امتیاز موضوع:
  • 26 رای - 3.23 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لباسم رو باچی ست کنم (همفکری برای ست کردن لباسهای خودمون)
(۰۷-۰۴-۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ)iatii نوشته:  من یه مانتوی سفید گرفتم
با شلوار جین دمپا رنگش آبی تیره اس
تا اینجاش رو دوست دارم
اما نمی دونم روسری رو باید چیکار کنم ؟ روسری یا شال ؟ صورت من کشیده اس به نظر شما شال بهتره یا روسری ؟ یا فرقی نداره ؟ Hanghead

و یه سوال دیگه می خوام یه شلوار جین سفید بگیرم ؟ آخه رنگ سفید دوست دارم gag
چه رنگ مانتو و روسری بگیرم براش ؟ خودم روسری رو می گم زمینه سفید با طرح هایی به رنگ مانتویی که قراره بخرم
دوستان توی تاپیک مد روز ایرانی رنگ های مد سال رو و مدل ها رو گفتنFlowerysmile
حالا من می خوام بدونم چه رنگی رو با شلوار سفید ست کنم ؟
نظر شما چیه خانم های خوش سلیقه ؟

من خودم شال رو بیشتر دوست دارم.میتونی شالی هم رنگ شلوار جینت بخری که ساده باشه یا پایینش حاشیه ی سفید داشته باشه یا از شال هایی با طرح های شلوغ که آب تیره بیشتر توش وجود داره استفاده کنی.چون مانتوت سفیده ساده و شلوار جینت هم ساده اس طرح شلوغ اصلا بد نیست.
برای شلوار جین سفید همه رنگ مانتو میاد.ولی خب رنگ های شاد تر جلوه اش رو بیشترمیکنه.(من رنگ های کرم و قهره ای و خاکستری و مشکی و سورمه ای که رنگ های روزمره و عادی ای هستن رو پیشنهاد نمیکنم)بهتره رنگ هایی مثل بنفش تیره,سبز (یا تیره یا روشن)صورتی(پرنگ یا کم حال)و سوسنی و غیره رو هم امتحان کنی.مانتوهایی هم که نخی هستن و برای تابستون مناسبن ودارای طرح های شلوغ و یا چهارخونه هستن هم قشنگ میشن.(مثلا چهارخونه با رنگهای آبی فیروزه ای و قهوه ای ترکیب بسیار شیکی دارن).
روسریهم با زمینه ی سفید و طرح هایی متناب با مانتو عالیهو برای مانتو های ساده مناسبه.برای مانتو با طرح شلوغ از روسری یا شال ساده استفاده کنی بهتره.البته اینا نظر منه.
سلیقه و نظر خودت شرطه دوست گلم.Flowerysmile
پاسخ }
من اصلا" روسری سر نمیکنم فقط شال1 (49) به نظر من شال ابی تیره و کفش سفید با جین ابی تیره و مانتو ی سفید میاد

من خودم یکی از اشناهامون رو دیدم که با شلوار سفید کفش پاشنه بلند مشکی و نقره ای و مانتو ی ابی تیره و شال همرنگ مانتوش با طرح های نقره ای و کیف مشکی ست کرده بود که به نظر من فوق العاده خوب و مناسب سن اش (23)بود. ولی اگه کسی هم سن و سال من باشه 14-15 با شلوار سفید مانتوی صورتی و کفش صورتی و شال سفید گلدار بپوشه خوشگل میشه من خودمم میخاستم شلوار سفید بگیرم ولی یه صورتی خوشرنگ دیدم و عاشقش شدم و اونو خریدم .Dreamyeyesf
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
سلام دوست جونا Flowerysmileامروز چنتا از دوستای من و خواهرم میان خونمون مهمونیه کوچولوئه 10 نفر نمیشیم.من یه شلوارک کتان دارم (رنگش خاکی یا تقریبا" مخلوط توسی و خاکیه) نمیدونم الان اونو با تیشرت قرمز بپوشم یا با تی شرت صورتی پررنگ الان اگه هر کدوم از اینارو پوشیدم کفش قرمز پام کنم یا مشکی ؟Dunnof
پاسخ }
(۱۰-۰۴-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ق.ظ)paria نوشته:  سلام دوست جونا Flowerysmileامروز چنتا از دوستای من و خواهرم میان خونمون مهمونیه کوچولوئه 10 نفر نمیشیم.من یه شلوارک کتان دارم (رنگش خاکی یا تقریبا" مخلوط توسی و خاکیه) نمیدونم الان اونو با تیشرت قرمز بپوشم یا با تی شرت صورتی پررنگ الان اگه هر کدوم از اینارو پوشیدم کفش قرمز پام کنم یا مشکی ؟Dunnof

پریا جون به نظرم با تیشرت قرمز و کفش قرمز خوشگل میشه
البته اگه هنوز دیر نشدهhih
[عکس: 20140407164734_946090_232018066979752_66...n-Copy.jpg]
پاسخ }
کفش مشکی ست میشه امابهتره براتیشرت یک رنگ دیگه انتخاب کنی
به خاکستری ورنگهای نزدیکش نارنجی خوبهWavesmile
[عکس: 20140822091512_64531319934704373428-2.jpg]
پاسخ }
(۱۳-۰۴-۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ب.ظ)ترنم1 نوشته:  وووای چه تاپیک خوبی بچه ها منم یه سوالی داشتم (1782)(1782)
من یه مانتو به رنگ آجری گرفتم به نظر شما با چه رنگ شال یا روسری ستش کنم ؟FlowerysmileFlowerysmile

عزیزم اول از همه این که مبارک باشه

آجری رنگیه که با سفید، مشکی، نخودی و خردلی و آبی جین خوب جواب می ده.
در ضمن آجری رو می تونی با سرمه ای هم ست کنیFlowerysmile
به نظرم بهتره عکس لباسا تون رو تو تاپیک بذارید تا دوستان بتونند بهتر راهنمایی تون کننhih
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۶-۰۴-۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ)matilda نوشته:  خانوم گلای عزیز سلام من یه مانتوی زیتونی خریدم اما نمی دونم باچه شلواری ست کنم تا بهم بیاد

عزیزم به نظرم رنگ زیتونی می تونه با رنگ های خاکستری ، قهوه ای ، مشکی ، زرشکی ، زرد و قرمز ست بشه
مثلا می تونی شلوار قهوه ای و شالی که رنگ های زیتونی و قهوه ای داشته باشه باهاش ست کنی
یا اگر می خوای از رنگ های جدید استفاده کنی می تونی جین زرد رنگ بخری و با شال زرد ست کنی
فکر کنم رنگ قرمز هم به مانتوت بیاد من که این ترکیب رو دوست دارم تا سلیقه خودت چی باشه و نظر دوستای دیگه Flowerysmile
پاسخ }
دوستای عزیز عکس لباسی که خریدید بذارید تا راحت تر بشه راهنمائی کرد
رنگ زیتونی رو با نارنجی میشه ست کرد و کاملا رنگ زیتونی برجسته نشون میده من خودم شال و کیف نارنجی متمایل به آجری گرفتم با کفش آجری ست کردم خیلی شیک میشه

میتونید با شال سفید شلوار لوله سفید یا بگ سفید هم ست کنید زیتونی سفید هم قشنگ میشه اما با نارنجی خیلی جذاب تر میشه
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
(۱۳-۰۴-۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ب.ظ)ترنم1 نوشته:  وووای چه تاپیک خوبی بچه ها منم یه سوالی داشتم (1782)(1782)
من یه مانتو به رنگ آجری گرفتم به نظر شما با چه رنگ شال یا روسری ستش کنم ؟FlowerysmileFlowerysmile

منم یک ماه پیش یه مانتو آجری گرفتم که یه مدت با یه شال که ترکیب قهوه ای سوخته و یه مقدار آجری داشت ست کردم بعد که خسته شدم یه شال مشکی گرفتم خیلی به هم اومد چون مانتوم مدل سنتیه یه کیف سنتی هم داشتم که بیس کارش مشکی بود اما خط های ّآجری و کرم رنگ هم توش داشت اونم خیلی به مانتوم میاد
با توجه به تجربه م فکر می کنم مشکی و قهوه ای سوخته و خود آجری و کرم تیره با آجری خیلی شیک می شه
[عکس: 20120725115720_NAAA.jpg]
پاسخ }
شالت ترکیب کرم و مشکی اونم به صورت یه ترکیب وطرح اجق وجقی ..یا کرم و آجری یا آجری و مشکی یا آجری تنها به نظر من خوشگل میشه البته بستگی به رنگ کیف و شلوارتم داره ....

منم یه مانتوی آجری دارم ولی شالی که روش سرم میکنم اصلا رنگش به مانتوم نمیاد به کیفم میاد 1 (49)

خوشتیپ hihو پاینده باشی Flowerysmile
اگر تنهاترین تنهایان شوم بازهم خدا هست او جانشین تمام نداشتن ها در زمین است
[عکس: 20120708115302_Love_U.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...