• 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كتابهايي كه خوانده ايم(معرفی کتاب)
یادش بخیر جوونتر که بودیم ازدواج نکرده بودم کلی کتاب می خوندم
بامداد خمار
شب سراب
پنجره
غرور و تعصب
غرش طوفان(رمان فرانسوی 5 جلدی)
پیمان
غزال
الان حضور ذهن ندارم یادم اومد بازم میام می گم
خدا کند آنروز که آخرین زنگ دنیا می خورد
روی تخته سیاه قیامت اسم ما را جز خوبها بنویسند
  پاسخ
من بیشتر کتابهای روانشناسی میخونمٰ مجموعه کتابهای مسعود لعلی رو بهتون پیشنهاد میکنم 6جلدش چاپ شده داستانیه مثل:
شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید
مشکلات را شکلات کنید و ...
رمانهای دانیل استیل مثل پیمان
دافنه دوموریه :ربه کا هم ارزش وقت گذاشتن رو دارن.
[تصویر:  20141020161627_IMG_1407437203800.jpg]
  پاسخ
رمان کسی پشت سرم آب نریخت(نیلوفر لاری) و تمام رمان های تکین حمزه لو
(افسون سبز، بعد از او، مهرومهتاب، از آن سوی آیینه، دختری در مه )رو پیشنهاد میکنم بخونید.
[تصویر:  20qff4.jpg]

"ﺩﺭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺯﻥ یک ﺍﺛﺮ ﻫﻨﺮﯾﺴﺖ ﺷﮑّﯽ
ﻧﯿﺴﺖ.....
ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻪﻃﻮﺭ ﮐﻠّﯽ یک ﺍﺛﺮ ﻫﻨﺮﯾﺴﺖ....
ﺑﻪﺷﺮﻃﯽ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ ﺭﺍ ﻗﺪﺭ ﺑﺪﺍﻧﺪ ﻭ
ﻧﮕﻬﺶ ﺩﺍﺭﺩ"
ﺳﯿﻤﯿﻦ ﺩﺍﻧﺸﻮﺭ

پاسخ
اگه وقت داشتین کتاب شطرنج باز و نامه یک زن ناشناس هر دو داستان کوتاه آلمانی است .عالی بود
از اینجا گرفتم
www.98ia.com

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
  پاسخ
من بیشتراز 800کتاب خوندم نویسندگی هم کردم مدتی توی دانشگاه سرپرست گروه نویسندگان نشریه بودم
جدید ترین کتابهای که خوندم کتاب کمدی الهی دانته دوزخ وبهشت هردو بازبان اصلی ورمانهای آنتوان چخوف وداستانهای گابریل گارسیامارکز
[تصویر:  20140822091512_64531319934704373428-2.jpg]
  پاسخ
من جدید ترین کتابی که خوندم عروسک چوبی ترجمه لیلا صدری از انتشارات البرز بود بسیار رمان قشنگ وفراموش نشدنی است
  پاسخ
ناشر: هيلا

آخرین کتابی که خوندم رمان " ميهماني خداحافظي " هست. خیلی زیبا و تاثیر گذار پیشنهاد میکنم بخونیدش.

در مورد کتاب:

« ميهماني خداحافظي » يك درام خانوادگي است كه با موضوع مهاجرت شكل گرفته است . داستانهاي اين مجموعه دربارة زن جواني به نام ساراست كه به خاطر مهاجرت قريب الوقوع نزديكترين دوستش « الي » به كندوكاو در گذشته هاي نه چندان دور خود مي پردازد : « حواسم بود . از صبح كه بيدار شده بودم حواسم بود . بهنام خودش را زده بود به آن راه و چيزي نگفته بود . يادم مي آمد زماني پانزده ساله شدن بزرگت رين رؤيايم بود . حالا دو برابر پانزده سال را داشتم . نميدانم كي وقت كرده بودم اين همه بزرگ شوم . » سارا در جستجويي كه انجام ميدهد نكاتي را در مورد خودش و رابطه اش با همسرش – بهنام – كشف مي كند و علت اينكه چرا اين همه از مهاجرت دوستش – الي – غمگين شده است را به تدريج مي فهمد : « گيج شده بودم . به آرزوهايم فكر كردم . چيزي يادم نمي آمد . چيزهايي كه يادم مي آمد شبيه آرزوهاي كليشهاي بود . فكر كردم دلم مي خواهد امسالم با پارسال خيلي فرق داشته باشد . فرق هاي خوب . » ميهماني خداحافظي در واقع يك كشف دروني براي ساراست كه ضمن مرور اشتباهات گذشته اش راه خودش را باز مي يابد .
[تصویر:  20140407164734_946090_232018066979752_66...n-Copy.jpg]
غایب
  پاسخ
(۱۴-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ عصر)عصیانگر نوشته است: خرده جنایت های زناشوهری
نمایشنامه است اما معرکه است. کتاب دست خودم نیست نویسنده اش رو فراموش کردم.
در مورد روابط زناشویی یه زوج . واقعا عالیه.

اثر اریک امانوئل شمیت
شهلا حائزی
بیاید از زندگیمون لذت ببریم hih
  پاسخ
بار هستی اثر بینظیر میلان کوندرا، همین امروز تمومش کردم و به همگی توصیه میکنم این رمان عالی و فلسفی رو حتما بخونید:
[تصویر:  20120801101107_images1.jpg]
گفتی دوستت دارم
و من به خیابان رفتم !
فضای اتاق برای پرواز کافی نبود....

"گروس عبدالملکیان"
  پاسخ
هویت رمان فوق العاده ای دیگر از میلان کوندرای عزیز:
[تصویر:  20120811133255_images1.jpg]
گفتی دوستت دارم
و من به خیابان رفتم !
فضای اتاق برای پرواز کافی نبود....

"گروس عبدالملکیان"