خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لاک لب

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 227

لاک لب
دوستان عزیز
نمی دونم چرا اما ارایش روی صورت من اصلا موندگاری نداره ahh.مخصوصا رژلب ..رژ بورژوا مثلا 48 ساعته خریدم پنج شنبه رفتم باهاش مهمونی ..کلی هم زدم اما یک ساعت نشده بود که انگار نه انگار من رژی زده بودم ..شده بودم مثل مامان کوزت ....Bollywood
بعضی ها رو می بینم از سر شب تا آخر شب رژشون رو لبشون مونده و تازه رژهای ارزونم میگیرن اما من این وضعمه 12
یکی از فامیلای همسری گفت لاک لب بخر موندگاری اش خوبه ..خواستم بپرسم ببینم شما تاحالا ازش استفاده کردین؟ چه مارکیش بهتره؟ تنوع رنگ داره؟

اگه کسی راهکاری هم برا موندگاری آرایش بده ممنون میشم

یادم رفت اینم بگم ..یک آرایشگری بهم گفت وقتی آرایشت تموم شد چشم و دهانت رو ببند و تافت بزن ..اما من چون آلرژی دارم نمیتونم این ریسک رو بکنم
۵-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

RE: لاک لب
الهه جون سلام
منم کماکان مشکل شما رو دارم اما یک نفر گفت از رژلب خشک استفاده کنم.
منم استفاده میکنم ماندگاریش از رژلبهای چرب خیلی بیشتره
۵-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از ایرانا به دلیل این ارسال سپاس کرده.
بی هنر
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 205

ارسال: #3
سلام دوستان
من خودم رژ لب مایع میزنم از اینها که بعد خشک میشه و دیگه نمیره . برای دانشگاه هم خوبه
ولی یه بدی داره اونم سرب بالاییه که داره و خب خوب نیست
خودم تا حالا لاک لب استفاده نکردم
امضای atiasal11
تقصیر ما نیست که بر روی حرفهایمان نمی مانیم، ما بر زمینی زندگی میکنیم که هر روز خودش را دور میزند...
۶-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ صبح
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 436

ارسال: #4
سلام.منم امکان داره حتی رژ 24 ساعته نزنم اما کلا یه جوری غذا میخورم یا حرف میزنم که حواسم هست رژم نره و کلا آرایشم نمیره تا چند ساعتVeiledsmile2.البته آرایش چشم منم همینطوره.ی چیز دیگهConnieمن وقتی میخوام رژم ماندگاریه بیشتری داشته باشه قبل از زدن رژ سایه میزنم به لبام بعد از روش رژ میزنم.سایه ای که همرنگ رژمهhih
امضای minaarash
۶-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از minaarash به دلیل این ارسال سپاس کرده.
1368Sheri, الهه(مامان النا)
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 12

ارسال: #5
منم مشکل شماها رو دارم...نه فقط رژ...کل آرایشم بعد یکی دوساعت میریزه پایین و مثه نقاشی آبرنگی که روش آب ریخته میشه!!!(همه چیز قاطی)
اما با تجربه خودم رژم اینطوری بیشتر میمونه:::
من2سانس رژ میزنم...سانس اول که زدم...یه کاغذ بین لبام میذارم و یک کم از چربی رژ گرفته میشه...دوباره که روش رژ میزنم خیلی خوب میمونه....اما اگه یه سانس رژ بزنم با خوردنی اول رژمو هم خوردم....روش 2سانس رژ رو امتحان کنین...قطعا جواب میگیرین
امضای aroos avval
۶-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از aroos avval به دلیل این ارسال سپاس کرده.
الهه(مامان النا)

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 3

(۵-۸-۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ عصر)الهه(مامان النا) نوشته شده توسط:  یادم رفت اینم بگم ..یک آرایشگری بهم گفت وقتی آرایشت تموم شد چشم و دهانت رو ببند و تافت بزن ..اما من چون آلرژی دارم نمیتونم این ریسک رو بکنم

سلام الهه جون... پوست صورت خيلي حساسه ... من كه فك ميكنم اگه هر روز هر روز اينكارو تكرار كني براي پوستت ضرر داره . چون خود آرايشگرها هم هيچ وقت از تافت استفاده نمي كنن ... از فيكس كننده آرايش استفاده مي كنن . يه پودره كه مي زنن رو صورت ...
امضای safoora66
۶-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ صبح
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد