تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لاک ابرو
سلام من میخوام لاک ابرو بگیرم خوشحال ویشم کسی اطلاعاتی در مورد مارک و قیمتش بهم بده؟
پاسخ }
سلام قیمتش 7.000 ت
خیلی خوبه مخصوصا برای مهمونی اصلا پاک نمیشه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
لاک ابرو چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Dunnof
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ }
سلام .مدادیه؟
اجازه خدا؟میشه من ورقمو بدم؟!میدونم امتحان تموم نشده ولی من خسته شدم.... .
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
مثلا لاکه با همون بسته ندیولی پاک کردنش درد سره
فکر نکنم ابروها هم خیلی باهاش حال کنن خیلی هم سریع خشک میشه
[img] [عکس: yv5my7hppo9.png] [/img]
پاسخ }
(۰۴-۰۸-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ب.ظ)mara60 نوشته:  سلام من میخوام لاک ابرو بگیرم خوشحال ویشم کسی اطلاعاتی در مورد مارک و قیمتش بهم بده؟

عزیزم لاک ابرو مارک راشن هست قیمت هم 12 تومن
مثل لاک ناخن یا لاک غلط گیر میمونه همراهش یک قلمو هست
مثل ابروی عروسها که میکشن این باید بزنید که ابرو پاک نشه مثلا قبلش با مداد یا سایه ابرو ابرو رو میکشید بعد روش لاک میزنید حالت فیکس داره رنگ بندی هم داره که با توجه به رنگ ابروتون میخرید
در ضمن قبلش باید خوب تکون بدید و برای پاک کردنش هم از اسپری و عطر و یا آب و صابون استفاده کنید
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
لاک ابرو جایگزین خوبیه بجای مداد که هر دقیقه باید حواسمون باشه دستمون نخوره پاک شه خیلی خوبه، من واسه عروسی دوستم آرایشگرم زد ؛ آخر شب که میخاستم بشورم به زور پاک شد
پاسخ }
چه جالب خانومی
یعنی مثل تاتو میشه؟
مداده؟
عکس نداری ازش؟
تقصیر ما نیست که بر روی حرفهایمان نمی مانیم، ما بر زمینی زندگی میکنیم که هر روز خودش را دور میزند...
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ا چه جالب.منم میخوام عکسش روببینم.اگه لطف کنی عزیز عکسی بزاری ازش(1782)
پاسخ }
خانوم گلا اين لاك ابرو باعث ريزش موي ابروها نمي شه ؟ اخه مداد باعث ريزش مي شه ... من سايه ابرو استفاده مي كنم خيلي طبيعيه و اصلن هم تابلو نيست كه ابروهارو چيزي زدي ... طوري كه مادر شوشو چند وقت پيش بهم گفت ابروهام خيلي پر و خوب شده ...
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...