تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كدوم قرص ضدبارداري بهتره
من قرص روكين استفاده ميكردم رفتم داروخونه دوباره بهم بده قرص دزوسپتيوروداداياباهم فرق دارن درضمن اسپرونولاكتين هم مصرف ميكنم به نظرشماكدوم قرص بهتره من پرولاكتين بالاهم دارم ممنون راهنمايي منيد
خدايا بابت تمام چيزهايي كه دارم ولي نميبينم توراشكر
}
سلام دوستم به نظره من قرص ضد بارداری خوب نیست عوارض داره بازم نمیدونم من خودم 3 ماه خوردم فشارم رفت بالا عصبی شدمHanghead
میدانیکه
ازخدا خواستن عزت است
اگر برآورده شود رحمت است و اگر نشود حکمت است
از خلق خدا خواستن خفت است
اگربرآورده شود منت است اگر نشود ذلت است
پس هر چه می خواهی از خدا بخواه
و در نظر داشته باش که
برای او غیر ممکن وجود ندارد و تمام غیر ممکن ها فقط برای توست
پس با خدا باش و پادشاهی کن
بی خدا باش و هرچه خواهی کن1 (49)
}
giliجون براي ضدبارداري استفاده نميكنم چون كيست دارم مجبورم
خدايا بابت تمام چيزهايي كه دارم ولي نميبينم توراشكر
}
بهترین کار مشورت با پزشکته عزیزم چون هر بدنی خاصیت های خودش رو داره و ممکنه برای بدنی بسازه و برای کس دیگه نسازه، دکتر من برای مشکل جوشم قرص سیپروترون کامپاند (اینم ضد بارداری هست ضد آندروژن) تجویز کرده بود که با مصرف 6 ماهه ش مشکل جوشهام برطرف شد عوارض چندانی هم برام نداشت غیر از اشتهای زیاد، ولی دوباره سر خود رفتم خریدم و استفاده کردم نه تنها جوشهام زیاد شدن روی اعصابم هم تاثیر گذاشت. پس بهتره قبل از هر چیز با پزشکت مشورت کنی نه با کسانی که هر کدوم سیستم بدنی متفاوتی دارن و ممکنه برای یکی خوب باشه و برای دیگری بد.Flowerysmile
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
}
گوناگون از وب
loading...
من یاسمینو شنیدم اگه اسمشو اشتباه نکنم میگنDunnof عالیه
ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهات حرف میزنند..
}
اهان ولی بیا تو تاپیک خانوم هایی که تصمیم گرفتن باردار شن بپرس

دکترک چی میگه همونی دکتر میگه بخور(1782)
میدانیکه
ازخدا خواستن عزت است
اگر برآورده شود رحمت است و اگر نشود حکمت است
از خلق خدا خواستن خفت است
اگربرآورده شود منت است اگر نشود ذلت است
پس هر چه می خواهی از خدا بخواه
و در نظر داشته باش که
برای او غیر ممکن وجود ندارد و تمام غیر ممکن ها فقط برای توست
پس با خدا باش و پادشاهی کن
بی خدا باش و هرچه خواهی کن1 (49)
}
سلام به نظر من بهتره با دکترتون مشورت کنید دکتر به من گفت یاسمین (باتوجه به مشکلم)بهترین قرص اما اگر روزه گرفتی استفاده نکن (میگن با اب زیاد بایدمصرف بشه وگر نه با عث ایست قلبی می شه)Dunnofپس خواهشن سر از خود هر قرصی رومصرف نکنید
}
مارولون خوبه
یاسمین هم عالیه ولی خیلی قویه.
[عکس: tCaGp4.png]
}
گوناگون از وب
loading...
دکترم سال گذشته به من یاز رو پیشنهاد داده بود، بسته ای 25000 تومن که آلمانی هست و چون بعد از تحریم پیدا نمیشد، دیان که از همون شرکت ولی کمی ارزون تر بود رو گفت ولی به نظرم تفاوتی چندانی با همون سیپروترون کامپاند یا ال دی و... که 1000 تومنه نداشت... چون همون عوارض مثلا برای من اضافه وزن رو بوجود آورد... من قبل ازدواج مشکل نامنظمی قاعدگی داشتم... حدود 10 ماه مصرف کردم ولی پشیمون شدم و الان 6 ماهه دیگه قرص نمیخورم...
}
[b]دختر عمه شوهر منم یاز مصرف میکنه میگه هم موهای زایدو از بین میبره هم کیستارو کلا پاک میکنه و برنمیگرده.حتی چاقی که از اختلالات هورمون باشه هم خوب میکنه .من خودم واسه کیستم 5 دوره یاسمین مصرف کردم و جوشهای زیر جلدی صورتم کاملا از بین رفت.1 سال میشه دیگه مصرف نمیکنم ولی مشکل بخصوصی ندارم.ولی حتما به دکتر مراجعه کنین شاید سر خود مصرف کردن فردا باعث نازایی بشه[/b]

[عکس: 00rdpe33.png]

خدایا شکرت تا اینجا همیشه کمکمون کردی از اینجا به بعد تنهامون نزار
}