارک ایرانی داشتن ؟
چه ربطی داشته که به خاطر یه ارسال دیگه امتیاز یه ارسال دیگه رو حذف میکنن VahidrkVahidrk
درسته مدیرن . ولی درست تذکر بدن انگار بهشون توهین کردیم یه جوری رفتار میکنن SwearSwearSwearSwear

سلام .
جهت اطلاع همگان :
کاربر فوق از روزی که عضو شدن یا عکس با سایز بالا گذاشتن یا با واتر مارک ایرانی .. هر موردی رو که حذف کردم برای من پیام خصوصی دادن و با این حالت Swear صحبت کردن و گفتن چرا به من گیر میدی؟؟؟. در پاسخ به هر پیامشون با قربونت برم و عزیزم بهشون جواب دادم ...کاربرانی که بیان میکنن مدیران بد اخلاقی میکنن 1 تذکر از 1 مدیر رو میبینن اما سوابق رو که نمیدونن
.
}
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
(۲۹-۰۶-۱۳۹۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ)شکوفه بهار نوشته:  با سلام من میخواستم برای فروش لباسم عکس بذارم.توی قوانین فروش نوشته شده که نباید ازاپلود سنتر استفاده کرد وباید عکس الصاق بشه.میشه بگگید چطورباید اینکاررو بکنم؟
سوال دومم اینه که خودسایت آپلود سنتر داره؟کدوم قسمت هست پیداش نکردم و آیا میشه از آپلود سنتر دیگه ای غیراز آپلود سنتر خود سایت استفاده کرد؟

سلام . در عکس زیر براتون روی (ارسال پاسخ ) علامت زدم اونو که بزنید در کادر پاسخی که براتون میاد زیرش امکان پیوست تصویر رو دارید .

[عکس: 20140920200346_nn.jpg]
}
(۲۰-۰۷-۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ)مامان نانا نوشته:  سلام من تازه با خانم گل آشنا شدم معنی اسپم رو نمیدونم بعد من با تبلت میام اصلا چیزی برا کوچک کردن عکس نداره و این اعتبارم نداره میشه برام توضیح بدید ببخشید پیام خصوصیم نمیدونم کجا باید بنویسم یا کجا نگاه کنم مرسی اگه جوابمو بدین

سلام عزیزم خوش آمدیFlowerysmile
یکی از سوالهاتون که راجع به تغییر سایز عکس در تبلت هست مربوط به این قسمته و جواب میدم
برای اینکار باید برنامReduce photo sizeرو دانلود کنید که راحت با تبلت عکساتونو ریسایز کنید
موفق باشیFlowerysmile
[عکس: 20131218075301_20130410105840_579684_333...6488_n.jpg]

اینستاگرام من z.arghavani
}